Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

D 13-14

2 870 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henriette SmebyNydalens SK23.45
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK24.46+1.01
3Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF25.22+1.37
4Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange26.23+2.38
5Ragne WiklundNydalens SK26.34+2.49
6Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss26.52+3.07
7Marlin HaavengenKongsberg OL26.53+3.08
8Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK27.06+3.21
9Hedda Raadal BjørloHalden SK27.38+3.53
10Ingrid G. KvålsgardFossum IF27.56+4.11
11Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL28.18+4.33
12Mari Robøle LienHamar OK28.22+4.37
13Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb28.28+4.43
14Kathinka RogstadKongsberg OL28.30+4.45
15Aurora MoholthKongsberg OL28.48+5.03
16Anine LomeHamar OK28.50+5.05
17Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK29.01+5.16
18Ane Holm GrønengLillehammer OK29.11+5.26
18Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL29.11+5.26
20Emma Eithun PaulsenNittedal OL29.16+5.31
21Synne SkjærsteinIL Tyrving29.28+5.43
22Marie BergstrømHalden SK29.32+5.47
23Hanne VassendPorsgrunn OL29.43+5.58
24Synne StrandAsker Skiklubb29.45+6.00
25Ingrid AaslundFet OL30.07+6.22
26Silje OpsethRingerike OL30.31+6.46
27Karianne Olsvik DengerudNydalens SK30.59+7.14
28Rikke IngesenSarpsborg OL31.21+7.36
29Thea Charlotte HansenRøyken OL31.22+7.37
30Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla31.31+7.46
31Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK31.55+8.10
32Maria PrestbøenSandefjord OK32.06+8.21
33Helene EgerKongsberg OL32.08+8.23
34Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL32.40+8.55
35Nora TorgersenHalden SK32.52+9.07
36Marte BergslandTrøsken IL32.54+9.09
37Thea DyrkornEiker OL33.01+9.16
38Sarah WølloKongsberg OL33.10+9.25
39Solveig Hernandez VråleKonnerud IL33.33+9.48
40Julie BakkeFossum IF33.50+10.05
40Ingrid MadslienNydalens SK33.50+10.05
42Ane DyrkornEiker OL33.55+10.10
43Karoline AuneHalden SK34.19+10.34
44Kristiane RogstadKongsberg OL34.52+11.07
45Marte SkeiNydalens SK34.53+11.08
46Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL35.03+11.18
47Agnethe HasliSynnfjell OK35.08+11.23
48Thea Feiring HaltiaIL Tyrving35.26+11.41
49Silje MoeFredrikstad SK35.52+12.07
50Ingrid HasaasFossum IF36.01+12.16
51Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL36.06+12.21
52Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK36.46+13.01
53Tora Drage RotiFossum IF37.33+13.48
54Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK37.41+13.56
55Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL37.44+13.59
56Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving37.50+14.05
57Hedvig VollsetHeming Orientering37.54+14.09
58Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK40.30+16.45
59Hanna MoumHalden SK41.54+18.09
59Guro KarlsenLillehammer OK41.54+18.09
61Ingrid BredalenNittedal OL43.59+20.14
62Andrea VaneboKongsberg OL45.56+22.11
63Siri PedersenSarpsborg OL47.33+23.48
64Henriette Milla F KarlsenOK Moss51.57+28.12
65Andrea Willkommen EikenKongsberg OL53.42+29.57
66Åshild Egeberg VáriIF Sturla1.07.43+43.58
Aurora GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
Tilde EineFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor