Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H 21-E

4 280 m, 79 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Anders NordbergVaajakosken Terä33.42
2Anders TiltnesIL Tyrving34.02+0.20
3Vegard DanielsenKristiansand OK34.06+0.24
4Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg34.28+0.46
5Eirik Kamstrup HovindNTNUI34.32+0.50
6Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL34.56+1.14
7Olle BoströmJärla Orientering35.12+1.30
8Yngve SkogstadFrol IL35.38+1.56
9Ruslan GlebovIL Tyrving35.46+2.04
10Thomas Natvig ÅrstadNTNUI35.56+2.14
11Emil WingstedtHalden SK35.56+2.14
12Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL36.03+2.21
13Carl Petter LyngenFrol IL36.17+2.35
14Simen AamodtNTNUI36.22+2.40
15Lars Sandstad SkjesetFrol IL36.36+2.54
16Øyvind EngerNTNUI36.40+2.58
17Espen JakobsenNTNUI36.46+3.04
18Jim Øystein NybråtenIL Tyrving37.27+3.45
19Sigve VågsnesOppsal Orientering37.34+3.52
20Eirik RustadRaumar Orientering37.36+3.54
21Espen FiskumHalden SK37.37+3.55
22Håvard VassendenFrol IL37.49+4.07
23Jon Aukrust OsmoenNTNUI37.57+4.15
24Marius BjuganHalden SK38.13+4.31
25Mats NordbrødenJärla Orientering38.22+4.40
26Jo Forseth IndgaardFrol IL39.32+5.50
27Kjell Erik RøislandSøgne Og Songdalen OK39.36+5.54
28Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL39.52+6.10
29Kristian StenerudNTNUI40.10+6.28
30Andreas MagerøyFrol IL40.15+6.33
31Torkil Eide SolstadNTNUI40.16+6.34
32Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK40.19+6.37
33Runar Torpe LienPorsgrunn OL41.24+7.42
34Sverre Turter SandvoldNTNUI41.34+7.52
35Ståle GjelstenNTNUI42.18+8.36
36Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering42.25+8.43
37Tomas EidsmoFreidig42.33+8.51
38Daniel Martin de los RiosVaregg Fleridrett42.42+9.00
39Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett42.48+9.06
40Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)42.50+9.08
41Marius ØieLøten o-lag42.59+9.17
42Joost TalloenOMEGA43.18+9.36
43Øystein HaugFrol IL43.27+9.45
44Bent Olav AamodtFredrikstad SK43.33+9.51
45Damien RenardKongsberg OL43.49+10.07
46Glenn Tore LølandGanddal IL44.17+10.35
47Gunnar A FiskumIL Tyrving44.37+10.55
48Fredrik OmdalNTNUI44.52+11.10
49Jørgen FiskumFrol IL45.01+11.19
50Jørgen FrøydLarvik OK45.38+11.56
51Andreas JohanssonHalden SK47.14+13.32
52Mikal Brastad LarsenNTNUI47.58+14.16
53Halvor Eid NielsenNTNUI49.04+15.22
54Eirik Stærkeby JelstadModum OL49.09+15.27
55Harri LuchsingerNTNUI49.20+15.38
56Ivo K. DanailovLillomarka OL50.21+16.39
57Ola LestebergKongsberg OL50.56+17.14
58Henrik Svaland AasNTNUI51.29+17.47
59Truls KvaaseBækkelagets SK52.52+19.10
60Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK53.26+19.44Last ned GPS-spor i gpx-format
61Johannes Hov HøydalNTNUI54.15+20.33
62Henrik Drange RuudAsker Skiklubb54.18+20.36
63Håvar Birkeland StormoenNTNUI56.06+22.24
64Anders Opsahl BredesenNTNUI56.34+22.52
65Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering57.18+23.36
66Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett59.47+26.05
67Thomas RuudÅs-UMB Orientering1.01.04+27.22
68Erik LimaGanddal IL1.04.13+30.31
Sturle NordeideIL Gneistdiskvalifisert
Fredrik SteinsvikNTNUIdiskvalifisert
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Stian Alexander GrannFossum IFdiskvalifisert
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert
Asgeir Bakken RognstadNTNUIdiskvalifisert
Hans Petter MathisenNTNUIdiskvalifisert
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orienteringdiskvalifisert
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert
Klaus Klausen EspedalNTNUIbrutt
Vidar SolbergFredrikstad SKinaktiv
Sondre Sande GullordNTNUIinaktiv
Frode KonstIL Tyrvinginaktiv
Martin HosetNTNUIinaktiv
Martin VisterJärla Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor