Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

D 21-E

5 070 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari FastingHalden SK35.11
2Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK35.33+0.22
3Tone WigemyrBækkelagets SK36.32+1.21
4Bodil HolmströmHalden SK37.55+2.44
5Ingjerd MyhreJärla Orientering38.04+2.53
6Birgitte HusebyeFredrikstad SK38.54+3.43
7Maren Jansson HaverstadNTNUI39.33+4.22
8Kine GulliksenBækkelagets SK40.04+4.53
9Lene Godager KaasBækkelagets SK40.32+5.21
10Kajsa NilssonHalden SK40.57+5.46
11Anette BaklidKonnerud IL41.08+5.57
12Lone BrochmannEiker OL41.20+6.09
13Sofie AarnesNydalens SK41.35+6.24
14Hanna Haugen NordbrødenHalden SK41.36+6.25
15Marte NarumKonnerud IL41.42+6.31
16Emma JohanssonNTNUI42.04+6.53
17Linn HokholtLillomarka OL42.12+7.01
18Gøril FristadHalden SK42.14+7.03
19Anni-Maija FinckeTampereen Pyrintö42.59+7.48
20Ida Marie Næss BjørgulHalden SK43.07+7.56
21Elena RoosHalden SK43.08+7.57
22Helen PalmerLillomarka OL43.11+8.00
23Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK43.17+8.06
24Gøril Rønning SundFrol IL44.41+9.30
25Mali Fjogstad NielsenNTNUI44.52+9.41
26Nicole RagvinNydalens SK45.00+9.49
27Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK45.18+10.07
28Line HagmanBækkelagets SK45.22+10.11
29Ida Mari Borge HoviKonnerud IL45.36+10.25
30Maren Mohagen HansenNTNUI46.10+10.59
31Emma LähdekorpiNydalens SK46.56+11.45
32Christiane TrösseVaregg Fleridrett47.11+12.00
33Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK47.30+12.19
34Ingrid BergeNTNUI48.12+13.01
35Marit KahrsHalden SK48.31+13.20
36Guro TorpeNTNUI48.49+13.38
37Elin-Kristin HemSandefjord OK49.09+13.58
38Sara ProforsFrol IL49.16+14.05
39Guro AlexandersenFredrikstad SK49.23+14.12
40Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK49.47+14.36
41Marte BalchenBækkelagets SK49.58+14.47
42Kristine FjellangerVaregg Fleridrett50.21+15.10
43Mathilde Korvald SkaareNTNUI50.43+15.32
44Ewa GwozdzUKS Orientus Lodz51.10+15.59
45Linda SolbergFredrikstad SK52.19+17.08
46Anneke Hald BjørgumJärla Orientering53.05+17.54
47Marit IsachsenAsker Skiklubb53.55+18.44
48Eline DrageKongsberg OL54.04+18.53
49Ingvild GjessingBækkelagets SK54.11+19.00
50Maria BrodinFossum IF55.17+20.06
51Natalia EwiakRaumar Orientering55.29+20.18
52Karoline AndersenAsker Skiklubb56.36+21.25
53Leena KuusipohjaLahden Suunnistajat -371.01.48+26.37
54Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving1.02.17+27.06
55Marie Hammer HåversenRaumar Orientering1.04.44+29.33
Ine HoviÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Silje Uhlen MaursetNTNUIdiskvalifisert
Helene Lund-JohansenIL Tyrvingbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor