Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 16 oktober 2013

HA

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alan CherryVaregg Fleridrett36.54
2Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett37.53+0.59
3Tom Eirik EikangerIL Gular37.57+1.03
4Jan KocbachFana IL38.42+1.48
5Magne KnudsenIL Gneist41.31+4.37
6Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett42.31+5.37
7Ivar HaugenKristiansand OK44.04+7.10
8Sondre DammTIF Viking47.04+10.10
9Andreas G. PoldenStord Orientering47.39+10.45
10Tom JohannessenIL Gneist48.55+12.01
11Kjetil DammTIF Viking50.12+13.18
12Eirik VikaneIL Gular50.16+13.22
13Helge NysæterBergens TF50.42+13.48
14Sverre OttesenVaregg Fleridrett51.18+14.24
15Morten Andreas NomeBSI - Orientering51.30+14.36
16Tor SørevikTIF Viking51.53+14.59
17Kasper ValestrandVaregg Fleridrett52.02+15.08
18Øistein StemmeHordaveg BIL52.15+15.21
19Jens Petter AndersenHalden SK52.18+15.24
20Jan Petter HansenIL Gular52.45+15.51
21Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist55.31+18.37
22Sveinung SyversenNOR57.23+20.29
23Torgeir StrandFana IL58.06+21.12
24Sverre Johan NærheimIL Gular58.23+21.29
25Knut A MolvikIL Gneist59.00+22.06
26Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1.03.18+26.24
27Sigurd EiknerFana IL1.03.32+26.38
28Tore Svein NeseAskøy OL1.08.17+31.23
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Øyvind JohannessenIL Gneistdiskvalifisert
Mads Bratland ClaussenFana ILikke startet
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrettikke startet
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Sturle NordeideIL Gneistikke startet
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettikke startet

DA

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett40.37
2Ingunn RognsvågFana IL49.00+8.23
3Dagrun Daltveit SlettebøFana IL51.49+11.12
4Line LaurantsenVaregg Fleridrett56.42+16.05
5Christiane TrösseVaregg Fleridrett57.23+16.46
6Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.02.30+21.53
7Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.04.58+24.21
8Ragnhild BalsvikOsterøy IL1.05.24+24.47
9Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.08.11+27.34
10Valentina DimitrovaIL Gneist1.11.50+31.13
Kirsti LysakerFana ILikke startet

HB

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett36.08
2Kjell Arne AskelandFana IL37.22+1.14
3Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett39.01+2.53
4Stein Ove DyngelandStatoil BIL40.25+4.17
5Sturla StemshaugNOR40.53+4.45
6Kjell Erik MyreHordaveg BIL42.27+6.19
7Jørn TorgersenTIF Viking42.37+6.29
8Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett44.32+8.24
9Bjørn-Inge SkageIL Gneist45.03+8.55
10Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett46.50+10.42
11Ørjan Eirik ValestrandFana IL47.06+10.58
11Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett47.06+10.58
13John Olav AlvsvågFana IL49.13+13.05
13Erik JohannessenHordaveg BIL49.13+13.05
15Lars FjellangerFana IL49.54+13.46
16Jan HauglandÅrstad IL49.57+13.49
17Bob Cherry 50.19+14.11
18Magnus NatåsBergens TF51.33+15.25
19Kristian Hj. FalchIL Gular52.33+16.25
20Magne RaadalFana IL57.30+21.22
21Knut HestenesFisken BIL59.08+23.00
22Per VikaneFana IL1.00.33+24.25
23Axel IngvaldsenTIF Viking1.04.54+28.46
24Matti TorgersenBergens TF1.13.08+37.00
25Otto Grahl-NielsenBergens TF1.17.07+40.59
Per Olaf TangenFana ILdiskvalifisert
Björn Sundberg KvaleIL Gneistdiskvalifisert
Sander ClaussenFana ILdiskvalifisert
Jan Erik ClaussenFana ILikke startet
Harald ValenVaregg Fleridrettikke startet

DB

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL43.23
2Ingrid SandvollIL Gneist45.15+1.52
3Lise ChristensenTIF Viking46.14+2.51
4Ingelinn MolvikIL Gneist46.55+3.32
5Mariell ArntzenIL Gneist47.16+3.53
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett47.48+4.25
7Marianne NummedalFana IL48.45+5.22
8Tove AasheimAskøy OL49.29+6.06
9Hege FjellbirkelandIL Gular51.38+8.15
10Siren GreveBergens TF53.27+10.04
11Linda KlanderudÅrstad IL54.02+10.39
12Ingjerd SognnæsBergens TF1.02.31+19.08
13Ida LehmannVaregg Fleridrett1.11.42+28.19
14Liv Sylvi MeyerIL Gneist1.12.50+29.27
Nora Seime PettersenFana ILdiskvalifisert
Turid RognsvågFana ILdiskvalifisert
Kirsti MidttømmeFreidigikke startet
Anne-Kathrine TorvundIL Gneistikke startet

HC

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett26.39
1Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett26.39
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett29.51+3.12
4Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett29.52+3.13
5Tor J. SamuelsenBergens TF35.31+8.52
6Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett51.19+24.40
7Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett51.20+24.41

DC

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin JægerBSI - Orientering21.28
2Nina SoligardBergens TF21.39+0.11
3Nina GogaBergens TF24.04+2.36
4Ylva Svanberg HelleTIF Viking24.13+2.45
5Katrine MolvikIL Gneist24.24+2.56
6Marianne SkulstadHordaveg BIL24.47+3.19
7May-lill DammTIF Viking26.02+4.34
8Siri Elisabet HelleFana IL33.58+12.30
Yi-Chun ChenIL Gulardiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert
Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor