Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingløp 2
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 12 mai 2013

Klasser: Visa alla | N-åpen | D/H-10 | D11-12 | D/H11-12N | D13-14 | D/H13-16N | D15-16 | D17- | D17-AK | D50- | D70- | H11-12 | H13-14 | H15-16 | H17- | H17-AK | H50- | H70- | C-åpen | B-åpen

Fana IL

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lene RykkjeD17-AK (5)42.2115.41
1Kristian RykkjeH13-14 (5)19.3012.11
1Jakob EiknerH15-16 (5)30.5310.17
1Hanne DaltveitD13-14 (6)22.0313.46
1Ingrid RollD70- (1)48.2330.14
1Dagrun Daltveit SlettebøD17- (18)31.1910.26
1Sigurd EiknerH50- (19)28.029.20
2Ingunn RognsvågD15-16 (8)39.00+0.4814.26
2Turid RognsvågD50- (9)40.13+1.1514.53
2Lise RollD17- (18)35.57+4.3811.59
3Birk Bell LysakerH11-12 (6)33.23+17.0823.50
3Magne RaadalH70- (6)53.23+8.0519.46
3John Fredrik HatlingH17-AK (4)37.42+3.0712.34
3Ronny RykkjeH17- (30)40.08+0.519.33
3Marlene BergerD15-16 (8)42.18+4.0615.40
4Jan Erik ClaussenH17-AK (4)41.15+6.4013.45
4Anne Kjersti DaltveitD50- (9)47.50+8.5217.42
4Per Olaf TangenH70- (6)57.40+12.2221.21
5Kirsti LysakerD17- (18)38.04+6.4512.41
5Andrine Øverland HatlingD13-14 (6)42.28+20.2526.32
5Tommy SævareidH50- (19)35.26+7.2411.48
6Runa AlmelandD13-14 (6)43.02+20.5926.53
6Kathrin JakobsenC-åpen (6)40.21+23.1128.49
8Turid TangenD50- (9)59.47+20.4922.08
10Vibeke RykkjeD17- (18)41.28+10.0913.49
10Ørjan Eirik ValestrandH50- (19)39.02+11.0013.00
11Elise RognsvågD17- (18)47.10+15.5115.43
11Torgeir StrandH50- (19)40.53+12.5113.37
13Atle Toft AlmelandH50- (19)46.46+18.4415.35
14Espen RognsvågH17- (30)48.18+9.0111.30
16Ketil DøskelandH17- (30)49.14+9.5711.43
16Arne Johan SælenH50- (19)57.28+29.2619.09
17Olav EkrheimH17- (30)50.14+10.5711.57
18Ole TørnqvistH17- (30)50.15+10.5811.57
19Trond DøskelandH17- (30)51.15+11.5812.12
21Mads Bratland ClaussenH17- (30)52.48+13.3112.34
Marie Roll-TørnqvistD/H-10 (3)28.4220.30
Anita Lindvik-SævareidD17-AK (5)diskvalifisert
Silje ReistadD17-AK (5)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor