Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

H 21-E

5 950 m, 128 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK34.56
2Eskil Kinneberg *IFK Göteborg35.09+0.13
3Bjørn EkebergIL Tyrving35.15+0.19
4Emil WingstedtHalden SK35.17+0.21
5Håvard LucasenVaajakosken Terä36.21+1.25
6Audun WeltzienIFK Göteborg36.26+1.30
7Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK36.37+1.41
8Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK36.38+1.42
9Ulf Forseth IndgaardFrol IL36.41+1.45
10Eirik Martens SvensenKristiansand OK36.51+1.55
11Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering36.54+1.58
12Anders TiltnesIL Tyrving37.13+2.17
13Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK37.25+2.29
14Rasmus DjurhuusKristiansand OK37.26+2.30
15Mattias KarlssonHalden SK37.47+2.51
16Christian Wiig BøenKristiansand OK38.06+3.10
17Espen JakobsenNTNUI38.22+3.26
18Jim Øystein NybråtenIL Tyrving38.34+3.38
18Martin VisterJärla Orientering38.34+3.38
18Stig AlvestadGanddal IL38.34+3.38
21Wojciech KowalskiIL Tyrving38.38+3.42
22Jo Forseth IndgaardFrol IL38.39+3.43
23Eirik Kamstrup HovindNTNUI38.40+3.44
24Eirik RustadRaumar Orientering38.42+3.46
25Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett38.48+3.52
26Espen FiskumHalden SK38.55+3.59
27Sindre ØsthagenFredrikstad SK39.02+4.06
27Jarkko HuovilaKalevan rasti39.02+4.06
29Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL39.11+4.15
30Damien RenardKongsberg OL39.16+4.20
31Vegard RuttenborgNTNUI39.19+4.23
32Jon Aukrust OsmoenNTNUI39.27+4.31
33Christoph BrandtIL Tyrving39.35+4.39
34Holger HottKristiansand OK39.37+4.41
34Øyvind HelgerudHalden SK39.37+4.41
36Ruslan GlebovIL Tyrving39.38+4.42
36Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL39.38+4.42
38Hans Petter MathisenNTNUI39.39+4.43
39Thomas Natvig ÅrstadNTNUI39.40+4.44
40Torbjørn SagbergIL Tyrving40.03+5.07
41Espen WeltzienJärla Orientering40.14+5.18
42Sverre Waaler KaasNydalens SK40.21+5.25
43Johan Asphjell BjørnaasFrol IL40.27+5.31
44Vegard Brun SagaNTNUI40.32+5.36
45Asgeir Bakken RognstadNTNUI40.36+5.40
46Jon PedersenHalden SK40.41+5.45
47Felix BreitschädelBækkelagets SK41.20+6.24
48Bent Olav AamodtFredrikstad SK41.25+6.29
49Wojciech DwojakIL Tyrving41.27+6.31
50Jostein AndersenKristiansand OK41.30+6.34
51Carl Petter LyngenFrol IL41.31+6.35
52Håvard VassendenFrol IL41.32+6.36
53Per Øyvind SteneNydalens SK41.40+6.44
54Øystein PettersenNydalens SK41.42+6.46
55Torben Christian WendlerRaumar Orientering41.43+6.47
56Juho WesterlundKoovee41.45+6.49
57Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK41.51+6.55
58Mats NordbrødenJärla Orientering42.01+7.05
59Magnus JohanssonKristiansand OK42.27+7.31
60Per Melander OftenNTNUI42.42+7.46
61Øyvind LundRaumar Orientering42.45+7.49
62Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät42.52+7.56
63Simen AamodtNTNUI43.04+8.08
64Martin HosetNTNUI43.08+8.12
65Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett43.19+8.23
66Lacho IlievHalden SK43.32+8.36
67Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK43.45+8.49
68Vegard Blomseth JohnsenNTNUI43.51+8.55
69Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL44.11+9.15
70Torkil Eide SolstadNTNUI44.13+9.17
71Stian BergersenNTNUI44.19+9.23
72Kjetil OkkenhaugNTNUI44.35+9.39
73Ragnar TonjerNydalens SK44.44+9.48
74Kristian VadHalden SK44.45+9.49
75Marius ØieLøten o-lag44.52+9.56
76Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK44.55+9.59
77Per WiréhnByåsen IL45.00+10.04
78Sondre Sande GullordNTNUI45.19+10.23
79Magnus Beyer BrattliFrol IL45.22+10.26
80Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett45.25+10.29
81Niklas ProforsVaregg Fleridrett45.28+10.32
82Rafal PodzinskiRaumar Orientering45.29+10.33
83Mathias Stensland LillevoldNTNUI45.30+10.34
84Erik GustafssonNTNUI45.47+10.51
85Ola Marius PedersenOppsal Orientering46.05+11.09
86Morten Severin SaueIL Tyrving46.07+11.11
87Sverre Turter SandvoldNTNUI46.13+11.17
88Halvor Eid NielsenNTNUI46.48+11.52
89Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering46.49+11.53
90Gunnar A FiskumIL Tyrving46.50+11.54
91Jørgen FiskumFrol IL46.52+11.56
92Kristian StenerudNTNUI47.07+12.11
93Trygve TømtaRaumar Orientering47.39+12.43
94Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL47.51+12.55
95Øystein HaugFrol IL48.09+13.13
96Knut Sveinung RekaaFreidig48.16+13.20
97Stig Rune HolbergNTNUI51.01+16.05
98Terje MaroniByåsen IL51.25+16.29
99Erling GrammeltvedtNTNUI51.39+16.43
100Hallvard NordbrødenNTNUI51.40+16.44
101Thomas RuudÅs-UMB Orientering52.53+17.57
102Truls KvaaseBækkelagets SK53.00+18.04
103Terje Faugstad BjertnesNTNUI53.46+18.50
104Fredrik RosenqvistIL Tyrving53.52+18.56
105Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz53.55+18.59
106Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering55.17+20.21
107Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz56.09+21.13
108Ola LestebergKongsberg OL56.37+21.41
109Olaf Hesselberg IndbyÅs-UMB Orientering57.21+22.25
110Anders Opsahl BredesenNTNUI58.20+23.24
111Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett59.47+24.51
111Joakim PrestmoBækkelagets SK59.47+24.51
113Simen SmestadBækkelagets SK1.01.16+26.20
114Leiv Inge KjemperudFossekallen IL1.02.16+27.20
115Bartlomiej MazanIL Tyrving1.22.22+47.26
Harri LuchsingerNTNUIdiskvalifisert
Svend Sondre FrøshaugNydalens SKdiskvalifisert
Rune OlsenBækkelagets SKdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Vidar SolbergFredrikstad SKdiskvalifisert
Øyvind EngerNTNUIdiskvalifisert
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Mats DahlénKristiansand OKdiskvalifisert
Anders NordbergVaajakosken Terädiskvalifisert
Carl Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert
Eirik WatterdalBækkelagets SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor