Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 17-18 E

2 670 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine AhlsandNydalens SK28.44
2Eldbjørg NarumFossum IF31.08+2.24
3Evine Westli AndersenLøten o-lag31.44+3.00
4Karen Oline KolstadFreidig31.58+3.14
5Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF32.40+3.56
6Heidi MårtenssonModum OL32.54+4.10
7Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb33.16+4.32
8Eirin Svanøe-HafstadFrol IL33.36+4.52
9Solveig Hegstad KrügerNydalens SK34.08+5.24
10Ragnhild HjermstadFossum IF34.15+5.31
11Julie HjortlandLarvik OK34.37+5.53
12Marte Hoff HagenByåsen IL34.41+5.57
13Åsne Skram TrømborgKongsberg OL34.56+6.12
14Ingunn Egeberg VáriIF Sturla35.39+6.55
15Nina Asheim BirkelandHalden SK35.40+6.56
16Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK36.44+8.00
17Trine D. KihleRingerike OL36.45+8.01
18Andrine BenjaminsenLillomarka OL37.06+8.22
19Idun BækkenNord-Østerdal OK37.15+8.31
20Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering37.24+8.40
21Stina Johannne SandbergNydalens SK37.49+9.05
22Synnøve BråtenVegårshei IL38.57+10.13
23Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb39.19+10.35
24Katinka Jussie BrurbergIF Sturla39.23+10.39
25Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering39.40+10.56
26Ingvild BrekkeLillomarka OL39.55+11.11
27Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL39.56+11.12
28Torill BrekkenGanddal IL40.01+11.17
29Karoline HaugHamar OK40.15+11.31
30Nanna NorderudIL Tyrving40.57+12.13
31Ingvild TorgersenHalden SK41.14+12.30
32Christine Williksen HøilandFossum IF41.18+12.34
33Sigrid AlexandersenFredrikstad SK41.58+13.14
34Kari Alexandra NødlandÅlgård Orientering42.20+13.36
35Tonje VassendPorsgrunn OL43.06+14.22
36Julie Marie KinnebergIL Tyrving43.25+14.41
37Gina MølnvikFreidig43.26+14.42
38Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)43.42+14.58
39Toril Aasheim NymarkAskøy OL43.46+15.02
40Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg44.23+15.39
41Julia PlaianAsker Skiklubb45.46+17.02
42Vibeke RykkjeFana IL46.03+17.19
43Pia BlakeByåsen IL46.11+17.27
44Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK46.58+18.14
45Karen BjergaardNydalens SK47.07+18.23
46Kajsa Stina SandstadFrol IL49.11+20.27
47Kristine Klock FletenWing OK49.26+20.42
48Marit NerstenFossum IF49.40+20.56
49Marie Wold StavrumFrol IL49.46+21.02
50Silje ArntzenAsker Skiklubb51.34+22.50
51Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering52.40+23.56
52Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering53.00+24.16
53Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett54.19+25.35
54Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb55.32+26.48
55Ingeborg AadlandSamnanger IL56.04+27.20
56Nora Hui AndersenHamar OK1.02.43+33.59
57Jenny BrasethGimle IF1.02.49+34.05
58Martine LøwengreenSarpsborg OL1.11.52+43.08
59Thea KleivenRingerike OL1.12.45+44.01
Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert
Ida Berg HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Ida RongvedRingerike OLdiskvalifisert
Heidi JensenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Maren GrandeVerdal OKdiskvalifisert
Ingrid HoltePorsgrunn OLbrutt
Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrettinaktiv
Ingvild WangLillomarka OLinaktiv
Eirin Mari FossøyNotodden OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor