Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 13 november 2013

HA

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular35.25
2Rune NygaardIL Gular36.30+1.05
3Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett37.09+1.44
4Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett37.24+1.59
5Magne KnudsenIL Gneist38.25+3.00
6Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38.54+3.29
7Alan CherryVaregg Fleridrett39.09+3.44
8Jan KocbachFana IL39.28+4.03
9Bjørn HøllelandFana IL41.54+6.29
10Morten Andreas NomeBSI - Orientering43.31+8.06
11Kristian LøvåsVaregg Fleridrett44.12+8.47
12Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett45.35+10.10
13Tor SørevikTIF Viking45.45+10.20
14Helge NysæterBergens TF47.05+11.40
15Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist47.20+11.55
16Øistein StemmeHordaveg BIL47.52+12.27
17Sondre DammTIF Viking47.53+12.28
18Tore NymarkAskøy OL49.04+13.39
19Tormod SkaugeIL Gular49.12+13.47
20Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett52.04+16.39
21Sveinung SyvertsenCAN53.21+17.56
22Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett54.10+18.45
23Sverre OttesenVaregg Fleridrett55.00+19.35
24Torgeir StrandFana IL55.56+20.31
25Erik BohneVaregg Fleridrett57.45+22.20
26Sturle NordeideIL Gneist1.01.54+26.29
27Kjetil DammTIF Viking1.02.09+26.44
28Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.02.57+27.32
29Oskar RøenVaregg Fleridrett1.03.17+27.52
30Jens Petter AndersenCAN1.03.57+28.32
31Knut A MolvikIL Gneist1.05.50+30.25
32Per ArnebergIL BUL-Tromsø1.14.51+39.26
Wyatt SoutzoCANdiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mads Bratland ClaussenFana ILikke startet
Olav EkrheimFana ILikke startet
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrettikke startet
Jan Petter HansenIL Gularikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Roald LaurantsenIL Gneistikke startet
Tore Svein NeseAskøy OLikke startet
Jan SteinegerIL Gneistikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet
John Nova YorkVaregg Fleridrettikke startet

DA

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett47.27
2Dagrunn Daltveit SlettebøFana IL51.34+4.07
3Karianne StrømmeTIF Viking53.11+5.44
4Christiane TrösseVaregg Fleridrett53.20+5.53
5Ingunn RognsvågFana IL54.48+7.21
6Constance StorvestreVaregg Fleridrett57.42+10.15
7Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.03.14+15.47
8Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.03.23+15.56
9Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.08.34+21.07
10Valentina DimitrovaIL Gneist1.09.59+22.32
11Camilla VikingsenTIF Viking1.10.29+23.02
Kristine GrønlundBSI - Orienteringikke startet
Helen MartinsenIL Gularikke startet

HB

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell Arne AskelandFana IL42.31
2Magne TjelmelandIL Gular43.01+0.30
3Erik JohannessenHordaveg BIL44.32+2.01
4Jørn TorgersenTIF Viking45.54+3.23
5Olena StrugalovaVaregg Fleridrett47.55+5.24
6John Olav AlvsvågFana IL48.28+5.57
7Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett49.45+7.14
8Stein Ove DyngelandStatoil BIL51.28+8.57
9Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett53.17+10.46
10Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett57.40+15.09
11Dag SlettenBergens TF58.30+15.59
12Lars FjellangerFana IL58.41+16.10
13Birk TjelmelandIL Gular1.02.33+20.02
14Ragnar KayserFana IL1.03.11+20.40
15Magne RaadalFana IL1.03.18+20.47
16Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.05.08+22.37
17Per VikaneFana IL1.05.59+23.28
18Matti TorgersenBergens TF1.06.14+23.43
19Knut HestenesCAN1.19.45+37.14
Jan HauglandÅrstad ILikke startet
Kjell Erik MyreHordaveg BILikke startet
Svein RosselandHordaveg BILikke startet
Bjørn-Inge SkageIL Gneistikke startet
Harald ValenVaregg Fleridrettikke startet
Ørjan Eirik ValestrandFana ILikke startet

DB

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariell ArntzenIL Gneist53.31
2Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett53.37+0.06
3Ann-Elin BendiksenFana IL54.47+1.16
4Turid RognsvågFana IL55.12+1.41
5Ingelinn MolvikIL Gneist1.01.32+8.01
6Tove AasheimAskøy OL1.02.41+9.10
7Siren GreveBergens TF1.02.43+9.12
8Lise ChristensenTIF Viking1.02.55+9.24
9Linda KlanderudÅrstad IL1.10.28+16.57
10Kirsti MidttømmeFreidig1.14.49+21.18
Nora Seime PettersenFana ILdiskvalifisert
Kristin JægerBSI - Orienteringikke startet
Mai Helen LingaIL Gularikke startet
Ingrid SandvollIL Gneistikke startet
Vilde SkageIL Gneistikke startet

HC

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marcel NiederhauserAskøy OL23.27
2Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett26.24+2.57
3Stig TenoldNHH BIL27.14+3.47
4Otto Grahl-NielsenBergens TF28.28+5.01
5Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF41.51+18.24
6Andreas NysæterBergens TF41.53+18.26
7Jon William HammerBergens TF41.56+18.29
8Erlend SørheimVaregg Fleridrett52.25+28.58
9Michael GunnarsonVaregg Fleridrett52.55+29.28
10Pål ThomassenVaregg Fleridrett52.58+29.31
11Christian WisethVaregg Fleridrett53.27+30.00
12Morten WisethVaregg Fleridrett54.48+31.21
13Gard York HaukenesVaregg Fleridrett54.58+31.31
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Tor J. SamuelsenBergens TFikke startet

DC

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF23.26
2Nina GogaBergens TF23.27+0.01
3Bjørg KocbachBergens TF27.56+4.30
4Berit HegdalBergens TF28.50+5.24
5May-lill DammTIF Viking29.17+5.51
6Karen Clementsen KayserFana IL34.12+10.46
7Birte NordeideIL Gneist51.09+27.43
8Agnes LehmannVaregg Fleridrett1.06.06+42.40
Ida LehmannVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Aleksandra KamienieckaBSI - Orienteringdiskvalifisert
Ylva Svanberg HelleTIF Vikingikke startet
Katrine MolvikIL Gneistikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor