Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

H 15-16

4 100 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Raadal BjørloHalden SK28.07
2Audun HeimdalKonnerud IL28.37+0.30
3Amund HoelRaumar Orientering31.03+2.56
4Peter NordbrødenHalden SK31.55+3.48
5Anders HagaRaumar Orientering31.57+3.50
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK33.13+5.06
7Johannes Bakke AashamarFlosta IL33.36+5.29
8Fredrik Ramstad HoffFossum IF34.51+6.44
9Marius Landsem MelhusSteinkjer OK34.56+6.49
10Ole KostølKristiansand OK34.58+6.51
11Hallvard Arntzen FossSandefjord OK35.09+7.02
12Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK36.09+8.02
13Johannes BordalRingsaker OK36.10+8.03
14Jørgen VisterIndre Østfold OK36.11+8.04
15Tarjei HoloFossum IF36.24+8.17
16Anders NyaasTynset IF36.25+8.18
16Ivar Jevne ArnesenHamar OK36.25+8.18
18Olav Schmitt GranHalden SK36.42+8.35
19Brage JørumByåsen IL37.18+9.11
20Håkon Østraat SævareidHalden SK37.23+9.16
21Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37.26+9.19
22Sturla FrydenlundIF Sturla37.43+9.36
23Einar LundKongsberg OL38.10+10.03
24Kristoffer NygårdEgersund OK38.17+10.10
25Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering38.22+10.15
26Åsmund Aamodt ResellNydalens SK39.04+10.57
27Petter Vangen LunåsmoTynset IF39.13+11.06
28Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK39.29+11.22
29Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb39.47+11.40
30Lars KringlebotnHamar OK40.28+12.21
31Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb40.48+12.41
32Emil Morgenlie SkeiNydalens SK41.41+13.34
33Magnus WølnebergIL Tyrving41.48+13.41
34Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering41.53+13.46
35Euan TebbuttLEI42.52+14.45
36Trygve LægranSteinkjer OK43.31+15.24
37Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett43.35+15.28
38Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering44.58+16.51
39Martin Borge HeirFossum IF45.35+17.28
40Lars Gustav RogneNittedal OL45.49+17.42
41Toralf GrandeKongsberg OL45.53+17.46
42Anders LangaasNydalens SK46.13+18.06
43Mads Aanes HaugenRaumar Orientering46.18+18.11
44Jostein TandbergNydalens SK47.01+18.54
45Trym Moeng JensenNydalens SK47.26+19.19
46Håvard Landro SvingheimKonnerud IL47.42+19.35
47Sander ArnevikRingerike OL48.27+20.20
48Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett48.58+20.51
49Ole Jakob OlsrødStokke IL49.23+21.16
50Gard DahlenKongsberg OL51.08+23.01
51Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL51.13+23.06
52Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving51.39+23.32
53Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.01.42+33.35
54Alexander Skeppland HoleNydalens SK1.02.26+34.19
55Sander KnoldSarpsborg OL1.02.41+34.34
56Knut AasheimOppsal Orientering1.03.44+35.37
57Sverre Bang StøengHamar OK1.14.07+46.00
58Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK1.14.19+46.12
59Karl Kristen GjølsjøOK Moss1.19.43+51.36
60Thomas TubbehaugenOK Moss1.20.03+51.56
Are WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor