Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 13 november 2013

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC

HB

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell Arne AskelandFana IL42.31
2Magne TjelmelandIL Gular43.01+0.30
3Erik JohannessenHordaveg BIL44.32+2.01
4Jørn TorgersenTIF Viking45.54+3.23
5Olena StrugalovaVaregg Fleridrett47.55+5.24
6John Olav AlvsvågFana IL48.28+5.57
7Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett49.45+7.14
8Stein Ove DyngelandStatoil BIL51.28+8.57
9Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett53.17+10.46
10Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett57.40+15.09
11Dag SlettenBergens TF58.30+15.59
12Lars FjellangerFana IL58.41+16.10
13Birk TjelmelandIL Gular1.02.33+20.02
14Ragnar KayserFana IL1.03.11+20.40
15Magne RaadalFana IL1.03.18+20.47
16Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.05.08+22.37
17Per VikaneFana IL1.05.59+23.28
18Matti TorgersenBergens TF1.06.14+23.43
19Knut HestenesCAN1.19.45+37.14
Jan HauglandÅrstad ILikke startet
Kjell Erik MyreHordaveg BILikke startet
Svein RosselandHordaveg BILikke startet
Bjørn-Inge SkageIL Gneistikke startet
Harald ValenVaregg Fleridrettikke startet
Ørjan Eirik ValestrandFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor