Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 13 november 2013

HA

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular35.25
2Rune NygaardIL Gular36.30+1.05
3Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett37.09+1.44
4Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett37.24+1.59
5Magne KnudsenIL Gneist38.25+3.00
6Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38.54+3.29
7Alan CherryVaregg Fleridrett39.09+3.44
8Jan KocbachFana IL39.28+4.03
9Bjørn HøllelandFana IL41.54+6.29
10Morten Andreas NomeBSI - Orientering43.31+8.06
11Kristian LøvåsVaregg Fleridrett44.12+8.47
12Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett45.35+10.10
13Tor SørevikTIF Viking45.45+10.20
14Helge NysæterBergens TF47.05+11.40
15Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist47.20+11.55
16Øistein StemmeHordaveg BIL47.52+12.27
17Sondre DammTIF Viking47.53+12.28
18Tore NymarkAskøy OL49.04+13.39
19Tormod SkaugeIL Gular49.12+13.47
20Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett52.04+16.39
21Sveinung SyvertsenCAN53.21+17.56
22Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett54.10+18.45
23Sverre OttesenVaregg Fleridrett55.00+19.35
24Torgeir StrandFana IL55.56+20.31
25Erik BohneVaregg Fleridrett57.45+22.20
26Sturle NordeideIL Gneist1.01.54+26.29
27Kjetil DammTIF Viking1.02.09+26.44
28Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.02.57+27.32
29Oskar RøenVaregg Fleridrett1.03.17+27.52
30Jens Petter AndersenCAN1.03.57+28.32
31Knut A MolvikIL Gneist1.05.50+30.25
32Per ArnebergIL BUL-Tromsø1.14.51+39.26
Wyatt SoutzoCANdiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mads Bratland ClaussenFana ILikke startet
Olav EkrheimFana ILikke startet
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrettikke startet
Jan Petter HansenIL Gularikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Roald LaurantsenIL Gneistikke startet
Tore Svein NeseAskøy OLikke startet
Jan SteinegerIL Gneistikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet
John Nova YorkVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor