Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D15

2 840 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb33.25
2Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering36.25+3.00
3Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb36.41+3.16
4Åshild Faller RåheimFet OL36.54+3.29
5Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering37.11+3.46
6Line SølbergIL Leik38.46+5.21
7Karine VestølVegårshei IL39.14+5.49
8Anne Willkommen EikenKongsberg OL40.08+6.43
9Oda SikkelandIL Tyrving40.12+6.47
10Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett40.40+7.15
11Ingvild C. FleisjeNittedal OL40.52+7.27
12Alma Haugen KvisgaardFredrikstad SK41.29+8.04
13Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK42.04+8.39
14Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)42.11+8.46
15Julie NærestadVegårshei IL42.28+9.03
16Margrethe WisløffAsker Skiklubb42.49+9.24
17Synne Eide RappRaumar Orientering42.53+9.28
18Nora GrafferØstmarka OK43.17+9.52
19Ida Johanne AadlandSamnanger IL43.25+10.00
20Kristin OttesenFredrikstad SK43.49+10.24
21Stine NjåsteinIL Tyrving44.39+11.14
22Malin SandstadFreidig44.50+11.25
23Anine HallénNydalens SK44.53+11.28
24Emilie Liabakk EriksenByåsen IL44.55+11.30
25Anniken Helland-HansenIL Tyrving45.00+11.35
26Constance StorvestreVaregg Fleridrett45.33+12.08
27Åse BerganNydalens SK45.34+12.09
28Synne Malene BrækkeHalden SK47.45+14.20
29Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb48.26+15.01
30Emilie WestinPorsgrunn OL48.39+15.14
31Idunn HaavengenKongsberg OL48.58+15.33
32Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK49.06+15.41
33Marthe RamstadFet OL49.37+16.12
34Ida AurebekkTorridal IL50.31+17.06
35Tonje Aasheim NymarkAskøy OL50.40+17.15
36Fride SørensenIF Sturla51.38+18.13
37Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL52.53+19.28
38Louise Marøy BårdsenHeming Orientering55.13+21.48
39Eldrid BratsbergWing OK56.41+23.16
40Helena ÅsbergSarpsborg OL58.45+25.20
41Eline Lund WestgaardOppsal Orientering58.46+25.21
42Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn1.01.06+27.41
43Kristin SmebyKongsberg OL1.06.44+33.19
44Marie TreekremÅs-UMB Orientering1.07.20+33.55
45Bettina StorkåsTorridal IL1.09.10+35.45
46Karen RysgårdFrol IL1.13.24+39.59
47Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.14.44+41.19
48Silje HaugeHisøy OK1.17.16+43.51
49Sigrid SnuggerudGjø-Vard OL1.25.04+51.39
50Elin VisscherOK Sør1.33.33+1.00.08
Martine GustavsenSandefjord OKdiskvalifisert
Marit Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrettbrutt
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor