Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

IL Tyrving

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørn EkebergH 21-E (107)35.15+0.195.55
7Astrid FiskumD 15-16 (51)36.37+6.199.55
9Styrk Hundseid KamsvågH 13-14 (53)24.18+2.558.17
11Ida Feiring HaltiaD 15-16 (51)38.11+7.5310.20
12Anders TiltnesH 21-E (107)37.13+2.176.15
13Siri GrandalD 15-16 (51)39.18+9.0010.39
18Oda SikkelandD 15-16 (51)41.46+11.2811.19
18Jim Øystein NybråtenH 21-E (107)38.34+3.386.28
21Stine NjåsteinD 15-16 (51)42.39+12.2111.33
21Synne SkjærsteinD 13-14 (52)29.28+5.4310.16
21Wojciech KowalskiH 21-E (107)38.38+3.426.29
25Synne Nesheim FlatebakkenD 15-16 (51)43.24+13.0611.45
26Julie Marie KinnebergD 17-18 E (54)35.31+9.2210.23
32Gustav FiskumH 19-20E (36)32.24+6.447.54
33Magnus WølnebergH 15-16 (55)41.48+13.4110.11
33Christoph BrandtH 21-E (107)39.35+4.396.39
34Mateusz PodsiadlyH 17-18E (67)32.54+8.108.24
36Ruslan GlebovH 21-E (107)39.38+4.426.39
40Torbjørn SagbergH 21-E (107)40.03+5.076.43
46Hanne GrandalD 15-16 (51)55.30+25.1215.02
48Thea Feiring HaltiaD 13-14 (52)35.26+11.4112.20
49Wojciech DwojakH 21-E (107)41.27+6.316.57
52Skjalg Hundseid KamsvågH 15-16 (55)51.39+23.3212.35
54Ingrid Helene SkantzeD 21-E (43)1.02.17+27.0612.17
56Tuva Nesheim FlatebakkenD 13-14 (52)37.50+14.0513.10
86Morten Severin SaueH 21-E (107)46.07+11.117.45
90Gunnar A FiskumH 21-E (107)46.50+11.547.52
104Fredrik RosenqvistH 21-E (107)53.52+18.569.03
115Bartlomiej MazanH 21-E (107)1.22.22+47.2613.50
Kristin Helland-HansenD 15-16 (51)diskvalifisert
Helene Lund-JohansenD 21-E (43)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor