Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for RR4 Sprintløp-Norgescup, Universitetet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RR4 Sprintløp-Norgescup, Universitetet
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 11 mai 2013

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen | D10 | H10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40 - | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40 - | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel GriffinGanddal IL8.357.09
2Vegard StoklandGanddal IL10.01+1.268.20
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10.55+2.209.05
4Alida OftedalÅlgård Orientering11.39+3.049.42
5Vebjørn OftedalÅlgård Orientering18.18+9.4315.15
6Livar OftedalÅlgård Orientering19.40+11.0516.23
7Øyvind LamarkGanddal IL22.05+13.3018.24
7Anna TaksdalGanddal IL22.05+13.3018.24
9Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)23.04+14.2919.13

D10

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde M. SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.3114.41
2Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb31.11+7.4019.29

H10

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering15.189.33
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL17.01+1.4310.38
3Morten LauvåsGanddal IL19.06+3.4811.56
4Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering22.15+6.5713.54
5Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering27.43+12.2517.19
Ådne LauvåsGanddal ILdiskvalifisert

D 11-12

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL9.255.53
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.27+2.027.09
3Ingrid LamarkGanddal IL14.05+4.408.48

D 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje NilsenSandnes IL (Rogaland)19.3216.16

D 15-16

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MalmaiSandnes IL (Rogaland)15.366.30
2Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)17.41+2.057.22
3Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering21.41+6.059.02
4Silje HadlandEgersund OK21.42+6.069.02

D 17-N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin VølstadIndre Østfold OK10.108.28

D 17-18

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)21.398.01
2Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb26.26+4.479.47

D 19-20

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Marie LarsenStavanger Orienteringsklubb19.147.07
2Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb20.17+1.037.30
3Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering21.24+2.107.55

D 21-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17.196.24
2Jorunn HadlandEgersund OK19.18+1.597.08
3Katrine PrestvoldGanddal IL22.10+4.518.12
4Otilie OftedalÅlgård Orientering22.16+4.578.14

D 40-

2 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK18.336.52
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering20.56+2.237.45
3Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering21.07+2.347.49
4Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)22.10+3.378.12
5Vibeke LamarkGanddal IL22.28+3.558.19
6Sissel MolundNordreisa IL23.10+4.378.34
7Zoe GriffinGanddal IL23.32+4.598.42
8Anita SælevikHaugesund IL Orientering23.42+5.098.46
9Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering23.55+5.228.51
10Grethe StoklandGanddal IL23.57+5.248.52
11Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL24.04+5.318.54
12Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb24.09+5.368.56
13Borghild Hervik HansenHaugesund IL Orientering26.08+7.359.40
14Solveig MælandÅlgård Orientering31.33+13.0011.41
15Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)43.43+25.1016.11

D 50-

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL20.008.20
2Liv-Grete ObrestadVaulen Orienteringsklubb20.07+0.078.22
3May MelingStavanger Orienteringsklubb22.03+2.039.11
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb22.10+2.109.14

D 60-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb22.599.34
2Helga AaslidEgersund OK23.27+0.289.46
3Inger Skretting OpstadEgersund OK23.38+0.399.50
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb23.41+0.429.52
5Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb23.48+0.499.55
6Anne-Lise LundeGanddal IL35.08+12.0914.38

D 70-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb29.3412.19

H 11-12

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus StoklandGanddal IL14.339.05
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.52+0.199.17
3Magnus ThuestadHaugesund IL Orientering15.43+1.109.49
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL16.14+1.4110.08

H 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb21.599.09
2Jens Andreas ThuestadHaugesund IL Orientering23.57+1.589.58
3Martin Dirdal BjørnsonSandnes IL (Rogaland)37.36+15.3715.40
Per Ivar StoklandGanddal ILdiskvalifisert

H 15-16

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer NygårdEgersund OK16.416.10
2Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering16.53+0.126.15
3Håkon AkselsenHaugesund IL Orientering20.08+3.277.27
4Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb23.45+7.048.47
Martin FeldmannStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK14.2812.03

H 17-18

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering19.306.05
2Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering20.04+0.346.16
3Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb22.33+3.037.02
4Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering25.34+6.047.59

H 19-20

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb15.594.59
2Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering16.48+0.495.15
3Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb17.09+1.105.21

H 21-

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering15.204.47
2Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering16.50+1.305.15
3Ørjan RavndalÅlgård Orientering16.56+1.365.17
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)17.00+1.405.18
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL17.13+1.535.22
6Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering17.20+2.005.25
7Fredrik SandalGanddal IL17.25+2.055.26
8Morten SundliGanddal IL18.30+3.105.46
9Hans Christian FalkenbergStavanger Orienteringsklubb21.54+6.346.50
10Vegard VillmonesGanddal IL29.08+13.489.06
11Arild SvihusGanddal IL33.07+17.4710.20

H 40-

3 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tim GriffinGanddal IL17.525.35
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.37+0.455.49
3Per GrøsvikSandnes IL (Rogaland)18.41+0.495.50
4Oddvar TaksdalGanddal IL19.36+1.446.07
5Einar MartinsenVikebygd IL19.53+2.016.12
6Per Martin StoklandGanddal IL21.26+3.346.41
7Trond A. N. LamarkGanddal IL21.43+3.516.47
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb22.33+4.417.02
9Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)22.39+4.477.04
10Erik EngløkkHaugesund IL Orientering24.00+6.087.30
11Tor Sverre SkåraEgersund OK25.40+7.488.01
12Gunnar ThuestadHaugesund IL Orientering26.11+8.198.10
13Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)30.51+12.599.38
14Bjarte HetlandStavanger Orienteringsklubb30.52+13.009.38
15Frode Halvor LundÅlgård Orientering33.54+16.0210.35

H 50-

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)15.445.49
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb16.42+0.586.11
3Otte OmdalGanddal IL16.53+1.096.15
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17.12+1.286.22
5Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb17.47+2.036.35
6Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)18.49+3.056.58
7Ole GabrielsenVaulen Orienteringsklubb19.01+3.177.02
8Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb19.30+3.467.13
9Oddbjørn HaugenSandnes IL (Rogaland)19.39+3.557.16
10Ivar KvaleHaugesund IL Orientering20.06+4.227.26
11Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb23.37+7.538.44
12Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb27.43+11.5910.15

H 60-

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb16.346.54
2Tormod AaslidEgersund OK18.31+1.577.42
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)19.24+2.508.05
4Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb19.26+2.528.05
5Kjell SvihusGanddal IL20.06+3.328.22
6Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb20.15+3.418.26
7Magnar NerheimSuldal Orienteringslag21.54+5.209.07
8Jan Inge LundeGanddal IL22.14+5.409.15
9Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb23.36+7.029.50
10John Gran AbrahamsenStavanger Orienteringsklubb25.09+8.3510.28

H 70-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Albert NerheimSuldal Orienteringslag28.2711.51
2Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb29.47+1.2012.24
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor