Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 7 mai 2013

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Tora Aasheim NymarkDN (24)11.21+0.37
5Tonje Aasheim NymarkD13-15 (10)25.25+3.23
5Toril Aasheim NymarkD16-18 (8)24.47+3.15
Margrethe FredriksenDN (24)ikke startet

Bergens TF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Berit HegdalD60- (7)28.56
1Magnus NatåsH60- (5)23.31
1Sigrid G. BoassonDN (24)10.44
3Nina GogaD40- (17)23.08+1.31
5Astri Ese HoleD60- (7)42.55+13.59
17Ivar Magnus NatåsH19- (20)20.53+5.51
18Andreas Hopsdal BreisteinH19- (20)23.39+8.37
21Eirin IngebrigtsenDN (24)41.41+30.57
21Knut GjestemoenH40- (27)26.32+8.00
23Sindre EkrheimH40- (27)29.35+11.03
24Geir Olav BreisteinH40- (27)31.37+13.05
25Øistein PaulsenH40- (27)31.59+13.27
Vegard SkeieHN (23)diskvalifisert
Knut Heikki TorgersenHN (23)diskvalifisert

BSI - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Kristin JægerD19- (11)24.49+5.30
14Morten Andreas NomeH19- (20)19.36+4.34

Fana IL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Olav EkrheimH16-18 (11)15.03
1Vibeke RykkjeD16-18 (8)21.32
2Astrid OrmbergD60- (7)31.29+2.33
2Tage RosenlundHN (23)12.31+2.20
2Jakob EiknerH16-18 (11)15.32+0.29
2Magne RaadalH60- (5)25.15+1.44
2Turid RognsvågD40- (17)22.50+1.13
3Marie PontoppidanDN (24)11.54+1.10
3John Fredrik HatlingH40- (27)19.33+1.01
3Else Lerche RaadalD60- (7)35.26+6.30
4Turid TangenD60- (7)37.31+8.35
4Espen RognsvågH19- (20)15.34+0.32
5Per Olaf TangenH60- (5)38.31+15.00
5Fredrik HatlingH16-18 (11)19.00+3.57
5Elise RognsvågD19- (11)22.56+3.37
6Matias Døsen PontoppidanHN (23)13.40+3.29
6Ingrid RollD60- (7)47.15+18.19
6Ann-Elin BendiksenD19- (11)22.58+3.39
6Marlene BergerD16-18 (8)24.58+3.26
6Lise RollD40- (17)25.52+4.15
7Sondre BataldenHN (23)14.32+4.21
7Ronny RykkjeH19- (20)15.57+0.55
8Ingvar HatletvedtHN (23)14.38+4.27
8Helge RosenlundH40- (27)20.10+1.38
8Julie Roll TørnqvistD13-15 (10)31.25+9.23
9Knut Christian KanzlerHN (23)14.41+4.30
9Ole TørnqvistH40- (27)20.50+2.18
10Tommy SævareidH40- (27)21.30+2.58
10Anders DaltveitH19- (20)17.00+1.58
11Bjørnar AlmelandH16-18 (11)37.47+22.44
12Håkon SandvenH19- (20)17.11+2.09
13Tord Ask TverligHN (23)17.17+7.06
14Håkon MogstadH40- (27)21.58+3.26
14Erlend ReinHN (23)17.21+7.10
16Eyvor Nora AarøDN (24)32.12+21.28
17Tone Roll-ToftD40- (17)48.19+26.42
18Victoria Roll-ToftDN (24)34.45+24.01
26Helge ToftH40- (27)50.32+32.00
Ingvill VoldD60- (7)diskvalifisert
Marie Roll-TørnqvistDN (24)diskvalifisert
Mathias RosenlundH13-15 (8)ikke startet
Kristian RykkjeH13-15 (8)ikke startet
Ingunn RognsvågD16-18 (8)ikke startet
Mads Bratland ClaussenH16-18 (11)ikke startet
Stian SolheimH19- (20)ikke startet
Lene RykkjeD40- (17)ikke startet
Ørjan Eirik ValestrandH40- (27)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Nikoline BromanderD19- (11)21.22+2.03

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
16Tore ReikvamH19- (20)20.29+5.27

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Ingrid EggenD19- (11)24.14+4.55

Hordaveg BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Øistein StemmeH40- (27)18.32

IL Gneist

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Marit NipenD40- (17)21.37
1Olav Hammersland GarnesHN (23)10.11
2Tom JohannessenH40- (27)18.37+0.05
2Ingunn Torød BusetD13-15 (10)22.43+0.41
3Øyvind JohannessenH16-18 (11)17.40+2.37
3Sigrid SøvikD16-18 (8)22.13+0.41
3Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenD13-15 (10)23.17+1.15
4Espen HammerslandH40- (27)19.34+1.02
4Mariell ArntzenD19- (11)22.14+2.55
4Vilde SkageD16-18 (8)24.14+2.42
5Magne KnudsenH19- (20)15.38+0.36
5Ingrid SandvollD40- (17)25.26+3.49
6Mads Jørgen SkageH13-15 (8)29.41+12.27
7André DyrstadH16-18 (11)19.33+4.30
7Katrine MolvikD16-18 (8)27.47+6.15
7Arne Wilhelm KnudsenH40- (27)20.01+1.29
8Liv Sylvi MeyerD40- (17)26.45+5.08
8Lise Lotte FleslandD16-18 (8)33.48+12.16
8Erik DymbeH16-18 (11)21.37+6.34
9Elena GrandD19- (11)26.17+6.58
9Benedicte JohannessenD13-15 (10)37.18+15.16
9Inger K NesbøD40- (17)29.41+8.04
10Björn Sundberg KvaleH16-18 (11)29.15+14.12
10Ina SkageD19- (11)31.48+12.29
10Nina Lokøen KnudsenD40- (17)30.48+9.11
12Victoria TorsvikDN (24)21.59+11.15
12Gro Birkeland SøvikD40- (17)31.32+9.55
13Andrea SkageDN (24)22.01+11.17
13Marianne DymbeD40- (17)31.33+9.56
14Benedicte Monstad FleslandD40- (17)34.01+12.24
15Jannike Bremar JohannessenD40- (17)37.29+15.52
15Knut A MolvikH40- (27)22.07+3.35
16Gerd KvaleD40- (17)40.17+18.40
19Christoffer RaaH19- (20)28.53+13.51
22Ove DyrstadH40- (27)26.52+8.20
Ingelinn MolvikDN (24)diskvalifisert
Mari StadsnesDN (24)diskvalifisert
Martin SkageH13-15 (8)diskvalifisert
Marte Mjeldheim SandvollD13-15 (10)ikke startet
Egil Lokøen KnudsenH13-15 (8)ikke startet
Jarle RognøH40- (27)ikke startet

IL Gular

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Eyvind Kjellevold MaldeH13-15 (8)25.14+8.00
4Vibeke ØyeD40- (17)24.49+3.12
6Ketil MaldeH40- (27)19.46+1.14
6Mari Fjellbirkeland JohannesenD13-15 (10)29.53+7.51
7Eli Fjellbirkeland JohannesenD13-15 (10)30.03+8.01
7Hege FjellbirkelandD40- (17)26.33+4.56
11Sverre Johan NærheimH40- (27)21.40+3.08
12Ole KragsethH40- (27)21.45+3.13Last ned GPS-spor i gpx-format
13Arne JohannesenH40- (27)21.52+3.20
15Håkon ReikvamH19- (20)20.03+5.01
17Idun HeklandDN (24)33.13+22.29
17Svein LingaH40- (27)22.32+4.00
21Olve HeklandHN (23)33.13+23.02
Johan EikangerH13-15 (8)diskvalifisert
Emil Øye KragsethHN (23)ikke startet

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Ivar HaugenH19- (20)diskvalifisert

NOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
20Magnus SkulstadHN (23)33.02+22.51

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Andreas G. PoldenH19- (20)17.05+2.03

TIF Viking

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Knut KyrkjebøH13-15 (8)20.17+3.03
4Axel IngvaldsenH60- (5)36.37+13.06
4Sondre DammH16-18 (11)18.31+3.28
5Ulrik HellenHN (23)13.08+2.57
11Trude KyrkjebøD40- (17)31.03+9.26
12Aksel MjelstadHN (23)16.43+6.32
16Kjetil DammH40- (27)22.15+3.43
18Bjart Are HellenH40- (27)22.37+4.05
19Live Marie LisethDN (24)35.17+24.33
19Jon-Kåre HansenH40- (27)22.57+4.25
Bjørnar Svanberg HelleH16-18 (11)ikke startet
May-lill DammD40- (17)ikke startet
Ylva Svanberg HelleD40- (17)ikke startet

Varegg Fleridrett

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Johanne RaknerD19- (11)19.19
1Kårhild Husby NordstadD13-15 (10)22.02
1Markus Kjærner-SembH13-15 (8)17.14
1Sindre Østgulen DeiszH19- (20)15.02
2Ingrid Vrålstad LøvåsD16-18 (8)22.04+0.32
2Espen KristiansenH19- (20)15.13+0.11
3Jørgen Julius JohansenHN (23)12.59+2.48
3Anne Katrine AubertD19- (11)22.02+2.43
3Kasper R. KomnæsH13-15 (8)21.46+4.32
3Ørjan RykkjeH19- (20)15.29+0.27
4Marius Strand JohansenHN (23)13.02+2.51
4Gunhild Stuland TysværD13-15 (10)23.59+1.57
4Kjersti SivertsenDN (24)12.22+1.38
5Sarah InstanesDN (24)17.05+6.21
5Mathias Kjærner-SembH13-15 (8)26.10+8.56
5Jan Kjærner-SembH40- (27)19.40+1.08
6Mette StorvestreDN (24)19.20+8.36
6Petter Marki ErichsenH19- (20)15.49+0.47
6Kim-Andrè Kjenes HauglandH16-18 (11)19.28+4.25
7Eli Synnøve LilleskogDN (24)19.53+9.09
8Lene H. JensenDN (24)19.58+9.14
8Lasse SolheimH19- (20)15.58+0.56
9Frid Lilleskog TrondstadDN (24)19.59+9.15
9Thale BøDN (24)19.59+9.15
9Daniel InstadnesH16-18 (11)21.55+6.52
9Per Ola OttesenH19- (20)16.13+1.11
10Cornelius SivertsenHN (23)16.02+5.51
11Gard York HaukenesHN (23)16.33+6.22
11Kari SvingheimD19- (11)33.09+13.50
11Linda LarsenDN (24)20.07+9.23
13Pål ThomassenH19- (20)19.07+4.05
14Ingrid Emilie WisethDN (24)27.01+16.17
15Christian WisethHN (23)17.22+7.11
15Ingrid Lilleskog TronstadDN (24)27.48+17.04
16Tobias BøHN (23)18.45+8.34
17Einar StorvestreHN (23)19.16+9.05
18Inge BøHN (23)20.08+9.57
19Martin ThomassenHN (23)21.05+10.54
John Nova YorkH40- (27)diskvalifisert
Constance StorvestreD13-15 (10)diskvalifisert
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsDN (24)ikke startet
Eirunn Husby NordstadDN (24)ikke startet
Erlend Vrålstad LøvåsHN (23)ikke startet
Marius Strand JohansenHN (23)ikke startet
Per Øivind HusbyH60- (5)ikke startet

Årstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Olav Ingvar ThornesH60- (5)31.16+7.45
20Synne IngebrigtsenDN (24)35.24+24.40
20Jan HauglandH40- (27)23.22+4.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor