Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

H 21-E

12 600 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK1.06.35
2Bjørn EkebergIL Tyrving1.06.54+0.19
3Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.07.06+0.31
4Eskil Kinneberg *IFK Göteborg1.07.26+0.51
5Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK1.09.01+2.26
6Mattias KarlssonHalden SK1.09.03+2.28
7Anders TiltnesIL Tyrving1.09.33+2.58
8Ruslan GlebovIL Tyrving1.09.35+3.00
9Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.09.39+3.04
10Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK1.09.43+3.08
11Christoph BrandtIL Tyrving1.09.45+3.10
12Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.09.55+3.20
13Torbjørn SagbergIL Tyrving1.09.57+3.22
14Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.10.03+3.28
15Hans Petter MathisenNTNUI1.10.14+3.39
16Espen FiskumHalden SK1.10.23+3.48
17Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.10.24+3.49
18Jo Forseth IndgaardFrol IL1.10.42+4.07
19Håvard LucasenVaajakosken Terä1.11.15+4.40
20Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.11.21+4.46
21Vegard RuttenborgNTNUI1.11.40+5.05
22Vegard Brun SagaNTNUI1.11.59+5.24
23Rasmus DjurhuusKristiansand OK1.12.04+5.29
24Stig AlvestadGanddal IL1.12.05+5.30
25Martin VisterJärla Orientering1.12.08+5.33
26Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.12.08+5.33
27Espen WeltzienJärla Orientering1.12.29+5.54
28Asgeir Bakken RognstadNTNUI1.12.33+5.58
29Sverre Waaler KaasNydalens SK1.12.49+6.14
30Johan Asphjell BjørnaasFrol IL1.12.54+6.19
31Espen JakobsenNTNUI1.13.01+6.26
32Eirik Kamstrup HovindNTNUI1.13.34+6.59
33Carl Petter LyngenFrol IL1.13.35+7.00
34Øyvind HelgerudHalden SK1.13.36+7.01
35Torben Christian WendlerRaumar Orientering1.13.45+7.10
36Bent Olav AamodtFredrikstad SK1.13.49+7.14
37Øystein PettersenNydalens SK1.14.00+7.25
38Vegard DanielsenKristiansand OK1.14.02+7.27
39Eirik RustadRaumar Orientering1.15.25+8.50
40Mats DahlénKristiansand OK1.16.00+9.25
41Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK1.16.14+9.39
42Simen AamodtNTNUI1.16.51+10.16
43Christian Wiig BøenKristiansand OK1.17.19+10.44
44Per Melander OftenNTNUI1.17.30+10.55
45Jørgen FiskumFrol IL1.18.42+12.07
46Kjetil OkkenhaugNTNUI1.19.02+12.27
47Martin HosetNTNUI1.19.52+13.17
48Håvard VassendenFrol IL1.20.09+13.34
49Per Øyvind SteneNydalens SK1.20.13+13.38
50Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.20.25+13.50
51Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL1.20.31+13.56
52Harri LuchsingerNTNUI1.21.01+14.26
53Erik GustafssonNTNUI1.21.22+14.47
54Juho WesterlundKoovee1.21.31+14.56
55Stian BergersenNTNUI1.21.41+15.06
56Rafal PodzinskiRaumar Orientering1.21.44+15.09
57Magnus JohanssonKristiansand OK1.22.10+15.35
58Mats NordbrødenJärla Orientering1.22.17+15.42
59Per WiréhnByåsen IL1.22.28+15.53
60Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett1.22.31+15.56
61Øyvind LundRaumar Orientering1.22.32+15.57
62Terje MaroniByåsen IL1.23.49+17.14
63Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.24.05+17.30
64Øystein HaugFrol IL1.24.49+18.14
65Halvor Eid NielsenNTNUI1.24.50+18.15
66Niklas ProforsVaregg Fleridrett1.26.52+20.17
67Stig Rune HolbergNTNUI1.28.24+21.49
68Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering1.28.25+21.50
69Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz1.28.42+22.07
70Carl Godager KaasBækkelagets SK1.28.52+22.17
71Thomas RuudÅs-UMB Orientering1.30.41+24.06
72Marius ØieLøten o-lag1.30.47+24.12
73Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.31.16+24.41
74Sondre Sande GullordNTNUI1.34.04+27.29
75Terje Faugstad BjertnesNTNUI1.34.13+27.38
76Kristian VadHalden SK1.39.05+32.30
77Hallvard NordbrødenNTNUI1.40.09+33.34
78Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz1.41.12+34.37
79Jørgen FrøydLarvik OK1.42.42+36.07
80Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.46.43+40.08
81Bartlomiej MazanIL Tyrving2.04.16+57.41
Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILdiskvalifisert
Torkil Eide SolstadNTNUIdiskvalifisert
Sverre Turter SandvoldNTNUIdiskvalifisert
Anders Opsahl BredesenNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Øyvind EngerNTNUIbrutt
Audun WeltzienIFK Göteborginaktiv
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SKinaktiv
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OLinaktiv
Jon PedersenHalden SKinaktiv
Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijätinaktiv
Lacho IlievHalden SKinaktiv
Ragnar TonjerNydalens SKinaktiv
Mathias Stensland LillevoldNTNUIinaktiv
Morten Severin SaueIL Tyrvinginaktiv
Kristian StenerudNTNUIinaktiv
Leiv Inge KjemperudFossekallen ILinaktiv
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SKinaktiv
Daniel MarstonBækkelagets SKinaktiv
Anders EinumNTNUIinaktiv
Eirik WatterdalBækkelagets SKinaktiv
Matthew SpeakeLillomarka OLinaktiv
Rune OlsenBækkelagets SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor