Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

D 13-14

3 150 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandAsker Skiklubb23.227.25
2Anine LomeHamar OK24.15+0.537.41
3Aurora MoholthKongsberg OL24.42+1.207.50
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK25.46+2.248.10
5Hanne VassendPorsgrunn OL25.51+2.298.12
6Ragne WiklundNydalens SK26.17+2.558.20
7Mari Robøle LienHamar OK27.08+3.468.36
8Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss27.21+3.598.40
9Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange27.33+4.118.44
10Ingvil AhlsandNydalens SK27.38+4.168.46
11Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF27.42+4.208.47
11Synne SkjærsteinIL Tyrving27.42+4.208.47
13Ane Holm GrønengLillehammer OK28.03+4.418.54
14Hedda Raadal BjørloHalden SK28.06+4.448.55
15Marie BergstrømHalden SK28.08+4.468.55
16Agnethe HasliSynnfjell OK28.09+4.478.56
17Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK28.27+5.059.01
18Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL28.45+5.239.07
19Ane DyrkornEiker OL29.19+5.579.18
20Karoline AuneHalden SK29.23+6.019.19
21Marte SkeiNydalens SK30.29+7.079.40
22Maria PrestbøenSandefjord OK31.07+7.459.52
23Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL31.14+7.529.54
24Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK31.16+7.549.55
25Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK31.32+8.1010.00
26Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK32.00+8.3810.09
27Tora Drage RotiFossum IF32.08+8.4610.12
28Rikke IngesenSarpsborg OL32.15+8.5310.14
29Ingrid AaslundFet OL33.09+9.4710.31
30Karianne Olsvik DengerudNydalens SK33.49+10.2710.44
31Thea Charlotte HansenRøyken OL33.52+10.3010.45
32Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL33.55+10.3310.46
33Nora TorgersenHalden SK34.22+11.0010.54
34Thea DyrkornEiker OL34.30+11.0810.57
35Marte BergslandTrøsken IL34.44+11.2211.01
36Aurora GjølsjøOK Moss36.57+13.3511.43
37Ingrid G. KvålsgardFossum IF37.29+14.0711.53
38Hedvig VollsetHeming Orientering37.34+14.1211.55
39Tilde EineFossum IF38.12+14.5012.07
40Guro KarlsenLillehammer OK40.43+17.2112.55
41Pernille KatlaFossum IF41.19+17.5713.06
42Siri PedersenSarpsborg OL1.01.33+38.1119.32
43Åshild Egeberg VáriIF Sturla1.07.53+44.3121.33
44Helene EgerKongsberg OL1.35.08+1.11.4630.12

D 15-16

4 470 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL34.097.38
2Marie OlaussenFredrikstad SK34.48+0.397.47
3Kristin Helland-HansenIL Tyrving36.21+2.128.07
4Astrid FiskumIL Tyrving37.06+2.578.17
5Dorte NarumOL Vallset/Stange38.08+3.598.31
6Gina GranstedtHalden SK38.37+4.288.38
7Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange39.39+5.308.52
8Siri GrandalIL Tyrving39.54+5.458.55
9Ida Feiring HaltiaIL Tyrving40.16+6.079.00
10Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett40.39+6.309.05
11Emma ArnesenByåsen IL41.49+7.409.21
12Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering42.12+8.039.26
13Rannveig W.NordhagenÅs-UMB Orientering42.26+8.179.29
14Stine Frogner TømmervoldHamar OK44.25+10.169.56
15Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving44.30+10.219.57
16Oda SikkelandIL Tyrving45.04+10.5510.04
17Maria OlsbøØstmarka OK45.11+11.0210.06
18Maren Roll PaulsenFredrikstad SK45.35+11.2610.11
19Tuva BjerketvedtOK Moss46.07+11.5810.19
20Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering46.38+12.2910.25
21Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett47.03+12.5410.31
22Emilie WestinPorsgrunn OL47.05+12.5610.31
23Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)47.42+13.3310.40
24Stine Madslien BakkenNydalens SK47.46+13.3710.41
25Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL47.48+13.3910.41
26Stine NjåsteinIL Tyrving48.32+14.2310.51
27Siri MoholthKongsberg OL49.00+14.5110.57
28Constance StorvestreVaregg Fleridrett50.07+15.5811.12
29Anniken Helland-HansenIL Tyrving50.44+16.3511.20
30Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett51.38+17.2911.33
31Marthe RamstadFet OL55.49+21.4012.29
32Ingvild C. FleisjeNittedal OL55.58+21.4912.31
33Benedicte PedersenSarpsborg OL56.19+22.1012.35
34Marie TreekremÅs-UMB Orientering1.02.48+28.3914.02
35Hanne GrandalIL Tyrving1.05.05+30.5614.33
36Maiken SandbergNydalens SK1.15.08+40.5916.48
Kristin BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert

H 13-14

3 150 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering20.396.33
2Oskar Spets StorhovFreidig21.33+0.546.50
3Kristian RykkjeFana IL21.42+1.036.53
4Bjørn Anders FlågenHeming Orientering21.55+1.166.57
5Sander ArntzenAsker Skiklubb22.07+1.287.01
6Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving22.19+1.407.05
7August Asheim BirkelandHalden SK22.35+1.567.10
8Jørgen BaklidKonnerud IL23.00+2.217.18
9Einar MelsomFossum IF23.24+2.457.25
10Børge BrenåsVarteig OL23.39+3.007.30
11Petter Astrup ArnesenHeming Orientering23.44+3.057.32
12Erling HjermstadFossum IF23.54+3.157.35
13Aslak HeimdalKonnerud IL24.05+3.267.38
14Espen Hegstad KrügerNydalens SK24.16+3.377.42
15Erlend BrendstuenHalden SK24.33+3.547.47
16Lavran ThorstensenOppsal Orientering24.37+3.587.48
17Jørgen WulfsbergNydalens SK24.38+3.597.49
18Håkon LundKongsberg OL25.14+4.358.00
19Erik Hæstad BjørnstadFossum IF25.20+4.418.02
20Audun Melby JacobsenLardal OL25.44+5.058.10
21Sverre NarumOL Vallset/Stange26.06+5.278.17
22Øyvind HjermstadFossum IF26.40+6.018.27
23Eskil FrøislandVang OL26.56+6.178.33
24Thomas KortNord-Østerdal OK28.58+8.199.11
25Olav TorgersenBækkelagets SK28.58+8.199.11
26Niels Christian HellerudHalden SK29.04+8.259.13
27Mathias RosenlundFana IL29.23+8.449.19
28Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK30.33+9.549.41
29Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange31.02+10.239.51
30Sigurd DyrstadNydalens SK32.06+11.2710.11
31Elias ØhmanGjø-Vard OL34.09+13.3010.50
32Sølve DrageKongsberg OL34.35+13.5610.58
33Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering34.49+14.1011.03
34Even LindaasElverum OK35.11+14.3211.10
35Ole Johan BråtenVang OL35.34+14.5511.17
36Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF38.06+17.2712.05
37Fredrik SveenVang OL38.53+18.1412.20
38Johan StorebakkenHamar OK39.15+18.3612.27
39Sindre Vestengen LianLillomarka OL39.47+19.0812.37
40Njaal Ellegaard MelbyHamar OK42.21+21.4213.26
41Benjamin AasenSarpsborg OL42.24+21.4513.27
42Alexander Skaug YtterbølHalden SK47.25+26.4615.03
43Martin Andresen SkotteFossum IF53.03+32.2416.50
44Odin TellesbøØstmarka OK1.08.02+47.2321.35

H 15-16

6 050 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
13 BjørloHalden SK38.476.24
2Audun HeimdalKonnerud IL39.27+0.406.31
3Anders HagaRaumar Orientering41.55+3.086.55
4Peter NordbrødenHalden SK42.39+3.527.02
5Amund HoelRaumar Orientering42.40+3.537.03
6Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK43.47+5.007.14
7Sturla FrydenlundIF Sturla44.05+5.187.17
8Marius Landsem MelhusSteinkjer OK44.08+5.217.17
9Ivar Jevne ArnesenHamar OK44.18+5.317.19
10Anders NyaasTynset IF44.21+5.347.19
11Johannes BordalRingsaker OK44.34+5.477.21
12Olav Schmitt GranHalden SK44.37+5.507.22
13Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK44.39+5.527.22
14Kristoffer NygårdEgersund OK44.56+6.097.25
15Einar LundKongsberg OL44.57+6.107.25
16Petter Vangen LunåsmoTynset IF44.59+6.127.26
17Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering45.13+6.267.28
18Eirik Langedal BreivikNydalens SK45.48+7.017.34
19Brage JørumByåsen IL45.48+7.017.34
20Johannes Bakke AashamarFlosta IL47.14+8.277.48
21Jostein TandbergNydalens SK50.38+11.518.22
22Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering51.03+12.168.26
23Trygve LægranSteinkjer OK53.27+14.408.50
24Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn53.59+15.128.55
25Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett55.18+16.319.08
26Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb55.52+17.059.14
27Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering56.49+18.029.23
28Anders LangaasNydalens SK57.11+18.249.27
29Lars KringlebotnHamar OK58.22+19.359.38
30Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn59.14+20.279.47
31Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett1.02.45+23.5810.22
32Jørgen VisterIndre Østfold OK1.04.22+25.3510.38
33Euan TebbuttLEI1.10.19+31.3211.37
34Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.16.20+37.3312.37
35Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.24.41+45.5413.59
Ole KostølKristiansand OKdiskvalifisert
Emil Morgenlie SkeiNydalens SKdiskvalifisert
Are WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert
Helge Nikolai HelmersenFet OLdiskvalifisert
Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OKbrutt

D 17-18 E

6 200 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Egeberg VáriIF Sturla43.096.57
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL44.33+1.247.11
3Tonje VassendPorsgrunn OL44.37+1.287.11
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering44.40+1.317.12
5Karen Oline KolstadFreidig44.56+1.477.14
6Gina MølnvikFreidig45.14+2.057.17
7Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb45.33+2.247.20
8Eldbjørg NarumFossum IF46.48+3.397.32
9Frida SætherFreidig47.06+3.577.35
10Eirin Svanøe-HafstadFrol IL47.10+4.017.36
11Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF47.16+4.077.37
12Ingvild TorgersenHalden SK47.47+4.387.42
13Eirin Mari FossøyNotodden OL48.21+5.127.47
14Anine AhlsandNydalens SK48.23+5.147.48
15Solveig Hegstad KrügerNydalens SK48.46+5.377.51
16Synnøve BråtenVegårshei IL49.02+5.537.54
17Evine Westli AndersenLøten o-lag49.56+6.478.03
18Toril Aasheim NymarkAskøy OL50.01+6.528.04
19Ragnhild HjermstadFossum IF50.23+7.148.07
20Julie HjortlandLarvik OK50.54+7.458.12
21Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK51.38+8.298.19
22Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK51.40+8.318.20
23Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg51.49+8.408.21
24Ingvild WangLillomarka OL52.33+9.248.28
25Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering52.38+9.298.29
26Sara Angell BakkeLillomarka OL54.51+11.428.50
27Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL55.57+12.489.01
28Åsne Skram TrømborgKongsberg OL56.18+13.099.04
29Christine Williksen HøilandFossum IF57.03+13.549.12
30Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)57.28+14.199.16
31Nora Hui AndersenHamar OK57.58+14.499.20
32Karen BjergaardNydalens SK58.28+15.199.25
33Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK58.39+15.309.27
34Vibeke RykkjeFana IL59.10+16.019.32
35Idun BækkenNord-Østerdal OK59.29+16.209.35
36Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering1.00.21+17.129.44
37Ingrid HoltePorsgrunn OL1.01.37+18.289.56
38Marit NerstenFossum IF1.02.04+18.5510.00
39Marte Hoff HagenByåsen IL1.02.12+19.0310.01
40Stina Johannne SandbergNydalens SK1.02.39+19.3010.06
41Martine LøwengreenSarpsborg OL1.04.08+20.5910.20
42Silje ArntzenAsker Skiklubb1.08.05+24.5610.58
43Nina Asheim BirkelandHalden SK1.09.17+26.0811.10
44Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett1.20.35+37.2612.59
Julia PlaianAsker Skiklubbbrutt

D 19-20 E

7 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde RundhaugFrol IL53.297.07
2Jorunn KvaklandFreidig53.57+0.287.11
3Gunvor Hov HøydalFossum IF54.24+0.557.15
4Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn55.00+1.317.20
5Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn56.32+3.037.32
6Agata StankiewiczRaumar Orientering56.49+3.207.34
7Johanne RaknerVaregg Fleridrett58.07+4.387.44
8Kristine BergliaEiker OL59.08+5.397.53
9Solveig BlindheimLillomarka OL59.30+6.017.56
10Hedvig ÅstebølOppsal Orientering1.00.23+6.548.03
11Siri KollerudLillomarka OL1.00.25+6.568.03
12Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.00.41+7.128.05
13Guro VassendFossum IF1.03.07+9.388.24
14Malin EijsinkOK Linné1.03.47+10.188.30
15Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn1.03.52+10.238.30
16Marianne Opsahl BredesenFossum IF1.07.54+14.259.03
17Marte Fallbakken BergeLøten o-lag1.12.24+18.559.39
18Aurora FossøyNotodden OL1.15.25+21.5610.03
19Natalia ScieszkoUKS Orientus Lodz1.16.06+22.3710.08
20Ingrid NygårdNotodden OL1.18.14+24.4510.25
21Karoline Dahl FosbyNTNUI1.22.40+29.1111.01
Marie StyrvoldNTNUIdiskvalifisert

D 21-E

8 900 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingHalden SK56.376.21
2Tone WigemyrBækkelagets SK59.33+2.566.41
3Ingjerd MyhreJärla Orientering1.00.33+3.566.48
4Kine GulliksenBækkelagets SK1.01.14+4.376.52
5Bodil HolmströmHalden SK1.01.23+4.466.53
6Maren Jansson HaverstadNTNUI1.01.57+5.206.57
7Emma JohanssonNTNUI1.02.43+6.067.02
8Birgitte HusebyeFredrikstad SK1.02.45+6.087.03
9Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.03.13+6.367.06
10Marte NarumKonnerud IL1.03.55+7.187.10
11Anette BaklidKonnerud IL1.04.10+7.337.12
12Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.04.43+8.067.16
13Lone BrochmannEiker OL1.05.07+8.307.18
14Lene Godager KaasBækkelagets SK1.05.42+9.057.22
15Sofie AarnesNydalens SK1.05.56+9.197.24
16Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.09.46+13.097.50
17Helen PalmerLillomarka OL1.10.23+13.467.54
18Mathilde Korvald SkaareNTNUI1.10.38+14.017.56
19Elena RoosHalden SK1.10.58+14.217.58
20Ida Mari Borge HoviKonnerud IL1.11.43+15.068.03
21Sara ProforsFrol IL1.12.50+16.138.11
22Guro TorpeNTNUI1.13.09+16.328.13
23Ingrid BergeNTNUI1.13.16+16.398.13
24Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.13.23+16.468.14
25Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.14.10+17.338.20
26Elin-Kristin HemSandefjord OK1.16.33+19.568.36
27Maren Mohagen HansenNTNUI1.19.07+22.308.53
28Ewa GwozdzUKS Orientus Lodz1.25.22+28.459.35
29Natalia EwiakRaumar Orientering1.25.54+29.179.39
30Maria BrodinFossum IF1.30.09+33.3210.07
31Marit IsachsenAsker Skiklubb1.33.15+36.3810.28
32Leena KuusipohjaLahden Suunnistajat -371.35.14+38.3710.42
Mali Fjogstad NielsenNTNUIdiskvalifisert
Christiane TrösseVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Anneke Hald BjørgumJärla Orienteringdiskvalifisert
Silje Uhlen MaursetNTNUIbrutt

H 17-18E

8 900 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik Olsvik DengerudNydalens SK52.485.55
2Jon NilsenVegårshei IL52.51+0.035.56
3Harald Astrup ArnesenHeming Orientering53.13+0.255.58
4Krzysztof RzencaUKS Orientus Lodz53.15+0.275.58
5Stian SundsvikFrol IL53.37+0.496.01
6Anders Felde OlaussenHalden SK53.47+0.596.02
7Markus HolterIndre Østfold OK54.41+1.536.08
8Oskar StørmerFossum IF54.58+2.106.10
9Sigur HeggedalKongsberg OL55.01+2.136.10
10Eivind HøydalNydalens SK56.02+3.146.17
11Simen BordalRingsaker OK56.04+3.166.17
12Olai Stensland LillevoldFossum IF56.16+3.286.19
13Gaute FriestadKristiansand OK56.21+3.336.19
14Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn56.29+3.416.20
15Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla56.44+3.566.22
16Vegard Rønning HuberHamar OK56.47+3.596.22
17Karl FremstadKongsberg OL56.48+4.006.22
18Øyvind WiggenByåsen IL57.00+4.126.24
19Magne JutulstadBækkelagets SK57.16+4.286.26
20Jonas Madslien BakkenNydalens SK57.24+4.366.26
21Bjørn André AaslundFet OL57.58+5.106.30
22Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett58.03+5.156.31
23Vebjørn TandbergNydalens SK58.08+5.206.31
24Elias T. MølnvikFossum IF58.16+5.286.32
25Lars Harald AasheimBækkelagets SK58.32+5.446.34
26Elias WiklundNydalens SK58.48+6.006.36
27Jonas RessemFrol IL58.52+6.046.36
28Morten JørgensenKristiansand OK58.59+6.116.37
29Matias Hodne HanischKristiansand OK59.03+6.156.38
30Jørgen ElisenbergHamar OK1.00.21+7.336.46
31Steinar KollerudLillomarka OL1.00.42+7.546.49
32Mateusz PodsiadlyIL Tyrving1.03.02+10.147.04
33Rein Helle MårdalenFreidig1.03.58+11.107.11
34Johan Otto MunkebyFrol IL1.04.19+11.317.13
35Jørgen WeidemannNydalens SK1.05.07+12.197.18
36Vegard RessemFrol IL1.05.31+12.437.21
37Lars TreekremHeming Orientering1.06.30+13.427.28
38Paul Martin RemmePorsgrunn OL1.07.35+14.477.35
39Dag BlandkjennKristiansand OK1.08.13+15.257.39
40Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK1.09.48+17.007.50
41Lasse SimonsenFredrikstad SK1.10.14+17.267.53
42Lars BredalenNittedal OL1.11.38+18.508.02
43Runar BjørhovdeBækkelagets SK1.12.06+19.188.06
44Henrik UpsalKristiansand OK1.14.01+21.138.18
45Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering1.15.54+23.068.31
46Szymon PalkaUKS Orientus Lodz1.21.50+29.029.11
47Odd Kasper EkreIndre Østfold OK1.24.46+31.589.31
48Øyvind BergNord-Østerdal OK1.26.33+33.459.43
49Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering1.26.56+34.089.46
Andreas SølbergOL Trollelgdiskvalifisert
Håkon KindemGimle IFdiskvalifisert
Jørgen WingereiPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anders BergumGjø-Vard OLdiskvalifisert
Herman MoeFet OLdiskvalifisert
Petter MoeSandefjord OKdiskvalifisert
Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Einar LofthusLillehammer OKdiskvalifisert
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 19-20E

10 500 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF57.275.28
2Anders VisterRaumar Orientering59.13+1.465.38
3Nick HannVerdal OK1.00.34+3.075.46
4Simen Jevne ArnesenHamar OK1.00.38+3.115.46
5Johannes NarumHamar OK1.01.05+3.385.49
6Emil AhlbäckFossum IF1.01.11+3.445.49
7Mathias DrageKongsberg OL1.01.25+3.585.50
8Håvard HagaRaumar Orientering1.01.58+4.315.54
9Sindre JohannessenFreidig1.02.11+4.445.55
10Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering1.02.28+5.015.56
11Fredrik RaastadNydalens SK1.02.47+5.205.58
12Bojan BlumensteinHalden SK1.03.02+5.356.00
13Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø1.03.15+5.486.01
14Sjur HoviKristiansand OK1.03.39+6.126.03
15Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.04.48+7.216.10
16Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.05.22+7.556.13
17Oskar RøenVaregg Fleridrett1.06.01+8.346.17
18Ove BaardsgaardOL Trollelg1.06.24+8.576.19
19Sindre SandvenKongsberg OL1.06.40+9.136.20
20Paul SirumFrol IL1.06.55+9.286.22
21Per Ola OttesenVaregg Fleridrett1.07.11+9.446.23
22Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.07.17+9.506.24
23Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering1.07.37+10.106.26
24Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb1.08.27+11.006.31
25Dag LofthusHamar OK1.08.31+11.046.31
26Thorstein WangLillomarka OL1.11.24+13.576.48
27Sebastian TorgersenBækkelagets SK1.15.56+18.297.13
28Harald KalagerAsker Skiklubb1.17.42+20.157.24
29Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL1.37.39+40.129.18
Sindre RønningFrol ILdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Stian JensenHamar OKdiskvalifisert

H 21-E

12 600 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK1.06.355.17
2Bjørn EkebergIL Tyrving1.06.54+0.195.18
3Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.07.06+0.315.19
4Eskil Kinneberg *IFK Göteborg1.07.26+0.515.21
5Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK1.09.01+2.265.28
6Mattias KarlssonHalden SK1.09.03+2.285.28
7Anders TiltnesIL Tyrving1.09.33+2.585.31
8Ruslan GlebovIL Tyrving1.09.35+3.005.31
9Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.09.39+3.045.31
10Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK1.09.43+3.085.31
11Christoph BrandtIL Tyrving1.09.45+3.105.32
12Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.09.55+3.205.32
13Torbjørn SagbergIL Tyrving1.09.57+3.225.33
14Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.10.03+3.285.33
15Hans Petter MathisenNTNUI1.10.14+3.395.34
16Espen FiskumHalden SK1.10.23+3.485.35
17Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.10.24+3.495.35
18Jo Forseth IndgaardFrol IL1.10.42+4.075.36
19Håvard LucasenVaajakosken Terä1.11.15+4.405.39
20Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.11.21+4.465.39
21Vegard RuttenborgNTNUI1.11.40+5.055.41
22Vegard Brun SagaNTNUI1.11.59+5.245.42
23Rasmus DjurhuusKristiansand OK1.12.04+5.295.43
24Stig AlvestadGanddal IL1.12.05+5.305.43
25Martin VisterJärla Orientering1.12.08+5.335.43
26Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.12.08+5.335.43
27Espen WeltzienJärla Orientering1.12.29+5.545.45
28Asgeir Bakken RognstadNTNUI1.12.33+5.585.45
29Sverre Waaler KaasNydalens SK1.12.49+6.145.46
30Johan Asphjell BjørnaasFrol IL1.12.54+6.195.47
31Espen JakobsenNTNUI1.13.01+6.265.47
32Eirik Kamstrup HovindNTNUI1.13.34+6.595.50
33Carl Petter LyngenFrol IL1.13.35+7.005.50
34Øyvind HelgerudHalden SK1.13.36+7.015.50
35Torben Christian WendlerRaumar Orientering1.13.45+7.105.51
36Bent Olav AamodtFredrikstad SK1.13.49+7.145.51
37Øystein PettersenNydalens SK1.14.00+7.255.52
38Vegard DanielsenKristiansand OK1.14.02+7.275.52
39Eirik RustadRaumar Orientering1.15.25+8.505.59
40Mats DahlénKristiansand OK1.16.00+9.256.01
41Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK1.16.14+9.396.03
42Simen AamodtNTNUI1.16.51+10.166.05
43Christian Wiig BøenKristiansand OK1.17.19+10.446.08
44Per Melander OftenNTNUI1.17.30+10.556.09
45Jørgen FiskumFrol IL1.18.42+12.076.14
46Kjetil OkkenhaugNTNUI1.19.02+12.276.16
47Martin HosetNTNUI1.19.52+13.176.20
48Håvard VassendenFrol IL1.20.09+13.346.21
49Per Øyvind SteneNydalens SK1.20.13+13.386.21
50Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.20.25+13.506.22
51Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL1.20.31+13.566.23
52Harri LuchsingerNTNUI1.21.01+14.266.25
53Erik GustafssonNTNUI1.21.22+14.476.27
54Juho WesterlundKoovee1.21.31+14.566.28
55Stian BergersenNTNUI1.21.41+15.066.28
56Rafal PodzinskiRaumar Orientering1.21.44+15.096.29
57Magnus JohanssonKristiansand OK1.22.10+15.356.31
58Mats NordbrødenJärla Orientering1.22.17+15.426.31
59Per WiréhnByåsen IL1.22.28+15.536.32
60Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett1.22.31+15.566.32
61Øyvind LundRaumar Orientering1.22.32+15.576.33
62Terje MaroniByåsen IL1.23.49+17.146.39
63Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.24.05+17.306.40
64Øystein HaugFrol IL1.24.49+18.146.43
65Halvor Eid NielsenNTNUI1.24.50+18.156.43
66Niklas ProforsVaregg Fleridrett1.26.52+20.176.53
67Stig Rune HolbergNTNUI1.28.24+21.497.00
68Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering1.28.25+21.507.01
69Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz1.28.42+22.077.02
70Carl Godager KaasBækkelagets SK1.28.52+22.177.03
71Thomas RuudÅs-UMB Orientering1.30.41+24.067.11
72Marius ØieLøten o-lag1.30.47+24.127.12
73Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.31.16+24.417.14
74Sondre Sande GullordNTNUI1.34.04+27.297.27
75Terje Faugstad BjertnesNTNUI1.34.13+27.387.28
76Kristian VadHalden SK1.39.05+32.307.51
77Hallvard NordbrødenNTNUI1.40.09+33.347.56
78Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz1.41.12+34.378.01
79Jørgen FrøydLarvik OK1.42.42+36.078.09
80Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.46.43+40.088.28
81Bartlomiej MazanIL Tyrving2.04.16+57.419.51
Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILdiskvalifisert
Torkil Eide SolstadNTNUIdiskvalifisert
Sverre Turter SandvoldNTNUIdiskvalifisert
Anders Opsahl BredesenNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Øyvind EngerNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor