Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 13 november 2013

Askøy OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marcel NiederhauserHC (14)23.27
6Tove AasheimDB (11)1.02.41+9.10
9Tonje Aasheim NymarkDA (11)1.08.34+21.07
18Tore NymarkHA (34)49.04+13.39
Tore Svein NeseHA (34)ikke startet

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina SoligardDC (10)23.26
2Nina GogaDC (10)23.27+0.01
3Bjørg KocbachDC (10)27.56+4.30
4Berit HegdalDC (10)28.50+5.24
4Otto Grahl-NielsenHC (14)28.28+5.01
5Knut Heikki Odland TorgersenHC (14)41.51+18.24
6Andreas NysæterHC (14)41.53+18.26
7Siren GreveDB (11)1.02.43+9.12
7Jon William HammerHC (14)41.56+18.29
11Dag SlettenHB (19)58.30+15.59
14Helge NysæterHA (34)47.05+11.40
18Matti TorgersenHB (19)1.06.14+23.43
Tor J. SamuelsenHC (14)ikke startet

BSI - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Morten Andreas NomeHA (34)43.31+8.06
Aleksandra KamienieckaDC (10)diskvalifisert
Kristine GrønlundDA (11)ikke startet
Kristin JægerDB (11)ikke startet

CAN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Sveinung SyvertsenHA (34)53.21+17.56

CAN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Jens Petter AndersenHA (34)1.03.57+28.32

CAN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Wyatt SoutzoHA (34)diskvalifisert

CAN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Knut HestenesHB (19)1.19.45+37.14

Fana IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjell Arne AskelandHB (19)42.31
2Dagrunn Daltveit SlettebøDA (11)51.34+4.07
3Ann-Elin BendiksenDB (11)54.47+1.16
4Turid RognsvågDB (11)55.12+1.41
5Ingunn RognsvågDA (11)54.48+7.21
6John Olav AlvsvågHB (19)48.28+5.57
6Karen Clementsen KayserDC (10)34.12+10.46
8Jan KocbachHA (34)39.28+4.03
9Bjørn HøllelandHA (34)41.54+6.29
12Lars FjellangerHB (19)58.41+16.10
14Ragnar KayserHB (19)1.03.11+20.40
15Magne RaadalHB (19)1.03.18+20.47
17Per VikaneHB (19)1.05.59+23.28
24Torgeir StrandHA (34)55.56+20.31
Nora Seime PettersenDB (11)diskvalifisert
Mads Bratland ClaussenHA (34)ikke startet
Olav EkrheimHA (34)ikke startet
Ørjan Eirik ValestrandHB (19)ikke startet

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Kirsti MidttømmeDB (11)1.14.49+21.18

Hordaveg BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Erik JohannessenHB (19)44.32+2.01
16Øistein StemmeHA (34)47.52+12.27
Kjell Erik MyreHB (19)ikke startet
Svein RosselandHB (19)ikke startet

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
32Per ArnebergHA (34)1.14.51+39.26

IL Gneist

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mariell ArntzenDB (11)53.31
5Magne KnudsenHA (34)38.25+3.00
5Ingelinn MolvikDB (11)1.01.32+8.01
7Birte NordeideDC (10)51.09+27.43
10Valentina DimitrovaDA (11)1.09.59+22.32
15Arne Wilhelm KnudsenHA (34)47.20+11.55
26Sturle NordeideHA (34)1.01.54+26.29
31Knut A MolvikHA (34)1.05.50+30.25
Roald LaurantsenHA (34)ikke startet
Jan SteinegerHA (34)ikke startet
Bjørn-Inge SkageHB (19)ikke startet
Ingrid SandvollDB (11)ikke startet
Vilde SkageDB (11)ikke startet
Katrine MolvikDC (10)ikke startet

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tom Eirik EikangerHA (34)35.25
2Rune NygaardHA (34)36.30+1.05
2Magne TjelmelandHB (19)43.01+0.30
13Birk TjelmelandHB (19)1.02.33+20.02
19Tormod SkaugeHA (34)49.12+13.47
Jan Petter HansenHA (34)ikke startet
Helen MartinsenDA (11)ikke startet
Mai Helen LingaDB (11)ikke startet

NHH BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Stig TenoldHC (14)27.14+3.47

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Stein Ove DyngelandHB (19)51.28+8.57

Stord Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kenneth WesterheimHA (34)ikke startet

TIF Viking

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Karianne StrømmeDA (11)53.11+5.44
4Jørn TorgersenHB (19)45.54+3.23
5May-lill DammDC (10)29.17+5.51
8Lise ChristensenDB (11)1.02.55+9.24
11Camilla VikingsenDA (11)1.10.29+23.02
13Tor SørevikHA (34)45.45+10.20
16Jan Harald Helmich PedersenHB (19)1.05.08+22.37
17Sondre DammHA (34)47.53+12.28
27Kjetil DammHA (34)1.02.09+26.44
Ylva Svanberg HelleDC (10)ikke startet

Varegg Fleridrett

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristin LöfgrenDA (11)47.27
2Kristian Fredrik ThomassenHC (14)26.24+2.57
2Gunhild Stuland TysværDB (11)53.37+0.06
3Sindre Østgulen DeiszHA (34)37.09+1.44
4Christiane TrösseDA (11)53.20+5.53
4Petter Marki ErichsenHA (34)37.24+1.59
5Olena StrugalovaHB (19)47.55+5.24
6Constance StorvestreDA (11)57.42+10.15
6Vyacheslav MukhidinovHA (34)38.54+3.29
7Bjørn L. BasbergHB (19)49.45+7.14
7Alan CherryHA (34)39.09+3.44
7Kårhild Husby NordstadDA (11)1.03.14+15.47
8Ingrid Vrålstad LøvåsDA (11)1.03.23+15.56
8Agnes LehmannDC (10)1.06.06+42.40
8Erlend SørheimHC (14)52.25+28.58
9Lars Stuland LarsenHB (19)53.17+10.46
9Michael GunnarsonHC (14)52.55+29.28
10Pål ThomassenHC (14)52.58+29.31
10Gernot DoppelhoferHB (19)57.40+15.09
11Kristian LøvåsHA (34)44.12+8.47
11Christian WisethHC (14)53.27+30.00
12Morten WisethHC (14)54.48+31.21
12Markus Kjærner-SembHA (34)45.35+10.10
13Gard York HaukenesHC (14)54.58+31.31
20Styrk Almeland BleieHA (34)52.04+16.39
22Helge Tiger HauglandHA (34)54.10+18.45
23Sverre OttesenHA (34)55.00+19.35
25Erik BohneHA (34)57.45+22.20
28Vegard Jarvis WestergårdHA (34)1.02.57+27.32
29Oskar RøenHA (34)1.03.17+27.52
Ida LehmannDC (10)diskvalifisert
Kasper ValestrandHA (34)diskvalifisert
Jørgen Julius JohansenHC (14)diskvalifisert
Magnus Rogne HallandHA (34)ikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandHA (34)ikke startet
Jan Kjærner-SembHA (34)ikke startet
John Nova YorkHA (34)ikke startet
Harald ValenHB (19)ikke startet
Mathias Kjærner-SembHC (14)ikke startet

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Linda KlanderudDB (11)1.10.28+16.57
Jan HauglandHB (19)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor