Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H15 | H16 | D15 | D16

D 19-20 E

1 950 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK15.057.44
2Kristine BergliaEiker OL15.11+0.067.47
3Mathilde RundhaugFrol IL15.12+0.077.47
4Gunvor Hov HøydalFossum IF15.22+0.177.52
5Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn15.29+0.247.56
6Marie StyrvoldNTNUI15.55+0.508.09
7Live Bredholt JørgensenSandefjord OK16.15+1.108.20
8Jorunn KvaklandFreidig17.13+2.088.49
9Malin EijsinkOK Linné17.22+2.178.54
10Siri KollerudLillomarka OL17.25+2.208.55
11Marie Nordbye NybøKonnerud IL17.51+2.469.09
12Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering18.15+3.109.21
13Nikoline BromanderFredrikstad SK18.19+3.149.23
14Gry GranstedtHalden SK18.24+3.199.26
15Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn18.25+3.209.26
16Aina VienaRingerike OL18.28+3.239.28
17Marte Fallbakken BergeLøten o-lag18.30+3.259.29
18Hedvig ÅstebølOppsal Orientering18.40+3.359.34
19Aurora FossøyNotodden OL19.13+4.089.51
20Julie StørmerFossum IF19.32+4.2710.01
21Emilie Westli AndersenLøten o-lag20.17+5.1210.24
22Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb21.38+6.3311.05
23Frida SætherFreidig22.06+7.0111.20
24Nina Marie LarsenStavanger Orienteringsklubb22.33+7.2811.33
25Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering23.03+7.5811.49
26Ingrid NygårdNotodden OL23.34+8.2912.05
27Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering25.16+10.1112.57
Marianne Opsahl BredesenFossum IFdiskvalifisert
Guro VassendFossum IFdiskvalifisert

D 21-E

2 380 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lone BrochmannBækkelagets SK16.457.02
2Anette BaklidKonnerud IL16.49+0.047.03
3Emma JohanssonNTNUI16.58+0.137.07
4Maren Jansson HaverstadNTNUI17.09+0.247.12
5Marte NarumKonnerud IL17.15+0.307.14
6Anne Johanne LindIL Tyrving17.22+0.377.17
7Ingjerd MyhreJärla Orientering17.27+0.427.19
8Betty Ann BjerkreimLillehammer OK17.30+0.457.21
9Ida Marie Næss BjørgulHalden SK17.45+1.007.27
10Birgitte HusebyeFredrikstad SK18.01+1.167.34
11Linn HokholtLillomarka OL18.04+1.197.35
12Hanna Haugen NordbrødenHalden SK18.07+1.227.36
13Gitte BromanderFredrikstad SK18.38+1.537.49
14Anneke Hald BjørgumJärla Orientering18.54+2.097.56
15Ida Mari Borge HoviKonnerud IL18.58+2.137.58
16Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.01+2.167.59
17Ida Arnesen TiltnesNTNUI19.36+2.518.14
18Elen Katrine SkjerveNTNUI19.48+3.038.19
19My WestlundOK Tyr20.04+3.198.25
20Kristine FjellangerVaregg Fleridrett20.13+3.288.29
21Heidi StoksethHalden SK20.25+3.408.34
22Kari SvingheimVaregg Fleridrett20.27+3.428.35
23Solveig BlandkjennNTNUI20.28+3.438.35
24Maren Mohagen HansenNTNUI20.29+3.448.36
25Silje Uhlen MaursetNTNUI20.35+3.508.38
26Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK21.03+4.188.50
27Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK21.14+4.298.55
28Marianne DæhliNTNUI22.31+5.469.27
29Marie Hammer HåversenRaumar Orientering22.33+5.489.28
30Ingrid BergeNTNUI22.57+6.129.38
31Maria BrodinFossum IF22.59+6.149.39
32Gøril Rønning SundFrol IL23.19+6.349.47
33Marit Rønning SkoglundByåsen IL25.34+8.4910.44
Katharina RogstadNTNUIdiskvalifisert

H 17-18E

2 350 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NilsenVegårshei IL14.236.07
2Olai Stensland LillevoldFossum IF14.27+0.046.08
3Andreas SølbergOL Trollelg14.37+0.146.13
4Eivind HøydalNydalens SK14.40+0.176.14
5Gaute FriestadKristiansand OK14.45+0.226.16
6Dag BlandkjennKristiansand OK14.57+0.346.21
7Vegard Rønning HuberHamar OK15.02+0.396.23
8Elias T. MølnvikFossum IF15.02+0.396.23
9Rein Helle MårdalenFreidig15.12+0.496.28
10Magne JutulstadBækkelagets SK15.17+0.546.30
11Simen BordalRingsaker OK15.21+0.586.31
12Tord HaflanNydalens SK15.26+1.036.34
13Steinar KollerudLillomarka OL15.28+1.056.34
14Markus HolterIndre Østfold OK15.32+1.096.36
15Arvid VågLerums SOK15.36+1.136.38
16Harald Astrup ArnesenHeming Orientering15.39+1.166.39
17Matias Hodne HanischKristiansand OK15.44+1.216.41
18Lars Harald AasheimBækkelagets SK15.44+1.216.41
19Karl FremstadKongsberg OL15.45+1.226.42
20Øyvind WiggenByåsen IL15.49+1.266.43
21Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering15.49+1.266.43
22Jonas RessemFrol IL15.50+1.276.44
23Stian SundsvikFrol IL15.51+1.286.44
24Anders Felde OlaussenHalden SK15.59+1.366.48
25Erik Olsvik DengerudNydalens SK16.05+1.426.50
26Oskar StørmerFossum IF16.13+1.506.54
27Morten JørgensenKristiansand OK16.15+1.526.54
28Atle Wendel ScheieOK Sør16.16+1.536.55
29Asgeir W. RistesundFredrikstad SK16.23+2.006.58
30Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla16.24+2.016.58
31Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)16.41+2.187.05
32Lars BredalenNittedal OL16.49+2.267.09
33Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL16.56+2.337.12
34Claus MartinsenHeming Orientering17.10+2.477.18
35Vegard RessemFrol IL17.15+2.527.20
36Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK17.16+2.537.20
37Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering17.22+2.597.23
38Lars GrønlundRingerike OL17.26+3.037.25
39Are Smeland NygårdseterVegårshei IL17.29+3.067.26
40Herman MoeFet OL17.35+3.127.28
41Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn17.35+3.127.28
42Johan Otto MunkebyFrol IL17.44+3.217.32
43Malthe GaarsdalCopenhagenO17.45+3.227.33
44Sigurd MelsomFossum IF17.45+3.227.33
45Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK17.47+3.247.34
46Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering17.53+3.307.36
47Olav EkrheimFana IL17.54+3.317.37
48Aksel MadslienNydalens SK18.07+3.447.42
49Anders BergumGjø-Vard OL18.07+3.447.42
50Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering18.09+3.467.43
51Mads Bratland ClaussenFana IL18.11+3.487.44
52Paul Martin RemmePorsgrunn OL18.43+4.207.57
53Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.51+4.288.01
54Håvard MyhreKongsberg OL18.59+4.368.04
55Torgeir SulheimLillehammer OK19.00+4.378.05
56Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb19.14+4.518.11
57Lasse SimonsenFredrikstad SK19.15+4.528.11
58Jørgen WeidemannNydalens SK19.15+4.528.11
59Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering19.23+5.008.14
60Jørund ValaOppsal Orientering19.25+5.028.15
61Jørgen WingereiPorsgrunn OL19.49+5.268.25
62Elias WiklundNydalens SK20.07+5.448.33
63Lars TreekremHeming Orientering20.08+5.458.34
64Odd Kasper EkreIndre Østfold OK20.29+6.068.42
65Jens WaageGjø-Vard OL21.03+6.408.57
66Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering21.04+6.418.57
67Ola SingsdalGimle IF22.22+7.599.31
68Magnus Rokne VågenNydalens SK23.34+9.1110.01
69Ola BrendeFossum IF23.46+9.2310.06
70Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb23.54+9.3110.10
71Espen Falck NygårdHaugesund IL Orientering25.06+10.4310.40
72Andreas MarcussenAsker Skiklubb25.10+10.4710.42
73Tarjei VollsetHeming Orientering25.12+10.4910.43
74Einar LofthusLillehammer OK1.30.16+1.15.5338.24
Martin SøderlindOK Sørdiskvalifisert
Petter MoeSandefjord OKdiskvalifisert
Henrik BordalRingsaker OKdiskvalifisert
Henrik UpsalKristiansand OKdiskvalifisert
Erland KvisleAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vebjørn TandbergNydalens SKdiskvalifisert

H15

1 710 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.136.33
2Marius PyttenKristiansand OK11.34+0.216.45
3Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb11.43+0.306.51
4Jostein TandbergNydalens SK11.58+0.456.59
5Sturla FrydenlundIF Sturla12.03+0.507.02
6Anders HagaRaumar Orientering12.22+1.097.13
7Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.47+1.347.28
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.48+1.357.29
9Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.57+1.447.34
10Petter Vangen LunåsmoTynset IF13.07+1.547.40
11Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.20+2.077.47
12Erlend Kvittum NytrøenTynset IF13.25+2.127.50
13Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13.29+2.167.53
14Hallvard Arntzen FossSandefjord OK13.31+2.187.54
15Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13.33+2.207.55
16Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13.33+2.207.55
17Johannes BordalRingsaker OK13.55+2.428.08
18Sam LunøeNydalens SK14.07+2.548.15
19Kristian NyhusBirkenes IL14.14+3.018.19
20Håkon Østraat SævareidHalden SK14.24+3.118.25
21Vegard MyklemyrEiker OL14.36+3.238.32
22Lars SolliMo OK14.37+3.248.32
23Vegard MyhreKristiansand OK14.40+3.278.34
24Anders LøsetRingerike OL14.43+3.308.36
25Trygve Bondhus OftenTynset IF14.47+3.348.38
26Håvard EidsmoFreidig15.01+3.488.46
27Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15.04+3.518.48
28Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering15.18+4.058.56
29Morten Kristian VikerhaugFet OL15.20+4.078.58
30Ole Martin EdstrømOppsal Orientering15.24+4.119.00
31Tobias KristensenLarvik OK15.32+4.199.05
32Olav Schmitt GranHalden SK15.34+4.219.06
33Sander Hildebrand RogndokkenFet OL15.37+4.249.07
34Bjørnar LøvliAsker Skiklubb15.47+4.349.13
35Simen Åmodt AmundsenLardal OL15.50+4.379.15
36Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn15.51+4.389.16
37Ole FlaattenOK Skeidi15.59+4.469.20
38Trym Moeng JensenNydalens SK16.26+5.139.36
39Henrik Chr. HirschIF Trauma16.27+5.149.37
40Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16.36+5.239.42
41Jørgen VisterIndre Østfold OK16.37+5.249.43
42Simon NysæterSkien OK16.45+5.329.47
43Kristian Reiersen JensenBirkenes IL16.46+5.339.48
44Bjørnar BrevikRaumar Orientering16.54+5.419.52
45Daniel VingerhagenKristiansand OK17.17+6.0410.06
46Ole Jakob OlsrødStokke IL17.19+6.0610.07
47Gard DahlenKongsberg OL17.26+6.1310.11
48Magnus RambergØstmarka OK17.45+6.3210.22
49Are Helle MårdalenFreidig18.49+7.3611.00
50Sander ArnevikRingerike OL18.54+7.4111.03
51Petter MarkhusVerdal OK19.27+8.1411.22
52Sigurd Svaland AasBirkenes IL19.40+8.2711.30
53Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett22.12+10.5912.58
54Jørgen Kjos BarkenæsFet OL22.17+11.0413.01
55Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb25.46+14.3315.04
56Martin Sollie NåtedalOL Trollo27.44+16.3116.13
57Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK1.32.33+1.21.2054.07
Fredrik PollandOK Skeididiskvalifisert
Emil LøwengreenSarpsborg OLdiskvalifisert
Kjetil MølnvikFreidigdiskvalifisert
Ola Tandberg RyanAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kasper Rønning KomnæsVaregg Fleridrettbrutt

H16

1 970 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg11.385.54
2Audun HeimdalKonnerud IL11.42+0.045.56
3Håkon Raadal BjørloHalden SK11.58+0.206.04
4Ole KostølKristiansand OK12.02+0.246.06
5Kristoffer NygårdEgersund OK12.24+0.466.17
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.28+0.506.19
7Johannes Bakke AashamarFlosta IL12.53+1.156.32
8Brage JørumByåsen IL13.02+1.246.36
9Peter NordbrødenHalden SK13.14+1.366.43
10Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.20+1.426.46
11Sondre DammTIF Viking13.53+2.157.02
12Petter Norsted KildeboHalden SK14.24+2.467.18
13Are WigaardOppsal Orientering14.35+2.577.24
14Nils Ola KvamFreidig14.44+3.067.28
15Jakob EiknerFana IL14.45+3.077.29
16Lars KringlebotnHamar OK14.59+3.217.36
17Preben AntonsenByåsen IL15.14+3.367.43
18Sondre LorentsenOK Silsand15.19+3.417.46
19Herman KirsteSkien OK15.20+3.427.47
20Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving15.28+3.507.51
21Vegard LandsverkSkien OK15.39+4.017.56
22Magnus WølnebergIL Tyrving16.20+4.428.17
23Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL17.02+5.248.38
24Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL17.29+5.518.52
25Jarle LysnesHedrum OL17.37+5.598.56
26Lars Gustav RogneNittedal OL18.02+6.249.09
27Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb18.18+6.409.17
28Anders NyaasTynset IF18.19+6.419.17
29Einar Moe TandbergModum OL18.35+6.579.25
30Peter Martinus Freyborg UranGimle IF18.39+7.019.28
31Even Lindstad BørresenHamar OK19.36+7.589.56
32Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking19.48+8.1010.03
33Erlend Andreas NordbøModum OL20.23+8.4510.20
34Åsmund StenvikByåsen IL21.15+9.3710.47
35Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)21.28+9.5010.53
36Lars Harald ThuestadHaugesund IL Orientering21.52+10.1411.05
37Toralf GrandeKongsberg OL22.24+10.4611.22
38Oscar Kåsa DehliØstmarka OK22.55+11.1711.37
39Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering24.11+12.3312.16
40Fredrik MoeSandefjord OK25.35+13.5712.59
41Bjørnar AlmelandFana IL26.52+15.1413.38
42Håkon AkselsenHaugesund IL Orientering27.47+16.0914.06
1Olav Andreas RemmenOL Trollelgdiskvalifisert
Pål SponeModum OLdiskvalifisert
Torkel ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert
Åsmund Aamodt ResellNydalens SKdiskvalifisert
Hermann Hallerud WeggerKongsberg OLdiskvalifisert
Brynjar ForsethOL Trollelgdiskvalifisert
Trygve HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
William EkbergKongsberg OLdiskvalifisert

D16

1 910 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK13.106.53
2Ingrid LundanesEmblem IL13.47+0.377.12
3Dorte NarumOL Vallset/Stange13.50+0.407.14
4Ingunn RognsvågFana IL14.17+1.077.28
5Kristin BrekkeLillomarka OL14.26+1.167.33
6Ingeborg EideByåsen IL14.28+1.187.34
7Gina GranstedtHalden SK14.39+1.297.40
8Stine Madslien BakkenNydalens SK15.00+1.507.51
9Åshild KolstadMo OK15.23+2.138.03
10Marlene BergerFana IL15.26+2.168.04
11Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL15.30+2.208.06
12Kristin BlindheimLillomarka OL15.33+2.238.08
13Martine TopstadOL Tønsberg og omegn15.45+2.358.14
14Astrid FiskumIL Tyrving15.56+2.468.20
15Maren Roll PaulsenFredrikstad SK16.01+2.518.23
16Hanna TorjusenFredrikstad SK16.16+3.068.30
17Siri MoholthKongsberg OL16.18+3.088.32
18Siri GrandalIL Tyrving17.08+3.588.58
19Emma ArnesenByåsen IL17.25+4.159.07
20Beate BergPorsgrunn OL17.36+4.269.12
21Johanne LægranNydalens SK17.48+4.389.19
22Benedicte PedersenSarpsborg OL17.53+4.439.21
23Ida Feiring HaltiaIL Tyrving18.02+4.529.26
24Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.24+5.149.38
25Tuva BjerketvedtOK Moss18.24+5.149.38
26Oda LægranNydalens SK18.28+5.189.40
27Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.48+5.389.50
28Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK19.00+5.509.56
29Caroline BergmanKonnerud IL19.29+6.1910.12
30Margrete KrageSarpsborg OL19.43+6.3310.19
31Silje Kihle AndersenModum OL19.44+6.3410.19
32Ingrid Nytun NergårdNittedal OL19.44+6.3410.19
33Sunniva Eik HaaveOppsal Orientering21.37+8.2711.19
34Elisa WolfKaulsdorfer OLV Berlin22.43+9.3311.53
35Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)23.38+10.2812.22
36Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering28.19+15.0914.49
Tiril Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor