Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 7 mai 2013

DN

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigrid G. BoassonBergens TF10.44
2Tora Aasheim NymarkAskøy OL11.21+0.37
3Marie PontoppidanFana IL11.54+1.10
4Kjersti SivertsenVaregg Fleridrett12.22+1.38
5Sarah InstanesVaregg Fleridrett17.05+6.21
6Mette StorvestreVaregg Fleridrett19.20+8.36
7Eli Synnøve LilleskogVaregg Fleridrett19.53+9.09
8Lene H. JensenVaregg Fleridrett19.58+9.14
9Frid Lilleskog TrondstadVaregg Fleridrett19.59+9.15
9Thale BøVaregg Fleridrett19.59+9.15
11Linda LarsenVaregg Fleridrett20.07+9.23
12Victoria TorsvikIL Gneist21.59+11.15
13Andrea SkageIL Gneist22.01+11.17
14Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrett27.01+16.17
15Ingrid Lilleskog TronstadVaregg Fleridrett27.48+17.04
16Eyvor Nora AarøFana IL32.12+21.28
17Idun HeklandIL Gular33.13+22.29
18Victoria Roll-ToftFana IL34.45+24.01
19Live Marie LisethTIF Viking35.17+24.33
20Synne IngebrigtsenÅrstad IL35.24+24.40
21Eirin IngebrigtsenBergens TF41.41+30.57
Ingelinn MolvikIL Gneistdiskvalifisert
Mari StadsnesIL Gneistdiskvalifisert
Marie Roll-TørnqvistFana ILdiskvalifisert
Margrethe FredriksenAskøy OLikke startet
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettikke startet
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

HN

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Olav Hammersland GarnesIL Gneist10.11
2Tage RosenlundFana IL12.31+2.20
3Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett12.59+2.48
4Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett13.02+2.51
5Ulrik HellenTIF Viking13.08+2.57
6Matias Døsen PontoppidanFana IL13.40+3.29
7Sondre BataldenFana IL14.32+4.21
8Ingvar HatletvedtFana IL14.38+4.27
9Knut Christian KanzlerFana IL14.41+4.30
10Cornelius SivertsenVaregg Fleridrett16.02+5.51
11Gard York HaukenesVaregg Fleridrett16.33+6.22
12Aksel MjelstadTIF Viking16.43+6.32
13Tord Ask TverligFana IL17.17+7.06
14Erlend ReinFana IL17.21+7.10
15Christian WisethVaregg Fleridrett17.22+7.11
16Tobias BøVaregg Fleridrett18.45+8.34
17Einar StorvestreVaregg Fleridrett19.16+9.05
18Inge BøVaregg Fleridrett20.08+9.57
19Martin ThomassenVaregg Fleridrett21.05+10.54
20Magnus SkulstadNOR33.02+22.51
21Olve HeklandIL Gular33.13+23.02
Vegard SkeieBergens TFdiskvalifisert
Knut Heikki TorgersenBergens TFdiskvalifisert
Emil Øye KragsethIL Gularikke startet
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettikke startet
Marius Strand JohansenVaregg Fleridrettikke startet

D13-15

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett22.02
2Ingunn Torød BusetIL Gneist22.43+0.41
3Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenIL Gneist23.17+1.15
4Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett23.59+1.57
5Tonje Aasheim NymarkAskøy OL25.25+3.23
6Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular29.53+7.51
7Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular30.03+8.01
8Julie Roll TørnqvistFana IL31.25+9.23
9Benedicte JohannessenIL Gneist37.18+15.16
Constance StorvestreVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marte Mjeldheim SandvollIL Gneistikke startet

H13-15

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.14
2Knut KyrkjebøTIF Viking20.17+3.03
3Kasper R. KomnæsVaregg Fleridrett21.46+4.32
4Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular25.14+8.00
5Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett26.10+8.56
6Mads Jørgen SkageIL Gneist29.41+12.27
Johan EikangerIL Gulardiskvalifisert
Martin SkageIL Gneistdiskvalifisert
Egil Lokøen KnudsenIL Gneistikke startet
Mathias RosenlundFana ILikke startet
Kristian RykkjeFana ILikke startet

D16-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vibeke RykkjeFana IL21.32
2Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett22.04+0.32
3Sigrid SøvikIL Gneist22.13+0.41
4Vilde SkageIL Gneist24.14+2.42
5Toril Aasheim NymarkAskøy OL24.47+3.15
6Marlene BergerFana IL24.58+3.26
7Katrine MolvikIL Gneist27.47+6.15
8Lise Lotte FleslandIL Gneist33.48+12.16
Ingunn RognsvågFana ILikke startet

H16-18

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Olav EkrheimFana IL15.03
2Jakob EiknerFana IL15.32+0.29
3Øyvind JohannessenIL Gneist17.40+2.37
4Sondre DammTIF Viking18.31+3.28
5Fredrik HatlingFana IL19.00+3.57
6Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett19.28+4.25
7André DyrstadIL Gneist19.33+4.30
8Erik DymbeIL Gneist21.37+6.34
9Daniel InstadnesVaregg Fleridrett21.55+6.52
10Björn Sundberg KvaleIL Gneist29.15+14.12
11Bjørnar AlmelandFana IL37.47+22.44
Mads Bratland ClaussenFana ILikke startet
Bjørnar Svanberg HelleTIF Vikingikke startet

D19-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johanne RaknerVaregg Fleridrett19.19
2Nikoline BromanderFredrikstad SK21.22+2.03
3Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett22.02+2.43
4Mariell ArntzenIL Gneist22.14+2.55
5Elise RognsvågFana IL22.56+3.37
6Ann-Elin BendiksenFana IL22.58+3.39
7Ingrid EggenHaugesund IL Orientering24.14+4.55
8Kristin JægerBSI - Orientering24.49+5.30
9Elena GrandIL Gneist26.17+6.58
10Ina SkageIL Gneist31.48+12.29
11Kari SvingheimVaregg Fleridrett33.09+13.50

H19-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett15.02
2Espen KristiansenVaregg Fleridrett15.13+0.11
3Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett15.29+0.27
4Espen RognsvågFana IL15.34+0.32
5Magne KnudsenIL Gneist15.38+0.36
6Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett15.49+0.47
7Ronny RykkjeFana IL15.57+0.55
8Lasse SolheimVaregg Fleridrett15.58+0.56
9Per Ola OttesenVaregg Fleridrett16.13+1.11
10Anders DaltveitFana IL17.00+1.58
11Andreas G. PoldenStord Orientering17.05+2.03
12Håkon SandvenFana IL17.11+2.09
13Pål ThomassenVaregg Fleridrett19.07+4.05
14Morten Andreas NomeBSI - Orientering19.36+4.34
15Håkon ReikvamIL Gular20.03+5.01
16Tore ReikvamFørde IL20.29+5.27
17Ivar Magnus NatåsBergens TF20.53+5.51
18Andreas Hopsdal BreisteinBergens TF23.39+8.37
19Christoffer RaaIL Gneist28.53+13.51
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Stian SolheimFana ILikke startet

D40-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit NipenIL Gneist21.37
2Turid RognsvågFana IL22.50+1.13
3Nina GogaBergens TF23.08+1.31
4Vibeke ØyeIL Gular24.49+3.12
5Ingrid SandvollIL Gneist25.26+3.49
6Lise RollFana IL25.52+4.15
7Hege FjellbirkelandIL Gular26.33+4.56
8Liv Sylvi MeyerIL Gneist26.45+5.08
9Inger K NesbøIL Gneist29.41+8.04
10Nina Lokøen KnudsenIL Gneist30.48+9.11
11Trude KyrkjebøTIF Viking31.03+9.26
12Gro Birkeland SøvikIL Gneist31.32+9.55
13Marianne DymbeIL Gneist31.33+9.56
14Benedicte Monstad FleslandIL Gneist34.01+12.24
15Jannike Bremar JohannessenIL Gneist37.29+15.52
16Gerd KvaleIL Gneist40.17+18.40
17Tone Roll-ToftFana IL48.19+26.42
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Ylva Svanberg HelleTIF Vikingikke startet
Lene RykkjeFana ILikke startet

H40-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øistein StemmeHordaveg BIL18.32
2Tom JohannessenIL Gneist18.37+0.05
3John Fredrik HatlingFana IL19.33+1.01
4Espen HammerslandIL Gneist19.34+1.02
5Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.40+1.08
6Ketil MaldeIL Gular19.46+1.14
7Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist20.01+1.29
8Helge RosenlundFana IL20.10+1.38
9Ole TørnqvistFana IL20.50+2.18
10Tommy SævareidFana IL21.30+2.58
11Sverre Johan NærheimIL Gular21.40+3.08
12Ole KragsethIL Gular21.45+3.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Arne JohannesenIL Gular21.52+3.20
14Håkon MogstadFana IL21.58+3.26
15Knut A MolvikIL Gneist22.07+3.35
16Kjetil DammTIF Viking22.15+3.43
17Svein LingaIL Gular22.32+4.00
18Bjart Are HellenTIF Viking22.37+4.05
19Jon-Kåre HansenTIF Viking22.57+4.25
20Jan HauglandÅrstad IL23.22+4.50
21Knut GjestemoenBergens TF26.32+8.00
22Ove DyrstadIL Gneist26.52+8.20
23Sindre EkrheimBergens TF29.35+11.03
24Geir Olav BreisteinBergens TF31.37+13.05
25Øistein PaulsenBergens TF31.59+13.27
26Helge ToftFana IL50.32+32.00
John Nova YorkVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jarle RognøIL Gneistikke startet
Ørjan Eirik ValestrandFana ILikke startet

D60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Berit HegdalBergens TF28.56
2Astrid OrmbergFana IL31.29+2.33
3Else Lerche RaadalFana IL35.26+6.30
4Turid TangenFana IL37.31+8.35
5Astri Ese HoleBergens TF42.55+13.59
6Ingrid RollFana IL47.15+18.19
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert

H60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus NatåsBergens TF23.31
2Magne RaadalFana IL25.15+1.44
3Olav Ingvar ThornesÅrstad IL31.16+7.45
4Axel IngvaldsenTIF Viking36.37+13.06
5Per Olaf TangenFana IL38.31+15.00
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor