Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

D 17-18 E

3 420 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL26.09
2Eldbjørg NarumFossum IF28.33+2.24
3Anine AhlsandNydalens SK28.54+2.45
4Gina MølnvikFreidig28.56+2.47
5Eirin Mari FossøyNotodden OL29.31+3.22
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering29.33+3.24
7Julie HjortlandLarvik OK29.49+3.40
8Tonje VassendPorsgrunn OL29.55+3.46
9Synnøve BråtenVegårshei IL30.42+4.33
10Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF31.04+4.55
11Ingunn Egeberg VáriIF Sturla31.08+4.59
12Anneli GrindstadHalden SK31.20+5.11
13Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb32.11+6.02
14Åsne Skram TrømborgKongsberg OL32.45+6.36
15Solveig Hegstad KrügerNydalens SK32.50+6.41
16Ingvild WangLillomarka OL32.57+6.48
17Eirin Svanøe-HafstadFrol IL33.09+7.00
17Nina Asheim BirkelandHalden SK33.09+7.00
19Ragnhild HjermstadFossum IF33.13+7.04
20Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL33.17+7.08
21Silje ArntzenAsker Skiklubb33.22+7.13
22Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg34.12+8.03
23Karen Oline KolstadFreidig34.46+8.37
24Ida RongvedRingerike OL35.05+8.56
25Trine D. KihleRingerike OL35.20+9.11
26Julie Marie KinnebergIL Tyrving35.31+9.22
27Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK36.22+10.13
28Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK36.39+10.30
29Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering36.40+10.31
30Sara Angell BakkeLillomarka OL36.53+10.44
31Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK38.04+11.55
32Evine Westli AndersenLøten o-lag38.16+12.07
33Frida SætherFreidig38.32+12.23
34Toril Aasheim NymarkAskøy OL38.57+12.48
35Marit NerstenFossum IF39.03+12.54
36Vibeke RykkjeFana IL39.39+13.30
37Stina Johannne SandbergNydalens SK39.44+13.35
38Marie Wold StavrumFrol IL39.46+13.37
39Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)40.30+14.21
40Christine Williksen HøilandFossum IF41.09+15.00
41Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering41.14+15.05
42Ingvild BrekkeLillomarka OL41.31+15.22
43Idun BækkenNord-Østerdal OK42.03+15.54
44Marte Hoff HagenByåsen IL45.53+19.44
45Ane Blomseth JohnsenÅs-UMB Orientering47.06+20.57
46Nora Hui AndersenHamar OK49.02+22.53
47Martine LøwengreenSarpsborg OL50.19+24.10
48Ingrid HoltePorsgrunn OL52.10+26.01
49Atalie PedersenBjerkvik IF52.29+26.20
50Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett1.00.55+34.46
Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ingvild TorgersenHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor