Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Halden SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloH 15-16 (55)28.076.51
1Mari FastingD 21-E (43)35.116.56
3Gina GranstedtD 15-16 (51)33.43+3.259.08
4Peter NordbrødenH 15-16 (55)31.55+3.487.47
4Emil WingstedtH 21-E (107)35.17+0.215.55
4Bodil HolmströmD 21-E (43)37.55+2.447.28
7Anders Felde OlaussenH 17-18E (67)28.00+3.167.09
8Idun Kristine Felde OlaussenD 13-14 (52)27.06+3.219.26
8August Asheim BirkelandH 13-14 (53)24.02+2.398.12
9Hedda Raadal BjørloD 13-14 (52)27.38+3.539.37
10Kajsa NilssonD 21-E (43)40.57+5.468.04
10Gry GranstedtD 19-20 E (25)30.10+4.278.43
12Anneli GrindstadD 17-18 E (54)31.20+5.119.09
14Hanna Haugen NordbrødenD 21-E (43)41.36+6.258.12
15Mattias KarlssonH 21-E (107)37.47+2.516.21
17Nina Asheim BirkelandD 17-18 E (54)33.09+7.009.41
18Olav Schmitt GranH 15-16 (55)36.42+8.358.57
18Gøril FristadD 21-E (43)42.14+7.038.19
19Erlend BrendstuenH 13-14 (53)28.15+6.529.38
20Håkon Østraat SævareidH 15-16 (55)37.23+9.169.07
20Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (43)43.07+7.568.30
21Elena RoosD 21-E (43)43.08+7.578.30
22Marie BergstrømD 13-14 (52)29.32+5.4710.17
26Espen FiskumH 21-E (107)38.55+3.596.32
28Niels Christian HellerudH 13-14 (53)31.27+10.0410.44
29Bojan BlumensteinH 19-20E (36)31.48+6.087.45
33Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E (43)47.30+12.199.22
34Øyvind HelgerudH 21-E (107)39.37+4.416.39
35Marit KahrsD 21-E (43)48.31+13.209.34
35Nora TorgersenD 13-14 (52)32.52+9.0711.27
43Karoline AuneD 13-14 (52)34.19+10.3411.57
43Synne Malene BrækkeD 15-16 (51)53.40+23.2214.32
46Jon PedersenH 21-E (107)40.41+5.456.50
49Alexander Skaug YtterbølH 13-14 (53)45.31+24.0815.32
58Heidi Elisabeth BrækkeD 13-14 (52)40.30+16.4514.06
59Hanna MoumD 13-14 (52)41.54+18.0914.35
66Lacho IlievH 21-E (107)43.32+8.367.18
74Kristian VadH 21-E (107)44.45+9.497.31
Ingvild TorgersenD 17-18 E (54)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor