Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Myrsiget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myrsiget
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 12 mai 2013

D17C

3 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF47.4715.33

D-12N

1 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emma EmblemEmblem IL35.2022.47
0Solveig LundanesEmblem IL28.5218.37
0Karen RamsvikEmblem IL25.5216.41
0Silje Marie KlungsøyrEmblem IL56.55+21.3536.43
0Thea Kristine JerstadEmblem IL32.4721.09
0Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF28.0018.03
0Karoline Slørdahl ConradiLillomarka OL47.56+12.3630.55

D10-12

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL25.3612.36
2Serine Skogeng ReitenEmblem IL35.18+9.4217.23

D13-14

3 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Årøen LykkeEmblem IL33.4610.59
2Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF45.03+11.1714.40
3Martha Skogeng ReitenEmblem IL57.27+23.4118.42

D13-16C

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe Kristin AabergEmblem IL34.5817.13
2Ingrid NeremEmblem IL36.07+1.0917.47
3Sofie SundeEmblem IL38.02+3.0418.44

D15-16

4 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL41.4210.20

D40

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne LykkeEmblem IL37.3512.14
2Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF40.32+2.5713.12
3Janita SkogengEmblem IL48.46+11.1115.53
4Toril HovdenakSkåla IL50.22+12.4716.24

D50

3 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Sylte LundanesEmblem IL37.5112.19
2Evy MeisingsethMolde og Omegn IF42.40+4.4913.53

H-12N

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0John Markus KlungsøyrEmblem IL57.1536.56
0Andreas SkoglundMolde og Omegn IF24.4715.59
0Endre RamsvikEmblem IL26.0316.48
0Mattis NeumannEmblem IL26.3217.07

H10-12

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gard Årøen LykkeEmblem IL20.159.58

H13-14

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF28.129.11
2Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF36.46+8.3411.58
3Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF40.16+12.0413.06
4Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF50.58+22.4616.36
5Åsmund E. JacobsenEmblem IL51.19+23.0716.42

H15-16

4 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian SundeEmblem IL39.329.48
2Kristian Nilsen SandnesEmblem IL41.36+2.0410.19

H17-20

4 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL41.098.29
2Erling Hovdenak SylteMolde og Omegn IF57.45+16.3611.54

H40

4 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ReitenEmblem IL45.5811.24
2Stig DahleMolde og Omegn IF56.43+10.4514.04

H50

4 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind MorstølMolde og Omegn IF44.5911.09
2Stig BratsbergMolde og Omegn IF54.34+9.3513.32
3Geir SylteMolde og Omegn IF59.33+14.3414.46
4Audun ÅrøenEmblem IL1.06.24+21.2516.28

H60

3 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BergSkåla IL1.00.2019.39
2Geir NilsenEmblem IL1.09.43+9.2322.42

H70

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola KvernmoMolde og Omegn IF28.3214.03
2Per Einar EngesmoEmblem IL35.53+7.2117.40

H80

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karstein SørlandEmblem IL39.5119.37

D21

4 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Slørdahl ConradiNydalens SK43.0710.41

H21

4 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir Bakken RognstadNTNUI36.287.31
2Henning Osnes TeigeneEmblem IL45.36+9.089.24
3Øyvind Bakken RognstadEmblem IL48.45+12.1710.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor