Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 1 september 2013

D 13-16

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 159.48
1. Emma Arnesen18.51118.511
2. Lene Berg Hanssen18.10137.01100.00
3. Ragnhild Eide22.47159.48100.00
2Stjørdals-Blink Orientering 11.08.52+9.04
1. Ane Nielsen Solberg22.442+3.5322.442+3.53
2. Sigrid Vada Grønlie21.255+3.1544.093+1+7.08+3.15
3. Maiken Økern Hågård24.432+1.561.08.522-1+9.04+1.56
3Freidig 11.10.47+10.59
1. Vera Melkild22.493+3.5822.493+3.58
2. Oda Q Fossum21.164+3.0644.052-1+7.04+3.06
3. Malin Sandstad26.423+3.551.10.473+1+10.59+3.55
4Steinkjer OK 11.14.33+14.45
1. Kjersti Kvistad Dengerud23.024+4.1123.024+4.11
2. Vibeke Kvistad Dengerud21.093+2.5944.1140+7.10+2.59
3. Marit Ishol Skogan30.224+7.351.14.3340+14.45+7.35
5OL Trollelg 11.23.11+23.23
1. Oda Marie Lorås26.426+7.5126.426+7.51
2. Thea Jondum26.067+7.5652.4860+15.47+7.56
3. Malin Opøien30.235+7.361.23.115-1+23.23+7.36
6Stjørdals-Blink Orientering 21.32.51+33.03
1. Astrid Stav23.045+4.1323.045+4.13
2. Trine Berg Hansen22.056+3.5545.0950+8.08+3.55
3. Rønnaug Stav47.428+24.551.32.516+1+33.03+24.55
7Byåsen IL 21.38.33+38.45
1. Emilie Liabakk Eriksen32.437+13.5232.437+13.52
2. Marte Lien Johnsen20.482+2.3853.3170+16.30+2.38
3. Helga Stenvik45.027+22.151.38.3370+38.45+22.15
8Steinkjer OK 22.05.16+1.05.28
1. Lina Kvitvang Benan42.069+23.1542.069+23.15
2. Grete Kristiansen45.489+27.381.27.5490+50.53+27.38
3. Frida Dahl37.226+14.352.05.168-1+1.05.28+14.35
Wing OK 1diskvalifisert
1. Sarah Brynhildsen40.448+21.5340.448+21.53
2. Martine Klock Fleten30.118+12.011.10.5580+33.54+12.01
3. Anna Renolendiskvalifisertdiskvalifisert

H 13-16

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 11.00.57
1. Olav Andreas Remmen25.095+2.4025.095+2.40
2. Brynjar Forseth14.04139.131-4-2.40
3. Hallvard Seim Grøvlen21.4411.00.57100.00
2Steinkjer OK 11.08.07+7.10
1. Marius Landsem Melhus22.29122.291
2. Jørgen Rannem Halse16.494+2.4539.183+2+0.05+0.05
3. Trygve Lægran28.493+7.051.08.072-1+7.10+7.05
3Byåsen IL 11.08.45+7.48
1. Brage Jørum22.29122.291
2. Åsmund Stenvik16.453+2.4139.142+1+0.01+0.01
3. Preben Antonsen29.314+7.471.08.453+1+7.48+7.47
4Freidig 11.21.45+20.48
1. Mats Eidsmo36.278+13.5836.278+13.58
2. Adrian Opheim16.362+2.3253.0380+13.50-0.08
3. Håvard Eidsmo28.422+6.581.21.454-4+20.48+6.58
5Stjørdals-Blink Orientering 11.25.38+24.41
1. Ole Wanvik Haugen25.003+2.3125.003+2.31
2. Emil Aaen21.056+7.0146.055+2+6.52+4.21
3. Audun Wanvik Haugen39.335+17.491.25.3850+24.41+17.49
6Wing OK 11.28.19+27.22
1. Asbjørn Midtbø28.097+5.4028.097+5.40
2. Mathias Vindal17.295+3.2545.384-3+6.25+0.45
3. Johannes Midtbø42.417+20.571.28.196+2+27.22+20.57
7Verdal OK 11.32.22+31.25
1. Magnus Sivertsen27.236+4.5427.236+4.54
2. Benjamin Juberg25.109+11.0652.337+1+13.20+8.26
3. Petter Markhus39.496+18.051.32.2270+31.25+18.05
8Frol IL 11.36.05+35.08
1. Oscar Lyngen25.003+2.3125.003+2.31
2. Ane Marte Vatn22.157+8.1147.156+3+8.02+5.31
3. Ragne Munkeby48.508+27.061.36.058+2+35.08+27.06
9OK Skøynar 12.43.38+1.42.41
1. Morten Svendgård1.01.239+38.541.01.239+38.54
2. Lars Hovdal45.0911+31.051.46.3290+1.07.19+28.25
3. Kristian Veie57.069+35.222.43.3890+1.42.41+35.22
Stjørdals-Blink Orientering 2diskvalifisert
1. Øystein Vidarsson Haukaasdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Sand30.2710+16.23diskvalifisert
3. Andreas Glomsrud1.35.1110+1.13.27diskvalifisert
Steinkjer OK 2brutt
1. Birk Barstad Sund1.18.4810+56.191.18.4810+56.19
2. Simen Eliassen Kvarme23.218+9.171.42.09100+1.02.56+6.37
3. Sigurd Landsem Melhusikke startetbrutt
Freidig 2utenfor konkurranse
1. Mathias Hermstadutenfor konkurranseutenfor konkurranse
2. Kristian Fredrik Lynumutenfor konkurranseutenfor konkurranse
3. (Okänd)utenfor konkurranseutenfor konkurranse

D 17

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 11.49.30
1. Audhild Bakken Rognstad36.26136.261
2. Maren Jansson Haverstad35.5411.12.20100.00
3. Emma Johansson37.103+2.231.49.30100.00
2Freidig 11.56.01+6.31
1. Frida Sæther39.542+3.2839.542+3.28
2. Mari Angell-Petersen41.202+5.261.21.1420+8.54+5.26
3. Hanne Sandstad34.4711.56.0120+6.31-2.23
3Frol IL 12.10.46+21.16
1. Eirin Svanøe-Hafstad48.037+11.3748.037+11.37
2. Sara Profors45.463+9.521.33.493-4+21.29+9.52
3. Gøril Rønning Sund36.572+2.102.10.4630+21.16-0.13
4NTNUI 22.21.38+32.08
1. Solveig Blandkjenn46.584+10.3246.584+10.32
2. Gunhild Rogne Halland53.276+17.331.40.255+1+28.05+17.33
3. Ingrid Berge41.134+6.262.21.384-1+32.08+4.03
5Byåsen IL 12.31.22+41.52
1. Ida Berg Hanssen47.045+10.3847.045+10.38
2. Gøril Eide53.055+17.111.40.094-1+27.49+17.11
3. Kari Solem Aune51.137+16.262.31.225+1+41.52+14.03
6NTNUI 32.38.00+48.30
1. Maja Fjellstad Knutsen1.00.518+24.251.00.518+24.25
2. Marianne Dæhli47.354+11.411.48.267-1+36.06+11.41
3. Silje Borge Hovi49.346+14.472.38.006-1+48.30+12.24
7Frol IL 22.40.41+51.11
1. Line Sundsvik48.026+11.3648.026+11.36
2. Marie Wold Stavrum1.08.168+32.221.56.188+2+43.58+32.22
3. Kari Svingheim44.235+9.362.40.417-1+51.11+7.13
8Wing OK 13.29.02+1.39.32
1. Kristine Klock Fleten1.03.3210+27.061.03.3210+27.06
2. Sigrid Bratsberg1.08.339+32.392.12.05100+59.45+32.39
3. Andrea Vindal1.16.578+42.103.29.028-2+1.39.32+39.47
Stjørdals-Blink Orientering 1diskvalifisert
1. Sigrid Wanvik Haugen1.02.109+25.441.02.109+25.44
2. Sigrid Solheim1.09.0910+33.152.11.1990+58.59+33.15
3. Mette Wanvikdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4brutt
1. Marta Ulvensøen (OL Tønsberg og omegn)46.003+9.3446.003+9.34
2. Karoline Dahl Fosby59.427+23.481.45.426+3+33.22+23.48
3. Katharina Rogstadikke startetbrutt
Steinkjer OK 1utenfor konkurranse
1. Astrid Lægranutenfor konkurranseutenfor konkurranse
2. (Okänd)utenfor konkurranseutenfor konkurranse
3. (Okänd)utenfor konkurranseutenfor konkurranse
Freidig 2ikke startet
1. Gina Mølnvikikke startetikke startet
2. Gro Sandstad Eidsmoikke startetikke startet
3. Sigrid Melkildikke startetikke startet

H 17

15 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 12.08.04
1. Vegard Blomseth Johnsen46.565+2.1946.565+2.19
2. Jon Aukrust Osmoen38.043+1.021.25.002-3+3.21+1.02
3. Thomas Natvig Årstad43.042+0.542.08.041-1-3.21
2Frol IL 42.09.08+1.04
1. Andreas Magerøy46.422+2.0546.422+2.05
2. Paul Sirum40.164+3.141.26.583+1+5.19+3.14
3. Lars Sandstad Skjeset42.1012.09.082-1+1.04-4.15
3NTNUI 32.10.55+2.51
1. Morten Urdal Bakke44.37144.371
2. Hans Petter Mathisen37.0211.21.39100.00
3. Martin Hoset49.168+7.062.10.553+2+2.51+2.51
4NTNUI 22.13.34+5.30
1. Simen Aamodt50.208+5.4350.208+5.43
2. Per Melander Often37.422+0.401.28.024-4+6.23+0.40
3. Kjetil Okkenhaug45.325+3.222.13.3440+5.30-0.53
5OL Trollelg 12.14.11+6.07
1. Trond Einar Moen Pedersli46.565+2.1946.565+2.19
2. Ove Baardsgaard41.145+4.121.28.106+1+6.31+4.12
3. Bård Nonstad46.016+3.512.14.115-1+6.07-0.24
6Frol IL 32.16.46+8.42
1. Stian Sundsvik50.309+5.5350.309+5.53
2. Øystein Haug41.487+4.461.32.188-1+10.39+4.46
3. Ulf Forseth Indgaard44.283+2.182.16.466-2+8.42-1.57
7Frol IL 12.19.18+11.14
1. Jonas Ressem46.474+2.1046.474+2.10
2. Jørgen Fiskum41.226+4.201.28.095+1+6.30+4.20
3. Jo Forseth Indgaard51.0910+8.592.19.187+2+11.14+4.44
8NTNUI 42.21.20+13.16
1. Mikkel Sørensen51.3312+6.5651.3312+6.56
2. Harri Luchsinger41.578+4.551.33.309-3+11.51+4.55
3. Ståle Gjelsten47.507+5.402.21.208-1+13.16+1.25
9Frol IL 22.27.41+19.37
1. Johan Asphjell Bjørnaas46.577+2.2046.577+2.20
2. Johan Otto Munkeby55.4811+18.461.42.4510+3+21.06+18.46
3. Carl Petter Lyngen44.564+2.462.27.419-1+19.37-1.29
10Frol IL 52.41.11+33.07
1. Magnus Beyer Brattli46.443+2.0746.443+2.07
2. Vegard Ressem44.379+7.351.31.217+4+9.42+7.35
3. Frank Robert Rysgård1.09.5013+27.402.41.1110+3+33.07+23.25
11Byåsen IL 12.41.24+33.20
1. Per Wiréhn50.4311+6.0650.4311+6.06
2. Terje Dalen Sørgård55.1110+18.091.45.54110+24.15+18.09
3. Torgeir Aune55.3011+13.202.41.24110+33.20+9.05
12Freidig 12.45.23+37.19
1. Mattis Holt56.0213+11.2556.0213+11.25
2. Olle Malmring59.4013+22.381.55.4212-1+34.03+22.38
3. Johan Ivarsson49.419+7.312.45.23120+37.19+3.16
13NTNUI 53.16.09+1.08.05
1. Klaus Klausen Espedal1.13.0715+28.301.13.0715+28.30
2. Henrik Svaland Aas1.00.2614+23.242.13.3314-1+51.54+23.24
3. Håvar Birkeland Stormoen1.02.3612+20.263.16.0913-1+1.08.05+16.11
NTNUI 6diskvalifisert
1. Dag Lofthus50.3510+5.5850.3510+5.58
2. Olav Johannes Deelstradiskvalifisertdiskvalifisert
3. ikke startetdiskvalifisert
Stjørdals-Blink Orientering 1diskvalifisert
1. Endre Aaen1.01.2414+16.471.01.2414+16.47
2. Henrik Nielsen Solberg58.1612+21.141.59.4013-1+38.01+21.14
3. Jon Arne Glomsruddiskvalifisertdiskvalifisert

D 135

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Steinkjer OK 11.52.21
1. Kari Grindberg33.26133.261
2. Liv Venås41.2611.14.52100.00
3. Gunhild Kvistad37.292+1.431.52.21100.00
2Frol IL 11.55.09+2.48
1. Bente Hovdal Sundsvik37.172+3.5137.172+3.51
2. Marit Hæreid Sandstad42.062+0.401.19.2320+4.31+0.40
3. Randi Jensen35.4611.55.0920+2.48-1.43
3Verdal OK 12.47.06+54.45
1. Marte Sveberg46.474+13.2146.474+13.21
2. Mia Larsen Sveberg1.02.565+21.301.49.4340+34.51+21.30
3. Ann Sissel Vehus57.234+21.372.47.063-1+54.45+19.54
4Byåsen IL 12.33.13+40.52
1. Ingrid Lien Johnsen1.01.355+28.091.01.355+28.09
2. Nina-Beate Liabakk47.554+6.291.49.3050+34.38+6.29
3. Rine Hanssen43.433+7.572.33.134-1+40.52+6.14
Stjørdals-Blink Orientering 1brutt
1. Monica Hægstad46.013+12.3546.013+12.35
2. Hilde Stav43.103+1.441.29.1130+14.19+1.44
3. Ellen Nielsenikke startetbrutt

H 135

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 11.48.27
1. Roar Skulbørstad32.542+0.2732.542+0.27
2. Per Einar Pedersli37.162+0.151.10.101-1-0.27
3. Kjell Baardsgaard38.173+4.401.48.27100.00
2Verdal OK 11.54.01+5.34
1. Per Grande39.014+6.3439.014+6.34
2. Stein Markhus40.516+3.501.19.525+1+9.42+3.08
3. Kurt Ove Melbye34.092+0.321.54.012-3+5.34-4.08
3Stjørdals-Blink Orientering 11.56.28+8.01
1. Håvard Hågård34.083+1.4134.083+1.41
2. Jakob Haugen39.014+2.001.13.092-1+2.59+1.18
3. Bård Øyvind Solberg43.194+9.421.56.283+1+8.01+5.02
4Steinkjer OK 11.57.37+9.10
1. Trond Svanøe-Hafstad42.336+10.0642.336+10.06
2. Arve Lægran41.277+4.261.24.0060+13.50+3.44
3. Atle Dengerud33.3711.57.374-2+9.10-4.40
5Wing OK 12.05.11+16.44
1. Svein Erik Bratsberg32.27132.271
2. Bernt Brynhildsen40.425+3.411.13.092+1+2.59+2.59
3. Terje Midtbø52.026+18.252.05.115+3+16.44+13.45
6OK Skøynar 12.10.40+22.13
1. Joar Svendgård42.507+10.2342.507+10.23
2. Terje Rønning37.0111.19.514-3+9.41-0.42
3. John-Ola Hovdal50.495+17.122.10.406+2+22.13+12.32
7Frol IL 12.26.24+37.57
1. Jo Severin Matberg46.458+14.1846.458+14.18
2. Robert Ressem38.303+1.291.25.157-1+15.05+0.47
3. Arild Vassenden1.01.097+27.322.26.2470+37.57+22.52
8Byåsen IL 12.42.16+53.49
1. Haakon Arnesen41.235+8.5641.235+8.56
2. Helge Eriksen47.408+10.391.29.038+3+18.53+9.57
3. Eirik Vefsnmo1.13.138+39.362.42.1680+53.49+34.56
Freidig 1ikke startet
1. Jostein Mårdalenikke startetikke startet
2. (Okänd)ikke startetikke startet
3. Nils Olav Vennevikikke startetikke startet

H 175

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.00.59
1. Harald Bakken39.04139.041
2. Fritjof Sandstad40.443+1.111.19.48100.00
3. Torbjørn Sirum41.112+1.352.00.59100.00
2OL Trollelg 12.02.20+1.21
1. Anders Lauglo39.04139.041
2. Stig Arild Haugskott43.406+4.071.22.443+2+2.56+2.56
3. Øistein Åsmul39.3612.02.202-1+1.21-1.35
3Verdal OK 12.09.39+8.40
1. Sture Sivertsen39.253+0.2139.253+0.21
2. Morten Sveberg42.155+2.421.21.402-1+1.52+1.31
3. Oddbjørn Brattaker47.593+8.232.09.393+1+8.40+6.48
4OL Trollelg 22.28.06+27.07
1. Paul Forseth51.394+12.3551.394+12.35
2. Jardar Sandstad39.532+0.201.31.3240+11.44-0.51
3. Arve Remmen56.344+16.582.28.0640+27.07+15.23
5OK Skøynar 22.37.29+36.30
1. Magnar Bolstad52.035+12.5952.035+12.59
2. Svein Holberg41.264+1.531.33.2950+13.41+0.42
3. Hallbjørn Holberg1.04.006+24.242.37.2950+36.30+22.49
6OK Skøynar 12.32.02+31.03
1. Olav Magne Svendgård54.006+14.5654.006+14.56
2. Alf Dagfinn Ringstad39.3311.33.3360+13.45-1.11
3. Knut Evenhus58.295+18.532.32.0260+31.03+17.18

MIX

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Wing OK 1diskvalifisert
1. Agnar Renolen30.50130.501
2. Andreas Helland Eriksendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Stein-Erik Fleten42.131diskvalifisert
Verdal OK 1ikke startet
1. Maren Grandeikke startetikke startet
2. Kristian Midthjellikke startetikke startet
3. (Okänd)ikke startetikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor