Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Asker Skiklubb

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tilla Farnes HennumD 15-16 (51)33.40+3.229.07
10Sander ArntzenH 13-14 (53)24.31+3.088.22
13Lotte Jauhojärvi MarkussenD 13-14 (52)28.28+4.439.55
13Sjur KvisleH 13-14 (53)26.33+5.109.03
13Ingrid GulbrandsenD 17-18 E (54)32.11+6.029.24
21Silje ArntzenD 17-18 E (54)33.22+7.139.45
21Erland KvisleH 17-18E (67)31.07+6.237.57
24Synne StrandD 13-14 (52)29.45+6.0010.21
31Eivind Øfsthus GravirH 15-16 (55)40.48+12.419.57
33Harald KalagerH 19-20E (36)32.31+6.517.55
39Erlend IsachsenH 19-20E (36)36.19+10.398.51
44Sindre Engzelius GylverH 19-20E (36)42.33+16.5310.22
47Marit IsachsenD 21-E (43)53.55+18.4410.38
51Trygve MyhrH 13-14 (53)1.03.50+42.2721.47
52Karoline AndersenD 21-E (43)56.36+21.2511.09
Selma Øfsthus GravirD 17-18 E (54)diskvalifisert

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Toril Aasheim NymarkD 17-18 E (54)38.57+12.4811.23

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Joar GjerdahlH 13-14 (53)32.24+11.0111.03

Bjerkvik IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Atalie PedersenD 17-18 E (54)52.29+26.2015.20

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Petter JakolaH 19-20E (36)32.03+6.237.49
41Heidi JensenD 17-18 E (54)41.14+15.0512.03
45Håkon HegrebergH 19-20E (36)46.43+21.0311.23

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingeborg EideD 15-16 (51)36.01+5.439.45
19Brage JørumH 15-16 (55)37.18+9.119.05
27Øyvind WiggenH 17-18E (67)31.51+7.078.08
44Marte Hoff HagenD 17-18 E (54)45.53+19.4413.24
77Per WiréhnH 21-E (107)45.00+10.047.33
98Terje MaroniH 21-E (107)51.25+16.298.38

Bækkelagets SK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tone WigemyrD 21-E (43)36.32+1.217.12
4Magne JutulstadH 17-18E (67)27.19+2.356.59
8Kine GulliksenD 21-E (43)40.04+4.537.54
9Lene Godager KaasD 21-E (43)40.32+5.217.59
13Sebastian TorgersenH 19-20E (36)28.31+2.516.57
17Thomas SchiveH 19-20E (36)28.51+3.117.02
23Lars Harald AasheimH 17-18E (67)31.21+6.378.01
28Line HagmanD 21-E (43)45.22+10.118.56
40Aasne Fenne HoksrudD 21-E (43)49.47+14.369.49
41Marte BalchenD 21-E (43)49.58+14.479.51
46Olav TorgersenH 13-14 (53)42.49+21.2614.36
47Felix BreitschädelH 21-E (107)41.20+6.246.56
49Runar BjørhovdeH 17-18E (67)40.16+15.3210.17
49Ingvild GjessingD 21-E (43)54.11+19.0010.41
53Johanne Øderud VatneD 15-16 (51)1.04.29+34.1117.28
102Truls KvaaseH 21-E (107)53.00+18.048.54
111Joakim PrestmoH 21-E (107)59.47+24.5110.02
113Simen SmestadH 21-E (107)1.01.16+26.2010.17
Rune OlsenH 21-E (107)diskvalifisert
Carl Godager KaasH 21-E (107)diskvalifisert
Eirik WatterdalH 21-E (107)brutt

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Kristoffer NygårdH 15-16 (55)38.17+10.109.20

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kristine BergliaD 19-20 E (25)29.40+3.578.34
12Lone BrochmannD 21-E (43)41.20+6.098.09
37Thea DyrkornD 13-14 (52)33.01+9.1611.30
42Ane DyrkornD 13-14 (52)33.55+10.1011.49
48Hanna E. AndersenD 15-16 (51)56.17+25.5915.15

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Even LindaasH 13-14 (53)diskvalifisert

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristian RykkjeH 13-14 (53)23.07+1.447.53
36Vibeke RykkjeD 17-18 E (54)39.39+13.3011.35
38Mathias RosenlundH 13-14 (53)35.50+14.2712.13

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Ingrid AaslundD 13-14 (52)30.07+6.2210.29
30Marthe RamstadD 15-16 (51)45.45+15.2712.23
32Åshild Faller RåheimD 15-16 (51)47.23+17.0512.50
46Herman MoeH 17-18E (67)37.09+12.259.30
53Jørgen Kjos BarkenæsH 15-16 (55)1.01.42+33.3515.02
Bjørn André AaslundH 17-18E (67)diskvalifisert

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Johannes Bakke AashamarH 15-16 (55)33.36+5.298.11

Fossekallen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
114Leiv Inge KjemperudH 21-E (107)1.02.16+27.2010.27

Fossum IF

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar MelsomH 13-14 (53)21.237.17
1Borger MelsomH 19-20E (36)25.406.15
2Gunvor Hov HøydalD 19-20 E (25)26.02+0.197.31
2Eldbjørg NarumD 17-18 E (54)28.33+2.248.20
3Victoria Hæstad BjørnstadD 13-14 (52)25.22+1.378.50
5Erling HjermstadH 13-14 (53)23.15+1.527.56
8Fredrik Ramstad HoffH 15-16 (55)34.51+6.448.30
8Emil AhlbäckH 19-20E (36)27.10+1.306.37
9Marianne Opsahl BredesenD 19-20 E (25)30.06+4.238.41
10Ingrid G. KvålsgardD 13-14 (52)27.56+4.119.43
10Ingrid Landmark TandrevoldD 17-18 E (54)31.04+4.559.05
11Guro VassendD 19-20 E (25)30.12+4.298.43
11Olai Stensland LillevoldH 17-18E (67)29.18+4.347.29
13Elias T. MølnvikH 17-18E (67)29.26+4.427.31
15Tarjei HoloH 15-16 (55)36.24+8.178.52
19Ragnhild HjermstadD 17-18 E (54)33.13+7.049.42
22Erik Hæstad BjørnstadH 13-14 (53)29.44+8.2110.08
22Oskar StørmerH 17-18E (67)31.08+6.247.57
23Line Wegner HodtD 15-16 (51)43.07+12.4911.41
23Julie StørmerD 19-20 E (25)35.03+9.2010.07
25Øyvind HjermstadH 13-14 (53)30.03+8.4010.15
34Oscar Hæstad BjørnstadH 13-14 (53)32.54+11.3111.13
35Marit NerstenD 17-18 E (54)39.03+12.5411.25
36Sigurd MelsomH 17-18E (67)33.23+8.398.32
39Martin Borge HeirH 15-16 (55)45.35+17.2811.07
40Julie BakkeD 13-14 (52)33.50+10.0511.47
40Christine Williksen HøilandD 17-18 E (54)41.09+15.0012.01
47Martin Andresen SkotteH 13-14 (53)43.02+21.3914.41
50Ingrid HasaasD 13-14 (52)36.01+12.1612.32
50Maria BrodinD 21-E (43)55.17+20.0610.54
53Tora Drage RotiD 13-14 (52)37.33+13.4813.05
58Ola BrendeH 17-18E (67)45.12+20.2811.33
Tilde EineD 13-14 (52)diskvalifisert

Fredrikstad SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD 15-16 (51)30.188.12
2Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (43)35.33+0.227.00
6Birgitte HusebyeD 21-E (43)38.54+3.437.40
7Christian Riddervold KahrsH 21-E (107)36.37+1.416.09
9Hanna TorjusenD 15-16 (51)36.54+6.3610.00
13Dina Sofie AntonsenD 15-16 (51)39.18+9.0010.39
17Sigrid Saur ModahlD 13-14 (52)29.01+5.1610.06
27Sindre ØsthagenH 21-E (107)39.02+4.066.33
28Herman Ryen MartinsenH 15-16 (55)39.29+11.229.37
31Mia Mathisen BekhusD 13-14 (52)31.55+8.1011.07
36Maren Roll PaulsenD 15-16 (51)49.10+18.5213.19
39Guro AlexandersenD 21-E (43)49.23+14.129.44
45Linda SolbergD 21-E (43)52.19+17.0810.19
48Eirik Klavestad MoenH 13-14 (53)43.17+21.5414.46
48Bent Olav AamodtH 21-E (107)41.25+6.296.57
49Silje MoeD 13-14 (52)35.52+12.0712.29
57Audun Bjerkreim NilsenH 21-E (107)41.51+6.557.02
76Kjell Arild KarlsenH 21-E (107)44.55+9.597.32
Oliver Hagaseth MydskeH 13-14 (53)diskvalifisert
Vidar SolbergH 21-E (107)diskvalifisert

Freidig

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Oskar Spets StorhovH 13-14 (53)21.51+0.287.27
3Jorunn KvaklandD 19-20 E (25)27.00+1.177.48
4Gina MølnvikD 17-18 E (54)28.56+2.478.27
23Karen Oline KolstadD 17-18 E (54)34.46+8.3710.09
26Rein Helle MårdalenH 17-18E (67)31.49+7.058.08
28Sindre JohannessenH 19-20E (36)31.47+6.077.45
33Frida SætherD 17-18 E (54)38.32+12.2311.16
35Mattis HoltH 19-20E (36)34.10+8.308.20
96Knut Sveinung RekaaH 21-E (107)48.16+13.208.06

Frol IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sindre RønningH 19-20E (36)25.45+0.056.16
3Mathilde RundhaugD 19-20 E (25)27.00+1.177.48
9Ulf Forseth IndgaardH 21-E (107)36.41+1.456.09
17Eirin Svanøe-HafstadD 17-18 E (54)33.09+7.009.41
20Paul SirumH 19-20E (36)29.29+3.497.11
22Jo Forseth IndgaardH 21-E (107)38.39+3.436.29
24Stian SundsvikH 17-18E (67)31.23+6.398.01
24Gøril Rønning SundD 21-E (43)44.41+9.308.48
28Johan Otto MunkebyH 17-18E (67)32.03+7.198.11
38Sara ProforsD 21-E (43)49.16+14.059.43
38Marie Wold StavrumD 17-18 E (54)39.46+13.3711.37
42Vegard RessemH 17-18E (67)35.43+10.599.08
43Johan Asphjell BjørnaasH 21-E (107)40.27+5.316.47
43Jonas RessemH 17-18E (67)36.09+11.259.14
51Carl Petter LyngenH 21-E (107)41.31+6.356.58
52Håvard VassendenH 21-E (107)41.32+6.366.58
79Magnus Beyer BrattliH 21-E (107)45.22+10.267.37
91Jørgen FiskumH 21-E (107)46.52+11.567.52
95Øystein HaugH 21-E (107)48.09+13.138.05

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Stig AlvestadH 21-E (107)38.34+3.386.28
69Alf Johan Walgermo LimaH 21-E (107)44.11+9.157.25

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Håkon KindemH 17-18E (67)30.52+6.087.53
Ola SingsdalH 17-18E (67)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Anders BergumH 17-18E (67)34.16+9.328.45
40Elias ØhmanH 13-14 (53)36.46+15.2312.32
51Kristine Haanes StrandlieD 13-14 (52)36.06+12.2112.34

Göteborg-Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Andreas HøyeH 21-E (107)37.25+2.296.17
27Jennie RunessonD 21-E (43)45.18+10.078.56

Halden SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloH 15-16 (55)28.076.51
1Mari FastingD 21-E (43)35.116.56
3Gina GranstedtD 15-16 (51)33.43+3.259.08
4Peter NordbrødenH 15-16 (55)31.55+3.487.47
4Emil WingstedtH 21-E (107)35.17+0.215.55
4Bodil HolmströmD 21-E (43)37.55+2.447.28
7Anders Felde OlaussenH 17-18E (67)28.00+3.167.09
8Idun Kristine Felde OlaussenD 13-14 (52)27.06+3.219.26
8August Asheim BirkelandH 13-14 (53)24.02+2.398.12
9Hedda Raadal BjørloD 13-14 (52)27.38+3.539.37
10Kajsa NilssonD 21-E (43)40.57+5.468.04
10Gry GranstedtD 19-20 E (25)30.10+4.278.43
12Anneli GrindstadD 17-18 E (54)31.20+5.119.09
14Hanna Haugen NordbrødenD 21-E (43)41.36+6.258.12
15Mattias KarlssonH 21-E (107)37.47+2.516.21
17Nina Asheim BirkelandD 17-18 E (54)33.09+7.009.41
18Olav Schmitt GranH 15-16 (55)36.42+8.358.57
18Gøril FristadD 21-E (43)42.14+7.038.19
19Erlend BrendstuenH 13-14 (53)28.15+6.529.38
20Håkon Østraat SævareidH 15-16 (55)37.23+9.169.07
20Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (43)43.07+7.568.30
21Elena RoosD 21-E (43)43.08+7.578.30
22Marie BergstrømD 13-14 (52)29.32+5.4710.17
26Espen FiskumH 21-E (107)38.55+3.596.32
28Niels Christian HellerudH 13-14 (53)31.27+10.0410.44
29Bojan BlumensteinH 19-20E (36)31.48+6.087.45
33Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E (43)47.30+12.199.22
34Øyvind HelgerudH 21-E (107)39.37+4.416.39
35Marit KahrsD 21-E (43)48.31+13.209.34
35Nora TorgersenD 13-14 (52)32.52+9.0711.27
43Karoline AuneD 13-14 (52)34.19+10.3411.57
43Synne Malene BrækkeD 15-16 (51)53.40+23.2214.32
46Jon PedersenH 21-E (107)40.41+5.456.50
49Alexander Skaug YtterbølH 13-14 (53)45.31+24.0815.32
58Heidi Elisabeth BrækkeD 13-14 (52)40.30+16.4514.06
59Hanna MoumD 13-14 (52)41.54+18.0914.35
66Lacho IlievH 21-E (107)43.32+8.367.18
74Kristian VadH 21-E (107)44.45+9.497.31
Ingvild TorgersenD 17-18 E (54)diskvalifisert

Hamar OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Simen Jevne ArnesenH 19-20E (36)26.22+0.426.25
10Johannes NarumH 19-20E (36)27.28+1.486.41
12Mari Robøle LienD 13-14 (52)28.22+4.379.53
15Dag LofthusH 19-20E (36)28.42+3.027.00
16Anine LomeD 13-14 (52)28.50+5.0510.02
16Ivar Jevne ArnesenH 15-16 (55)36.25+8.188.52
28Vegard Rønning HuberH 17-18E (67)32.03+7.198.11
28Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-18 E (54)36.39+10.3010.42
30Lars KringlebotnH 15-16 (55)40.28+12.219.52
33Johan StorebakkenH 13-14 (53)32.50+11.2711.12
38Stine Frogner TømmervoldD 15-16 (51)50.43+20.2513.44
38Jørgen ElisenbergH 17-18E (67)34.39+9.558.51
41Stian JensenH 19-20E (36)37.00+11.209.01
46Nora Hui AndersenD 17-18 E (54)49.02+22.5314.20
57Sverre Bang StøengH 15-16 (55)1.14.07+46.0018.04
Njaal Ellegaard MelbyH 13-14 (53)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Per Øyvind ValenH 19-20E (36)30.13+4.337.22
47Karsten Hervik HansenH 17-18E (67)38.31+13.479.51

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørn Anders FlågenH 13-14 (53)22.55+1.327.49
4Sofie Skyttersæter IversenD 15-16 (51)34.10+3.529.15
8Harald Astrup ArnesenH 17-18E (67)28.03+3.197.10
17Petter Astrup ArnesenH 13-14 (53)28.06+6.439.35
25Ulrik Astrup ArnesenH 15-16 (55)38.22+10.159.21
27Kasper FosserH 13-14 (53)31.01+9.3810.35
39Lars TreekremH 17-18E (67)34.56+10.128.56
50Nikolai Jones ArnesenH 13-14 (53)46.11+24.4815.45
57Hedvig VollsetD 13-14 (52)37.54+14.0913.12

IF Sturla

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ingunn Egeberg VáriD 17-18 E (54)31.08+4.599.06
22Sturla FrydenlundH 15-16 (55)37.43+9.369.11
30Kornelia Lønning BrurbergD 13-14 (52)31.31+7.4610.58
30Yngvar Høimyr SolbergH 17-18E (67)32.09+7.258.13
39Ole Jørgen Bogen ArenthH 13-14 (53)36.11+14.4812.20
66Åshild Egeberg VáriD 13-14 (52)1.07.43+43.5823.35
Nicolai HübschleH 13-14 (53)diskvalifisert

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eskil Kinneberg *H 21-E (107)35.09+0.135.54
6Audun WeltzienH 21-E (107)36.26+1.306.07

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (107)36.38+1.426.09

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Rasmus Rørholt TheisenH 19-20E (36)31.00+5.207.33

IL Tyrving

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørn EkebergH 21-E (107)35.15+0.195.55
7Astrid FiskumD 15-16 (51)36.37+6.199.55
9Styrk Hundseid KamsvågH 13-14 (53)24.18+2.558.17
11Ida Feiring HaltiaD 15-16 (51)38.11+7.5310.20
12Anders TiltnesH 21-E (107)37.13+2.176.15
13Siri GrandalD 15-16 (51)39.18+9.0010.39
18Oda SikkelandD 15-16 (51)41.46+11.2811.19
18Jim Øystein NybråtenH 21-E (107)38.34+3.386.28
21Stine NjåsteinD 15-16 (51)42.39+12.2111.33
21Synne SkjærsteinD 13-14 (52)29.28+5.4310.16
21Wojciech KowalskiH 21-E (107)38.38+3.426.29
25Synne Nesheim FlatebakkenD 15-16 (51)43.24+13.0611.45
26Julie Marie KinnebergD 17-18 E (54)35.31+9.2210.23
32Gustav FiskumH 19-20E (36)32.24+6.447.54
33Magnus WølnebergH 15-16 (55)41.48+13.4110.11
33Christoph BrandtH 21-E (107)39.35+4.396.39
34Mateusz PodsiadlyH 17-18E (67)32.54+8.108.24
36Ruslan GlebovH 21-E (107)39.38+4.426.39
40Torbjørn SagbergH 21-E (107)40.03+5.076.43
46Hanne GrandalD 15-16 (51)55.30+25.1215.02
48Thea Feiring HaltiaD 13-14 (52)35.26+11.4112.20
49Wojciech DwojakH 21-E (107)41.27+6.316.57
52Skjalg Hundseid KamsvågH 15-16 (55)51.39+23.3212.35
54Ingrid Helene SkantzeD 21-E (43)1.02.17+27.0612.17
56Tuva Nesheim FlatebakkenD 13-14 (52)37.50+14.0513.10
86Morten Severin SaueH 21-E (107)46.07+11.117.45
90Gunnar A FiskumH 21-E (107)46.50+11.547.52
104Fredrik RosenqvistH 21-E (107)53.52+18.569.03
115Bartlomiej MazanH 21-E (107)1.22.22+47.2613.50
Kristin Helland-HansenD 15-16 (51)diskvalifisert
Helene Lund-JohansenD 21-E (43)brutt

Indre Østfold OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Markus HolterH 17-18E (67)25.37+0.536.33
14Jørgen VisterH 15-16 (55)36.11+8.048.49
54Jorid Nandrup NielsenD 13-14 (52)37.41+13.5613.07
57Odd Kasper EkreH 17-18E (67)45.11+20.2711.33
58Guttorm Snemyr HoltetH 15-16 (55)1.14.19+46.1218.07

Järla Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ingjerd MyhreD 21-E (43)38.04+2.537.30
18Martin VisterH 21-E (107)38.34+3.386.28
41Espen WeltzienH 21-E (107)40.14+5.186.45
46Anneke Hald BjørgumD 21-E (43)53.05+17.5410.28
58Mats NordbrødenH 21-E (107)42.01+7.057.03

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Jarkko HuovilaH 21-E (107)39.02+4.066.33

Kongsberg OL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigur HeggedalH 17-18E (67)24.446.19
5Sindre SandvenH 19-20E (36)26.10+0.306.22
7Marlin HaavengenD 13-14 (52)26.53+3.089.22
7Tord StrandH 13-14 (53)23.56+2.338.10
11Rikke Hjelseth LarsenD 13-14 (52)28.18+4.339.51
11Henrik André LarsenH 13-14 (53)25.56+4.338.51
12Siri MoholthD 15-16 (51)39.02+8.4410.34
12Mathias DrageH 19-20E (36)27.55+2.156.48
14Kathinka RogstadD 13-14 (52)28.30+4.459.55
14Åsne Skram TrømborgD 17-18 E (54)32.45+6.369.34
15Aurora MoholthD 13-14 (52)28.48+5.0310.02
15Håvard MyhreH 17-18E (67)29.59+5.157.40
17Karl FremstadH 17-18E (67)30.06+5.227.41
18Ingvild Tronstad AndersenD 13-14 (52)29.11+5.2610.10
23Einar LundH 15-16 (55)38.10+10.039.18
23Sølve DrageH 13-14 (53)29.47+8.2410.09
27Kristin SmebyD 15-16 (51)44.59+14.4112.11
30Damien RenardH 21-E (107)39.16+4.206.35
33Helene EgerD 13-14 (52)32.08+8.2311.11
38Sarah WølloD 13-14 (52)33.10+9.2511.33
40Idunn HaavengenD 15-16 (51)51.27+21.0913.56
41Håkon LundH 13-14 (53)37.04+15.4112.39
41Toralf GrandeH 15-16 (55)45.53+17.4611.11
44Kristiane RogstadD 13-14 (52)34.52+11.0712.08
44Anne Willkommen EikenD 15-16 (51)54.44+24.2614.49
46Kjersti Tønnessen BergstølD 13-14 (52)35.03+11.1812.12
48Eline DrageD 21-E (43)54.04+18.5310.39
50Gard DahlenH 15-16 (55)51.08+23.0112.28
51Sigurd Bonden KjørsvikH 15-16 (55)51.13+23.0612.29
62Andrea VaneboD 13-14 (52)45.56+22.1116.00
65Andrea Willkommen EikenD 13-14 (52)53.42+29.5718.42
108Ola LestebergH 21-E (107)56.37+21.419.30
Sveinar Lunde SoldalH 13-14 (53)diskvalifisert
Sindre V. PaulsenH 13-14 (53)diskvalifisert

Konnerud IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audun HeimdalH 15-16 (55)28.37+0.306.58
11Anette BaklidD 21-E (43)41.08+5.578.06
15Aslak HeimdalH 13-14 (53)26.44+5.219.07
15Marte NarumD 21-E (43)41.42+6.318.13
18Marie Nordbye NybøD 19-20 E (25)32.01+6.189.15
21Jørgen BaklidH 13-14 (53)28.40+7.179.47
29Ida Mari Borge HoviD 21-E (43)45.36+10.258.59
31Amalie Fjæstad AmundsenD 15-16 (51)46.56+16.3812.43
34Nora Skyttersæter SaugerudD 15-16 (51)48.15+17.5713.04
39Caroline BergmanD 15-16 (51)51.00+20.4213.49
39Solveig Hernandez VråleD 13-14 (52)33.33+9.4811.41
46Håvard Landro SvingheimH 15-16 (55)47.42+19.3511.38

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
56Juho WesterlundH 21-E (107)41.45+6.497.01

Kristiansand OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalH 21-E (107)34.565.52
8Sjur HoviH 19-20E (36)27.10+1.306.37
10Ole KostølH 15-16 (55)34.58+6.518.31
10Eirik Martens SvensenH 21-E (107)36.51+1.556.11
12Gaute FriestadH 17-18E (67)29.22+4.387.30
14Rasmus DjurhuusH 21-E (107)37.26+2.306.17
16Christian Wiig BøenH 21-E (107)38.06+3.106.24
19Morten JørgensenH 17-18E (67)30.29+5.457.47
34Holger HottH 21-E (107)39.37+4.416.39
41Henrik UpsalH 17-18E (67)35.14+10.309.00
50Jostein AndersenH 21-E (107)41.30+6.346.58
53Dag BlandkjennH 17-18E (67)43.04+18.2011.00
59Magnus JohanssonH 21-E (107)42.27+7.317.08
67Vyacheslav MukhidinovH 21-E (107)43.45+8.497.21
Matias Hodne HanischH 17-18E (67)diskvalifisert
Ivar HaugenH 21-E (107)diskvalifisert
Vegard DanielsenH 21-E (107)diskvalifisert
Mats DahlénH 21-E (107)diskvalifisert

Lahden Suunnistajat -37

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Leena KuusipohjaD 21-E (43)1.01.48+26.3712.11

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Audun Melby JacobsenH 13-14 (53)32.17+10.5411.01

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Julie HjortlandD 17-18 E (54)29.49+3.408.43
Jørgen FrøydH 21-E (107)diskvalifisert

LEI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Euan TebbuttH 15-16 (55)42.52+14.4510.27

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ane Holm GrønengD 13-14 (52)29.11+5.2610.10
54Einar LofthusH 17-18E (67)43.58+19.1411.14
59Guro KarlsenD 13-14 (52)41.54+18.0914.35

Lillomarka OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenD 17-18 E (54)26.097.38
7Solveig BlindheimD 19-20 E (25)29.45+4.028.35
14Steinar KollerudH 17-18E (67)29.37+4.537.34
16Ingvild WangD 17-18 E (54)32.57+6.489.38
17Siri KollerudD 19-20 E (25)31.47+6.049.11
17Linn HokholtD 21-E (43)42.12+7.018.19
19Kristin BlindheimD 15-16 (51)41.50+11.3211.20
22Helen PalmerD 21-E (43)43.11+8.008.31
29Jonas Sommerstad JuveliH 21-E (107)39.11+4.156.35
30Sara Angell BakkeD 17-18 E (54)36.53+10.4410.47
34Thorstein WangH 19-20E (36)32.42+7.027.58
35Anders Sommerstad JuveliH 17-18E (67)33.21+8.378.31
36Gaute Hallan SteiwerH 21-E (107)39.38+4.426.39
42Ingvild BrekkeD 17-18 E (54)41.31+15.2212.08
94Ole Kjell LangmyrenH 21-E (107)47.51+12.558.02

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Emilie Westli AndersenD 19-20 E (25)31.37+5.549.08
21Marte Fallbakken BergeD 19-20 E (25)33.51+8.089.46
32Evine Westli AndersenD 17-18 E (54)38.16+12.0711.11
75Marius ØieH 21-E (107)44.52+9.567.32

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Adrian OpheimH 19-20E (36)32.18+6.387.52

Nittedal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Emma Eithun PaulsenD 13-14 (52)29.16+5.3110.11
24Ingvild C. FleisjeD 15-16 (51)43.12+12.5411.42
40Lars Gustav RogneH 15-16 (55)45.49+17.4211.10
41Ingrid Nytun NergårdD 15-16 (51)52.11+21.5314.08
61Ingrid BredalenD 13-14 (52)43.59+20.1415.19
Lars BredalenH 17-18E (67)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 17-18 E (54)36.22+10.1310.38
35Thomas KortH 13-14 (53)33.42+12.1911.30
43Idun BækkenD 17-18 E (54)42.03+15.5412.17
50Ivar Aukrust OsmoenH 17-18E (67)40.29+15.4510.21
56Øyvind BergH 17-18E (67)44.30+19.4611.22
Hans Peder LangbekkheiH 17-18E (67)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ledig StartnrH 17-18E (67)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ledig StartnrH 17-18E (67)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ledig StartnrH 17-18E (67)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ledig StartnrH 17-18E (67)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ledig StartnrH 17-18E (67)diskvalifisert

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Eirin Mari FossøyD 17-18 E (54)29.31+3.228.37
25Ingrid NygårdD 19-20 E (25)38.04+12.2111.00
27Aurora FossøyD 19-20 E (25)43.28+17.4512.33

NTNUI

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Maren Jansson HaverstadD 21-E (43)39.33+4.227.48
16Emma JohanssonD 21-E (43)42.04+6.538.17
17Espen JakobsenH 21-E (107)38.22+3.266.26
23Eirik Kamstrup HovindH 21-E (107)38.40+3.446.29
24Marie StyrvoldD 19-20 E (25)36.04+10.2110.25
25Mali Fjogstad NielsenD 21-E (43)44.52+9.418.50
30Maren Mohagen HansenD 21-E (43)46.10+10.599.06
31Vegard RuttenborgH 21-E (107)39.19+4.236.36
32Jon Aukrust OsmoenH 21-E (107)39.27+4.316.37
34Ingrid BergeD 21-E (43)48.12+13.019.30
36Guro TorpeD 21-E (43)48.49+13.389.37
38Hans Petter MathisenH 21-E (107)39.39+4.436.39
39Thomas Natvig ÅrstadH 21-E (107)39.40+4.446.40
43Mathilde Korvald SkaareD 21-E (43)50.43+15.3210.00
44Vegard Brun SagaH 21-E (107)40.32+5.366.48
45Asgeir Bakken RognstadH 21-E (107)40.36+5.406.49
60Per Melander OftenH 21-E (107)42.42+7.467.10
63Simen AamodtH 21-E (107)43.04+8.087.14
64Martin HosetH 21-E (107)43.08+8.127.14
68Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (107)43.51+8.557.22
70Torkil Eide SolstadH 21-E (107)44.13+9.177.25
71Stian BergersenH 21-E (107)44.19+9.237.26
72Kjetil OkkenhaugH 21-E (107)44.35+9.397.29
78Sondre Sande GullordH 21-E (107)45.19+10.237.36
83Mathias Stensland LillevoldH 21-E (107)45.30+10.347.38
84Erik GustafssonH 21-E (107)45.47+10.517.41
87Sverre Turter SandvoldH 21-E (107)46.13+11.177.46
88Halvor Eid NielsenH 21-E (107)46.48+11.527.51
92Kristian StenerudH 21-E (107)47.07+12.117.55
97Stig Rune HolbergH 21-E (107)51.01+16.058.34
99Erling GrammeltvedtH 21-E (107)51.39+16.438.40
100Hallvard NordbrødenH 21-E (107)51.40+16.448.41
103Terje Faugstad BjertnesH 21-E (107)53.46+18.509.02
110Anders Opsahl BredesenH 21-E (107)58.20+23.249.48
Harri LuchsingerH 21-E (107)diskvalifisert
Isak BergsetH 21-E (107)diskvalifisert
Øyvind EngerH 21-E (107)diskvalifisert
Karoline Dahl FosbyD 19-20 E (25)diskvalifisert
Silje Uhlen MaursetD 21-E (43)diskvalifisert

Nydalens SK

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henriette SmebyD 13-14 (52)23.458.16
3Jonas Madslien BakkenH 17-18E (67)27.11+2.276.57
3Anine AhlsandD 17-18 E (54)28.54+2.458.27
5Ragne WiklundD 13-14 (52)26.34+2.499.15
6Eirik Langedal BreivikH 15-16 (55)33.13+5.068.06
6Elias JonssonH 13-14 (53)23.17+1.547.56
10Erik Olsvik DengerudH 17-18E (67)28.54+4.107.23
12Jørgen WulfsbergH 13-14 (53)26.21+4.588.59
12Gjermund Tørnqvist HaldenH 15-16 (55)36.09+8.028.49
13Sofie AarnesD 21-E (43)41.35+6.248.12
14Espen Hegstad KrügerH 13-14 (53)26.40+5.179.06
15Solveig Hegstad KrügerD 17-18 E (54)32.50+6.419.36
16Stine Madslien BakkenD 15-16 (51)40.45+10.2711.02
18Eivind HøydalH 17-18E (67)30.08+5.247.42
21Fredrik RaastadH 19-20E (36)29.42+4.027.14
25Vebjørn TandbergH 17-18E (67)31.30+6.468.03
26Audun BerganH 13-14 (53)30.45+9.2210.29
26Åsmund Aamodt ResellH 15-16 (55)39.04+10.579.31
26Nicole RagvinD 21-E (43)45.00+9.498.52
27Karianne Olsvik DengerudD 13-14 (52)30.59+7.1410.47
31Emma LähdekorpiD 21-E (43)46.56+11.459.15
32Emil Morgenlie SkeiH 15-16 (55)41.41+13.3410.10
37Anine HallénD 15-16 (51)49.11+18.5313.19
37Jørgen MadslienH 19-20E (36)34.44+9.048.28
37Stina Johannne SandbergD 17-18 E (54)39.44+13.3511.37
38Simen Eid NielsenH 19-20E (36)35.24+9.448.38
40Ingrid MadslienD 13-14 (52)33.50+10.0511.47
42Anders LangaasH 15-16 (55)46.13+18.0611.16
42Øystein Rønning StrandH 13-14 (53)39.47+18.2413.34
42Sverre Waaler KaasH 21-E (107)40.21+5.256.46
44Jostein TandbergH 15-16 (55)47.01+18.5411.28
44Elias WiklundH 17-18E (67)36.22+11.389.18
45Marte SkeiD 13-14 (52)34.53+11.0812.09
45Sigurd DyrstadH 13-14 (53)41.46+20.2314.15
45Trym Moeng JensenH 15-16 (55)47.26+19.1911.34
49Åse BerganD 15-16 (51)58.45+28.2715.55
52Synne Eikeland RøstadsandD 13-14 (52)36.46+13.0112.48
53Per Øyvind SteneH 21-E (107)41.40+6.447.00
54Alexander Skeppland HoleH 15-16 (55)1.02.26+34.1915.13
54Maiken SandbergD 15-16 (51)1.17.01+46.4320.52
54Øystein PettersenH 21-E (107)41.42+6.467.00
55Aksel MadslienH 17-18E (67)44.24+19.4011.21
73Ragnar TonjerH 21-E (107)44.44+9.487.31
Ingvil AhlsandD 13-14 (52)diskvalifisert
Jørgen WeidemannH 17-18E (67)diskvalifisert
Svend Sondre FrøshaugH 21-E (107)diskvalifisert

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Malin EijsinkD 19-20 E (25)33.24+7.419.39

OK Moss

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Johanne Bratland TjernshaugenD 13-14 (52)26.52+3.079.21
28Tuva BjerketvedtD 15-16 (51)45.27+15.0912.19
51Ida Karine KarlsenD 15-16 (51)1.02.06+31.4816.49
59Karl Kristen GjølsjøH 15-16 (55)1.19.43+51.3619.26
60Thomas TubbehaugenH 15-16 (55)1.20.03+51.5619.31
64Henriette Milla F KarlsenD 13-14 (52)51.57+28.1218.06
Aurora GjølsjøD 13-14 (52)diskvalifisert

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Andreas SølbergH 17-18E (67)27.58+3.147.09
19Trond Einar Moen PedersliH 19-20E (36)29.25+3.457.10
22Sigrid Merete Moen PedersliD 17-18 E (54)34.12+8.0310.00
26Ove BaardsgaardH 19-20E (36)31.39+5.597.43

OL Tønsberg og omegn

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenD 19-20 E (25)25.437.25
12Marthe GløersenD 19-20 E (25)30.14+4.318.44
19Marta UlvensøenD 19-20 E (25)32.10+6.279.17
21Anders Krona HaflanH 15-16 (55)37.26+9.199.07
31Håkon Fruseth ChristiansenH 17-18E (67)32.35+7.518.20
47Sandra B. RobertsenD 15-16 (51)56.12+25.5415.13
Mathias GløersenH 15-16 (55)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Heidi Therese WiestD 13-14 (52)26.23+2.389.11
15Dorte NarumD 15-16 (51)39.44+9.2610.46
26Sigrid BjørgenD 15-16 (51)44.53+14.3512.09
29Sverre NarumH 13-14 (53)31.59+10.3610.54
43Jostein Svaland DaleH 13-14 (53)41.24+20.0114.07

Oppsal Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Hedvig ÅstebølD 19-20 E (25)29.59+4.168.39
16Lavran ThorstensenH 13-14 (53)27.23+6.009.20
33Anniken Eriksrud KarlsenD 15-16 (51)47.55+17.3712.59
51Jørund ValaH 17-18E (67)41.45+17.0110.40
56Knut AasheimH 15-16 (55)1.03.44+35.3715.32
61Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18E (67)47.11+22.2712.04
85Ola Marius PedersenH 21-E (107)46.05+11.097.44
106Per-Ivar NikolaisenH 21-E (107)55.17+20.219.17
Are WigaardH 15-16 (55)diskvalifisert

Porsgrunn OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Tonje VassendD 17-18 E (54)29.55+3.468.44
20Lene Therese MyrlandD 17-18 E (54)33.17+7.089.43
23Hanne VassendD 13-14 (52)29.43+5.5810.21
29Emilie WestinD 15-16 (51)45.32+15.1412.20
32Jørgen WingereiH 17-18E (67)32.42+7.588.21
34Ingrid G. MehammerD 13-14 (52)32.40+8.5511.22
43Erlend Søbye GrønvoldH 19-20E (36)40.52+15.129.58
48Ingrid HolteD 17-18 E (54)52.10+26.0115.15
55Camilla L. RosenvoldD 13-14 (52)37.44+13.5913.08
59Paul Martin RemmeH 17-18E (67)45.19+20.3511.35

Raumar Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Amund HoelH 15-16 (55)31.03+2.567.34
3Anders VisterH 19-20E (36)25.48+0.086.17
5Anders HagaH 15-16 (55)31.57+3.507.47
5Tiril Ruud BråtenD 15-16 (51)35.44+5.269.41
5Agata StankiewiczD 19-20 E (25)29.19+3.368.28
7Håvard HagaH 19-20E (36)26.25+0.456.26
11Magne HagaH 19-20E (36)27.47+2.076.46
14Line Maria Haugen MelbyD 19-20 E (25)30.57+5.148.56
22Johan HoelH 19-20E (36)30.08+4.287.20
24Eirik RustadH 21-E (107)38.42+3.466.30
43Mads Aanes HaugenH 15-16 (55)46.18+18.1111.17
51Natalia EwiakD 21-E (43)55.29+20.1810.56
55Torben Christian WendlerH 21-E (107)41.43+6.477.00
55Marie Hammer HåversenD 21-E (43)1.04.44+29.3312.46
61Øyvind LundH 21-E (107)42.45+7.497.11
82Rafal PodzinskiH 21-E (107)45.29+10.337.38
93Trygve TømtaH 21-E (107)47.39+12.438.00

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Oskar ArnevikH 13-14 (53)29.53+8.3010.11
24Ida RongvedD 17-18 E (54)35.05+8.5610.15
25Trine D. KihleD 17-18 E (54)35.20+9.1110.19
26Silje OpsethD 13-14 (52)30.31+6.4610.37
47Sander ArnevikH 15-16 (55)48.27+20.2011.49

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Johannes BordalH 15-16 (55)36.10+8.038.49
33Simen BordalH 17-18E (67)32.47+8.038.23

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Thea Charlotte HansenD 13-14 (52)31.22+7.3710.55

Sandefjord OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Signe Bredholt JørgensenD 13-14 (52)24.46+1.018.37
11Hallvard Arntzen FossH 15-16 (55)35.09+7.028.34
16Live Bredholt JørgensenD 19-20 E (25)31.44+6.019.10
32Maria PrestbøenD 13-14 (52)32.06+8.2111.11
37Elin-Kristin HemD 21-E (43)49.09+13.589.41
48Petter MoeH 17-18E (67)38.57+14.139.57

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Ingrid PeikliD 17-18 E (54)40.30+14.2111.50
45Vilde MalmeiD 15-16 (51)55.28+25.1015.01

Sarpsborg OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Rikke IngesenD 13-14 (52)31.21+7.3610.55
35Ingvild Ramtvedt NæssetD 15-16 (51)48.38+18.2013.10
36Benjamin AasenH 13-14 (53)34.00+12.3711.36
47Martine LøwengreenD 17-18 E (54)50.19+24.1014.42
50Benedicte PedersenD 15-16 (51)1.00.44+30.2616.27
55Sander KnoldH 15-16 (55)1.02.41+34.3415.17
63Siri PedersenD 13-14 (52)47.33+23.4816.34

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Jonas Klausen EspedalH 19-20E (36)31.39+5.597.43
60Andreas Eide SkjævelandH 17-18E (67)46.02+21.1811.46

Steinkjer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Marius Landsem MelhusH 15-16 (55)34.56+6.498.31
31Norunn Kvistad DengerudD 17-18 E (54)38.04+11.5511.07
36Trygve LægranH 15-16 (55)43.31+15.2410.36

Stjørdals-Blink Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Sigrid Wanvik HaugenD 17-18 E (54)36.40+10.3110.43
38Ole Wanvik HaugenH 15-16 (55)44.58+16.5110.58
45Henrik Nielsen SolbergH 17-18E (67)36.31+11.479.20
62Endre AaenH 17-18E (67)51.25+26.4113.09

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Ole Jakob OlsrødH 15-16 (55)49.23+21.1612.02

Synnfjell OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
47Agnethe HasliD 13-14 (52)35.08+11.2312.14

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Irene Beate Øhrn ArnevikD 21-E (43)43.17+8.068.32

Tampereen Pyrintö

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Anni-Maija FinckeD 21-E (43)42.59+7.488.28

Trøsken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Marte BergslandD 13-14 (52)32.54+9.0911.27

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Kjell Erik RøislandH 21-E (107)42.52+7.567.12

Tynset IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Anders NyaasH 15-16 (55)36.25+8.188.52
27Petter Vangen LunåsmoH 15-16 (55)39.13+11.069.33

UKS Orientus Lodz

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Krzysztof RzencaH 17-18E (67)27.56+3.127.08
22Natalia ScieszkoD 19-20 E (25)34.19+8.369.55
44Ewa GwozdzD 21-E (43)51.10+15.5910.05
52Szymon PalkaH 17-18E (67)41.55+17.1110.43
105Lukasz CharubaH 21-E (107)53.55+18.599.03
107Dominik ChudzikH 21-E (107)56.09+21.139.26

Vaajakosken Terä

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Håvard LucasenH 21-E (107)36.21+1.256.06
Anders NordbergH 21-E (107)diskvalifisert

Vang OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Eskil FrøislandH 13-14 (53)28.37+7.149.46
37Ole Johan BråtenH 13-14 (53)35.11+13.4812.00
44Fredrik SveenH 13-14 (53)41.29+20.0614.09

Varegg Fleridrett

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ingrid Vrålstad LøvåsD 15-16 (51)37.57+7.3910.17
13Johanne RaknerD 19-20 E (25)30.37+4.548.50
14Oskar RøenH 19-20E (36)28.37+2.576.58
15Vegard Jarvis WestergårdH 17-18E (67)29.59+5.157.40
16Sindre Østgulen DeiszH 19-20E (36)28.44+3.047.00
17Constance StorvestreD 15-16 (51)40.59+10.4111.06
18Per Ola OttesenH 19-20E (36)29.11+3.317.07
22Gunhild Stuland TysværD 15-16 (51)42.55+12.3711.37
25Per Harald Havnen JohansenH 21-E (107)38.48+3.526.31
32Christiane TrösseD 21-E (43)47.11+12.009.18
37Markus Kjærner-SembH 15-16 (55)43.35+15.2810.37
42Kårhild Husby NordstadD 15-16 (51)53.05+22.4714.23
42Kristine FjellangerD 21-E (43)50.21+15.109.55
48Styrk Almeland BleieH 15-16 (55)48.58+20.5111.56
50Kristiane Elise OttesenD 17-18 E (54)1.00.55+34.4617.48
65Petter Marki ErichsenH 21-E (107)43.19+8.237.16
80Jonatan Rosengren DrakeH 21-E (107)45.25+10.297.37
81Niklas ProforsH 21-E (107)45.28+10.327.38
111Ørjan Svaland AasH 21-E (107)59.47+24.5110.02

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Børge BrenåsH 13-14 (53)28.13+6.509.37

Vaulen Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Øystein Garsrud TvedtH 19-20E (36)30.46+5.067.30
29Amund Garsrud TvedtH 15-16 (55)39.47+11.409.42

Vegårshei IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jon NilsenH 17-18E (67)28.38+3.547.19
9Synnøve BråtenD 17-18 E (54)30.42+4.338.58
36Olav VestølH 19-20E (36)34.29+8.498.24
40Are Smeland NygårdseterH 17-18E (67)35.00+10.168.57
42Bjørnar Smeland NygårdseterH 19-20E (36)37.50+12.109.13

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Nick HannH 19-20E (36)25.48+0.086.17

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Maria OlsbøD 15-16 (51)41.56+11.3811.21
30Hans Kristian Stubban HygenH 13-14 (53)32.00+10.3710.55
52Odin TellesbøH 13-14 (53)1.04.16+42.5321.56

Ås-UMB Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kaja Winsnes NordhagenD 17-18 E (54)29.33+3.248.38
8Rannveig W.NordhagenD 15-16 (51)36.40+6.229.56
11Kristoffer Fiane PedersenH 21-E (107)36.54+1.586.12
26Jenny Andreassen MoeD 19-20 E (25)41.10+15.2711.53
34Anders Stiansen NygaardH 15-16 (55)41.53+13.4610.12
40Anders TreekremH 19-20E (36)36.25+10.458.52
45Ane Blomseth JohnsenD 17-18 E (54)47.06+20.5713.46
52Marie TreekremD 15-16 (51)1.02.10+31.5216.50
89Jo Inge FjellstadH 21-E (107)46.49+11.537.52
101Thomas RuudH 21-E (107)52.53+17.578.53
109Olaf Hesselberg IndbyH 21-E (107)57.21+22.259.38
Ine HoviD 21-E (43)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor