Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen / Smaaleneneløpet jaktstart elite og ungdom
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013 - søndag 28 april 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

D 15-16

3 690 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie OlaussenFredrikstad SK30.18
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb33.40+3.22
3Gina GranstedtHalden SK33.43+3.25
4Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering34.10+3.52
5Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering35.44+5.26
6Ingeborg EideByåsen IL36.01+5.43
7Astrid FiskumIL Tyrving36.37+6.19
8Rannveig W.NordhagenÅs-UMB Orientering36.40+6.22
9Hanna TorjusenFredrikstad SK36.54+6.36
10Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett37.57+7.39
11Ida Feiring HaltiaIL Tyrving38.11+7.53
12Siri MoholthKongsberg OL39.02+8.44
13Siri GrandalIL Tyrving39.18+9.00
13Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK39.18+9.00
15Dorte NarumOL Vallset/Stange39.44+9.26
16Stine Madslien BakkenNydalens SK40.45+10.27
17Constance StorvestreVaregg Fleridrett40.59+10.41
18Oda SikkelandIL Tyrving41.46+11.28
19Kristin BlindheimLillomarka OL41.50+11.32
20Maria OlsbøØstmarka OK41.56+11.38
21Stine NjåsteinIL Tyrving42.39+12.21
22Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett42.55+12.37
23Line Wegner HodtFossum IF43.07+12.49
24Ingvild C. FleisjeNittedal OL43.12+12.54
25Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving43.24+13.06
26Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange44.53+14.35
27Kristin SmebyKongsberg OL44.59+14.41
28Tuva BjerketvedtOK Moss45.27+15.09
29Emilie WestinPorsgrunn OL45.32+15.14
30Marthe RamstadFet OL45.45+15.27
31Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL46.56+16.38
32Åshild Faller RåheimFet OL47.23+17.05
33Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering47.55+17.37
34Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL48.15+17.57
35Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL48.38+18.20
36Maren Roll PaulsenFredrikstad SK49.10+18.52
37Anine HallénNydalens SK49.11+18.53
38Stine Frogner TømmervoldHamar OK50.43+20.25
39Caroline BergmanKonnerud IL51.00+20.42
40Idunn HaavengenKongsberg OL51.27+21.09
41Ingrid Nytun NergårdNittedal OL52.11+21.53
42Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett53.05+22.47
43Synne Malene BrækkeHalden SK53.40+23.22
44Anne Willkommen EikenKongsberg OL54.44+24.26
45Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)55.28+25.10
46Hanne GrandalIL Tyrving55.30+25.12
47Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn56.12+25.54
48Hanna E. AndersenEiker OL56.17+25.59
49Åse BerganNydalens SK58.45+28.27
50Benedicte PedersenSarpsborg OL1.00.44+30.26
51Ida Karine KarlsenOK Moss1.02.06+31.48
52Marie TreekremÅs-UMB Orientering1.02.10+31.52
53Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.04.29+34.11
54Maiken SandbergNydalens SK1.17.01+46.43
Kristin Helland-HansenIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor