Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

D 13-14

2 870 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henriette SmebyNydalens SK23.458.16
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK24.46+1.018.37
3Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF25.22+1.378.50
4Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange26.23+2.389.11
5Ragne WiklundNydalens SK26.34+2.499.15
6Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss26.52+3.079.21
7Marlin HaavengenKongsberg OL26.53+3.089.22
8Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK27.06+3.219.26
9Hedda Raadal BjørloHalden SK27.38+3.539.37
10Ingrid G. KvålsgardFossum IF27.56+4.119.43
11Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL28.18+4.339.51
12Mari Robøle LienHamar OK28.22+4.379.53
13Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb28.28+4.439.55
14Kathinka RogstadKongsberg OL28.30+4.459.55
15Aurora MoholthKongsberg OL28.48+5.0310.02
16Anine LomeHamar OK28.50+5.0510.02
17Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK29.01+5.1610.06
18Ane Holm GrønengLillehammer OK29.11+5.2610.10
18Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL29.11+5.2610.10
20Emma Eithun PaulsenNittedal OL29.16+5.3110.11
21Synne SkjærsteinIL Tyrving29.28+5.4310.16
22Marie BergstrømHalden SK29.32+5.4710.17
23Hanne VassendPorsgrunn OL29.43+5.5810.21
24Synne StrandAsker Skiklubb29.45+6.0010.21
25Ingrid AaslundFet OL30.07+6.2210.29
26Silje OpsethRingerike OL30.31+6.4610.37
27Karianne Olsvik DengerudNydalens SK30.59+7.1410.47
28Rikke IngesenSarpsborg OL31.21+7.3610.55
29Thea Charlotte HansenRøyken OL31.22+7.3710.55
30Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla31.31+7.4610.58
31Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK31.55+8.1011.07
32Maria PrestbøenSandefjord OK32.06+8.2111.11
33Helene EgerKongsberg OL32.08+8.2311.11
34Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL32.40+8.5511.22
35Nora TorgersenHalden SK32.52+9.0711.27
36Marte BergslandTrøsken IL32.54+9.0911.27
37Thea DyrkornEiker OL33.01+9.1611.30
38Sarah WølloKongsberg OL33.10+9.2511.33
39Solveig Hernandez VråleKonnerud IL33.33+9.4811.41
40Julie BakkeFossum IF33.50+10.0511.47
40Ingrid MadslienNydalens SK33.50+10.0511.47
42Ane DyrkornEiker OL33.55+10.1011.49
43Karoline AuneHalden SK34.19+10.3411.57
44Kristiane RogstadKongsberg OL34.52+11.0712.08
45Marte SkeiNydalens SK34.53+11.0812.09
46Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL35.03+11.1812.12
47Agnethe HasliSynnfjell OK35.08+11.2312.14
48Thea Feiring HaltiaIL Tyrving35.26+11.4112.20
49Silje MoeFredrikstad SK35.52+12.0712.29
50Ingrid HasaasFossum IF36.01+12.1612.32
51Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL36.06+12.2112.34
52Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK36.46+13.0112.48
53Tora Drage RotiFossum IF37.33+13.4813.05
54Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK37.41+13.5613.07
55Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL37.44+13.5913.08
56Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving37.50+14.0513.10
57Hedvig VollsetHeming Orientering37.54+14.0913.12
58Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK40.30+16.4514.06
59Hanna MoumHalden SK41.54+18.0914.35
59Guro KarlsenLillehammer OK41.54+18.0914.35
61Ingrid BredalenNittedal OL43.59+20.1415.19
62Andrea VaneboKongsberg OL45.56+22.1116.00
63Siri PedersenSarpsborg OL47.33+23.4816.34
64Henriette Milla F KarlsenOK Moss51.57+28.1218.06
65Andrea Willkommen EikenKongsberg OL53.42+29.5718.42
66Åshild Egeberg VáriIF Sturla1.07.43+43.5823.35
Aurora GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
Tilde EineFossum IFdiskvalifisert

D 15-16

3 690 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK30.188.12
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb33.40+3.229.07
3Gina GranstedtHalden SK33.43+3.259.08
4Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering34.10+3.529.15
5Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering35.44+5.269.41
6Ingeborg EideByåsen IL36.01+5.439.45
7Astrid FiskumIL Tyrving36.37+6.199.55
8Rannveig W.NordhagenÅs-UMB Orientering36.40+6.229.56
9Hanna TorjusenFredrikstad SK36.54+6.3610.00
10Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett37.57+7.3910.17
11Ida Feiring HaltiaIL Tyrving38.11+7.5310.20
12Siri MoholthKongsberg OL39.02+8.4410.34
13Siri GrandalIL Tyrving39.18+9.0010.39
13Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK39.18+9.0010.39
15Dorte NarumOL Vallset/Stange39.44+9.2610.46
16Stine Madslien BakkenNydalens SK40.45+10.2711.02
17Constance StorvestreVaregg Fleridrett40.59+10.4111.06
18Oda SikkelandIL Tyrving41.46+11.2811.19
19Kristin BlindheimLillomarka OL41.50+11.3211.20
20Maria OlsbøØstmarka OK41.56+11.3811.21
21Stine NjåsteinIL Tyrving42.39+12.2111.33
22Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett42.55+12.3711.37
23Line Wegner HodtFossum IF43.07+12.4911.41
24Ingvild C. FleisjeNittedal OL43.12+12.5411.42
25Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving43.24+13.0611.45
26Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange44.53+14.3512.09
27Kristin SmebyKongsberg OL44.59+14.4112.11
28Tuva BjerketvedtOK Moss45.27+15.0912.19
29Emilie WestinPorsgrunn OL45.32+15.1412.20
30Marthe RamstadFet OL45.45+15.2712.23
31Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL46.56+16.3812.43
32Åshild Faller RåheimFet OL47.23+17.0512.50
33Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering47.55+17.3712.59
34Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL48.15+17.5713.04
35Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL48.38+18.2013.10
36Maren Roll PaulsenFredrikstad SK49.10+18.5213.19
37Anine HallénNydalens SK49.11+18.5313.19
38Stine Frogner TømmervoldHamar OK50.43+20.2513.44
39Caroline BergmanKonnerud IL51.00+20.4213.49
40Idunn HaavengenKongsberg OL51.27+21.0913.56
41Ingrid Nytun NergårdNittedal OL52.11+21.5314.08
42Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett53.05+22.4714.23
43Synne Malene BrækkeHalden SK53.40+23.2214.32
44Anne Willkommen EikenKongsberg OL54.44+24.2614.49
45Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)55.28+25.1015.01
46Hanne GrandalIL Tyrving55.30+25.1215.02
47Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn56.12+25.5415.13
48Hanna E. AndersenEiker OL56.17+25.5915.15
49Åse BerganNydalens SK58.45+28.2715.55
50Benedicte PedersenSarpsborg OL1.00.44+30.2616.27
51Ida Karine KarlsenOK Moss1.02.06+31.4816.49
52Marie TreekremÅs-UMB Orientering1.02.10+31.5216.50
53Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.04.29+34.1117.28
54Maiken SandbergNydalens SK1.17.01+46.4320.52
Kristin Helland-HansenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 13-14

2 930 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MelsomFossum IF21.237.17
2Oskar Spets StorhovFreidig21.51+0.287.27
3Bjørn Anders FlågenHeming Orientering22.55+1.327.49
4Kristian RykkjeFana IL23.07+1.447.53
5Erling HjermstadFossum IF23.15+1.527.56
6Elias JonssonNydalens SK23.17+1.547.56
7Tord StrandKongsberg OL23.56+2.338.10
8August Asheim BirkelandHalden SK24.02+2.398.12
9Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving24.18+2.558.17
10Sander ArntzenAsker Skiklubb24.31+3.088.22
11Henrik André LarsenKongsberg OL25.56+4.338.51
12Jørgen WulfsbergNydalens SK26.21+4.588.59
13Sjur KvisleAsker Skiklubb26.33+5.109.03
14Espen Hegstad KrügerNydalens SK26.40+5.179.06
15Aslak HeimdalKonnerud IL26.44+5.219.07
16Lavran ThorstensenOppsal Orientering27.23+6.009.20
17Petter Astrup ArnesenHeming Orientering28.06+6.439.35
18Børge BrenåsVarteig OL28.13+6.509.37
19Erlend BrendstuenHalden SK28.15+6.529.38
20Eskil FrøislandVang OL28.37+7.149.46
21Jørgen BaklidKonnerud IL28.40+7.179.47
22Erik Hæstad BjørnstadFossum IF29.44+8.2110.08
23Sølve DrageKongsberg OL29.47+8.2410.09
24Oskar ArnevikRingerike OL29.53+8.3010.11
25Øyvind HjermstadFossum IF30.03+8.4010.15
26Audun BerganNydalens SK30.45+9.2210.29
27Kasper FosserHeming Orientering31.01+9.3810.35
28Niels Christian HellerudHalden SK31.27+10.0410.44
29Sverre NarumOL Vallset/Stange31.59+10.3610.54
30Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK32.00+10.3710.55
31Audun Melby JacobsenLardal OL32.17+10.5411.01
32Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL32.24+11.0111.03
33Johan StorebakkenHamar OK32.50+11.2711.12
34Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF32.54+11.3111.13
35Thomas KortNord-Østerdal OK33.42+12.1911.30
36Benjamin AasenSarpsborg OL34.00+12.3711.36
37Ole Johan BråtenVang OL35.11+13.4812.00
38Mathias RosenlundFana IL35.50+14.2712.13
39Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla36.11+14.4812.20
40Elias ØhmanGjø-Vard OL36.46+15.2312.32
41Håkon LundKongsberg OL37.04+15.4112.39
42Øystein Rønning StrandNydalens SK39.47+18.2413.34
43Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange41.24+20.0114.07
44Fredrik SveenVang OL41.29+20.0614.09
45Sigurd DyrstadNydalens SK41.46+20.2314.15
46Olav TorgersenBækkelagets SK42.49+21.2614.36
47Martin Andresen SkotteFossum IF43.02+21.3914.41
48Eirik Klavestad MoenFredrikstad SK43.17+21.5414.46
49Alexander Skaug YtterbølHalden SK45.31+24.0815.32
50Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering46.11+24.4815.45
51Trygve MyhrAsker Skiklubb1.03.50+42.2721.47
52Odin TellesbøØstmarka OK1.04.16+42.5321.56
Sveinar Lunde SoldalKongsberg OLdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyHamar OKdiskvalifisert
Sindre V. PaulsenKongsberg OLdiskvalifisert
Even LindaasElverum OKdiskvalifisert
Nicolai HübschleIF Sturladiskvalifisert
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKdiskvalifisert

H 15-16

4 100 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloHalden SK28.076.51
2Audun HeimdalKonnerud IL28.37+0.306.58
3Amund HoelRaumar Orientering31.03+2.567.34
4Peter NordbrødenHalden SK31.55+3.487.47
5Anders HagaRaumar Orientering31.57+3.507.47
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK33.13+5.068.06
7Johannes Bakke AashamarFlosta IL33.36+5.298.11
8Fredrik Ramstad HoffFossum IF34.51+6.448.30
9Marius Landsem MelhusSteinkjer OK34.56+6.498.31
10Ole KostølKristiansand OK34.58+6.518.31
11Hallvard Arntzen FossSandefjord OK35.09+7.028.34
12Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK36.09+8.028.49
13Johannes BordalRingsaker OK36.10+8.038.49
14Jørgen VisterIndre Østfold OK36.11+8.048.49
15Tarjei HoloFossum IF36.24+8.178.52
16Anders NyaasTynset IF36.25+8.188.52
16Ivar Jevne ArnesenHamar OK36.25+8.188.52
18Olav Schmitt GranHalden SK36.42+8.358.57
19Brage JørumByåsen IL37.18+9.119.05
20Håkon Østraat SævareidHalden SK37.23+9.169.07
21Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37.26+9.199.07
22Sturla FrydenlundIF Sturla37.43+9.369.11
23Einar LundKongsberg OL38.10+10.039.18
24Kristoffer NygårdEgersund OK38.17+10.109.20
25Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering38.22+10.159.21
26Åsmund Aamodt ResellNydalens SK39.04+10.579.31
27Petter Vangen LunåsmoTynset IF39.13+11.069.33
28Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK39.29+11.229.37
29Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb39.47+11.409.42
30Lars KringlebotnHamar OK40.28+12.219.52
31Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb40.48+12.419.57
32Emil Morgenlie SkeiNydalens SK41.41+13.3410.10
33Magnus WølnebergIL Tyrving41.48+13.4110.11
34Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering41.53+13.4610.12
35Euan TebbuttLEI42.52+14.4510.27
36Trygve LægranSteinkjer OK43.31+15.2410.36
37Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett43.35+15.2810.37
38Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering44.58+16.5110.58
39Martin Borge HeirFossum IF45.35+17.2811.07
40Lars Gustav RogneNittedal OL45.49+17.4211.10
41Toralf GrandeKongsberg OL45.53+17.4611.11
42Anders LangaasNydalens SK46.13+18.0611.16
43Mads Aanes HaugenRaumar Orientering46.18+18.1111.17
44Jostein TandbergNydalens SK47.01+18.5411.28
45Trym Moeng JensenNydalens SK47.26+19.1911.34
46Håvard Landro SvingheimKonnerud IL47.42+19.3511.38
47Sander ArnevikRingerike OL48.27+20.2011.49
48Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett48.58+20.5111.56
49Ole Jakob OlsrødStokke IL49.23+21.1612.02
50Gard DahlenKongsberg OL51.08+23.0112.28
51Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL51.13+23.0612.29
52Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving51.39+23.3212.35
53Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.01.42+33.3515.02
54Alexander Skeppland HoleNydalens SK1.02.26+34.1915.13
55Sander KnoldSarpsborg OL1.02.41+34.3415.17
56Knut AasheimOppsal Orientering1.03.44+35.3715.32
57Sverre Bang StøengHamar OK1.14.07+46.0018.04
58Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK1.14.19+46.1218.07
59Karl Kristen GjølsjøOK Moss1.19.43+51.3619.26
60Thomas TubbehaugenOK Moss1.20.03+51.5619.31
Are WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17-18 E

3 420 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL26.097.38
2Eldbjørg NarumFossum IF28.33+2.248.20
3Anine AhlsandNydalens SK28.54+2.458.27
4Gina MølnvikFreidig28.56+2.478.27
5Eirin Mari FossøyNotodden OL29.31+3.228.37
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering29.33+3.248.38
7Julie HjortlandLarvik OK29.49+3.408.43
8Tonje VassendPorsgrunn OL29.55+3.468.44
9Synnøve BråtenVegårshei IL30.42+4.338.58
10Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF31.04+4.559.05
11Ingunn Egeberg VáriIF Sturla31.08+4.599.06
12Anneli GrindstadHalden SK31.20+5.119.09
13Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb32.11+6.029.24
14Åsne Skram TrømborgKongsberg OL32.45+6.369.34
15Solveig Hegstad KrügerNydalens SK32.50+6.419.36
16Ingvild WangLillomarka OL32.57+6.489.38
17Eirin Svanøe-HafstadFrol IL33.09+7.009.41
17Nina Asheim BirkelandHalden SK33.09+7.009.41
19Ragnhild HjermstadFossum IF33.13+7.049.42
20Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL33.17+7.089.43
21Silje ArntzenAsker Skiklubb33.22+7.139.45
22Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg34.12+8.0310.00
23Karen Oline KolstadFreidig34.46+8.3710.09
24Ida RongvedRingerike OL35.05+8.5610.15
25Trine D. KihleRingerike OL35.20+9.1110.19
26Julie Marie KinnebergIL Tyrving35.31+9.2210.23
27Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK36.22+10.1310.38
28Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK36.39+10.3010.42
29Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering36.40+10.3110.43
30Sara Angell BakkeLillomarka OL36.53+10.4410.47
31Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK38.04+11.5511.07
32Evine Westli AndersenLøten o-lag38.16+12.0711.11
33Frida SætherFreidig38.32+12.2311.16
34Toril Aasheim NymarkAskøy OL38.57+12.4811.23
35Marit NerstenFossum IF39.03+12.5411.25
36Vibeke RykkjeFana IL39.39+13.3011.35
37Stina Johannne SandbergNydalens SK39.44+13.3511.37
38Marie Wold StavrumFrol IL39.46+13.3711.37
39Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)40.30+14.2111.50
40Christine Williksen HøilandFossum IF41.09+15.0012.01
41Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering41.14+15.0512.03
42Ingvild BrekkeLillomarka OL41.31+15.2212.08
43Idun BækkenNord-Østerdal OK42.03+15.5412.17
44Marte Hoff HagenByåsen IL45.53+19.4413.24
45Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering47.06+20.5713.46
46Nora Hui AndersenHamar OK49.02+22.5314.20
47Martine LøwengreenSarpsborg OL50.19+24.1014.42
48Ingrid HoltePorsgrunn OL52.10+26.0115.15
49Atalie PedersenBjerkvik IF52.29+26.2015.20
50Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett1.00.55+34.4617.48
Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ingvild TorgersenHalden SKdiskvalifisert

D 19-20 E

3 460 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn25.437.25
2Gunvor Hov HøydalFossum IF26.02+0.197.31
3Mathilde RundhaugFrol IL27.00+1.177.48
3Jorunn KvaklandFreidig27.00+1.177.48
5Agata StankiewiczRaumar Orientering29.19+3.368.28
6Kristine BergliaEiker OL29.40+3.578.34
7Solveig BlindheimLillomarka OL29.45+4.028.35
8Hedvig ÅstebølOppsal Orientering29.59+4.168.39
9Marianne Opsahl BredesenFossum IF30.06+4.238.41
10Gry GranstedtHalden SK30.10+4.278.43
11Guro VassendFossum IF30.12+4.298.43
12Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn30.14+4.318.44
13Johanne RaknerVaregg Fleridrett30.37+4.548.50
14Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering30.57+5.148.56
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag31.37+5.549.08
16Live Bredholt JørgensenSandefjord OK31.44+6.019.10
17Siri KollerudLillomarka OL31.47+6.049.11
18Marie Nordbye NybøKonnerud IL32.01+6.189.15
19Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn32.10+6.279.17
20Malin EijsinkOK Linné33.24+7.419.39
21Marte Fallbakken BergeLøten o-lag33.51+8.089.46
22Natalia ScieszkoUKS Orientus Lodz34.19+8.369.55
23Julie StørmerFossum IF35.03+9.2010.07
24Marie StyrvoldNTNUI36.04+10.2110.25
25Ingrid NygårdNotodden OL38.04+12.2111.00
26Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering41.10+15.2711.53
27Aurora FossøyNotodden OL43.28+17.4512.33
Karoline Dahl FosbyNTNUIdiskvalifisert

D 21-E

5 070 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingHalden SK35.116.56
2Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK35.33+0.227.00
3Tone WigemyrBækkelagets SK36.32+1.217.12
4Bodil HolmströmHalden SK37.55+2.447.28
5Ingjerd MyhreJärla Orientering38.04+2.537.30
6Birgitte HusebyeFredrikstad SK38.54+3.437.40
7Maren Jansson HaverstadNTNUI39.33+4.227.48
8Kine GulliksenBækkelagets SK40.04+4.537.54
9Lene Godager KaasBækkelagets SK40.32+5.217.59
10Kajsa NilssonHalden SK40.57+5.468.04
11Anette BaklidKonnerud IL41.08+5.578.06
12Lone BrochmannEiker OL41.20+6.098.09
13Sofie AarnesNydalens SK41.35+6.248.12
14Hanna Haugen NordbrødenHalden SK41.36+6.258.12
15Marte NarumKonnerud IL41.42+6.318.13
16Emma JohanssonNTNUI42.04+6.538.17
17Linn HokholtLillomarka OL42.12+7.018.19
18Gøril FristadHalden SK42.14+7.038.19
19Anni-Maija FinckeTampereen Pyrintö42.59+7.488.28
20Ida Marie Næss BjørgulHalden SK43.07+7.568.30
21Elena RoosHalden SK43.08+7.578.30
22Helen PalmerLillomarka OL43.11+8.008.31
23Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK43.17+8.068.32
24Gøril Rønning SundFrol IL44.41+9.308.48
25Mali Fjogstad NielsenNTNUI44.52+9.418.50
26Nicole RagvinNydalens SK45.00+9.498.52
27Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK45.18+10.078.56
28Line HagmanBækkelagets SK45.22+10.118.56
29Ida Mari Borge HoviKonnerud IL45.36+10.258.59
30Maren Mohagen HansenNTNUI46.10+10.599.06
31Emma LähdekorpiNydalens SK46.56+11.459.15
32Christiane TrösseVaregg Fleridrett47.11+12.009.18
33Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK47.30+12.199.22
34Ingrid BergeNTNUI48.12+13.019.30
35Marit KahrsHalden SK48.31+13.209.34
36Guro TorpeNTNUI48.49+13.389.37
37Elin-Kristin HemSandefjord OK49.09+13.589.41
38Sara ProforsFrol IL49.16+14.059.43
39Guro AlexandersenFredrikstad SK49.23+14.129.44
40Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK49.47+14.369.49
41Marte BalchenBækkelagets SK49.58+14.479.51
42Kristine FjellangerVaregg Fleridrett50.21+15.109.55
43Mathilde Korvald SkaareNTNUI50.43+15.3210.00
44Ewa GwozdzUKS Orientus Lodz51.10+15.5910.05
45Linda SolbergFredrikstad SK52.19+17.0810.19
46Anneke Hald BjørgumJärla Orientering53.05+17.5410.28
47Marit IsachsenAsker Skiklubb53.55+18.4410.38
48Eline DrageKongsberg OL54.04+18.5310.39
49Ingvild GjessingBækkelagets SK54.11+19.0010.41
50Maria BrodinFossum IF55.17+20.0610.54
51Natalia EwiakRaumar Orientering55.29+20.1810.56
52Karoline AndersenAsker Skiklubb56.36+21.2511.09
53Leena KuusipohjaLahden Suunnistajat -371.01.48+26.3712.11
54Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving1.02.17+27.0612.17
55Marie Hammer HåversenRaumar Orientering1.04.44+29.3312.46
Ine HoviÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Silje Uhlen MaursetNTNUIdiskvalifisert
Helene Lund-JohansenIL Tyrvingbrutt

H 17-18E

3 910 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigur HeggedalKongsberg OL24.446.19
2Markus HolterIndre Østfold OK25.37+0.536.33
3Jonas Madslien BakkenNydalens SK27.11+2.276.57
4Magne JutulstadBækkelagets SK27.19+2.356.59
5Krzysztof RzencaUKS Orientus Lodz27.56+3.127.08
6Andreas SølbergOL Trollelg27.58+3.147.09
7Anders Felde OlaussenHalden SK28.00+3.167.09
8Harald Astrup ArnesenHeming Orientering28.03+3.197.10
9Jon NilsenVegårshei IL28.38+3.547.19
10Erik Olsvik DengerudNydalens SK28.54+4.107.23
11Olai Stensland LillevoldFossum IF29.18+4.347.29
12Gaute FriestadKristiansand OK29.22+4.387.30
13Elias T. MølnvikFossum IF29.26+4.427.31
14Steinar KollerudLillomarka OL29.37+4.537.34
15Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett29.59+5.157.40
15Håvard MyhreKongsberg OL29.59+5.157.40
17Karl FremstadKongsberg OL30.06+5.227.41
18Eivind HøydalNydalens SK30.08+5.247.42
19Morten JørgensenKristiansand OK30.29+5.457.47
20Håkon KindemGimle IF30.52+6.087.53
21Erland KvisleAsker Skiklubb31.07+6.237.57
22Oskar StørmerFossum IF31.08+6.247.57
23Lars Harald AasheimBækkelagets SK31.21+6.378.01
24Stian SundsvikFrol IL31.23+6.398.01
25Vebjørn TandbergNydalens SK31.30+6.468.03
26Rein Helle MårdalenFreidig31.49+7.058.08
27Øyvind WiggenByåsen IL31.51+7.078.08
28Vegard Rønning HuberHamar OK32.03+7.198.11
28Johan Otto MunkebyFrol IL32.03+7.198.11
30Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla32.09+7.258.13
31Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn32.35+7.518.20
32Jørgen WingereiPorsgrunn OL32.42+7.588.21
33Simen BordalRingsaker OK32.47+8.038.23
34Mateusz PodsiadlyIL Tyrving32.54+8.108.24
35Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL33.21+8.378.31
36Sigurd MelsomFossum IF33.23+8.398.32
37Anders BergumGjø-Vard OL34.16+9.328.45
38Jørgen ElisenbergHamar OK34.39+9.558.51
39Lars TreekremHeming Orientering34.56+10.128.56
40Are Smeland NygårdseterVegårshei IL35.00+10.168.57
41Henrik UpsalKristiansand OK35.14+10.309.00
42Vegard RessemFrol IL35.43+10.599.08
43Jonas RessemFrol IL36.09+11.259.14
44Elias WiklundNydalens SK36.22+11.389.18
45Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering36.31+11.479.20
46Herman MoeFet OL37.09+12.259.30
47Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering38.31+13.479.51
48Petter MoeSandefjord OK38.57+14.139.57
49Runar BjørhovdeBækkelagets SK40.16+15.3210.17
50Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK40.29+15.4510.21
51Jørund ValaOppsal Orientering41.45+17.0110.40
52Szymon PalkaUKS Orientus Lodz41.55+17.1110.43
53Dag BlandkjennKristiansand OK43.04+18.2011.00
54Einar LofthusLillehammer OK43.58+19.1411.14
55Aksel MadslienNydalens SK44.24+19.4011.21
56Øyvind BergNord-Østerdal OK44.30+19.4611.22
57Odd Kasper EkreIndre Østfold OK45.11+20.2711.33
58Ola BrendeFossum IF45.12+20.2811.33
59Paul Martin RemmePorsgrunn OL45.19+20.3511.35
60Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb46.02+21.1811.46
61Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering47.11+22.2712.04
62Endre AaenStjørdals-Blink Orientering51.25+26.4113.09
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Jørgen WeidemannNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn André AaslundFet OLdiskvalifisert
Lars BredalenNittedal OLdiskvalifisert
Matias Hodne HanischKristiansand OKdiskvalifisert
Ola SingsdalGimle IFdiskvalifisert
Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OKdiskvalifisert

H 19-20E

4 100 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF25.406.15
2Sindre RønningFrol IL25.45+0.056.16
3Anders VisterRaumar Orientering25.48+0.086.17
3Nick HannVerdal OK25.48+0.086.17
5Sindre SandvenKongsberg OL26.10+0.306.22
6Simen Jevne ArnesenHamar OK26.22+0.426.25
7Håvard HagaRaumar Orientering26.25+0.456.26
8Emil AhlbäckFossum IF27.10+1.306.37
8Sjur HoviKristiansand OK27.10+1.306.37
10Johannes NarumHamar OK27.28+1.486.41
11Magne HagaRaumar Orientering27.47+2.076.46
12Mathias DrageKongsberg OL27.55+2.156.48
13Sebastian TorgersenBækkelagets SK28.31+2.516.57
14Oskar RøenVaregg Fleridrett28.37+2.576.58
15Dag LofthusHamar OK28.42+3.027.00
16Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett28.44+3.047.00
17Thomas SchiveBækkelagets SK28.51+3.117.02
18Per Ola OttesenVaregg Fleridrett29.11+3.317.07
19Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg29.25+3.457.10
20Paul SirumFrol IL29.29+3.497.11
21Fredrik RaastadNydalens SK29.42+4.027.14
22Johan HoelRaumar Orientering30.08+4.287.20
23Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering30.13+4.337.22
24Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb30.46+5.067.30
25Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø31.00+5.207.33
26Ove BaardsgaardOL Trollelg31.39+5.597.43
26Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb31.39+5.597.43
28Sindre JohannessenFreidig31.47+6.077.45
29Bojan BlumensteinHalden SK31.48+6.087.45
30Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering32.03+6.237.49
31Adrian OpheimMåren OK32.18+6.387.52
32Gustav FiskumIL Tyrving32.24+6.447.54
33Harald KalagerAsker Skiklubb32.31+6.517.55
34Thorstein WangLillomarka OL32.42+7.027.58
35Mattis HoltFreidig34.10+8.308.20
36Olav VestølVegårshei IL34.29+8.498.24
37Jørgen MadslienNydalens SK34.44+9.048.28
38Simen Eid NielsenNydalens SK35.24+9.448.38
39Erlend IsachsenAsker Skiklubb36.19+10.398.51
40Anders TreekremÅs-UMB Orientering36.25+10.458.52
41Stian JensenHamar OK37.00+11.209.01
42Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL37.50+12.109.13
43Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL40.52+15.129.58
44Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb42.33+16.5310.22
45Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering46.43+21.0311.23

H 21-E

5 950 m, 128 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK34.565.52
2Eskil Kinneberg *IFK Göteborg35.09+0.135.54
3Bjørn EkebergIL Tyrving35.15+0.195.55
4Emil WingstedtHalden SK35.17+0.215.55
5Håvard LucasenVaajakosken Terä36.21+1.256.06
6Audun WeltzienIFK Göteborg36.26+1.306.07
7Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK36.37+1.416.09
8Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK36.38+1.426.09
9Ulf Forseth IndgaardFrol IL36.41+1.456.09
10Eirik Martens SvensenKristiansand OK36.51+1.556.11
11Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering36.54+1.586.12
12Anders TiltnesIL Tyrving37.13+2.176.15
13Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK37.25+2.296.17
14Rasmus DjurhuusKristiansand OK37.26+2.306.17
15Mattias KarlssonHalden SK37.47+2.516.21
16Christian Wiig BøenKristiansand OK38.06+3.106.24
17Espen JakobsenNTNUI38.22+3.266.26
18Jim Øystein NybråtenIL Tyrving38.34+3.386.28
18Martin VisterJärla Orientering38.34+3.386.28
18Stig AlvestadGanddal IL38.34+3.386.28
21Wojciech KowalskiIL Tyrving38.38+3.426.29
22Jo Forseth IndgaardFrol IL38.39+3.436.29
23Eirik Kamstrup HovindNTNUI38.40+3.446.29
24Eirik RustadRaumar Orientering38.42+3.466.30
25Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett38.48+3.526.31
26Espen FiskumHalden SK38.55+3.596.32
27Sindre ØsthagenFredrikstad SK39.02+4.066.33
27Jarkko HuovilaKalevan rasti39.02+4.066.33
29Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL39.11+4.156.35
30Damien RenardKongsberg OL39.16+4.206.35
31Vegard RuttenborgNTNUI39.19+4.236.36
32Jon Aukrust OsmoenNTNUI39.27+4.316.37
33Christoph BrandtIL Tyrving39.35+4.396.39
34Holger HottKristiansand OK39.37+4.416.39
34Øyvind HelgerudHalden SK39.37+4.416.39
36Ruslan GlebovIL Tyrving39.38+4.426.39
36Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL39.38+4.426.39
38Hans Petter MathisenNTNUI39.39+4.436.39
39Thomas Natvig ÅrstadNTNUI39.40+4.446.40
40Torbjørn SagbergIL Tyrving40.03+5.076.43
41Espen WeltzienJärla Orientering40.14+5.186.45
42Sverre Waaler KaasNydalens SK40.21+5.256.46
43Johan Asphjell BjørnaasFrol IL40.27+5.316.47
44Vegard Brun SagaNTNUI40.32+5.366.48
45Asgeir Bakken RognstadNTNUI40.36+5.406.49
46Jon PedersenHalden SK40.41+5.456.50
47Felix BreitschädelBækkelagets SK41.20+6.246.56
48Bent Olav AamodtFredrikstad SK41.25+6.296.57
49Wojciech DwojakIL Tyrving41.27+6.316.57
50Jostein AndersenKristiansand OK41.30+6.346.58
51Carl Petter LyngenFrol IL41.31+6.356.58
52Håvard VassendenFrol IL41.32+6.366.58
53Per Øyvind SteneNydalens SK41.40+6.447.00
54Øystein PettersenNydalens SK41.42+6.467.00
55Torben Christian WendlerRaumar Orientering41.43+6.477.00
56Juho WesterlundKoovee41.45+6.497.01
57Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK41.51+6.557.02
58Mats NordbrødenJärla Orientering42.01+7.057.03
59Magnus JohanssonKristiansand OK42.27+7.317.08
60Per Melander OftenNTNUI42.42+7.467.10
61Øyvind LundRaumar Orientering42.45+7.497.11
62Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät42.52+7.567.12
63Simen AamodtNTNUI43.04+8.087.14
64Martin HosetNTNUI43.08+8.127.14
65Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett43.19+8.237.16
66Lacho IlievHalden SK43.32+8.367.18
67Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK43.45+8.497.21
68Vegard Blomseth JohnsenNTNUI43.51+8.557.22
69Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL44.11+9.157.25
70Torkil Eide SolstadNTNUI44.13+9.177.25
71Stian BergersenNTNUI44.19+9.237.26
72Kjetil OkkenhaugNTNUI44.35+9.397.29
73Ragnar TonjerNydalens SK44.44+9.487.31
74Kristian VadHalden SK44.45+9.497.31
75Marius ØieLøten o-lag44.52+9.567.32
76Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK44.55+9.597.32
77Per WiréhnByåsen IL45.00+10.047.33
78Sondre Sande GullordNTNUI45.19+10.237.36
79Magnus Beyer BrattliFrol IL45.22+10.267.37
80Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett45.25+10.297.37
81Niklas ProforsVaregg Fleridrett45.28+10.327.38
82Rafal PodzinskiRaumar Orientering45.29+10.337.38
83Mathias Stensland LillevoldNTNUI45.30+10.347.38
84Erik GustafssonNTNUI45.47+10.517.41
85Ola Marius PedersenOppsal Orientering46.05+11.097.44
86Morten Severin SaueIL Tyrving46.07+11.117.45
87Sverre Turter SandvoldNTNUI46.13+11.177.46
88Halvor Eid NielsenNTNUI46.48+11.527.51
89Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering46.49+11.537.52
90Gunnar A FiskumIL Tyrving46.50+11.547.52
91Jørgen FiskumFrol IL46.52+11.567.52
92Kristian StenerudNTNUI47.07+12.117.55
93Trygve TømtaRaumar Orientering47.39+12.438.00
94Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL47.51+12.558.02
95Øystein HaugFrol IL48.09+13.138.05
96Knut Sveinung RekaaFreidig48.16+13.208.06
97Stig Rune HolbergNTNUI51.01+16.058.34
98Terje MaroniByåsen IL51.25+16.298.38
99Erling GrammeltvedtNTNUI51.39+16.438.40
100Hallvard NordbrødenNTNUI51.40+16.448.41
101Thomas RuudÅs-UMB Orientering52.53+17.578.53
102Truls KvaaseBækkelagets SK53.00+18.048.54
103Terje Faugstad BjertnesNTNUI53.46+18.509.02
104Fredrik RosenqvistIL Tyrving53.52+18.569.03
105Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz53.55+18.599.03
106Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering55.17+20.219.17
107Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz56.09+21.139.26
108Ola LestebergKongsberg OL56.37+21.419.30
109Olaf Hesselberg IndbyÅs-UMB Orientering57.21+22.259.38
110Anders Opsahl BredesenNTNUI58.20+23.249.48
111Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett59.47+24.5110.02
111Joakim PrestmoBækkelagets SK59.47+24.5110.02
113Simen SmestadBækkelagets SK1.01.16+26.2010.17
114Leiv Inge KjemperudFossekallen IL1.02.16+27.2010.27
115Bartlomiej MazanIL Tyrving1.22.22+47.2613.50
Harri LuchsingerNTNUIdiskvalifisert
Svend Sondre FrøshaugNydalens SKdiskvalifisert
Rune OlsenBækkelagets SKdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Vidar SolbergFredrikstad SKdiskvalifisert
Øyvind EngerNTNUIdiskvalifisert
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Mats DahlénKristiansand OKdiskvalifisert
Anders NordbergVaajakosken Terädiskvalifisert
Carl Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert
Eirik WatterdalBækkelagets SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor