Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint finale 2013. Regionløp sprintcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint finale 2013. Regionløp sprintcup
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: onsdag 1 mai 2013

Klasser: Visa alla | a15 | a2 | a25 | D11 | D13 | D15 | H11 | H13 | H15 | D17 | H17 | D19 | H19 | D21 | H21

Åpen 1,5

1 550 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
-1Emilie Nubdal FrøsethVerdal OKfullført
-1Martine Nubdal FrøsethVerdal OKfullført
-1Aksel Sandstad SkjesetFrol ILfullført
1Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering13.178.34
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK13.47+0.308.53
3Trude MarkhusVerdal OK15.09+1.529.46
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK15.29+2.129.59
5June MunkebyFrol IL16.33+3.1610.40
6Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering19.23+6.0612.30
7Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering19.48+6.3112.46
8Håkon HallanOK Skøynar19.49+6.3212.47
9Torstein Hollås GauteplassInderøy IL19.53+6.3612.49
10Guro HegstadOK Skøynar22.22+9.0514.25
11Anton HovdalOK Skøynar23.26+10.0915.07
12Sigurd VatnFrol IL28.18+15.0118.15
13Kjersti GuddingVerdal OK33.51+20.3421.50
14Iver GuddingVerdal OK34.35+21.1822.18
15Mari GreenVerdal OK36.34+23.1723.35
16Merethe GreenVerdal OK36.38+23.2123.38
16Morten GreenVerdal OK36.38+23.2123.38
18Fredrik SivertsenVerdal OK38.26+25.0924.47
19Sigrid GuddingVerdal OK39.27+26.1025.27
20Johannes SivertsenVerdal OK40.22+27.0526.02
21Klara Sofie SteinsliVerdal OK41.21+28.0426.40
Heidi SivertsenVerdal OKdiskvalifisert
Marit SvendgårdOK Skøynarikke startet

Åpen 2

1 880 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line SølbergIL Leik18.5010.01
2Dag Inge KorstadForra IL19.39+0.4910.27
3Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering21.34+2.4411.28
4Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering22.02+3.1211.43
5Dagfinn EnesVerdal OK22.39+3.4912.02
6Line Moen KorstadForra IL22.48+3.5812.07
7Margit EideStjørdals-Blink Orientering23.41+4.5112.35
8Ivar ReinåsFrol IL23.56+5.0612.43
9Bente GreenVerdal OK24.30+5.4013.01
10Kristin SølbergIL Leik25.08+6.1813.22
11Anne Margrethe KvamFrol IL26.23+7.3314.02
12Lars HovdalOK Skøynar26.57+8.0714.20
13Åse Ingvild GræeSteinkjer OK27.48+8.5814.47
14Marte HermannVerdal OK30.10+11.2016.02
15Tove HennissenVerdal OK30.19+11.2916.07
16Maren Green EnesVerdal OK31.35+12.4516.47
17Grete BrattakerVerdal OK39.42+20.5221.07
Ann Sissel VehusVerdal OKdiskvalifisert
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert
Johannes SollidVerdal OKdiskvalifisert

Åpen 2,5

2 230 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar SkjerveVerdal OK15.096.47
2Robert RessemFrol IL15.10+0.016.48
3Svein Anders MelhusSteinkjer OK15.31+0.226.57
4Frank Robert RysgårdFrol IL15.42+0.337.02
5Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK16.05+0.567.12
6Arne GrevskottFrol IL17.03+1.547.38
7Inge HafstadVerdal OK17.26+2.177.49
8Joar SvendgårdOK Skøynar17.33+2.247.52
9Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering17.52+2.438.00
10Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering18.03+2.548.05
11Per Ivar SkinderhaugWing OK19.00+3.518.31
12Tor Ove HallemVerdal OK19.05+3.568.33
13Kari GrindbergSteinkjer OK19.20+4.118.40
14Marius EnesVerdal OK21.15+6.069.31
15Kjetil SandStjørdals-Blink Orientering21.35+6.269.40
16Rolf KarsetSteinkjer OK21.47+6.389.46
17Hilde ForbordMalvik IL22.18+7.0910.00

D11-12

1 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari K GrevskottFrol IL14.509.34
2Hege HallanOK Skøynar25.24+10.3416.23

D13-14

1 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK17.599.33
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.08+0.099.38
3Ragne MunkebyFrol IL21.19+3.2011.20
4Ane Marte VatnFrol IL21.20+3.2111.20
5Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK22.17+4.1811.51
6Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK23.07+5.0812.17
7Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK24.38+6.3913.06
8Sofie HallemVerdal OK26.17+8.1813.58
9Ingrid SandStjørdals-Blink Orientering28.39+10.4015.14

D15-16

1 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK16.198.40
2Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering17.53+1.349.30
3Marit Ishol SkoganSteinkjer OK17.57+1.389.32
4Sigrid Hallem SolumVerdal OK18.13+1.549.41
5Karen RysgårdFrol IL20.39+4.2010.59
6Sigrid Vada GrønlieStjørdals-Blink Orientering20.58+4.3911.09
7Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering24.59+8.4013.17

H11-12

1 550 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11.327.26
2Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering12.15+0.437.54
3Jo Even KolstadFreidig12.33+1.018.05
4Trym Nergård RønningOK Skøynar12.48+1.168.15
5Håvard VeieOK Skøynar13.22+1.508.37
6Marius RessemFrol IL13.29+1.578.41
7Tore MarkhusVerdal OK13.32+2.008.43
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering14.01+2.299.02
9Simen HegstadOK Skøynar14.27+2.559.19
10Hallvar HallanOK Skøynar15.10+3.389.47
11Vegard SandStjørdals-Blink Orientering16.34+5.0210.41
12Morten RessemSteinkjer OK21.01+9.2913.33
Aslak Barstad SundSteinkjer OKikke startet

H13-14

1 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenFrol IL15.378.18
2Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK15.43+0.068.21
3Simen Barstad SundSteinkjer OK17.08+1.319.06
4Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK17.52+2.159.30
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.59+2.229.33
6Kristian VeieOK Skøynar18.37+3.009.54
7Marius Østraat RøkkeFrol IL19.42+4.0510.28
8Birk Barstad SundSteinkjer OK19.52+4.1510.34
9Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK19.53+4.1610.34
10Morten SvendgårdOK Skøynar20.03+4.2610.39

H15-16

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius Landsem MelhusSteinkjer OK14.117.32
2Petter MarkhusVerdal OK14.29+0.187.42
3Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering14.45+0.347.50
4Anders Hallem IversenSteinkjer OK17.32+3.219.19
5Trygve LægranSteinkjer OK17.50+3.399.29
6Magnus SivertsenVerdal OK19.08+4.5710.10

D17-18 (NC)

2 230 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida SætherFreidig15.326.57
2Karen Oline KolstadFreidig16.01+0.297.10
3Maren GrandeVerdal OK16.23+0.517.20
4Marte Hoff HagenByåsen IL16.52+1.207.33
5Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.07+1.357.40
6Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK17.31+1.597.51
7Ida Berg HanssenByåsen IL19.28+3.568.43
8Astrid LægranSteinkjer OK19.41+4.098.49
9Ragnhild Vada GrønlieStjørdals-Blink Orientering20.18+4.469.06
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelgikke startet

H17-18 (NC)

2 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WiggenByåsen IL13.486.11
2Andreas SølbergOL Trollelg14.32+0.446.31
3Rein Helle MårdalenFreidig14.58+1.106.42
4Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK14.59+1.116.43
5Endre AaenStjørdals-Blink Orientering16.37+2.497.27
6Anders IsraelssonOK Skøynar17.21+3.337.46

H19-20 (NC)

2 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.435.42
2Sindre JohannessenFreidig12.44+0.015.42
3Ove BaardsgaardOL Trollelg13.04+0.215.51
4Nick HannVerdal OK13.07+0.245.52
5Mattis HoltFreidig14.09+1.266.20
6Thomas GreenVerdal OK18.02+5.198.05

D21 (NC)

2 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Kjerstine SandstadFrol IL19.098.35
2Inga SirumFrol IL19.44+0.358.50
3Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering20.07+0.589.01
4Kirsten Marie LynumOK Skøynar21.09+2.009.29
5Randi HaugskottFrol IL27.46+8.3712.27

H21 (NC)

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL16.316.52
2Atle DengerudSteinkjer OK19.49+3.188.15
3Jon SivertsenVerdal OK20.16+3.458.26
4Jostein MårdalenFreidig20.30+3.598.32
5Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering21.00+4.298.45
6Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering23.02+6.319.35
7Geir PaulsenOL Trollelg25.01+8.3010.25
8Øystein WiggenByåsen IL29.15+12.4412.11
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Pål Moen MøstFrol ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor