Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: torsdag 11 april 2013

D17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Egeberg VáriIF Sturla16.47
2Hege KullerudKonnerud IL18.09+1.22
3Ida BrændenRaumar Orientering18.16+1.29
4Aud Ellen BrevikIF Sturla19.29+2.42
5Silje ArntzenAsker Skiklubb19.59+3.12
6Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL21.19+4.32
7Kristin SørensenIF Sturla21.36+4.49
8Linda VerdeIF Sturla21.55+5.08
9Ina Cecilie LandroKonnerud IL24.55+8.08
10Marianne SpanliLierbygda OL30.24+13.37
Kari JussieIF Sturladiskvalifisert
Annemarie RanvikKonnerud ILdiskvalifisert
Tove HeimdalKonnerud ILikke startet
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet
Helle Egeberg VáriIF Sturlaikke startet

H17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL13.40
2Erik Feyling HaareKonnerud IL14.19+0.39
3Bjørnar StorsveenHadeland OL15.15+1.35
4Kristian KullerudKonnerud IL15.20+1.40
5Lars BaklidKonnerud IL15.51+2.11
6Eirik Holth JohannessenRøyken OL15.52+2.12
7Erik SaugerudKonnerud ILfullført+2.13
8Njål SvingheimKonnerud IL17.32+3.52
9Peter CarlsenRøyken OL17.35+3.55
10Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.02+4.22
11Iver SørensenIF Sturla19.27+5.47
12Petter F. JohannessenIF Sturla20.05+6.25
13Alf PettersenIL Tyrving20.19+6.39
14Rune SørensenIF Sturla21.22+7.42
15Hans Lyder HaareKonnerud IL22.52+9.12
16Bjørn BendiktsenKonnerud IL23.24+9.44
17Arild MoenKonnerud IL24.03+10.23
18Kristian NøssRøyken OL24.13+10.33
19Tormod HøimyrIF Sturla26.09+12.29
20Steinar RuudKonnerud IL28.09+14.29
21Andreas BendiksenKonnerud IL28.27+14.47
Morten BergmanIF Sturladiskvalifisert
Tibor VáriIF Sturladiskvalifisert

D-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit Melby JacobsenLardal OL15.46
2Caroline BergmanKonnerud IL22.40+6.54
3Johanne Viken FlatenEiker OL23.15+7.29
4Kornelia BrubergIF Sturla23.33+7.47
5Andrea RanvikKonnerud IL25.29+9.43
6Mari Landro SvingheimKonnerud IL26.42+10.56
Anniken RanvikKonnerud ILikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Åshild Egeberg VáriIF Sturlaikke startet

H-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturla FrydenlundIF Sturla14.45
2Håvard Landro SvingheimKonnerud IL15.06+0.21
3Aslak HeimdalKonnerud IL17.27+2.42
4Sander ArntzenAsker Skiklubb19.57+5.12
5Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL22.47+8.02
6Nicolai HarvikKonnerud IL31.37+16.52
7Oscar MelheimIF Sturla32.23+17.38
8Henrik HerøEiker OL35.40+20.55

Nybegynner

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid LetmolieEiker OL14.15
Solveig LetmolieEiker OL16.52
Olav MelheimIF Sturla16.19
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL16.32
Paul NorsengIF Sturla16.43
Alvilde Lysaker SandenEiker OL19.35
Tomine Lysaker SandenEiker OL19.34
Sverre StrandLierbygda OL26.54
Oda Isnes TyseEiker OL19.43
Anna Isnes TyseEiker OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor