Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløp Kongsberg, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløp Kongsberg, dag 1
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 7 juni 2014

H 21-

4 700 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergNydalens SK32.00
1Anders TiltnesIL Tyrving32.00
3Espen FiskumHalden SK32.16+0.16
4Simen AamodtNTNUI32.48+0.48
5Jim Øystein NybråtenIL Tyrving33.08+1.08
6Isak BergsetNTNUI33.19+1.19
7Vincent CoupatHalden SK33.26+1.26
8Hans Petter MathisenNTNUI33.32+1.32
9Sigve VågsnesOppsal Orientering33.35+1.35
10Emil AhlbäckFossum IF33.43+1.43
11Jostein AndersenNydalens SK33.53+1.53
12Fredrik EliassonHalden SK33.57+1.57
13Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering34.06+2.06
14Øystein SørensenNydalens SK34.10+2.10
15Alasdair McLeodLillomarka OL34.22+2.22
16Dag AalvikNydalens SK34.50+2.50
17Jonas NordströmHalden SK34.54+2.54
17Christian BøenKristiansand OK34.54+2.54
19Rune NygaardIL Gular35.29+3.29
20Jostein NørbechNydalens SK35.42+3.42
21Øyvind EngerNTNUI35.54+3.54
22Kjetil OkkenhaugNTNUI35.56+3.56
23Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett35.59+3.59
24Dag Steinar RagvinBø OL36.02+4.02
25Martin HosetNTNUI36.06+4.06
26Dag LofthusNTNUI36.18+4.18
27Håvard HagaRaumar Orientering36.35+4.35
28Christian F SchiveHalden SK36.49+4.49
29Emil JönssonOK Denseln36.51+4.51
29Øyvind StoksethHalden SK36.51+4.51
31Simo MartomaaKalevan rasti37.06+5.06
32Martin Grotle SoukupBækkelagets SK37.21+5.21
32Fredrik SandalGanddal IL37.21+5.21
34Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett37.27+5.27
35Gjermund GlesnesNydalens SK37.28+5.28
36Marius WikstrømRingsaker OK37.30+5.30
37Matthias GilgienIL Tyrving37.31+5.31
38Ove SætraHadeland OL37.34+5.34
39Thomas NipenIL Tyrving37.51+5.51
40Inge LindsethNydalens SK38.08+6.08
41Sverre Turter SandvoldNTNUI38.11+6.11
42Flavio PoltéraQuack OK38.37+6.37
43Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK38.44+6.44
44Trygve OlsenNTNUI38.59+6.59
45Magnus JohanssonKristiansand OK39.21+7.21
46Mathias BenjaminsenLillomarka OL39.59+7.59
47Erik Feyling HaareKonnerud IL40.04+8.04
48Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering40.10+8.10
49Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering40.11+8.11
50Gard LindsethNydalens SK40.32+8.32
51Henrik OlssonTäby OK40.51+8.51
52Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett40.58+8.58
53Per WiréhnByåsen IL40.59+8.59
54Axel BerlinEiker OL41.17+9.17
55Marius ØieLøten o-lag41.38+9.38
56Espen JakobsenNTNUI41.51+9.51
57Halvor SaunesNydalens SK41.55+9.55
58Martin SchälliBækkelagets SK42.01+10.01
59Harald KalagerNTNUI42.02+10.02
60Stefan RingOK Löftan42.07+10.07
61Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL42.44+10.44
62Gustav EklöfUlricehamns OK43.03+11.03
63Terje Faugstad BjertnesNTNUI43.04+11.04
64Thomas BedinIndre Østfold OK43.37+11.37
65Gunnar A FiskumIL Tyrving44.40+12.40
66Jakob Kalvig SkoganNTNUI44.42+12.42
67Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK45.46+13.46
68Henrik Svaland AasNTNUI45.58+13.58
69Martin Løvald HellbergTäby OK47.14+15.14
70Martin OlssonTäby OK47.26+15.26
71Gustav LindeborgTäby OK47.54+15.54
72Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK50.19+18.19
73Eirik Holth JohannessenRøyken OL53.36+21.36
74Eirik W. MoeLierbygda OL55.59+23.59
75Robert FredriksenNotodden OL57.01+25.01
76Martin DammTIF Viking57.43+25.43
Adrian OpheimNTNUIdiskvalifisert
Haakon IngvaldsenNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor