Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

D 17-18 E

6 200 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.10.42
2Gina MølnvikFreidig1.14.10+3.28
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering1.14.13+3.31
4Ingunn Egeberg VáriIF Sturla1.14.17+3.35
5Tonje VassendPorsgrunn OL1.14.32+3.50
6Eldbjørg NarumFossum IF1.15.21+4.39
7Anine AhlsandNydalens SK1.17.17+6.35
8Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.17.44+7.02
9Eirin Mari FossøyNotodden OL1.17.52+7.10
10Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF1.18.20+7.38
11Karen Oline KolstadFreidig1.19.42+9.00
12Synnøve BråtenVegårshei IL1.19.44+9.02
13Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.20.19+9.37
14Julie HjortlandLarvik OK1.20.43+10.01
15Solveig Hegstad KrügerNydalens SK1.21.36+10.54
16Ragnhild HjermstadFossum IF1.23.36+12.54
17Ingvild WangLillomarka OL1.25.30+14.48
18Frida SætherFreidig1.25.38+14.56
19Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg1.26.01+15.19
20Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK1.28.02+17.20
21Evine Westli AndersenLøten o-lag1.28.12+17.30
22Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK1.28.17+17.35
23Toril Aasheim NymarkAskøy OL1.28.58+18.16
24Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.29.03+18.21
25Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL1.29.14+18.32
26Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.29.18+18.36
27Sara Angell BakkeLillomarka OL1.31.44+21.02
28Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK1.36.43+26.01
29Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)1.37.58+27.16
30Christine Williksen HøilandFossum IF1.38.12+27.30
31Vibeke RykkjeFana IL1.38.49+28.07
32Marit NerstenFossum IF1.41.07+30.25
33Silje ArntzenAsker Skiklubb1.41.27+30.45
34Idun BækkenNord-Østerdal OK1.41.32+30.50
35Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering1.41.35+30.53
36Stina Johannne SandbergNydalens SK1.42.23+31.41
37Nina Asheim BirkelandHalden SK1.42.26+31.44
38Nora Hui AndersenHamar OK1.47.00+36.18
39Marte Hoff HagenByåsen IL1.48.05+37.23
40Ingrid HoltePorsgrunn OL1.53.47+43.05
41Martine LøwengreenSarpsborg OL1.54.27+43.45
42Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett2.21.30+1.10.48
Karen BjergaardNydalens SKbrutt
Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubbbrutt
Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orienteringbrutt
Julie Marie KinnebergIL Tyrvingbrutt
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbbrutt
Nanna NorderudIL Tyrvingbrutt
Sigrid Ottestad HansenGimle IFbrutt
Julia PlaianAsker Skiklubbbrutt
Kajsa Stina SandstadFrol ILbrutt
Ledig StartnrNOTEAMbrutt
Marie Wold StavrumFrol ILbrutt
Ingvild TorgersenHalden SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor