Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint for Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint for Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 1 mai 2013

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Damer åpen | Herrer åpen

D -10

1 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL22.4014.48
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn9.075.57
Kristin Melby JacobsenLardal OL10.326.53

D 11-12

1 830 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anniken RanvikKonnerud IL14.488.05
2Andrea RanvikKonnerud IL15.29+0.418.27
3Malene NysæterSkien OK16.57+2.099.15
4Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL19.11+4.2310.28
5Elise StørenBø OL22.04+7.1612.03
6Bethina Staulen FredinSkien OK22.56+8.0812.31
Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 11-12N

1 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn12.057.53
2Hanna J. SørliHedrum OL13.48+1.439.01
3Ida Sofie HjortlandLarvik OK14.44+2.399.37
4Astrid BøLarvik OK14.45+2.409.38
5Sunniva SkoglundIL Hauken20.26+8.2113.21

D 13-14

1 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.076.52
1Hanne VassendPorsgrunn OL13.076.52
3Therese Hamre BisethNotodden OL15.40+2.338.12
4Anna MeenPorsgrunn OL16.00+2.538.22
5Ella Arentz HagenSandefjord OK16.12+3.058.28
6Maria PrestbøenSandefjord OK17.39+4.329.14
7Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL18.15+5.089.33

D 15-16

2 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Melby JacobsenLardal OL24.5210.43
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17-C

1 830 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn KjenslieIL Hauken17.549.46
2Hege BakkePorsgrunn OL20.32+2.3811.13
3Annemarie RanvikKonnerud IL21.43+3.4911.52
4May NordkveldeHedrum OL22.34+4.4012.19
Lene MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hilde SkoglundIL Haukendiskvalifisert

D 17-N

1 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK15.4410.16

D 17-18

2 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie HjortlandLarvik OK23.079.06
2Tonje VassendPorsgrunn OL28.04+4.5711.02
3Viktoria Maria GundersenHedrum OL29.31+6.2411.37
4Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK33.01+9.5412.59
5Emilie BertelsenPorsgrunn OL33.19+10.1213.07
6Ingrid HoltePorsgrunn OL36.23+13.1614.19

D 19-20

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne HjortlandLarvik OK26.0410.15
2Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn28.22+2.1811.10

D 21-

2 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lone BrochmannEiker OL23.138.24
2Anita BeitdokkenPorsgrunn OL30.12+6.5910.56
3Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn31.34+8.2111.26
4Silje Borge HoviNTNUI33.54+10.4112.16
5Kari Gulbrandsen AarhusPorsgrunn OL39.19+16.0614.14

D 40-

2 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara T. MathisenPorsgrunn OL26.5910.37
2Annette Arentz HagenSandefjord OK27.54+0.5510.59
3Stine ArntzenSandefjord OK31.51+4.5212.32
4Trude NysæterSkien OK33.53+6.5413.20
5Kari R HoltHedrum OL39.40+12.4115.37
6Tone Sølie LysnesHedrum OL40.32+13.3315.57

D 45-

2 320 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL20.338.51
2Anne Berit BredholtSandefjord OK21.06+0.339.05
3Liv Inger LarsenPorsgrunn OL23.19+2.4610.03
4Hege MelbyLardal OL23.40+3.0710.12
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL24.07+3.3410.23
6Turid BertelsenPorsgrunn OL25.32+4.5911.00
7Eli SæterdalSkien OK27.24+6.5111.48

D 50-

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karin EriksenOL Tønsberg og omegn24.2710.32

D 55-

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HoviSkien OK25.4611.06

D 60-

2 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger NergaardStokke IL29.5312.52
2Elisabeth RødAndebu IL39.35+9.4217.03
3Kari BergLarvik OK44.00+14.0718.57

D 65-

2 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK25.2711.12
2Astrid LundeDrangedal OL26.39+1.1211.44
3Eli KlovningPorsgrunn OL26.55+1.2811.51
4Margareta BrynhildsenStokke IL28.41+3.1412.38
5Brit SundbySandefjord OK32.15+6.4814.12

D 70-

2 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL37.3616.33

D 75-

2 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi31.0313.40

H -10

1 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin AusenPorsgrunn OL13.489.01
Anders Hamre BisethNotodden OL35.5523.28
Theodor BjørkSandefjord OK15.3110.08
Bendik Schia LøeNotodden OL15.2510.04
Tobias MathisenPorsgrunn OL10.587.10
Ola MeenPorsgrunn OL13.098.35
Gaute NysæterSkien OK21.5514.19

H 11-12

1 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob Schia LøeNotodden OL15.298.27
2Halvard KornmoPorsgrunn OL15.50+0.218.39
3Cornelius BjørkSandefjord OK17.46+2.179.42
4Åsmund SlokvikNotodden OL26.04+10.3514.14
5Snorre SlokvikNotodden OL28.06+12.3715.21

H 11-12N

1 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik R HoltHedrum OL10.527.06

H 13-14

1 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL12.546.45
2Audun Melby JacobsenLardal OL13.59+1.057.19
3Håkon KornmoPorsgrunn OL14.02+1.087.20
4Skjalg NysæterSkien OK15.13+2.197.58
5Henrik BertelsenPorsgrunn OL17.55+5.019.22
6Jørgen SlokvikNotodden OL18.04+5.109.27
7Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.46+5.529.49
8Vegard HaugenPorsgrunn OL19.20+6.2610.07
9Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL20.03+7.0910.29
10Jens Mathias SkoglundIL Hauken22.49+9.5511.56
11Hans Jacob BamleOK Skeidi33.08+20.1417.20

H 13-16C

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Åmodt AmundsenLardal OL20.2511.09
2Georg S. AndresenSkien OK24.12+3.4713.13

H 13-16N

1 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus KjenslieIL Hauken12.178.01

H 15-16

2 540 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman KirsteSkien OK21.358.29
2Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn21.37+0.028.30
3Ole FlaattenOK Skeidi21.43+0.088.32
4Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn21.46+0.118.34
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK21.50+0.158.35
6Ole Jakob OlsrødStokke IL22.40+1.058.55
7Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn22.59+1.249.02
8Fredrik PollandOK Skeidi26.59+5.2410.37
9Simen Åmodt AmundsenLardal OL28.19+6.4411.08
10Jarle LysnesHedrum OL30.48+9.1312.07
Kristian UllelandPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 17-C

1 830 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL15.138.18
2David SolliSkien OK16.48+1.359.10
3Rune SolliSkien OK17.18+2.059.27
4Ketil BertelsenPorsgrunn OL18.30+3.1710.06
5Arnfinn SørumSkien OK18.51+3.3810.18
6Egil AmundsenLardal OL19.19+4.0610.33
7Morten AndresenOK Skeidi19.28+4.1510.38

H 17-N

1 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christer B. RobertsenOL Tønsberg og omegn22.2514.39
2Kjell GjølbergHedrum OL50.00+27.3532.40

H 17-18

2 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl FremstadKongsberg OL19.297.40
2Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn19.38+0.097.43
3Jørgen WingereiPorsgrunn OL21.10+1.418.20
4Lars JohannessenPorsgrunn OL22.41+3.128.55
5Dag BlandkjennKristiansand OK23.51+4.229.23

H 19-20

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik RaastadNydalens SK19.006.53
2Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL30.30+11.3011.03

H 21-

2 760 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar Torpe LienPorsgrunn OL18.586.52
2Jørn SundbyLarvik OK20.12+1.147.19
3Thore KornmoPorsgrunn OL20.42+1.447.30
4Magnus Kinn SolbjørgPorsgrunn OL21.34+2.367.48
5Jørgen FrøydLarvik OK22.34+3.368.10
6Gisle NysæterSkien OK22.59+4.018.19
7Bjørnar OlsrødStokke IL23.00+4.028.20
8Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn24.43+5.458.57
9Harald HoviSkien OK26.18+7.209.31
10Robert FredriksenNotodden OL28.47+9.4910.25
11Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn34.50+15.5212.37
12Dag AusenPorsgrunn OL43.36+24.3815.47

H 40-

2 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL24.098.45
2Hans Christian MeenPorsgrunn OL25.10+1.019.07
3Jostein MehammerPorsgrunn OL28.26+4.1710.18
4Øyvind StørenBø OL32.01+7.5211.36
5Sondre SkoglundIL Hauken36.27+12.1813.12
6Ole Petter RuudOK Horten46.26+22.1716.49

H 45-

2 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK21.408.31
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK23.09+1.299.06
3Tore UllelandPorsgrunn OL23.45+2.059.21
4Per Erik LarsenSandefjord OK24.20+2.409.34
5Jan GatevoldPorsgrunn OL24.54+3.149.48
6Roger LysnesHedrum OL25.14+3.349.56
7Terje BakkePorsgrunn OL26.04+4.2410.15
8Bjørn Richard KirsteSkien OK26.11+4.3110.18
9Jon SkriubakkenPorsgrunn OL26.41+5.0110.30
Petter LøeNotodden OLdiskvalifisert

H 50-

2 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen RaastadSkien OK24.109.30
2Tom SagaSkien OK24.19+0.099.34
3Jan BlandkjennKristiansand OK25.13+1.039.55
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn25.39+1.2910.05
5Jan Ivar GundersenHedrum OL27.47+3.3710.56
6Åge-Geir SkatterNotodden OL32.55+8.4512.57

H 55-

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn TorpePorsgrunn OL20.118.41

H 60-

2 320 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Chr. HagenBø OL19.178.18
2Ole JohanssonPorsgrunn OL21.14+1.579.09
3Hugo ChristensenNotodden OL21.30+2.139.16
4Øivind FadumSande Sportsklubb22.04+2.479.30
5Elling AakreAndebu IL25.45+6.2811.05
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL26.31+7.1411.25
7Ragnar Niemi BergStokke IL27.03+7.4611.39
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL28.25+9.0812.14
9Sveinung RekaaNotodden OL33.57+14.4014.38
Per Dag NordkveldeHedrum OLdiskvalifisert

H 65-

2 320 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Rønning JensenOL Trollo22.199.37
2Runar KittilsenStokke IL22.36+0.179.44
3Rolf GjølbergLarvik OK24.21+2.0210.29
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL24.53+2.3410.43
5Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn24.59+2.4010.46
6Lars Martin GjeinStokke IL27.12+4.5311.43
7Roar LøkenSandefjord OK28.58+6.3912.29
8Torgeir BrochmannEiker OL32.58+10.3914.12
Svein Børge HaugbergSandefjord OKdiskvalifisert

H 70-

2 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd AureDrangedal OL23.2110.17
2Anton LommeHedrum OL23.29+0.0810.20
3Lars Magne KlovningPorsgrunn OL23.31+0.1010.21
4Per Øystein AndersenLarvik OK26.08+2.4711.30
5Egil RonæssPorsgrunn OL26.40+3.1911.44
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert

H 75-

2 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans G. RønneSandefjord OK26.4411.46
2Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn28.47+2.0312.40

Damer åpen

1 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora Arentz HagenSandefjord OK19.5813.03
2Andrine SkoglundIL Hauken20.36+0.3813.27
3Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi23.34+3.3615.24
4Maren Cecilie MustadOK Skeidi23.43+3.4515.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor