Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Asker Skiklubb

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vegard GulbrandsenH151.38.49
1Tilla Farnes HennumD151.19.04
5Ola Løvald BråtenH151.45.31+6.42
8Margrethe WisløffD151.39.59+20.55
10Fanni Jauhojärvi MarkussenD151.41.27+22.23
13Ingrid GulbrandsenD 17-18 E1.31.41+8.51
18Selma Øfsthus GravirD 17-18 E1.41.14+18.24
18Nora Synnøve WoxholthD151.47.13+28.09
22Bjørnar LøvliH152.08.04+29.15
25Harald KalagerH 19-20E2.20.11+30.17
28Eivind Øfsthus GravirH152.20.20+41.31
35Erlend IsachsenH 19-20E3.17.59+1.28.05
36Kaja Bråten LøvaldD 17-18 E1.57.44+34.54
39Silje ArntzenD 17-18 E2.01.59+39.09
42Julia PlaianD 17-18 E2.02.45+39.55
54Dzmitry KarpenkaH 17-18E3.09.02+1.22.27
Erland KvisleH 17-18Ebrutt
Andreas MarcussenH 17-18Ebrutt

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Tonje Aasheim NymarkD151.48.42+29.38
30Toril Aasheim NymarkD 17-18 E1.47.37+24.47

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Kristian NyhusH152.11.49+33.00
Sigurd Svaland AasH15brutt
Kristian Reiersen JensenH15brutt

Bodø og Omegn IF Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Håvard IrgensH 17-18E1.49.40+3.05
19Ask Kleist GodalH 17-18E2.02.50+16.15
23Martha Kalvig SkoganD162.23.02+52.14
26Amund Bø KongsbakkH152.15.47+36.58
29Jakob Kalvig SkoganH 19-20E2.27.22+37.28
34Espen Samuelsen SkiriH152.34.52+56.03
Heidi JensenD 17-18 Ebrutt
Oda FuruholmenD16brutt

Byåsen IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingeborg EideD161.36.21+5.33
6Brage JørumH162.09.20+26.07
8Emma ArnesenD161.54.52+24.04
10Ingvild, Ytterhus UtengenD162.01.01+30.13
11Marte Hoff HagenD 17-18 E1.31.07+8.17
15Preben AntonsenH162.29.58+46.45
18Marit Rønning SkoglundD 21-E3.09.49+1.05.15
26Emilie Liabakk EriksenD152.00.37+41.33
34Pia BlakeD 17-18 E1.54.05+31.15
Ida Berg HanssenD 17-18 Ebrutt
Øyvind WiggenH 17-18Ebrutt
Åsmund StenvikH16brutt

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Magne JutulstadH 17-18E1.49.49+3.14
10Lone BrochmannD 21-E2.23.07+18.33
10Lars Harald AasheimH 17-18E1.52.51+6.16
33Truls KvaaseH 21-E3.22.26+1.15.30
Thomas SchiveH 19-20Ebrutt
Sebastian TorgersenH 19-20Ebrutt

CopenhagenO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Malthe GaarsdalH 17-18Ebrutt

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Kristoffer NygårdH161.59.31+16.18

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Kristine BergliaD 19-20 E2.04.10+9.28
11Vegard MyklemyrH151.56.35+17.46

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ingrid LundanesD161.36.27+5.39
23Bjørn LundanesH 19-20E2.12.11+22.17

Fana IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Jakob EiknerH162.25.43+42.30
16Ingunn RognsvågD162.10.29+39.41
31Olav EkrheimH 17-18E2.15.31+28.56
37Vibeke RykkjeD 17-18 E1.58.58+36.08
44Mads Bratland ClaussenH 17-18E2.22.45+36.10
Bjørnar AlmelandH16brutt
Marlene BergerD16brutt

Fet OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Morten Kristian VikerhaugH152.12.35+33.46
30Marthe RamstadD152.11.09+52.05
31Jørgen Kjos BarkenæsH152.25.13+46.24
35Herman MoeH 17-18E2.16.08+29.33
40Sander Hildebrand RogndokkenH152.48.33+1.09.44
Helge Nikolai HelmersenH16brutt
Åshild Faller RåheimD15brutt

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Johannes Bakke AashamarH162.10.45+27.32

Fossum IF

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gunvor Hov HøydalD 19-20 E2.00.14+5.32
4Emil AhlbäckH 19-20E1.51.00+1.06
6Ingrid Landmark TandrevoldD 17-18 E1.29.57+7.07
8Olai Stensland LillevoldH 17-18E1.51.22+4.47
9Elias T. MølnvikH 17-18E1.52.28+5.53
12Ragnhild HjermstadD 17-18 E1.31.26+8.36
24Sigurd MelsomH 17-18E2.08.31+21.56
31Christine Williksen HøilandD 17-18 E1.47.48+24.58
44Marit NerstenD 17-18 E2.03.20+40.30
Eldbjørg NarumD 17-18 Ebrutt
Marianne Opsahl BredesenD 19-20 Ebrutt
Guro VassendD 19-20 Ebrutt
Maria BrodinD 21-Ebrutt
Ola BrendeH 17-18Ebrutt
Oskar StørmerH 17-18Ebrutt
Borger MelsomH 19-20Ebrutt

Fredrikstad SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marie OlaussenD161.30.48
6Birgitte HusebyeD 21-E2.18.09+13.35
6Herman Ryen MartinsenH151.45.34+6.45
6Hanna TorjusenD161.45.04+14.16
12Dina Sofie AntonsenD151.43.06+24.02
13Alma Haugen KvisgaardD151.43.08+24.04
13Kristin OttesenD151.43.08+24.04
16Nikoline BromanderD 19-20 E2.40.55+46.13
16Gitte BromanderD 21-E2.42.46+38.12
16Asgeir W. RistesundH 17-18E2.00.29+13.54
26Maren Roll PaulsenD162.27.10+56.22
Kamilla OlaussenD 19-20 Ebrutt
Lasse SimonsenH 17-18Ebrutt
Bent Olav AamodtH 21-Ebrutt
Audun Bjerkreim NilsenH 21-Ebrutt
Sigrid Marie Ståhl VikD16brutt

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jorunn KvaklandD 19-20 E2.11.27+16.45
14Karen Oline KolstadD 17-18 E1.32.12+9.22
17Tomas EidsmoH 21-E2.30.37+23.41
18Rein Helle MårdalenH 17-18E2.02.40+16.05
19Malin SandstadD151.47.20+28.16
20Gina MølnvikD 17-18 E1.42.38+19.48
21Sindre JohannessenH 19-20E2.08.54+19.00
25Håvard EidsmoH152.15.46+36.57
43Are Helle MårdalenH152.55.22+1.16.33
Frida SætherD 19-20 Ebrutt
Mattis HoltH 19-20Ebrutt
Brage SætherH 19-20Ebrutt
Kjetil MølnvikH15brutt
Nils Ola KvamH16brutt

Frol IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mathilde RundhaugD 19-20 E1.54.42
3Eirin Svanøe-HafstadD 17-18 E1.29.20+6.30
10Lars Sandstad SkjesetH 21-E2.18.21+11.25
12Stian SundsvikH 17-18E1.56.02+9.27
18Sindre RønningH 19-20E2.02.46+12.52
23Jonas RessemH 17-18E2.08.11+21.36
28Vegard RessemH 17-18E2.13.08+26.33
28Jørgen FiskumH 21-E2.59.41+52.45
38Marie Wold StavrumD 17-18 E2.00.39+37.49
38Karen RysgårdD152.33.21+1.14.17
Kajsa Stina SandstadD 17-18 Ebrutt
Gøril Rønning SundD 21-Ebrutt
Johan Otto MunkebyH 17-18Ebrutt
Paul SirumH 19-20Ebrutt
Øystein HaugH 21-Ebrutt
Jo Forseth IndgaardH 21-Ebrutt
Carl Petter LyngenH 21-Ebrutt
Andreas MagerøyH 21-Ebrutt
Yngve SkogstadH 21-Ebrutt
Håvard VassendenH 21-Ebrutt

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Alf Johan Walgermo LimaH 21-E2.45.40+38.44
24Torill BrekkenD 17-18 E1.46.51+24.01
Glenn Tore LølandH 21-Ebrutt

Gimle IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jenny BrasethD 17-18 Ebrutt
Ola SingsdalH 17-18Ebrutt
Peter Martinus Freyborg UranH16brutt

Gjø-Vard OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Anders BergumH 17-18E2.06.04+19.29
26Elling Fossheim AsplinH 17-18E2.10.49+24.14
41Sigrid SnuggerudD152.49.53+1.30.49
47Jens WaageH 17-18E2.27.12+40.37
48Peder Fossheim AsplinH 17-18E2.28.48+42.13

Halden SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håkon Raadal BjørloH161.43.13
4Emil WingstedtH 21-E2.15.17+8.21
4Peter NordbrødenH162.03.48+20.35
4Gina GranstedtD161.41.37+10.49
7Ida Marie Næss BjørgulD 21-E2.20.14+15.40
7Anders Felde OlaussenH 17-18E1.51.03+4.28
7Espen FiskumH 21-E2.17.15+10.19
9Hanna Haugen NordbrødenD 21-E2.20.33+15.59
9Petter Norsted KildeboH162.18.17+35.04
15Bojan BlumensteinH 19-20E2.01.48+11.54
16Nina Asheim BirkelandD 17-18 E1.40.09+17.19
16Håkon Østraat SævareidH152.04.41+25.52
17Olav Schmitt GranH152.05.05+26.16
25Synne Malene BrækkeD152.00.06+41.02
27Ingvild TorgersenD 17-18 E1.47.22+24.32
Ane Sofie Næss BjørgulD 21-Ebrutt
Trygve Kristoffer LøvliH15brutt

Hamar OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Dag LofthusH 19-20E1.50.28+0.34
6Simen Jevne ArnesenH 19-20E1.52.27+2.33
10Johannes NarumH 19-20E1.58.04+8.10
11Vegard Rønning HuberH 17-18E1.53.17+6.42
22Lars KringlebotnH163.03.30+1.20.17
24Even Lindstad BørresenH163.09.14+1.26.01
33Karoline HaugD 17-18 E1.51.34+28.44
Nora Hui AndersenD 17-18 Ebrutt
Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-18 Ebrutt

Haugesund IL Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Lars Harald ThuestadH163.48.10+2.04.57
37Andreas DjupeslandH 17-18E2.20.07+33.32
39Karsten Hervik HansenH 17-18E2.21.03+34.28
51Espen Falck NygårdH 17-18E2.32.20+45.45
Johannes DjupeslandH15brutt
Håkon AkselsenH16brutt
Kristoffer Susort KvaleH16brutt
Ingvild Paulsen VieD15brutt

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Jarle LysnesH162.55.08+1.11.55

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Henrik GjemdalH 19-20E2.11.49+21.55
29Claus MartinsenH 17-18E2.14.30+27.55
45Lars TreekremH 17-18E2.22.48+36.13
Pia Skyttersæter IversenD 19-20 Ebrutt
Harald Astrup ArnesenH 17-18Ebrutt
Tarjei VollsetH 17-18Ebrutt
Ulrik Astrup ArnesenH16brutt
Louise Marøy BårdsenD15brutt
Sofie Skyttersæter IversenD15brutt

Hisøy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
37Silje HaugeD152.30.19+1.11.15
Markus H FossnesH15brutt

IF Sturla

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sturla FrydenlundH151.39.49+1.00
8Ingunn Egeberg VáriD 17-18 E1.30.14+7.24
27Lars Henrik ThonH 19-20E2.22.33+32.39
29Katinka Jussie BrurbergD 17-18 E1.47.31+24.41
29Fride SørensenD152.07.30+48.26
Yngvar Høimyr SolbergH 17-18Ebrutt

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Henrik Chr. HirschH15brutt

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Vetle Ruud BråtenH 21-E2.19.09+12.13

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Christine MikkelsenD 21-E2.36.39+32.05

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Rasmus Rørholt TheisenH 19-20E2.01.30+11.36

IL Gneist

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sturle NordeideH 21-Ebrutt

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Line SølbergD151.36.39+17.35

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Anders TiltnesH 21-E2.14.35+7.39
3Oda SikkelandD151.34.26+15.22
5Ruslan GlebovH 21-E2.16.32+9.36
9Ida Feiring HaltiaD162.00.03+29.15
11Magnus WølnebergH162.24.34+41.21
14Astrid FiskumD162.07.30+36.42
17Siri GrandalD162.14.51+44.03
19Jim Øystein NybråtenH 21-E2.32.25+25.29
23Skjalg Hundseid KamsvågH163.03.35+1.20.22
25Nanna NorderudD 17-18 E1.47.20+24.30
28Julie Marie KinnebergD 17-18 E1.47.29+24.39
28Stine NjåsteinD152.07.11+48.07
31Jørgen Hjellup HorneH 19-20E2.40.16+50.22
Gustav FiskumH 19-20Ebrutt
Anniken Helland-HansenD15brutt
Kristin Helland-HansenD16brutt

Indre Østfold OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Markus HolterH 17-18E1.47.08+0.33
43Odd Kasper EkreH 17-18E2.21.23+34.48
Guttorm Snemyr HoltetH15brutt
Jørgen VisterH15brutt

Järla Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Olle BoströmH 21-E2.14.27+7.31
11Ingjerd MyhreD 21-E2.24.54+20.20
12Anneke Hald BjørgumD 21-E2.29.45+25.11
16Christoph MeierH 19-20E2.01.50+11.56
20Mats NordbrødenH 21-E2.35.47+28.51
Martin VisterH 21-Ebrutt
Håkon Jarvis WestergårdH 21-Ebrutt

Kaulsdorfer OLV Berlin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elisa WolfD16brutt

Kongsberg OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Mathias DrageH 19-20E1.50.04+0.10
5Sigurd Bonden KjørsvikH162.04.06+20.53
7Sigur HeggedalH 19-20E1.52.41+2.47
9Sindre SandvenH 19-20E1.54.00+4.06
9Anne Willkommen EikenD151.40.06+21.02
17Åsne Skram TrømborgD 17-18 E1.40.58+18.08
17Håvard MyhreH 17-18E2.01.06+14.31
18Jørgen Teigen SøgårdH162.50.10+1.06.57
20Toralf GrandeH163.01.31+1.18.18
20Siri MoholthD162.15.51+45.03
27Idunn HaavengenD152.06.24+47.20
29Ola LestebergH 21-E3.04.13+57.17
33Sigurd FlåganH 19-20E2.57.57+1.08.03
34Kristin SmebyD152.20.26+1.01.22
Karl FremstadH 17-18Ebrutt
Gard DahlenH15brutt
William EkbergH16brutt
Trygve HeggedalH16brutt
Hermann Hallerud WeggerH16brutt

Konnerud IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Audun HeimdalH161.43.18+0.05
3Anette BaklidD 21-E2.15.01+10.27
4Marte NarumD 21-E2.15.57+11.23
24Caroline BergmanD162.26.44+55.56
28Nora Skyttersæter SaugerudD162.37.06+1.06.18
35Amalie Fjæstad AmundsenD152.21.16+1.02.12
Marie Nordbye NybøD 19-20 Ebrutt
Ida Mari Borge HoviD 21-Ebrutt

Kristiansand OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sjur HoviH 19-20E1.49.54
4Benedicte Hald BjørgumD 19-20 E2.04.17+9.35
6Vegard DanielsenH 21-E2.17.06+10.10
15Dag BlandkjennH 17-18E2.00.21+13.46
20Vetle Elias LynnebakkenH152.07.34+28.45
21Morten JørgensenH 17-18E2.05.44+19.09
33Vegard MyhreH152.28.21+49.32
36Matias Hodne HanischH 17-18E2.19.16+32.41
Gaute FriestadH 17-18Ebrutt
Henrik UpsalH 17-18Ebrutt
Marius PyttenH15brutt
Daniel VingerhagenH15brutt
Ole KostølH16brutt
Torkel ReinhartsenH16brutt

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
30Simen Åmodt AmundsenH152.20.58+42.09
Marit Melby JacobsenD15brutt

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Julie HjortlandD 17-18 E1.29.09+6.19
26Jørgen FrøydH 21-E2.48.12+41.16
29Tobias KristensenH152.20.37+41.48

Lerums SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Arvid VågH 17-18E1.59.57+13.22

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Betty Ann BjerkreimD 21-E2.04.34
42Torgeir SulheimH 17-18E2.21.15+34.40
55Einar LofthusH 17-18E3.31.14+1.44.39
Vegard Bjerkreim NilsenH 19-20Ebrutt

Lillomarka OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Siri KollerudD 19-20 E2.11.17+16.35
5Linn HokholtD 21-E2.17.53+13.19
5Kristin BrekkeD161.41.53+11.05
12Jonas Sommerstad JuveliH 21-E2.19.15+12.19
12Kristin BlindheimD162.05.03+34.15
35Ingvild BrekkeD 17-18 E1.57.36+34.46
Andrine BenjaminsenD 17-18 Ebrutt
Ingvild WangD 17-18 Ebrutt
Steinar KollerudH 17-18Ebrutt
Thorstein WangH 19-20Ebrutt

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Emilie Westli AndersenD 19-20 E2.14.11+19.29
10Evine Westli AndersenD 17-18 E1.31.01+8.11
15Marte Fallbakken BergeD 19-20 E2.40.13+45.31
25Marius ØieH 21-E2.48.10+41.14

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Åshild KolstadD161.46.46+15.58
21Lars SolliH152.07.51+29.02

Modum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Heidi MårtenssonD 17-18 E1.30.08+7.18
21Erlend Andreas NordbøH163.02.53+1.19.40
31Eirik Stærkeby JelstadH 21-E3.13.07+1.06.11
Pål SponeH16brutt
Einar Moe TandbergH16brutt
Silje Kihle AndersenD16brutt

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mathea GjeitnesD 19-20 Ebrutt

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Ingvild C. FleisjeD151.39.48+20.44
16Lars Gustav RogneH162.35.33+52.20
21Ingrid Nytun NergårdD162.16.02+45.14
41Lars BredalenH 17-18E2.21.06+34.31

Nord-Østerdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 17-18 E1.29.46+6.56
22Idun BækkenD 17-18 E1.44.42+21.52
25Ivar Aukrust OsmoenH 17-18E2.09.54+23.19
40Hans Peder LangbekkheiH 17-18E2.21.04+34.29

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Aurora FossøyD 19-20 E2.39.18+44.36
Eirin Mari FossøyD 17-18 Ebrutt
Ingrid NygårdD 19-20 Ebrutt
Magnus SandvenH 17-18Ebrutt

NTNUI

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Maren Jansson HaverstadD 21-E2.12.30+7.56
8Jon Aukrust OsmoenH 21-E2.17.19+10.23
9Øyvind EngerH 21-E2.18.10+11.14
14Elen Katrine SkjerveD 21-E2.39.42+35.08
14Espen JakobsenH 21-E2.23.17+16.21
15Kristian StenerudH 21-E2.30.15+23.19
16Torkil Eide SolstadH 21-E2.30.22+23.26
21Sverre Turter SandvoldH 21-E2.44.33+37.37
24Harri LuchsingerH 21-E2.46.31+39.35
27Ståle GjelstenH 21-E2.49.32+42.36
30Johannes Hov HøydalH 21-E3.12.47+1.05.51
32Henrik Svaland AasH 21-E3.13.45+1.06.49
Marie StyrvoldD 19-20 Ebrutt
Solveig BlandkjennD 21-Ebrutt
Marianne DæhliD 21-Ebrutt
Emma JohanssonD 21-Ebrutt
Maren Mohagen HansenD 21-Ebrutt
Katharina RogstadD 21-Ebrutt
Ida Arnesen TiltnesD 21-Ebrutt
Guro TorpeD 21-Ebrutt
Klaus Klausen EspedalH 21-Ebrutt
Sondre Sande GullordH 21-Ebrutt
Martin HosetH 21-Ebrutt
Hans Petter MathisenH 21-Ebrutt
Halvor Eid NielsenH 21-Ebrutt
Fredrik OmdalH 21-Ebrutt
Asgeir Bakken RognstadH 21-Ebrutt
Fredrik SteinsvikH 21-Ebrutt
Håvar Birkeland StormoenH 21-Ebrutt
Thomas Natvig ÅrstadH 21-Ebrutt

Nydalens SK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anine AhlsandD 17-18 E1.22.50
3Eivind HøydalH 17-18E1.49.34+2.59
4Eirik Langedal BreivikH151.43.39+4.50
7Gjermund Tørnqvist HaldenH151.50.11+11.22
9Solveig Hegstad KrügerD 17-18 E1.30.46+7.56
12Sam LunøeH151.58.02+19.13
14Erik Olsvik DengerudH 17-18E2.00.18+13.43
15Johanne LægranD162.07.34+36.46
17Anine HallénD151.46.50+27.46
22Stine Madslien BakkenD162.20.31+49.43
23Åse BerganD151.53.23+34.19
24Jørgen MadslienH 19-20E2.12.24+22.30
26Anders BjergaardH 19-20E2.22.15+32.21
27Tord HaflanH 17-18E2.13.03+26.28
29Oda LægranD162.44.02+1.13.14
32Stina Johannne SandbergD 17-18 E1.48.59+26.09
33Aksel MadslienH 17-18E2.15.40+29.05
34Elias WiklundH 17-18E2.15.43+29.08
34Øivind Thorvald Due TrierH 21-E3.25.42+1.18.46
39Trym Moeng JensenH152.45.56+1.07.07
43Karen BjergaardD 17-18 E2.02.56+40.06
49Jørgen WeidemannH 17-18E2.32.05+45.30
52Magnus Rokne VågenH 17-18E2.42.24+55.49
Vebjørn TandbergH 17-18Ebrutt
Simen Eid NielsenH 19-20Ebrutt
Fredrik RaastadH 19-20Ebrutt
Sverre W. KaasH 21-Ebrutt
Jostein TandbergH15brutt
Åsmund Aamodt ResellH16brutt

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Malin EijsinkD 19-20 E2.11.55+17.13

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Tuva BjerketvedtD162.14.56+44.08
Thomas TubbehaugenH16brutt

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Sondre LorentsenH162.25.23+42.10

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Ole FlaattenH152.04.20+25.31
Fredrik PollandH15brutt

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Martin SøderlindH 17-18Ebrutt

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17My WestlundD 21-E2.49.10+44.36

OL Trollelg

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Andreas SølbergH 19-20E1.53.29+3.35
11Ove BaardsgaardH 19-20E1.59.42+9.48
14Trond Einar Moen PedersliH 19-20E2.01.43+11.49
23Sigrid Merete Moen PedersliD 17-18 E1.46.41+23.51
Andreas SølbergH 17-18Ebrutt
Brynjar ForsethH16brutt
Hallvard Seim GrøvlenH16brutt
Olav Andreas RemmenH16brutt

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Martin Sollie NåtedalH15brutt

OL Tønsberg og omegn

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Anders Krona HaflanH162.23.58+40.45
11Marta UlvensøenD 19-20 E2.25.18+30.36
11Martine TopstadD162.02.49+32.01
13Marthe GløersenD 19-20 E2.35.12+40.30
31Sandra B. RobertsenD152.18.21+59.17
32Øystein Fruseth ChristiansenH152.27.43+48.54
Håkon Fruseth ChristiansenH 17-18Ebrutt
Mathias GløersenH15brutt

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Dorte NarumD162.06.38+35.50
Sigrid BjørgenD16brutt

OMEGA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Joost TalloenH 21-Ebrutt

Oppsal Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anniken Eriksrud KarlsenD151.33.01+13.57
10Hedvig ÅstebølD 19-20 E2.15.01+20.19
36Ole Martin EdstrømH152.37.59+59.10
39Eline Lund WestgaardD152.34.01+1.14.57
46Jørund ValaH 17-18E2.25.01+38.26
47Reidun Haarr JohansenD 17-18 E2.39.21+1.16.31
50Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18E2.32.13+45.38
Anders EmilssonH 19-20Ebrutt
Sigve VågsnesH 21-Ebrutt
Ludvig Andreas Baugstø RødnesH16brutt
Are WigaardH16brutt
Sunniva Eik HaaveD16brutt

Porsgrunn OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Beate BergD162.15.28+44.40
21Tonje VassendD 17-18 E1.43.16+20.26
23Runar Torpe LienH 21-E2.45.53+38.57
32Paul Martin RemmeH 17-18E2.15.36+29.01
32Erlend Søbye GrønvoldH 19-20E2.41.07+51.13
Ingrid HolteD 17-18 Ebrutt
Lene Therese MyrlandD 17-18 Ebrutt
Jørgen WingereiH 17-18Ebrutt
Emilie WestinD15brutt

Raumar Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Anders HagaH151.40.02+1.13
5Anders VisterH 19-20E1.51.21+1.27
12Line Maria Haugen MelbyD 19-20 E2.27.19+32.37
13Eirik RustadH 21-E2.19.43+12.47
20Synne Eide RappD151.47.34+28.30
Håvard HagaH 19-20Ebrutt
Bjørnar BrevikH15brutt
Tiril Ruud BråtenD16brutt

Ringerike OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Anders LøsetH152.15.48+36.59
35Sander ArnevikH152.37.57+59.08
46Thea KleivenD 17-18 E2.30.42+1.07.52
Trine D. KihleD 17-18 Ebrutt
Ida RongvedD 17-18 Ebrutt
Aina VienaD 19-20 Ebrutt
Lars GrønlundH 17-18Ebrutt
Øyvind StrandeH 19-20Ebrutt

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Simen BordalH 17-18E1.49.37+3.02
13Johannes BordalH151.59.01+20.12
Henrik BordalH 17-18Ebrutt

Samnanger IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Ida Johanne AadlandD151.58.17+39.13
Ingeborg AadlandD 17-18 Ebrutt

Sandefjord OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Live Bredholt JørgensenD 19-20 E2.13.38+18.56
8Hallvard Arntzen FossH151.50.16+11.27
Petter MoeH 17-18Ebrutt
Fredrik MoeH16brutt
Martine GustavsenD15brutt

Sandnes IL (Rogaland)

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Vilde MalmeiD162.26.55+56.07
26Ingrid PeikliD 17-18 E1.47.21+24.31
36Marthe SvihusD152.24.02+1.04.58
38Lars Hole MikalsenH 17-18E2.20.32+33.57
Vegard PeikliH 21-Ebrutt
Ove HaugvaldstadH16brutt
Hannah MalmeiD15brutt

Sarpsborg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Benedicte PedersenD162.28.03+57.15
33Helena ÅsbergD152.20.21+1.01.17
Martine LøwengreenD 17-18 Ebrutt
Emil LøwengreenH15brutt
Margrete KrageD16brutt

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Vegard LandsverkH162.25.35+42.22
Tobias SolliH 19-20Ebrutt
Herman KirsteH16brutt

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Jonas Klausen EspedalH 19-20E1.59.43+9.49
38Johannes Skjæveland EideH152.45.26+1.06.37
53Andreas Eide SkjævelandH 17-18E2.43.00+56.25
Nina KarlsenD 19-20 Ebrutt

Steinkjer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Kjersti Kvistad DengerudD151.42.37+23.33
Norunn Kvistad DengerudD 17-18 Ebrutt

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ole Wanvik HaugenH151.55.32+16.43
19Sigrid Wanvik HaugenD 17-18 E1.41.46+18.56

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Ole Jakob OlsrødH151.59.17+20.28

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kent OhlssonH 21-Ebrutt

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Irene Beate Øhrn ArnevikD 21-E2.20.22+15.48

Søgne Og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Kjell Erik RøislandH 21-E2.30.42+23.46

TIF Viking

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Sondre DammH162.09.30+26.17
Bjørnar Svanberg HelleH16brutt

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
40Bettina StorkåsD152.41.22+1.22.18
Ida AurebekkD15brutt

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Petter Vangen LunåsmoH151.52.43+13.54
41Erlend Kvittum NytrøenH152.51.16+1.12.27
42Trygve Bondhus OftenH152.53.28+1.14.39
Anders NyaasH16brutt

Vaajakosken Terä

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders NordbergH 21-E2.06.56

Varegg Fleridrett

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kårhild Husby NordstadD151.36.54+17.50
15Kristine FjellangerD 21-E2.40.07+35.33
15Constance StorvestreD151.45.56+26.52
17Sindre Østgulen DeiszH 19-20E2.01.54+12.00
19Oskar RøenH 19-20E2.07.40+17.46
19Markus Kjærner-SembH152.07.28+28.39
28Torjus RaaH 19-20E2.25.32+35.38
30Ørjan RykkjeH 19-20E2.30.44+40.50
37Styrk Almeland BleieH152.38.35+59.46
41Ragnhild FemsteinevikD 17-18 E2.02.38+39.48
Kristiane Elise OttesenD 17-18 Ebrutt
Kari SvingheimD 21-Ebrutt
Per Ola OttesenH 19-20Ebrutt
Ørjan Svaland AasH 21-Ebrutt
Petter Marki ErichsenH 21-Ebrutt
Magnus Rogne HallandH 21-Ebrutt
Daniel Martin de los RiosH 21-Ebrutt
Gunhild Stuland TysværD15brutt

Vaulen Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Amund Garsrud TvedtH162.40.04+56.51
Øystein Garsrud TvedtH 19-20Ebrutt

Vegårshei IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jon NilsenH 17-18E1.46.35
4Synnøve BråtenD 17-18 E1.29.42+6.52
6Julie NærestadD151.38.14+19.10
16Karine VestølD151.46.45+27.41
20Are Smeland NygårdseterH 17-18E2.05.28+18.53
20Olav VestølH 19-20E2.07.54+18.00

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Maren GrandeD 17-18 Ebrutt
Petter MarkhusH15brutt

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
32Eldrid BratsbergD152.20.15+1.01.11
40Kristine Klock FletenD 17-18 E2.02.35+39.45

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Magnus RambergH152.05.34+26.45
22Nora GrafferD151.52.26+33.22
Oscar Kåsa DehliH16brutt

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
34Håvar SørbøenH 19-20E3.16.31+1.26.37

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
45Veronica Morstøl ØvremoD 17-18 E2.18.52+56.02
Kari Alexandra NødlandD 17-18 Ebrutt

Ås-UMB Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Kaja Winsnes NordhagenD 17-18 E1.36.28+13.38
30Henrik EijsinkH 17-18E2.14.37+28.02
Magnus OmbustvedtH 21-Ebrutt
Kristoffer Fiane PedersenH 21-Ebrutt
Thomas RuudH 21-Ebrutt
Marie TreekremD15brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor