Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 (Folldal)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Kvikne IL / Tynset IF
Dato: fredag 5 juli 2013 - søndag 7 juli 2013

løp 1 (Folldal)løp 2 (Tynset)løp 2 (Tynset) (totalt)løp 3, Dølaspretten (Kvikne)løp 3, Dølaspretten (Kvikne) (totalt)

N-åpen

1 800 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Benjamin ElverhøiVang OL23.5013.14
Mari Grøtli SvergjaNord-Østerdal OK14.037.48
Håkon HallanOK Skøynar19.0810.37
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK24.3113.37
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK24.4613.45
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK42.4323.43
Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL12.356.59
Guro HegstadOK Skøynar16.349.12
Anton HovdalOK Skøynar23.0112.47
Astrid HovindFolldal IF21.0611.43
Emil HusomFolldal IF29.3716.27
Sunniva HusomFolldal IF24.2213.32
Ida HøsøienTynset IF23.1512.55
Lukas KortOs IL17.169.35
Eirik Lie BolstadOK Skøynar49.1827.23
Siri Mette LieOK Skøynar49.1427.21
Truls LunåsmoTynset IF16.048.55
Vetle Søndmør MartinsenHamar OK20.5411.36
Anders Berge MjølhusOL Trollelg29.2616.21
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg29.0916.11
Mari NessetFolldal IF21.0711.43
Synne Kvittum NytrøenTynset IF26.3214.44
Erlend  OtterleiØstmarka OK23.0312.48
Jesper Blomqvist OtterleiØstmarka OK21.0911.45
Nora Blomqvist OtterleiØstmarka OK22.5412.43
Jørgen RøhjellFolldal IF24.4113.42
Vebjørn RøhjellFolldal IF24.2113.31
Marie ScheeleNydalens SK24.2513.33
Guro SchjølbergTynset IF27.0315.01
Sara SivertsenTynset IF28.2215.45
Ella Njaastad SkjesolFreidig17.229.38
Marte Sofie SkroveRingerike OL23.4313.10
Marit SvendgårdOK Skøynar22.5912.46
Nora SørbergRaumar Orientering21.4612.05
Mia UrsetIL BUL-Tromsø19.5311.02
Martin Nyheim VollFolldal IF15.198.30

D -10

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ane Malene KolstadFreidig22.1710.36

D 11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK24.429.52
2Hege HallanOK Skøynar25.40+0.5810.16
3Inga SkjevdalRøros IL26.44+2.0210.41

D 13-14

3 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri SandvoldTynset IF32.279.00
2Jorun BækkenOs IL36.52+4.2510.14
3Emma Eithun PaulsenNittedal OL38.19+5.5210.38
4Vera MelkildFreidig38.44+6.1710.45
5Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF42.30+10.0311.48
6Gina NygårdTynset IF42.45+10.1811.52
7Jorunn LeitheSelbu OK43.22+10.5512.02
8Hanne Grøtli SvergjaNord-Østerdal OK56.56+24.2915.48
9Anna RenolenWing OK57.29+25.0215.58
10Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.01.28+29.0117.04
11Hedvig VollsetHeming Orientering1.08.28+36.0119.01

D 13-16C

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea SørbergRaumar Orientering30.4812.19
2Guri SlettenFolldal IF35.55+5.0714.22
3Kine Odden NystuenFolldal IF37.53+7.0515.09
Åshild Sveen GussgardFolldal IFdiskvalifisert

D 15-16

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering49.4911.51
2Åse Karin LangbekkheiOs IL52.43+2.5412.33
3Eldrid BratsbergWing OK1.17.40+27.5118.29

D 17-C

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel Bolstad_Tynset IF20.468.18
2Bente Bolstad NergårdRena IL20.57+0.118.22
3Marit BrødreskiftFreidig27.40+6.5411.04
4Liv TennesWing OK27.50+7.0411.08
5Linda SvendgårdOK Skøynar28.40+7.5411.28
6Tone FlægstadOK Skøynar32.49+12.0313.07
7Beathe EdstrømOppsal Orientering35.01+14.1514.00

D 17-18

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadFreidig42.488.44
2Evine Westli AndersenLøten o-lag51.13+8.2510.27
3Idun BækkenNord-Østerdal OK53.07+10.1910.50
4Karen BjergaardNydalens SK58.43+15.5511.58
5Andrea VindalWing OK1.30.22+47.3418.26
6Andrea Myre JohaugOs IL1.40.43+57.5520.33

D 19-20

4 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag49.5310.10
2Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF51.32+1.3910.31

D 21-

5 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Grande ØstbyPorsgrunn OL47.188.55
2Marit IsachsenAsker Skiklubb52.25+5.079.53
3Jenny PerssonByåsen IL56.17+8.5910.37
4Julie ArnesenByåsen IL59.54+12.3611.18
5Marit Rønning SkoglundByåsen IL1.00.19+13.0111.22
6Kirsten Marie LynumOK Skøynar1.05.20+18.0212.19
7Line Hovdenak Stenersen_NTNUI1.13.54+26.3613.56

D 35-

4 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti SundbergVingelen IL1.05.3113.22
2Grete SivertsenTynset IF1.15.56+10.2515.29

D 40-

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF39.029.17
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø40.27+1.259.37
3Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF42.38+3.3610.09
4Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK42.50+3.4810.11
5Ane BjørnsgaardLillehammer OK44.02+5.0010.29
6Marit EithunNittedal OL46.29+7.2711.04
7Tone AlmåsIL Leik49.23+10.2111.45
8Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering50.07+11.0511.55
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKbrutt

D 45-

3 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Vangen SandvoldTynset IF43.1811.42
2Tove StrandMåren OK43.19+0.0111.42
3Nina SøndmørHamar OK43.41+0.2311.48
4Stina NjaastadFreidig44.36+1.1812.03
5Hilde ForbordMalvik IL45.59+2.4112.25
6Britt Laila NilsgårdRøros IL48.59+5.4113.14
7Tone BakkenLillomarka OL51.14+7.5613.50
8Sigrid MelkildFreidig52.30+9.1214.11
9Ingrid M. TengeÅs-UMB Orientering1.01.10+17.5216.31
10Åse Rita EllingsenWing OK1.03.51+20.3317.15
11Anne-Lise BratsbergWing OK1.05.49+22.3117.47
12Anita Lindvik-SævareidFana IL2.14.10+1.30.5236.15

D 50-

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK32.448.50
2Linda HanssenØstmarka OK36.18+3.349.48
3Dagrun MelkildHeming Orientering38.41+5.5710.27
4Anne LofthusLillehammer OK39.11+6.2710.35
5Kjersti SkantzeIL Tyrving49.04+16.2013.15
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF49.34+16.5013.23
7Ragnhild DåsnesOs IL53.58+21.1414.35

D 55-

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari NatvigNittedal OL39.4210.43
2Gro SolnørdalRudsbygd IL41.26+1.4411.11
3Grete Berge OwrenFreidig46.50+7.0812.39
4Liv Bente GrandeByåsen IL57.02+17.2015.24
5Sunniva Johaug RyenOs IL1.00.00+20.1816.12
6Bente GrøndalenHamar OK1.24.24+44.4222.48
Karin GalaaenSelbu OKdiskvalifisert

D 60-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL34.0911.23
2Dagrunn UrsethVingelen IL36.14+2.0512.04
3Marit TyldumRudsbygd IL41.05+6.5613.41
4Inger A TiltnesIL Tyrving42.19+8.1014.06
5Inger Johanne SimensenVingelen IL1.01.58+27.4920.39

D 65-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti ThoStabæk IF37.4912.36
2Berit SaxhaugRaumar Orientering44.10+6.2114.43
3Edel SlettemarkStord Orientering47.33+9.4415.51
4Anne Margrethe KvamFrol IL53.28+15.3917.49
5Solveig VingelenVingelen IL56.11+18.2218.43
6Anne-Lise BrenneOL Trollelg57.01+19.1219.00
7Turid Margrete ArnesenGrue IL1.12.37+34.4824.12

D 70-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig39.3013.10
2Bjørg Hagen PrestrudRudsbygd IL40.46+1.1613.35
3Odbjørg NordengRudsbygd IL41.50+2.2013.56
4Elin DahlenGjø-Vard OL46.11+6.4115.23
5Birgitte BekkelundRøyken OL48.12+8.4216.04
6Anne SjønnesenNittedal OL50.08+10.3816.42
6Grete UrsetVingelen IL50.08+10.3816.42
8Eli HasleLillehammer OK1.12.16+32.4624.05

D 75-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK56.5118.57
2Astrid EriksenLillomarka OL1.10.46+13.5523.35

H -10

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jørgen LangbekkheiOs IL21.5910.28
Vetle Bondhus OftenTynset IF17.088.09
Hans UrsetIL BUL-Tromsø14.406.59

H 11-12

2 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF18.167.18
2Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK18.23+0.077.21
3Jo Even KolstadFreidig19.48+1.327.55
4Hallvar HallanOK Skøynar21.38+3.228.39
5Simen HegstadOK Skøynar22.20+4.048.56
6Gaute Kvittum NytrøenTynset IF24.10+5.549.40
7Trym Nergård RønningOK Skøynar26.10+7.5410.28
8Olav LundKongsberg OL26.35+8.1910.38
9John OtterleiØstmarka OK26.58+8.4210.47
10Elias BergsetIL Veten27.02+8.4610.48
11Jonas VindalWing OK27.27+9.1110.58
12Jakob HøsøienTynset IF36.07+17.5114.26
13Nikolai RenolenWing OK42.53+24.3717.09
Ola GalaaenVingelen ILdiskvalifisert

H 13-14

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten SvendgårdOK Skøynar34.339.35
2Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF35.35+1.029.53
3Thomas KortNord-Østerdal OK37.31+2.5810.25
4Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK38.53+4.2010.48
5Hallstein Bondhus OftenTynset IF39.41+5.0811.01
6Håkon LundKongsberg OL40.09+5.3611.09
7Herman StrangstadRingerike OL46.16+11.4312.51
8Kasper SørbergRaumar Orientering49.19+14.4613.41
Ola Hansen-Møllerud HauenAlvdal ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olve Rønning SkogliKvikne IL29.0011.36

H 15-16

4 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF41.408.30
2Petter Vangen LunåsmoTynset IF42.52+1.128.44
3Einar LundKongsberg OL43.38+1.588.54
4Anders NyaasTynset IF48.04+6.249.48
5Jonas UnsgårdIL Leik48.25+6.459.52
6Trygve Bondhus OftenTynset IF49.28+7.4810.05
7Anders RønningNord-Østerdal OK57.33+15.5311.44
8Jan Edvard NødlandByåsen IL1.02.20+20.4012.43
9Thor William SkånøyByåsen IL1.09.22+27.4214.09
10Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.22.50+41.1016.54

H 17-C

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF18.017.12
2Jørgen NergårdRena IL23.43+5.429.29
3Knut BjerknesRøyken OL26.22+8.2110.32
4Jostein SivertsenTynset IF28.18+10.1711.19

H 17-18

5 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WiggenByåsen IL35.176.39
2Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK38.48+3.317.19
3Einar LofthusLillehammer OK42.26+7.098.00
4Ola KeiseråsIL Leik42.32+7.158.01
5Rein Helle MårdalenFreidig45.30+10.138.35
6Anders IsraelssonOK Skøynar56.17+21.0010.37
7Torgeir LeitheSelbu OK1.20.41+45.2415.13

H 19-20

5 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre JohannessenFreidig38.516.35
2Stian SundsvikFrol IL39.47+0.566.44
3Dag LofthusHamar OK39.50+0.596.45
4Paul SirumFrol IL39.55+1.046.45
5Petter JohanssonLinköpings Ok47.17+8.268.00
6Jonas RessemFrol IL50.57+12.068.38
7Vegard RessemFrol IL50.58+12.078.38
8Geir Inge KeiseråsIL Leik56.39+17.489.36

H 21-

5 900 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI35.286.00
2Carl Petter LyngenFrol IL35.30+0.026.01
3Isak BergsetNTNUI36.57+1.296.15
4Per Melander OftenNTNUI36.58+1.306.15
5Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø38.54+3.266.35
6Stig Rune HolbergNTNUI39.10+3.426.38
7Marius WikstrømRingsaker OK40.21+4.536.50
8Håvard SundbergStor-Elvdal SK42.01+6.337.07
9Lars Sandstad SkjesetFrol IL42.14+6.467.09
10Peder Aukrust OsmoenNTNUI42.20+6.527.10
11Per WiréhnByåsen IL42.36+7.087.13
12Gisle HolbergOK Skøynar42.53+7.257.16
13Øystein Jaren SamuelsenFreidig44.15+8.477.30
14Jan Ola PedersenVang OL44.51+9.237.36
15Lars OwrenFreidig46.35+11.077.53
16Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK47.17+11.498.00
17Gunnar TengeÅs-UMB Orientering52.06+16.388.49
18Anders SkjesetVang OL53.21+17.539.02
19Leiv Inge KjemperudFossekallen IL54.34+19.069.14
20Håkon LeitheSelbu OK58.40+23.129.56
21Marius ØieLøten o-lag1.09.51+34.2311.50
22Sondre BakkenLillomarka OL1.18.48+43.2013.21

H 40-

5 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL44.287.32
2Torger HøsøienTynset IF47.10+2.427.59
3Joar SvendgårdOK Skøynar55.58+11.309.29
4Geir SchjølbergTynset IF57.46+13.189.47
5Gerard KortOs IL1.02.09+17.4110.32
6John-Ola HovdalOK Skøynar1.08.42+24.1411.38
Brage KeiseråsIL Leikdiskvalifisert

H 45-

5 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleNydalens SK38.577.20
2Arild H ClausenFreidig43.55+4.588.17
3Svein Terje KolstadFreidig44.56+5.598.28
4Øyvind SchjelderupFreidig44.57+6.008.28
5Anders BergsetIL Veten45.19+6.228.33
6Jon Inge BreenÅlen IL48.22+9.259.07
7Geir PaulsenOL Trollelg50.19+11.229.29
8Øystein WiggenByåsen IL53.35+14.3810.06
9Jens Kjetil MehammerWing OK54.44+15.4710.19
10Agnar RenolenWing OK55.26+16.2910.27
11Per Ivar SkinderhaugWing OK59.56+20.5911.18
12Andreas BolstadOK Skøynar1.01.06+22.0911.31
13Jon Vindal_Wing OK1.01.40+22.4311.38
14Arild HeggesetFreidig1.04.53+25.5612.14
15Dag Vidar JensenByåsen IL1.21.27+42.3015.22
Jan Axel LenndinLillehammer OKdiskvalifisert

H 50-

4 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaNord-Østerdal OK37.347.40
2Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering38.12+0.387.47
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40.08+2.348.11
4Terje RønningOK Skøynar45.10+7.369.13
5Gunnar SkånøyByåsen IL46.55+9.219.34
6Per EngebakkenNord-Østerdal OK48.16+10.429.51
7Torbjørn HalsKongsberg OL50.44+13.1010.21
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF54.27+16.5311.06
9Terje SchjølbergRøros IL54.47+17.1311.10
10Rune SkjesolFreidig54.52+17.1811.11
10Tommy SævareidFana IL54.52+17.1811.11
12Knut Anders LøkenFossum IF55.49+18.1511.23
13Olav BakkenLillomarka OL1.23.50+46.1617.06

H 55-

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir OwrenFreidig35.198.24
2Morten DåsnesRingerike OL37.26+2.078.54
3Arild BjarkøNord-Østerdal OK38.29+3.109.09
4Gunnar VeastadLillehammer OK38.44+3.259.13
5Harald ØstbyeElverum OK40.26+5.079.37
6Bård NatvigNittedal OL43.30+8.1110.21
7Erik GrøndalenHamar OK50.08+14.4911.56
8Donald SkantzeIL Tyrving53.51+18.3212.49
9Morten SkoglundByåsen IL56.40+21.2113.29

H 60-

3 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar38.3410.25
2Harald AasheimOppsal Orientering38.55+0.2110.31
3Arne TiltnesIL Tyrving40.31+1.5710.57
4Øivind FadumSande Sportsklubb42.58+4.2411.36
5Avle Christen BjørnHamar OK43.05+4.3111.38
6Ivar ReinåsFrol IL44.21+5.4711.59
7Ottar RyenNord-Østerdal OK51.33+12.5913.55
8Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering52.36+14.0214.12
9Tor GjermstadWing OK1.04.12+25.3817.21

H 65-

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Birger SkansenRudsbygd IL38.5910.32
2Paul Martin BergRudsbygd IL40.21+1.2210.54
3Hasse BergstrømIL Tyrving40.48+1.4911.01
4Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL41.01+2.0211.05
5Tormod PrestrudRudsbygd IL42.13+3.1411.24
6Bjørn BrenneOL Trollelg42.33+3.3411.30
7Øistein ÅsmulOL Trollelg45.29+6.3012.17
8Svein HoveByåsen IL46.29+7.3012.33
9Harald SteinslandVikebygd IL47.45+8.4612.54
10Per Anders FlesjøOK Moss49.09+10.1013.17
11Lars SaxhaugRaumar Orientering49.20+10.2113.20
12Bjørn Ivar RyenVingelen IL51.49+12.5014.00
13Steinar SlettemarkStord Orientering55.03+16.0414.52
14Steinar SimensenVingelen IL58.31+19.3215.48

H 70-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig30.2710.09
2Leidulv VinjeOK Nidarøst30.29+0.0210.09
3Anders LaugloOL Trollelg34.05+3.3811.21
4Lars ButtingsrudVingelen IL34.43+4.1611.34
5Annar VangenTynset IF39.42+9.1513.14
6Oddvar ErlienVingelen IL41.00+10.3313.40
7Per (Jakob) KjusRøyken OL41.47+11.2013.55
8Tormod DahlenGjø-Vard OL42.29+12.0214.09
9Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering43.45+13.1814.35
10Sigvald RobberstadHalsnøy OL54.21+23.5418.07
Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OKdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL33.3711.12
2Aage ØyvannNittedal OL52.18+18.4117.26
3Arnfinn SjønnesenNittedal OL1.00.13+26.3620.04

H 80-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads BergNord-Østerdal OK1.04.0421.21
2Magne BekkelundRøyken OL1.38.46+34.4232.55

Trim/Direkte A

4 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon Nergaard BergStokke IL1.03.5415.12
Jan HageIL Leik49.0511.41
Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering33.197.55
Oskar KaaløySandefjord OK1.25.1720.18
Marianne Berge MjølhusOL Trollelg52.4412.33
Marianne Blomqvist OtterleiØstmarka OK1.11.3617.02
Svein OtterleiØstmarka OK46.3111.04
Erlend RønnekleivNOTEAM1.40.0723.50
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving56.1913.24
Sigrid Grande KlyveFreidigdiskvalifisert

Trim/Direkte B

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Helge BrynestadRingsaker OK55.2415.23
Hege HegstadOK Skøynar43.2712.04
Wenche JohansenKongsberg OL59.4016.34
Jan LeitheSelbu OK50.5414.08
Aase Ranheim_Ringsaker OK58.2516.13
Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.02.2617.20
Ingrid TronshaugStokke IL1.17.5121.37
Anne Mette N TronsliAlvdal IL1.08.3619.03
Marit VikSelbu OK1.33.2725.57

Utfordringen XL

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen MoenTynset IF22.215.11
2Vetle NergårdRena IL25.03+2.425.49
3Petter LyngOK Nidarøst43.53+21.3210.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor