Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H 19-20E

3 710 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Borger MelsomFossum IF28.08
2Sindre RønningFrol IL28.34+0.26
3Anders VisterRaumar Orientering28.40+0.32
4Andreas SølbergOL Trollelg29.10+1.02
5Sjur HoviKristiansand OK29.51+1.43
6Sigur HeggedalKongsberg OL30.31+2.23
7Emil AhlbäckFossum IF30.33+2.25
8Simen Jevne ArnesenHamar OK30.42+2.34
9Håvard HagaRaumar Orientering30.45+2.37
10Mathias DrageKongsberg OL30.55+2.47
11Bojan BlumensteinHalden SK30.59+2.51
12Ove BaardsgaardOL Trollelg31.10+3.02
13Dag LofthusHamar OK31.29+3.21
14Christoph MeierJärla Orientering31.48+3.40
15Simen Eid NielsenNydalens SK32.11+4.03
16Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb32.21+4.13
17Sindre SandvenKongsberg OL32.31+4.23
18Johannes NarumHamar OK32.38+4.30
19Oskar RøenVaregg Fleridrett33.08+5.00
20Bjørn LundanesEmblem IL33.10+5.02
21Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett34.17+6.09
22Sebastian TorgersenBækkelagets SK34.18+6.10
23Paul SirumFrol IL34.20+6.12
24Anders BjergaardNydalens SK34.58+6.50
25Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg35.18+7.10
26Sindre JohannessenFreidig35.49+7.41
27Henrik GjemdalHeming Orientering37.18+9.10
28Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø37.40+9.32
29Olav VestølVegårshei IL38.03+9.55
30Mattis HoltFreidig38.03+9.55
31Harald KalagerAsker Skiklubb38.17+10.09
32Jørgen MadslienNydalens SK39.16+11.08
33Lars Henrik ThonIF Sturla39.26+11.18
34Øyvind StrandeRingerike OL40.03+11.55
35Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL40.24+12.16
36Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving40.53+12.45
37Brage SætherFreidig40.57+12.49
38Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett41.03+12.55
39Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb41.44+13.36
40Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering41.50+13.42
41Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering41.58+13.50
42Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL42.10+14.02
43Thorstein WangLillomarka OL42.30+14.22
44Erlend IsachsenAsker Skiklubb43.53+15.45
45Sigurd FlåganKongsberg OL44.55+16.47
46Anders EmilssonOppsal Orientering45.41+17.33
47Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett45.51+17.43
48Severin BergliaEiker OL49.17+21.09
49Torjus RaaVaregg Fleridrett49.50+21.42
50Tobias SolliSkien OK55.59+27.51
51Håvar SørbøenÅl IL1.03.47+35.39
Gustav FiskumIL Tyrvingdiskvalifisert
Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OKinaktiv
Thomas SchiveBækkelagets SKinaktiv
Per Ola OttesenVaregg Fleridrettinaktiv
Fredrik RaastadNydalens SKinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor