Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Asker Skiklubb

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tilla Farnes HennumD1545.3911.01
1Vegard GulbrandsenH1548.449.47
3Erland KvisleH 17-18E1.02.41+0.138.56
7Margrethe WisløffD1557.10+11.3113.48
7Ola Løvald BråtenH1556.02+7.1811.15
10Nora Synnøve WoxholthD1558.47+13.0814.11
11Eivind Øfsthus GravirH1559.06+10.2211.52
13Ingrid GulbrandsenD 17-18 E58.25+7.4011.29
18Selma Øfsthus GravirD 17-18 E1.01.55+11.1012.11
19Kaja Bråten LøvaldD 17-18 E1.02.12+11.2712.14
20Fanni Jauhojärvi MarkussenD151.04.46+19.0715.38
20Bjørnar LøvliH151.05.08+16.2413.04
27Harald KalagerH 19-20E1.41.54+22.5511.06
36Silje ArntzenD 17-18 E1.10.25+19.4013.51
36Erlend IsachsenH 19-20E2.34.06+1.15.0716.47
45Julia PlaianD 17-18 E1.16.59+26.1415.09
59Dzmitry KarpenkaH 17-18E1.48.43+46.1515.30
Andreas MarcussenH 17-18Ediskvalifisert

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tonje Aasheim NymarkD1558.02+12.2314.01
22Toril Aasheim NymarkD 17-18 E1.03.51+13.0612.34

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Kristian NyhusH151.14.54+26.1015.02
48Sigurd Svaland AasH151.46.21+57.3721.21
Kristian Reiersen JensenH15diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard IrgensH 17-18E1.02.39+0.118.56
10Ask Kleist GodalH 17-18E1.07.17+4.499.35
18Martha Kalvig SkoganD161.05.34+19.2914.28
21Espen Samuelsen SkiriH151.05.08+16.2413.04
25Amund Bø KongsbakkH151.07.27+18.4313.32
29Jakob Kalvig SkoganH 19-20E1.45.24+26.2511.28
31Oda FuruholmenD161.25.02+38.5718.46
35Heidi JensenD 17-18 E1.09.46+19.0113.44

Byåsen IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingeborg EideD1648.44+2.3910.45
7Marte Hoff HagenD 17-18 E56.26+5.4111.06
9Brage JørumH161.12.27+14.2312.42
10Emma ArnesenD1657.10+11.0512.37
14Ingvild, Ytterhus UtengenD161.02.27+16.2213.47
19Marit Rønning SkoglundD 21-E1.54.51+41.0814.31
21Preben AntonsenH161.25.57+27.5315.04
30Emilie Liabakk EriksenD151.15.42+30.0318.17
32Pia BlakeD 17-18 E1.07.54+17.0913.21
48Ida Berg HanssenD 17-18 E1.18.06+27.2115.22
Åsmund StenvikH16diskvalifisert

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magne JutulstadH 17-18E1.02.288.54
7Lars Harald AasheimH 17-18E1.05.45+3.179.22
10Lone BrochmannD 21-E1.26.39+12.5610.57
33Truls KvaaseH 21-E2.29.34+56.2012.32
Sebastian TorgersenH 19-20Ediskvalifisert

CopenhagenO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Malthe GaarsdalH 17-18Ediskvalifisert

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristoffer NygårdH161.06.46+8.4211.42

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristine BergliaD 19-20 E1.14.54+2.5011.44
16Vegard MyklemyrH151.02.46+14.0212.36

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingrid LundanesD1649.22+3.1710.53
26Bjørn LundanesH 19-20E1.39.01+20.0210.47

Fana IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ingunn RognsvågD1652.51+6.4611.40
11Jakob EiknerH161.13.38+15.3412.55
35Olav EkrheimH 17-18E1.15.18+12.5010.44
41Vibeke RykkjeD 17-18 E1.12.55+22.1014.21
54Mads Bratland ClaussenH 17-18E1.21.49+19.2111.40
Marlene BergerD16diskvalifisert
Bjørnar AlmelandH16diskvalifisert

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Morten Kristian VikerhaugH151.02.55+14.1112.38
28Herman MoeH 17-18E1.13.06+10.3810.25
29Jørgen Kjos BarkenæsH151.09.10+20.2613.53
35Marthe RamstadD151.21.32+35.5319.41
46Sander Hildebrand RogndokkenH151.31.50+43.0618.26
Helge Nikolai HelmersenH16diskvalifisert

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Johannes Bakke AashamarH161.14.54+16.5013.08

Fossum IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gunvor Hov HøydalD 19-20 E1.13.55+1.5111.35
4Emil AhlbäckH 19-20E1.20.27+1.288.45
10Ragnhild HjermstadD 17-18 E57.11+6.2611.15
12Ingrid Landmark TandrevoldD 17-18 E57.17+6.3211.16
12Olai Stensland LillevoldH 17-18E1.08.16+5.489.44
13Marianne Opsahl BredesenD 19-20 E1.28.37+16.3313.53
15Elias T. MølnvikH 17-18E1.08.42+6.149.48
19Guro VassendD 19-20 E1.41.28+29.2415.54
23Sigurd MelsomH 17-18E1.11.09+8.4110.08
29Christine Williksen HøilandD 17-18 E1.06.30+15.4513.05
43Marit NerstenD 17-18 E1.13.40+22.5514.30
Borger MelsomH 19-20Ediskvalifisert
Ola BrendeH 17-18Ediskvalifisert

Fredrikstad SK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marie OlaussenD1646.0510.10
2Herman Ryen MartinsenH1551.10+2.2610.16
3Kamilla OlaussenD 19-20 E1.14.08+2.0411.37
5Hanna TorjusenD1652.31+6.2611.35
7Birgitte HusebyeD 21-E1.23.39+9.5610.34
12Kristin OttesenD1559.19+13.4014.19
15Dina Sofie AntonsenD151.01.02+15.2314.44
15Gitte BromanderD 21-E1.38.03+24.2012.23
16Alma Haugen KvisgaardD151.01.39+16.0014.53
17Nikoline BromanderD 19-20 E1.38.33+26.2915.26
21Asgeir W. RistesundH 17-18E1.10.03+7.359.59
27Maren Roll PaulsenD161.13.44+27.3916.16
Sigrid Marie Ståhl VikD16diskvalifisert
Lasse SimonsenH 17-18Ediskvalifisert
Audun Bjerkreim NilsenH 21-Ebrutt

Freidig

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Nils Ola KvamH161.11.47+13.4312.35
9Jorunn KvaklandD 19-20 E1.18.45+6.4112.20
12Kjetil MølnvikH1559.31+10.4711.57
14Gina MølnvikD 17-18 E59.12+8.2711.39
15Tomas EidsmoH 21-E1.48.04+14.509.03
17Karen Oline KolstadD 17-18 E1.00.14+9.2911.51
18Malin SandstadD151.02.30+16.5115.05
19Sindre JohannessenH 19-20E1.33.05+14.0610.08
32Håvard EidsmoH151.12.58+24.1414.39
33Rein Helle MårdalenH 17-18E1.14.28+12.0010.37
39Are Helle MårdalenH151.21.49+33.0516.25
Mattis HoltH 19-20Ediskvalifisert
Brage SætherH 19-20Ediskvalifisert

Frol IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathilde RundhaugD 19-20 E1.12.0411.17
6Eirin Svanøe-HafstadD 17-18 E55.44+4.5910.58
8Stian SundsvikH 17-18E1.06.06+3.389.25
9Lars Sandstad SkjesetH 21-E1.41.45+8.318.32
20Jonas RessemH 17-18E1.09.29+7.019.54
21Sindre RønningH 19-20E1.34.12+15.1310.15
29Jørgen FiskumH 21-E2.14.40+41.2611.17
34Karen RysgårdD151.19.57+34.1819.18
37Marie Wold StavrumD 17-18 E1.10.53+20.0813.57
38Vegard RessemH 17-18E1.17.33+15.0511.03
Kajsa Stina SandstadD 17-18 Ediskvalifisert
Carl Petter LyngenH 21-Ediskvalifisert
Gøril Rønning SundD 21-Ediskvalifisert
Øystein HaugH 21-Ediskvalifisert

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Alf Johan Walgermo LimaH 21-E2.05.48+32.3410.33
30Torill BrekkenD 17-18 E1.06.50+16.0513.09
Glenn Tore LølandH 21-Ediskvalifisert

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jenny BrasethD 17-18 Ediskvalifisert

Gjø-Vard OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Anders BergumH 17-18E1.12.15+9.4710.18
26Elling Fossheim AsplinH 17-18E1.12.36+10.0810.21
39Sigrid SnuggerudD151.24.49+39.1020.29
53Jens WaageH 17-18E1.21.47+19.1911.40
57Peder Fossheim AsplinH 17-18E1.25.57+23.2912.15

Halden SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håkon Raadal BjørloH1658.15+0.1110.13
3Emil WingstedtH 21-E1.39.21+6.078.20
3Ida Marie Næss BjørgulD 21-E1.20.45+7.0210.12
4Gina GranstedtD1650.51+4.4611.13
4Peter NordbrødenH161.06.35+8.3111.40
5Espen FiskumH 21-E1.39.38+6.248.21
9Håkon Østraat SævareidH1557.44+9.0011.35
9Anders Felde OlaussenH 17-18E1.06.13+3.459.26
9Hanna Haugen NordbrødenD 21-E1.24.16+10.3310.39
14Petter Norsted KildeboH161.16.38+18.3413.26
18Olav Schmitt GranH151.03.31+14.4712.45
18Bojan BlumensteinH 19-20E1.30.49+11.509.53
25Nina Asheim BirkelandD 17-18 E1.04.29+13.4412.41
26Synne Malene BrækkeD151.12.21+26.4217.28
27Ingvild TorgersenD 17-18 E1.06.08+15.2313.01
Ane Sofie Næss BjørgulD 21-Ediskvalifisert

Hamar OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dag LofthusH 19-20E1.18.598.36
6Simen Jevne ArnesenH 19-20E1.21.45+2.468.54
11Johannes NarumH 19-20E1.25.26+6.279.18
16Vegard Rønning HuberH 17-18E1.08.45+6.179.48
22Even Lindstad BørresenH161.35.03+36.5916.40
27Lars KringlebotnH161.40.48+42.4417.41
39Karoline HaugD 17-18 E1.11.19+20.3414.02

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Lars Harald ThuestadH162.07.25+1.09.2122.21
42Karsten Hervik HansenH 17-18E1.18.12+15.4411.09
46Espen Falck NygårdH 17-18E1.19.23+16.5511.19
49Andreas DjupeslandH 17-18E1.20.02+17.3411.25
Håkon AkselsenH16diskvalifisert

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Jarle LysnesH161.36.24+38.2016.54

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Henrik GjemdalH 19-20E1.34.31+15.3210.17
45Claus MartinsenH 17-18E1.19.10+16.4211.17
56Lars TreekremH 17-18E1.22.10+19.4211.43
Sofie Skyttersæter IversenD15diskvalifisert
Louise Marøy BårdsenD15diskvalifisert
Harald Astrup ArnesenH 17-18Ediskvalifisert

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Silje HaugeD151.13.03+27.2417.38

IF Sturla

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sturla FrydenlundH1551.40+2.5610.22
5Ingunn Egeberg VáriD 17-18 E54.35+3.5010.44
28Lars Henrik ThonH 19-20E1.43.07+24.0811.13
31Fride SørensenD151.15.52+30.1318.19
33Katinka Jussie BrurbergD 17-18 E1.08.08+17.2313.24

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Vetle Ruud BråtenH 21-E1.44.41+11.278.46

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Christine MikkelsenD 21-E1.34.58+21.1512.00

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Rasmus Rørholt TheisenH 19-20E1.23.50+4.519.07

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Line SølbergD1557.53+12.1413.58

IL Tyrving

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Oda SikkelandD1554.14+8.3513.05
6Anders TiltnesH 21-E1.40.33+7.198.26
7Ruslan GlebovH 21-E1.40.46+7.328.27
10Magnus WølnebergH161.13.07+15.0312.49
11Ida Feiring HaltiaD1659.46+13.4113.11
13Siri GrandalD161.02.08+16.0313.42
15Astrid FiskumD161.04.11+18.0614.10
19Jim Øystein NybråtenH 21-E1.54.58+21.449.38
23Julie Marie KinnebergD 17-18 E1.04.04+13.1912.36
25Gustav FiskumH 19-20E1.37.38+18.3910.38
28Nanna NorderudD 17-18 E1.06.23+15.3813.04
30Skjalg Hundseid KamsvågH161.45.45+47.4118.33
32Jørgen Hjellup HorneH 19-20E1.59.23+40.2413.00
37Stine NjåsteinD151.22.32+36.5319.56

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Markus HolterH 17-18E1.03.02+0.348.59
41Guttorm Snemyr HoltetH151.22.22+33.3816.32
50Odd Kasper EkreH 17-18E1.20.05+17.3711.25

Järla Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Olle BoströmH 21-E1.39.15+6.018.19
11Anneke Hald BjørgumD 21-E1.27.17+13.3411.02
12Ingjerd MyhreD 21-E1.28.51+15.0811.13
17Christoph MeierH 19-20E1.30.02+11.039.48
21Mats NordbrødenH 21-E1.57.25+24.119.51

Kongsberg OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathias DrageH 19-20E1.19.09+0.108.37
5Sindre SandvenH 19-20E1.21.29+2.308.52
6Sigurd Bonden KjørsvikH161.11.25+13.2112.31
7Sigur HeggedalH 19-20E1.22.10+3.118.57
13Anne Willkommen EikenD1559.58+14.1914.29
17Håvard MyhreH 17-18E1.08.57+6.299.50
24Jørgen Teigen SøgårdH161.36.12+38.0816.52
26Åsne Skram TrømborgD 17-18 E1.06.02+15.1712.59
26Toralf GrandeH161.37.49+39.4517.09
28Kristin SmebyD151.13.42+28.0317.48
28Siri MoholthD161.15.04+28.5916.34
28Ola LestebergH 21-E2.13.17+40.0311.10
29Trygve HeggedalH161.42.39+44.3518.00
33Idunn HaavengenD151.17.26+31.4718.42
35Sigurd FlåganH 19-20E2.13.02+54.0314.29

Konnerud IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Audun HeimdalH1658.0410.11
2Anette BaklidD 21-E1.20.18+6.3510.09
6Marte NarumD 21-E1.22.44+9.0110.27
25Caroline BergmanD161.11.47+25.4215.50
30Nora Skyttersæter SaugerudD161.24.44+38.3918.42
40Amalie Fjæstad AmundsenD151.28.23+42.4421.20

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sjur HoviH 19-20E1.20.03+1.048.43
5Benedicte Hald BjørgumD 19-20 E1.15.00+2.5611.45
11Vegard DanielsenH 21-E1.43.00+9.468.38
13Dag BlandkjennH 17-18E1.08.25+5.579.45
14Henrik UpsalH 17-18E1.08.34+6.069.46
18Torkel ReinhartsenH161.18.49+20.4513.49
19Morten JørgensenH 17-18E1.09.17+6.499.53
27Vetle Elias LynnebakkenH151.08.30+19.4613.45
36Matias Hodne HanischH 17-18E1.15.45+13.1710.48
38Vegard MyhreH151.20.40+31.5616.11
Ole KostølH16diskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Simen Åmodt AmundsenH151.19.49+31.0516.01

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Julie HjortlandD 17-18 E54.32+3.4710.44
22Jørgen FrøydH 21-E2.02.34+29.2010.16
44Tobias KristensenH151.25.41+36.5717.12

Lerums SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Arvid VågH 17-18E1.13.33+11.0510.29

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Betty Ann BjerkreimD 21-E1.13.439.19
29Einar LofthusH 17-18E1.13.22+10.5410.27
52Torgeir SulheimH 17-18E1.21.30+19.0211.37

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kristin BrekkeD1654.56+8.5112.07
8Siri KollerudD 19-20 E1.18.21+6.1712.16
8Linn HokholtD 21-E1.23.55+10.1210.36
12Jonas Sommerstad JuveliH 21-E1.44.19+11.058.45
17Kristin BlindheimD161.05.09+19.0414.22
46Ingvild BrekkeD 17-18 E1.17.41+26.5615.17

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Emilie Westli AndersenD 19-20 E1.17.10+5.0612.05
15Evine Westli AndersenD 17-18 E59.17+8.3211.40
18Marte Fallbakken BergeD 19-20 E1.39.23+27.1915.34
25Marius ØieH 21-E2.05.11+31.5710.30

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Åshild KolstadD1656.01+9.5612.21
23Lars SolliH151.06.18+17.3413.18

Modum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Heidi MårtenssonD 17-18 E57.14+6.2911.15
28Erlend Andreas NordbøH161.42.05+44.0117.54
32Eirik Stærkeby JelstadH 21-E2.23.58+50.4412.04
Silje Kihle AndersenD16diskvalifisert
Einar Moe TandbergH16diskvalifisert

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Mathea GjeitnesD 19-20 Ediskvalifisert

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingvild C. FleisjeD1558.56+13.1714.14
17Lars Gustav RogneH161.18.25+20.2113.45
22Ingrid Nytun NergårdD161.08.20+22.1515.05
47Lars BredalenH 17-18E1.19.36+17.0811.21

Nord-Østerdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 17-18 E53.02+2.1710.26
27Ivar Aukrust OsmoenH 17-18E1.12.48+10.2010.23
31Idun BækkenD 17-18 E1.07.27+16.4213.16
48Hans Peder LangbekkheiH 17-18E1.19.37+17.0911.21

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Aurora FossøyD 19-20 E1.34.03+21.5914.44
39Magnus SandvenH 17-18E1.17.46+15.1811.05

NTNUI

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Maren Jansson HaverstadD 21-E1.21.01+7.1810.14
4Jon Aukrust OsmoenH 21-E1.39.22+6.088.20
8Øyvind EngerH 21-E1.41.30+8.168.30
14Espen JakobsenH 21-E1.46.31+13.178.56
14Elen Katrine SkjerveD 21-E1.35.44+22.0112.06
16Kristian StenerudH 21-E1.50.05+16.519.14
17Torkil Eide SolstadH 21-E1.50.06+16.529.14
20Harri LuchsingerH 21-E1.57.11+23.579.49
23Sverre Turter SandvoldH 21-E2.02.59+29.4510.19
27Ståle GjelstenH 21-E2.07.14+34.0010.40
30Johannes Hov HøydalH 21-E2.18.32+45.1811.37
31Henrik Svaland AasH 21-E2.22.16+49.0211.56
Emma JohanssonD 21-Ediskvalifisert
Thomas Natvig ÅrstadH 21-Ediskvalifisert
Fredrik OmdalH 21-Ediskvalifisert
Halvor Eid NielsenH 21-Ediskvalifisert
Solveig BlandkjennD 21-Ediskvalifisert
Håvar Birkeland StormoenH 21-Ediskvalifisert
Marianne DæhliD 21-Ediskvalifisert
Guro TorpeD 21-Ediskvalifisert
Katharina RogstadD 21-Ediskvalifisert
Asgeir Bakken RognstadH 21-Ediskvalifisert
Fredrik SteinsvikH 21-Ediskvalifisert
Hans Petter MathisenH 21-Ediskvalifisert

Nydalens SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eirik Langedal BreivikH1551.17+2.3310.17
3Anine AhlsandD 17-18 E54.06+3.2110.38
6Gjermund Tørnqvist HaldenH1554.22+5.3810.55
8Solveig Hegstad KrügerD 17-18 E56.38+5.5311.08
11Eivind HøydalH 17-18E1.07.31+5.039.37
14Sam LunøeH151.02.34+13.5012.33
17Anine HallénD151.01.57+16.1814.57
20Jørgen MadslienH 19-20E1.33.08+14.0910.08
21Johanne LægranD161.06.57+20.5214.46
22Åse BerganD151.07.49+22.1016.22
22Elias WiklundH 17-18E1.10.49+8.2110.06
24Oda LægranD161.10.18+24.1315.31
26Stine Madslien BakkenD161.12.32+26.2716.00
30Anders BjergaardH 19-20E1.47.17+28.1811.41
31Erik Olsvik DengerudH 17-18E1.14.20+11.5210.36
34Øivind Thorvald Due TrierH 21-E2.32.16+59.0212.46Last ned GPS-spor i gpx-format
38Stina Johannne SandbergD 17-18 E1.11.10+20.2514.00
40Tord HaflanH 17-18E1.17.48+15.2011.05
41Magnus Rokne VågenH 17-18E1.17.48+15.2011.05
43Jostein TandbergH151.24.57+36.1317.03
43Aksel MadslienH 17-18E1.18.46+16.1811.14
44Karen BjergaardD 17-18 E1.15.49+25.0414.55
45Trym Moeng JensenH151.27.34+38.5017.35
55Jørgen WeidemannH 17-18E1.21.52+19.2411.40
Simen Eid NielsenH 19-20Ediskvalifisert
Åsmund Aamodt ResellH16diskvalifisert
Vebjørn TandbergH 17-18Ediskvalifisert

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Malin EijsinkD 19-20 E1.17.48+5.4412.11

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Tuva BjerketvedtD161.06.41+20.3614.43
31Thomas TubbehaugenH161.45.45+47.4118.33

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Sondre LorentsenH161.21.58+23.5414.22

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Ole FlaattenH151.07.56+19.1213.38

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17My WestlundD 21-E1.44.29+30.4613.12

OL Trollelg

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hallvard Seim GrøvlenH161.00.23+2.1910.35
10Andreas SølbergH 19-20E1.24.19+5.209.11
12Trond Einar Moen PedersliH 19-20E1.26.25+7.269.24
15Ove BaardsgaardH 19-20E1.28.32+9.339.38
15Olav Andreas RemmenH161.16.54+18.5013.29
20Sigrid Merete Moen PedersliD 17-18 E1.02.18+11.3312.15

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Martin Sollie NåtedalH15diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Marthe GløersenD 19-20 E1.31.10+19.0614.17
15Marta UlvensøenD 19-20 E1.32.18+20.1414.28
16Martine TopstadD161.04.25+18.2014.13
16Anders Krona HaflanH161.17.00+18.5613.30
32Sandra B. RobertsenD151.17.15+31.3618.39
34Øystein Fruseth ChristiansenH151.17.12+28.2815.30

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Dorte NarumD1654.38+8.3312.03
Sigrid BjørgenD16diskvalifisert

OMEGA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Joost TalloenH 21-Ediskvalifisert

Oppsal Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anniken Eriksrud KarlsenD1555.50+10.1113.29
10Hedvig ÅstebølD 19-20 E1.19.31+7.2712.27
33Sunniva Eik HaaveD161.40.21+54.1622.09
37Jørund ValaH 17-18E1.16.54+14.2610.58
43Eline Lund WestgaardD151.35.15+49.3623.00
44Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18E1.18.51+16.2311.14
47Ole Martin EdstrømH151.33.11+44.2718.42
50Reidun Haarr JohansenD 17-18 E1.46.41+55.5621.00
Are WigaardH16diskvalifisert
Ludvig Andreas Baugstø RødnesH16diskvalifisert

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Tonje VassendD 17-18 E1.00.10+9.2511.50
18Paul Martin RemmeH 17-18E1.09.05+6.379.51
20Beate BergD161.06.48+20.4314.44
24Runar Torpe LienH 21-E2.04.29+31.1510.26
33Erlend Søbye GrønvoldH 19-20E2.00.43+41.4413.08
Emilie WestinD15diskvalifisert

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anders HagaH1554.08+5.2410.52
8Anders VisterH 19-20E1.22.41+3.429.00
10Eirik RustadH 21-E1.42.07+8.538.34
12Tiril Ruud BråtenD161.01.35+15.3013.35
12Line Maria Haugen MelbyD 19-20 E1.23.47+11.4313.07
19Synne Eide RappD151.04.41+19.0215.37
Håvard HagaH 19-20Ediskvalifisert

Ringerike OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Anders LøsetH151.04.41+15.5712.59
40Sander ArnevikH151.22.16+33.3216.31
40Ida RongvedD 17-18 E1.12.37+21.5214.17
47Thea KleivenD 17-18 E1.17.57+27.1215.20
Trine D. KihleD 17-18 Ediskvalifisert
Lars GrønlundH 17-18Ediskvalifisert

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Simen BordalH 17-18E1.03.00+0.328.59
22Johannes BordalH151.06.13+17.2913.17

Samnanger IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Ida Johanne AadlandD151.14.52+29.1318.05
Ingeborg AadlandD 17-18 Ediskvalifisert

Sandefjord OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hallvard Arntzen FossH1557.35+8.5111.33
11Live Bredholt JørgensenD 19-20 E1.22.26+10.2212.55
41Martine GustavsenD151.30.47+45.0821.55
51Petter MoeH 17-18E1.20.46+18.1811.31
Fredrik MoeH16diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Ingrid PeikliD 17-18 E1.03.39+12.5412.31
24Marthe SvihusD151.09.18+23.3916.44
29Vilde MalmeiD161.16.09+30.0416.48
32Lars Hole MikalsenH 17-18E1.14.27+11.5910.37
Hannah MalmeiD15diskvalifisert

Sarpsborg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Benedicte PedersenD161.08.42+22.3715.09
32Margrete KrageD161.28.23+42.1819.30
36Helena ÅsbergD151.21.36+35.5719.42
Emil LøwengreenH15diskvalifisert
Martine LøwengreenD 17-18 Ediskvalifisert

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Vegard LandsverkH161.24.36+26.3214.50
23Herman KirsteH161.35.20+37.1616.43
Tobias SolliH 19-20Ediskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Jonas Klausen EspedalH 19-20E1.27.22+8.239.31
35Johannes Skjæveland EideH151.18.50+30.0615.49
58Andreas Eide SkjævelandH 17-18E1.36.51+34.2313.48
Nina KarlsenD 19-20 Ediskvalifisert

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjersti Kvistad DengerudD1553.31+7.5212.55

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ole Wanvik HaugenH1558.21+9.3711.43
24Sigrid Wanvik HaugenD 17-18 E1.04.22+13.3712.40

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ole Jakob OlsrødH151.02.39+13.5512.34

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kent OhlssonH 21-Ediskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Irene Beate Øhrn ArnevikD 21-E1.22.36+8.5310.26

Søgne Og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Kjell Erik RøislandH 21-E1.51.06+17.529.19

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sondre DammH161.11.25+13.2112.31

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Bettina StorkåsD151.32.12+46.3322.16
Ida AurebekkD15diskvalifisert

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Petter Vangen LunåsmoH151.01.25+12.4112.19
31Trygve Bondhus OftenH151.12.41+23.5714.35
42Erlend Kvittum NytrøenH151.23.06+34.2216.41
Anders NyaasH16diskvalifisert

Vaajakosken Terä

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders NordbergH 21-E1.33.147.49

Varegg Fleridrett

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kårhild Husby NordstadD1556.14+10.3513.34
14Constance StorvestreD151.00.23+14.4414.35
14Sindre Østgulen DeiszH 19-20E1.27.37+8.389.32
16Kristine FjellangerD 21-E1.39.45+26.0212.36
23Oskar RøenH 19-20E1.34.32+15.3310.17
24Torjus RaaH 19-20E1.35.42+16.4310.25
25Gunhild Stuland TysværD151.10.27+24.4817.01
28Markus Kjærner-SembH151.09.00+20.1613.51
30Styrk Almeland BleieH151.12.27+23.4314.32
31Ørjan RykkjeH 19-20E1.49.41+30.4211.56
34Ragnhild FemsteinevikD 17-18 E1.08.19+17.3413.26
Daniel Martin de los RiosH 21-Ediskvalifisert
Petter Marki ErichsenH 21-Ediskvalifisert
Ørjan Svaland AasH 21-Ediskvalifisert

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Amund Garsrud TvedtH161.15.15+17.1113.12

Vegårshei IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synnøve BråtenD 17-18 E50.459.59
4Julie NærestadD1555.46+10.0713.28
6Jon NilsenH 17-18E1.04.50+2.229.14
16Olav VestølH 19-20E1.29.51+10.529.47
21Karine VestølD151.07.31+21.5216.18
34Are Smeland NygårdseterH 17-18E1.14.36+12.0810.38

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Petter MarkhusH151.19.22+30.3815.56
Maren GrandeD 17-18 Ediskvalifisert

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Eldrid BratsbergD151.23.34+37.5520.11
42Kristine Klock FletenD 17-18 E1.13.09+22.2414.23

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Nora GrafferD151.09.09+23.3016.42
24Magnus RambergH151.06.34+17.5013.22

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Håvar SørbøenH 19-20E2.12.44+53.4514.27

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Veronica Morstøl ØvremoD 17-18 E1.25.52+35.0716.54
Kari Alexandra NødlandD 17-18 Ediskvalifisert

Ås-UMB Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kaja Winsnes NordhagenD 17-18 E56.48+6.0311.10
24Henrik EijsinkH 17-18E1.11.58+9.3010.15
Marie TreekremD15diskvalifisert
Thomas RuudH 21-Ediskvalifisert
Magnus OmbustvedtH 21-Ebrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor