Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

NTNUI

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Maren Jansson HaverstadD 21-E (43)39.33+4.227.48
16Emma JohanssonD 21-E (43)42.04+6.538.17
17Espen JakobsenH 21-E (107)38.22+3.266.26
23Eirik Kamstrup HovindH 21-E (107)38.40+3.446.29
24Marie StyrvoldD 19-20 E (25)36.04+10.2110.25
25Mali Fjogstad NielsenD 21-E (43)44.52+9.418.50
30Maren Mohagen HansenD 21-E (43)46.10+10.599.06
31Vegard RuttenborgH 21-E (107)39.19+4.236.36
32Jon Aukrust OsmoenH 21-E (107)39.27+4.316.37
34Ingrid BergeD 21-E (43)48.12+13.019.30
36Guro TorpeD 21-E (43)48.49+13.389.37
38Hans Petter MathisenH 21-E (107)39.39+4.436.39
39Thomas Natvig ÅrstadH 21-E (107)39.40+4.446.40
43Mathilde Korvald SkaareD 21-E (43)50.43+15.3210.00
44Vegard Brun SagaH 21-E (107)40.32+5.366.48
45Asgeir Bakken RognstadH 21-E (107)40.36+5.406.49
60Per Melander OftenH 21-E (107)42.42+7.467.10
63Simen AamodtH 21-E (107)43.04+8.087.14
64Martin HosetH 21-E (107)43.08+8.127.14
68Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (107)43.51+8.557.22
70Torkil Eide SolstadH 21-E (107)44.13+9.177.25
71Stian BergersenH 21-E (107)44.19+9.237.26
72Kjetil OkkenhaugH 21-E (107)44.35+9.397.29
78Sondre Sande GullordH 21-E (107)45.19+10.237.36
83Mathias Stensland LillevoldH 21-E (107)45.30+10.347.38
84Erik GustafssonH 21-E (107)45.47+10.517.41
87Sverre Turter SandvoldH 21-E (107)46.13+11.177.46
88Halvor Eid NielsenH 21-E (107)46.48+11.527.51
92Kristian StenerudH 21-E (107)47.07+12.117.55
97Stig Rune HolbergH 21-E (107)51.01+16.058.34
99Erling GrammeltvedtH 21-E (107)51.39+16.438.40
100Hallvard NordbrødenH 21-E (107)51.40+16.448.41
103Terje Faugstad BjertnesH 21-E (107)53.46+18.509.02
110Anders Opsahl BredesenH 21-E (107)58.20+23.249.48
Harri LuchsingerH 21-E (107)diskvalifisert
Isak BergsetH 21-E (107)diskvalifisert
Øyvind EngerH 21-E (107)diskvalifisert
Karoline Dahl FosbyD 19-20 E (25)diskvalifisert
Silje Uhlen MaursetD 21-E (43)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor