Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 16 oktober 2013

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Bob CherryHB (28)50.19+14.11

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tonje Aasheim NymarkDB (16)43.23
8Tove AasheimDB (16)49.29+6.06
28Tore Svein NeseHA (31)1.08.17+31.23

Bergens TF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nina SoligardDC (10)21.39+0.11
3Nina GogaDC (10)24.04+2.36
5Tor J. SamuelsenHC (7)35.31+8.52
10Siren GreveDB (16)53.27+10.04
12Ingjerd SognnæsDB (16)1.02.31+19.08
13Helge NysæterHA (31)50.42+13.48
18Magnus NatåsHB (28)51.33+15.25
24Matti TorgersenHB (28)1.13.08+37.00
25Otto Grahl-NielsenHB (28)1.17.07+40.59
Bjørg KocbachDC (10)diskvalifisert

BSI - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristin JægerDC (10)21.28
15Morten Andreas NomeHA (31)51.30+14.36

Fana IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingunn RognsvågDA (10)49.00+8.23
2Kjell Arne AskelandHB (28)37.22+1.14
3Dagrun Daltveit SlettebøDA (10)51.49+11.12
4Jan KocbachHA (31)38.42+1.48
7Marianne NummedalDB (16)48.45+5.22
8Siri Elisabet HelleDC (10)33.58+12.30
11Ørjan Eirik ValestrandHB (28)47.06+10.58
13John Olav AlvsvågHB (28)49.13+13.05
15Lars FjellangerHB (28)49.54+13.46
20Magne RaadalHB (28)57.30+21.22
22Per VikaneHB (28)1.00.33+24.25
23Torgeir StrandHA (31)58.06+21.12
27Sigurd EiknerHA (31)1.03.32+26.38
Per Olaf TangenHB (28)diskvalifisert
Nora Seime PettersenDB (16)diskvalifisert
Sander ClaussenHB (28)diskvalifisert
Turid RognsvågDB (16)diskvalifisert
Mads Bratland ClaussenHA (31)ikke startet
Kirsti LysakerDA (10)ikke startet
Jan Erik ClaussenHB (28)ikke startet

Fisken BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Knut HestenesHB (28)59.08+23.00

Freidig

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kirsti MidttømmeDB (16)ikke startet

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Jens Petter AndersenHA (31)52.18+15.24

Hordaveg BIL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Marianne SkulstadDC (10)24.47+3.19
6Kjell Erik MyreHB (28)42.27+6.19
13Erik JohannessenHB (28)49.13+13.05
18Øistein StemmeHA (31)52.15+15.21

IL Gneist

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingrid SandvollDB (16)45.15+1.52
4Ingelinn MolvikDB (16)46.55+3.32
5Katrine MolvikDC (10)24.24+2.56
5Magne KnudsenHA (31)41.31+4.37
5Mariell ArntzenDB (16)47.16+3.53
9Bjørn-Inge SkageHB (28)45.03+8.55
10Valentina DimitrovaDA (10)1.11.50+31.13
10Tom JohannessenHA (31)48.55+12.01
14Liv Sylvi MeyerDB (16)1.12.50+29.27
21Arne Wilhelm KnudsenHA (31)55.31+18.37
25Knut A MolvikHA (31)59.00+22.06
Björn Sundberg KvaleHB (28)diskvalifisert
Øyvind JohannessenHA (31)diskvalifisert
Sturle NordeideHA (31)ikke startet
Anne-Kathrine TorvundDB (16)ikke startet

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Tom Eirik EikangerHA (31)37.57+1.03
9Hege FjellbirkelandDB (16)51.38+8.15
12Eirik VikaneHA (31)50.16+13.22
19Kristian Hj. FalchHB (28)52.33+16.25
20Jan Petter HansenHA (31)52.45+15.51
24Sverre Johan NærheimHA (31)58.23+21.29
Yi-Chun ChenDC (10)diskvalifisert

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Ivar HaugenHA (31)44.04+7.10

NOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Sveinung SyversenHA (31)57.23+20.29

NOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Sturla StemshaugHB (28)40.53+4.45

Osterøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ragnhild BalsvikDA (10)1.05.24+24.47

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Stein Ove DyngelandHB (28)40.25+4.17

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Andreas G. PoldenHA (31)47.39+10.45

TIF Viking

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Lise ChristensenDB (16)46.14+2.51
4Ylva Svanberg HelleDC (10)24.13+2.45
7Jørn TorgersenHB (28)42.37+6.29
7May-lill DammDC (10)26.02+4.34
8Sondre DammHA (31)47.04+10.10
11Kjetil DammHA (31)50.12+13.18
16Tor SørevikHA (31)51.53+14.59
23Axel IngvaldsenHB (28)1.04.54+28.46

Varegg Fleridrett

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jørgen Julius JohansenHC (7)26.39
1Marius Strand JohansenHC (7)26.39
1Alan CherryHA (31)36.54
1Markus Kjærner-SembHB (28)36.08
1Kristin LöfgrenDA (10)40.37
2Petter Marki ErichsenHA (31)37.53+0.59
3Jon Erik Doppelhofer ErvikHC (7)29.51+3.12
3Jan Kjærner-SembHB (28)39.01+2.53
4Gernot DoppelhoferHC (7)29.52+3.13
4Line LaurantsenDA (10)56.42+16.05
5Christiane TrösseDA (10)57.23+16.46
6Ingrid Vrålstad LøvåsDA (10)1.02.30+21.53
6Gunhild Stuland TysværDB (16)47.48+4.25
6Magnus Rogne HallandHA (31)42.31+5.37
6Kristian Fredrik ThomassenHC (7)51.19+24.40
7Constance StorvestreDA (10)1.04.58+24.21
7Mathias Kjærner-SembHC (7)51.20+24.41
8Lars Stuland LarsenHB (28)44.32+8.24
9Kårhild Husby NordstadDA (10)1.08.11+27.34
10Bjørn L. BasbergHB (28)46.50+10.42
11Styrk Almeland BleieHB (28)47.06+10.58
13Ida LehmannDB (16)1.11.42+28.19
14Sverre OttesenHA (31)51.18+14.24
17Kasper ValestrandHA (31)52.02+15.08
26Kristian LøvåsHA (31)1.03.18+26.24
Helge Tiger HauglandHA (31)diskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandHA (31)diskvalifisert
Sindre Østgulen DeiszHA (31)ikke startet
Vyacheslav MukhidinovHA (31)ikke startet
Vegard Jarvis WestergårdHA (31)ikke startet
Harald ValenHB (28)ikke startet
Kristiane Elise OttesenDC (10)ikke startet

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Linda KlanderudDB (16)54.02+10.39
16Jan HauglandHB (28)49.57+13.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor