Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 20 august 2013

H17-

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Steinar RagvinSkien OK27.52
2Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett28.27+0.35
3Rune NygaardIL Gular29.46+1.54
4Jan KocbachFana IL29.52+2.00
5Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett30.20+2.28
6Ivar HaugenKristiansand OK31.01+3.09
7Olav EkrheimFana IL31.13+3.21
8Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett31.26+3.34
9Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett32.40+4.48
10Tom Eirik EikangerIL Gular33.58+6.06
11Trygve BuanesTIF Viking34.48+6.56
12Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett34.49+6.57
13Stian SolheimFana IL35.00+7.08
14Espen RognsvågFana IL36.12+8.20
15Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL37.20+9.28
16Sverre Johan NærheimIL Gular39.31+11.39
17Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett39.45+11.53
18Yngve NymarkAskøy OL40.55+13.03
19Håkon SandvenFana IL41.26+13.34
20André DyrstadIL Gneist43.27+15.35
21Ronny RykkjeFana IL44.15+16.23
22Åge NesseBergens TF45.55+18.03
23Brage HellenTIF Viking49.30+21.38
24Kjetil DammTIF Viking49.59+22.07
25Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett51.35+23.43
26Morten Andreas NomeBSI - Orientering1.02.44+34.52
27Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.27.52+1.00.00
28Hans-Petter AasBergens TF1.34.14+1.06.22
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mads Bratland ClaussenFana ILikke startet
Bård HeklandIL Gularikke startet
Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrettikke startet

D17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL29.49
2Ingunn RognsvågFana IL31.46+1.57
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett35.08+5.19
4Helen MartinsenIL Gular35.26+5.37
5Nina GogaBergens TF38.57+9.08
6Mai Helen LingaIL Gular41.46+11.57
7Hege FjellbirkelandIL Gular41.53+12.04
8Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett45.08+15.19
9Ann-Elin BendiksenFana IL45.47+15.58
10Tove AasheimAskøy OL47.54+18.05
11Vibeke RykkjeFana IL48.07+18.18
12Katrine MolvikIL Gneist52.37+22.48
Mariell ArntzenIL Gneistdiskvalifisert
Kristin JægerBSI - Orienteringikke startet
Anita Lindvik-SævareidFana ILikke startet
Karianne StrømmeTIF Vikingikke startet

H15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind JohannessenIL Gneist28.44
2Sondre DammTIF Viking31.42+2.58
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett32.33+3.49
4Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett37.34+8.50
5Björn Sundberg KvaleIL Gneist51.08+22.24
6Erik DymbeIL Gneist54.00+25.16
7Magnus Enes HeggøyAskøy OL57.26+28.42
Egil Lokøen KnudsenIL Gneistdiskvalifisert
Aleksander RutleTIF Vikingbrutt
Filip UnnelandTIF Vikingbrutt

H50

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd EiknerFana IL26.38
2Sverre OttesenVaregg Fleridrett28.46+2.08
3Jan SteinegerIL Gneist29.03+2.25
4Ove DrangeAskøy OL29.33+2.55
5Tore Svein NeseAskøy OL30.33+3.55
6Tor SørevikTIF Viking33.46+7.08
7Jan HauglandÅrstad IL34.27+7.49
8Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist36.42+10.04
9Knut A MolvikIL Gneist38.13+11.35
10Tommy SævareidFana IL39.40+13.02
11Torgeir StrandFana IL40.07+13.29
12Øistein PaulsenBergens TF40.11+13.33
13Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett40.39+14.01
14Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett40.42+14.04
15Håkon MogstadFana IL45.47+19.09
16Alfon Harald JohansenBergens TF47.24+20.46
17Knut GjestemoenBergens TF48.31+21.53
18Lars FjellangerFana IL52.04+25.26
19Jan Olav OrmbergFana IL59.26+32.48
20David Johan TjøswoldBergens TF1.03.29+36.51
21Ragnar KayserFana IL1.06.17+39.39
Ørjan Eirik ValestrandFana ILikke startet

H65

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn TorgersenTIF Viking40.39
2Per VoldFana IL42.18+1.39
3Axel IngvaldsenTIF Viking44.52+4.13
4Dagfinn HoleBergens TF48.33+7.54
5Magnus NatåsBergens TF50.09+9.30
6Einar NordåsFana IL52.43+12.04
7Per HauglandÅrstad IL54.01+13.22
8Knut Erik GulbrandsenFana IL55.34+14.55
9Otto Grahl-NielsenBergens TF1.10.28+29.49
10Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.27.00+46.21
Arild Frank OlsenBergens TFikke startet
Lars Olav TveitaFana ILikke startet

Åpen AK

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Andreas G. PoldenStord Orientering33.36+33.36
3Petter Oen-SivertsenTIF Viking33.53+33.53
4Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett37.08+37.08
5Kristin WaageGjø-Vard OL43.39+43.39
6Helge RosenlundFana IL47.42+47.42
7Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett54.35+54.35
Marcel NiederhauserAskøy OLfullført
Wyatt SoutzoCANdiskvalifisert
Marie DymbeIL Gneistikke startet
Turid VrålstadVaregg Fleridrettikke startet

D14-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett32.33
2Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32.53+0.20
3Line LaurantsenVaregg Fleridrett33.10+0.37
4Sigrid SøvikIL Gneist35.50+3.17
5Constance StorvestreVaregg Fleridrett40.04+7.31
6Tonje Aasheim NymarkAskøy OL41.35+9.02
7Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett43.18+10.45
Lise Lotte FleslandIL Gneistikke startet

D50

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid RognsvågFana IL31.44
2Nina SoligardBergens TF35.55+4.11
3Ingrid SandvollIL Gneist38.04+6.20
4Anne WestergårdVaregg Fleridrett43.03+11.19
5Mette RogneVaregg Fleridrett46.22+14.38
6Berit HegdalBergens TF48.11+16.27
7Elin Sjødin DrangeAskøy OL49.52+18.08
8Janicke SkadalIL Gneist53.11+21.27
9Gro Birkeland SøvikIL Gneist56.43+24.59
10Karen Clementsen KayserFana IL1.04.39+32.55
11Siri Elisabet HelleFana IL1.05.33+33.49
12Astrid OrmbergFana IL1.09.11+37.27
13Nina Lokøen KnudsenIL Gneist1.13.02+41.18
14Anne GjestemoenBergens TF1.19.47+48.03

D65

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF40.46
2Bjørg KocbachBergens TF42.06+1.20
3Kjellaug HodnekvamBergens TF59.02+18.16
4Ingvill VoldFana IL1.19.05+38.19
Ingrid RollFana ILdiskvalifisert

H13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias RosenlundFana IL43.38
2Kristian RykkjeFana IL51.34+7.56
3Andreas GrønbechAskøy OL58.05+14.27
4Johan EikangerIL Gular1.01.48+18.10

Åpen B

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett30.12
2Morten WisethVaregg Fleridrett32.21+2.09
3Atle AlvheimFana IL39.05+8.53
4Jannike Bremar JohannessenIL Gneist42.53+12.41
5Lise Balestrand GrønbechAskøy OL46.09+15.57
6Hildegunn EnesAskøy OL47.56+17.44
7Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett48.30+18.18
8May-lill DammTIF Viking49.45+19.33
9Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett51.21+21.09
10Inger BjergaVaregg Fleridrett52.10+21.58
11Torgeir NesVaregg Fleridrett56.50+26.38
12Marianne DymbeIL Gneist1.00.38+30.26
13Trond FredriksenAskøy OL1.01.40+31.28
14Gerd KvaleIL Gneist1.16.07+45.55
15Geir Olav BreisteinBergens TF1.23.15+53.03
16John Nova YorkVaregg Fleridrett1.24.47+54.35
Ove DyrstadIL Gneistdiskvalifisert
Sindre EkrheimBergens TFikke startet
Benedicte Monstad FleslandIL Gneistikke startet
Bjørnar Svanberg HelleTIF Vikingikke startet
Inger K NesbøIL Gneistikke startet

D -10

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Live Marie LisethTIF Vikingikke startet

D11-13

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Torød BusetIL Gneist17.41
2Marie Oen-SivertsenTIF Viking19.59+2.18
3Benedicte JohannessenIL Gneist22.24+4.43
4Mari Strømme LidTIF Viking22.52+5.11
5Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenIL Gneist25.17+7.36
6Sofie YstebøTIF Viking25.33+7.52
7Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett30.43+13.02
Tora Aasheim NymarkAskøy OLikke startet

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett24.11

H11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.42
2Ulrik HellenTIF Viking19.08+3.26
3Birk Bell LysakerFana IL21.19+5.37
4Martin ThomassenVaregg Fleridrett53.14+37.32
Olav Hammersland GarnesIL Gneistikke startet
Tage RosenlundFana ILikke startet
Mads Jørgen SkageIL Gneistikke startet

Åpen C

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone RosenlundFana IL18.41
2Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett18.54+0.13
3Lasse TronesTIF Viking19.05+0.24
4Kirsti LysakerFana IL21.45+3.04
5Tom JohannessenIL Gneist22.28+3.47
6Kristian LøvåsVaregg Fleridrett24.22+5.41
7Tone Roll-ToftFana IL24.41+6.00
8Gard York HaukenesVaregg Fleridrett32.10+13.29
9Petter Gjesdal 32.57+14.16
10Oda Gihle HildeBSI - Orientering35.31+16.50
11Astri Ese HoleBergens TF36.34+17.53
12Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett44.35+25.54

D/H -10 N

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Strømme LidTIF Viking15.42
2Marius JohansenVaregg Fleridrett16.54+1.12
3Julie Strand JohansenVaregg Fleridrett16.55+1.13
4Christian WisethVaregg Fleridrett22.18+6.36
5Elisabeth UlevikAskøy OL22.30+6.48
6Brage Bell LysakerFana IL23.43+8.01
7Andreas UlevikAskøy OL24.58+9.16
8Thord SolliAskøy OL28.46+13.04
9Nikolai ØyenBergens TF29.59+14.17
10Tuva York HaukenesVaregg Fleridrett33.30+17.48
11Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett33.34+17.52
12Karoline LienVaregg Fleridrett36.19+20.37
13Marie ThomassenVaregg Fleridrett36.22+20.40
14Markus Enes HeggøyAskøy OL38.47+23.05
15Helene AlvheimFana IL40.22+24.40
Jørgen Oen-SivertsenTIF Vikingikke startet
Andrea SkageIL Gneistikke startet

D11-12 N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivor AarøFana IL27.31
2Victoria Roll-ToftFana IL30.11+2.40

D13-16 N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12.45
2Margrethe Grung FredriksenAskøy OL20.51+8.06
3Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking32.31+19.46

H11-12 N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel MjelstadTIF Viking12.31
2Oskar Steinhaug MadslienVaregg Fleridrett14.04+1.33
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett15.04+2.33
4Martin Krokeide OttesenTIF Viking17.55+5.24
Peder TronesTIF Vikingikke startet

H13-16 N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling Bell LysakerFana IL23.42

Åpen N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Holdhus StrandVaregg Fleridrett17.04
2Mette UlevikAskøy OL22.37+5.33
3Morten Arnland UlevikAskøy OL24.32+7.28
4Ivar Magnus NatåsBergens TF30.47+13.43
5Sissel-Ingunn NordstadVaregg Fleridrett30.51+13.47
6Ylva Svanberg HelleTIF Viking33.14+16.10
7Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett35.51+18.47
8Siv Margarita NyhammerBergens TF38.29+21.25
9Herdis AlvheimFana IL40.28+23.24
Bjart Are HellenTIF Vikingikke startet
Grethe Oen-SivertsenTIF Vikingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor