Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: BSI - Orientering
Dato: tirsdag 10 september 2013

D/H -10N

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Strømme LidTIF Viking19.36
2Brage Bell LysakerFana IL22.30+2.54
3Johanna MjelstadTIF Viking22.34+2.58
4Jakob SkurtveitFana IL24.07+4.31
5Dina SkurtveitFana IL28.42+9.06
6Agnes LehmannVaregg Fleridrett35.12+15.36
7Nora Egeland StoroIL Gneist35.32+15.56
8Krisander RunnekåsVaregg Fleridrett35.39+16.03
9Bertina EvensenBergens TF46.49+27.13
10Nina VelvreBergens TF46.54+27.18
11Johanne VelvreBergens TF47.08+27.32
12Emil Øye KragsethIL Gular47.38+28.02
13Marie ThomassenVaregg Fleridrett48.25+28.49
Elisabeth UlevikAskøy OLaktiv
Christian WisethVaregg Fleridrettaktiv
Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrettaktiv

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tuva LilletvedtFana IL22.11
2Victoria Roll-ToftFana IL34.09+11.58

D 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stine Haugland AndersenFana IL22.46
Frida Myran BøTIF Vikingaktiv

H 11-12N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL20.53
2Aksel MjelstadTIF Viking22.10+1.17
3Ulrik HellenTIF Viking22.31+1.38
4Martin Krokeide OttesenTIF Viking23.52+2.59
5Sindre AsphaugIL Gneist31.27+10.34
6Erlend ReinFana IL31.30+10.37
7Espen Horgen HansenIL Gneist47.28+26.35

N-Åpen 1.5

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti LysakerFana IL23.51
2Silje ReistadFana IL24.12+0.21
3Jone Peter ReistadFana IL28.42+4.51
4Heidi RunnekåsVaregg Fleridrett35.44+11.53
5Christine MoIL Gneist38.30+14.39
6Jan Egil VelvreBergens TF47.03+23.12
7Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett48.22+24.31
Morten Arnland UlevikAskøy OLaktiv
Roger MarthinsenVaregg Fleridrettaktiv
Morten WisethVaregg Fleridrettaktiv

D -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria TorsvikIL Gneist40.49
2Andrea SkageIL Gneist51.25+10.36
3Julie Strand JohansenVaregg Fleridrett54.05+13.16
4Live Marie LisethTIF Viking1.22.29+41.40

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett40.16
2Gard York HaukenesVaregg Fleridrett40.45+0.29
3Andreas KragsethIL Gular48.12+7.56

D 11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benedicte JohannessenIL Gneist27.51
2Mari Strømme LidTIF Viking29.10+1.19
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular32.06+4.15
4Tora Aasheim NymarkAskøy OL37.41+9.50
5Eirin Sudbø SivertsenIL Gneist40.18+12.27
6Eyvor AarøFana IL46.11+18.20

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett20.59
2Tage RosenlundFana IL26.57+5.58
3Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett29.08+8.09
4Mads Jørgen SkageIL Gneist31.59+11.00
5Olav Hammersland GarnesIL Gneist33.31+12.32
Matias Døsen PontoppidanFana ILaktiv
Martin ThomassenVaregg Fleridrettaktiv

C-Åpen 2

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel InstanesVaregg Fleridrett20.40
2Lasse TronesTIF Viking24.51+4.11
3Henrik BrosvikIL Gneist26.22+5.42
4Helge RosenlundFana IL27.07+6.27
5Stig MjelstadTIF Viking28.39+7.59
6Tom JohannessenIL Gneist29.12+8.32
7Tone RosenlundFana IL29.26+8.46
8Pål ThomassenVaregg Fleridrett29.55+9.15
9Mariell ArntzenIL Gneist31.16+10.36
10Jonas Mo HansenIL Gneist31.19+10.39
11Peter FrønsdalTIF Viking32.20+11.40
12Bjørn InstanesVaregg Fleridrett33.10+12.30
13Mats Pedersen AustgulenIL Gneist33.50+13.10
14Jannike Bremar JohannessenIL Gneist33.52+13.12
15Aleksander RutleTIF Viking34.41+14.01
16Filip UnnelandTIF Viking35.28+14.48
17Magnus MelingenIL Gneist35.53+15.13
18Ida LehmannVaregg Fleridrett39.34+18.54
19Sigurd SangoltIL Gneist39.52+19.12
20Bjørn-Inge SkageIL Gneist39.56+19.16
21Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett40.08+19.28
22Nina Lokøen KnudsenIL Gneist40.16+19.36
23Inge DaleIL Gneist42.39+21.59
24Hanne Holdhus StrandVaregg Fleridrett54.10+33.30
25Ingrid SandvollIL Gneist56.10+35.30
26Simona PetronciniIL Gneist56.21+35.41
27Astri Ese HoleBergens TF1.02.39+41.59
Erling Bell LysakerFana ILaktiv
Marie PontoppidanFana ILaktiv
Ingrid RollFana ILdiskvalifisert

D 12-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett29.44
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL32.43+2.59
3Line LaurantsenVaregg Fleridrett34.55+5.11
4Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett44.55+15.11
5Ingunn Torød BusetIL Gneist46.40+16.56
6Julie AskelandFana IL53.00+23.16
7Lise Lotte FleslandIL Gneist1.04.57+35.13
Sigrid SøvikIL Gneistaktiv
Hanne DaltveitFana ILdiskvalifisert
Vilde SkageIL Gneistdiskvalifisert

D 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF38.18
2Turid RognsvågFana IL39.58+1.40
3Hege FjellbirkelandIL Gular41.24+3.06
4Mette RogneVaregg Fleridrett44.31+6.13
5Anne Kjersti DaltveitFana IL47.18+9.00
6Anne WestergårdVaregg Fleridrett55.52+17.34
7Astrid OrmbergFana IL1.14.57+36.39
8Karen Clementsen KayserFana IL1.17.06+38.48
Anne GjestemoenBergens TFaktiv
Anita JornCANdiskvalifisert
Berit HegdalBergens TFdiskvalifisert
Gro Birkeland SøvikIL Gneistdiskvalifisert

D 65-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF37.37
2Kjellaug HodnekvamBergens TF1.00.30+22.53
3Ingvill VoldFana IL1.28.38+51.01

H 12-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut KyrkjebøTIF Viking29.45
2Andreas GrønbechAskøy OL40.47+11.02
3Mathias RosenlundFana IL48.34+18.49
4Johan EikangerIL Gular1.01.14+31.29
Sigurd Malmin HansenIL Gneistdiskvalifisert

B-Åpen 2.5

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lise Balestrand GrønbechAskøy OL44.48
2John Nova YorkVaregg Fleridrett45.36+0.48
3Katrine MolvikIL Gneist45.59+1.11
4Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett51.40+6.52
5Benedicte Monstad FleslandIL Gneist1.02.57+18.09
6Marianne DymbeIL Gneist1.07.05+22.17
7Charlotte Williksen HøilandVaregg Fleridrett1.09.30+24.42
8Sindre EkrheimBergens TF1.10.24+25.36
9Jorunn Sudbø SivertsenIL Gneist1.11.20+26.32
10Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett1.16.53+32.05
11Ketil NummedalFana IL1.20.27+35.39
May-lill DammTIF Vikingaktiv
Ove DyrstadIL Gneistaktiv
Ylva Svanberg HelleTIF Vikingaktiv
Torgeir NesVaregg Fleridrettaktiv
Inger K NesbøIL Gneistaktiv
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettaktiv
Brede KyteIL Gneistdiskvalifisert
Heine MohnIL Gneistdiskvalifisert
Jan Malmin HansenIL Gneistdiskvalifisert

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind JohannessenIL Gneist43.10
2Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett45.28+2.18
3Kristian RykkjeFana IL46.04+2.54
4Magnus Enes HeggøyAskøy OL47.26+4.16
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettaktiv
Björn Sundberg KvaleIL Gneistdiskvalifisert
Erik DymbeIL Gneistdiskvalifisert
Sondre DammTIF Vikingdiskvalifisert

D 17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL46.31
2Tove AasheimAskøy OL53.33+7.02
3Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett53.38+7.07
4Toril Aasheim NymarkAskøy OL57.58+11.27
5Ann-Elin BendiksenFana IL57.59+11.28
6Rannveig NordhagenFana IL58.31+12.00
7Vibeke RykkjeFana IL1.00.28+13.57
8Marianne NummedalFana IL1.00.59+14.28
8Ellisiv Nerdrum AagaardHeming Orientering1.00.59+14.28
10Kristin Pedersen 1.05.20+18.49
11Nina GogaBergens TF1.08.19+21.48
12Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.09.12+22.41
13Camilla VikingsenTIF Viking1.11.02+24.31
14Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.20.05+33.34
15Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett1.23.57+37.26
Karianne StrømmeTIF Vikingaktiv

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd EiknerFana IL44.33
2Sverre OttesenVaregg Fleridrett47.40+3.07
3Tore Svein NeseAskøy OL55.40+11.07
4Alfon Harald JohansenBergens TF1.08.49+24.16
5Øistein PaulsenBergens TF1.18.19+33.46
6Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett1.20.41+36.08
7Erling StrandBergens TF1.26.15+41.42
Knut GjestemoenBergens TFaktiv
Ragnar KayserFana ILaktiv
Håkon MogstadFana ILaktiv
Knut A MolvikIL Gneistaktiv
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 65-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn HoleBergens TF1.09.56
2Magne RaadalFana IL1.11.58+2.02
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.25.48+15.52
4Per VoldFana IL1.27.41+17.45
5Otto Grahl-NielsenBergens TF1.44.33+34.37
Atle AlvheimFana ILaktiv
Harald RisnesFana ILaktiv
Jørn TorgersenTIF Vikingaktiv
Olav Ingvar ThornesÅrstad ILdiskvalifisert
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Per VikaneFana ILdiskvalifisert

A-Åpen 3.5

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell Arne AskelandFana IL54.06
2Tord Bell MykingFana IL56.48+2.42
3Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett57.05+2.59
4Kristin WaageBSI - Orientering1.06.07+12.01
5Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.10.51+16.45
Wyatt SoutzoCANaktiv

H 17-

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett34.30
2Trygve BuanesTIF Viking35.49+1.19
3Alan CherryInterlopers37.44+3.14
4Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett37.54+3.24
5Lasse SolheimVaregg Fleridrett38.39+4.09
6Andreas G. PoldenStord Orientering39.27+4.57
7Ronny RykkjeFana IL40.57+6.27
8Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett42.02+7.32
9Kristian LøvåsVaregg Fleridrett42.29+7.59
10Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett46.06+11.36
11Andreas BennecheCAN46.07+11.37
12Bjart Are HellenTIF Viking46.36+12.06
13Sveinung Sjursen 49.32+15.02
14Sverre Johan NærheimIL Gular50.12+15.42
15Håkon SandvenFana IL53.18+18.48
16Brage HellenTIF Viking58.24+23.54
17Tom Eirik EikangerIL Gular58.44+24.14
18Ivar Magnus NatåsBergens TF58.45+24.15
19Espen HammerslandIL Gneist1.00.02+25.32
20Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL1.01.19+26.49
21Åge NesseBergens TF1.02.40+28.10
22Kjetil DammTIF Viking1.06.31+32.01
André DyrstadIL Gneistaktiv
Olav EkrheimFana ILaktiv
Bård HeklandIL Gularaktiv
Magne KnudsenIL Gneistaktiv
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettaktiv
Morten Andreas NomeBSI - Orienteringaktiv
Tore NymarkAskøy OLaktiv
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor