Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingløp 2
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 12 mai 2013

N-åpen

1 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Helene GrønbekAskøy OL23.1421.07
Idun HeklandIL Gular1.45.191.35.44
Olve HeklandIL Gular33.5430.49
Sarah InstanesVaregg Fleridrett23.5221.41
Randi JahnsenVaregg Fleridrett26.2123.57
Julie Strand JohansenVaregg Fleridrett1.02.2256.41
Helene NysæterBergens TF22.0120.00
Lars og Lise RaknerVaregg Fleridrett11.3310.29
Lea SkaugeIL Gular34.0831.01
Johannes StadsnesIL Gneist28.0525.31
Mari StadsnesIL Gneist20.2718.35

D/H-10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oda Kjellevold MaldeIL Gular34.1724.29
Marie Roll-TørnqvistFana IL28.4220.30
Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett28.0120.00

D11-12

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett19.2613.52
2Marie AadlandSamnanger IL21.49+2.2315.35
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular27.37+8.1119.43
4Tora Aasheim NymarkAskøy OL28.15+8.4920.10

D/H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas NysæterBergens TF18.01

D13-14

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne DaltveitFana IL22.0313.46
2Sunniva TorvundIL Gneist23.49+1.4614.53
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular33.44+11.4121.05
4Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular38.33+16.3024.05
5Andrine Øverland HatlingFana IL42.28+20.2526.32
6Runa AlmelandFana IL43.02+20.5926.53

D/H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte B. JohannessenIL Gneist13.23

D15-16

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid SøvikIL Gneist38.1214.08
2Ingunn RognsvågFana IL39.00+0.4814.26
3Marlene BergerFana IL42.18+4.0615.40
4Ida Johanne AadlandSamnanger IL42.58+4.4615.54
5Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist43.52+5.4016.14
6Tonje Aasheim NymarkAskøy OL44.36+6.2416.31
7Vilde SkageIL Gneist45.30+7.1816.51
8Ingrid LøvåsVaregg Fleridrett54.31+16.1920.11

D17-

3 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL31.1910.26
2Lise RollFana IL35.57+4.3811.59
3Lise ChristensenTIF Viking36.40+5.2112.13
4Nina GogaBergens TF36.58+5.3912.19
5Kirsti LysakerFana IL38.04+6.4512.41
6Johanne RaknerVaregg Fleridrett38.33+7.1412.51
7Christiane TrösseVaregg Fleridrett38.52+7.3312.57
8Toril Aasheim NymarkAskøy OL39.59+8.4013.19
9Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett40.10+8.5113.23
10Vibeke RykkjeFana IL41.28+10.0913.49
11Elise RognsvågFana IL47.10+15.5115.43
12Mariell ArntzenIL Gneist48.05+16.4616.01
13Ingeborg AadlandSamnanger IL50.21+19.0216.47
14Lisbeth AadlandSamnanger IL51.04+19.4517.01
15Mai Helen LingaIL Gular53.54+22.3517.58
16Ingrid EggenHaugesund IL Orientering57.10+25.5119.03
17Elin HäggströmIL Gular1.00.19+29.0020.06
Marian Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert

D17-AK

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene RykkjeFana IL42.2115.41
2Marie DymbeIL Gneist53.48+11.2719.55
3Anne-Kathrine TorvundIL Gneist58.53+16.3221.48
Anita Lindvik-SævareidFana ILdiskvalifisert
Silje ReistadFana ILbrutt

D50-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid SandvollIL Gneist38.5814.25
2Turid RognsvågFana IL40.13+1.1514.53
3Siren GreveBergens TF47.28+8.3017.34
4Anne Kjersti DaltveitFana IL47.50+8.5217.42
5Hege FjellbirkelandIL Gular53.58+15.0019.59
6Gro Birkeland SøvikIL Gneist56.46+17.4821.01
7Ingjerd SognnæsBergens TF58.27+19.2921.38
8Turid TangenFana IL59.47+20.4922.08
Kari SecherBergens TFdiskvalifisert

D70-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RollFana IL48.2330.14

H11-12

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.1511.36
2Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett25.39+9.2418.19
3Birk Bell LysakerFana IL33.23+17.0823.50
4Martin ThomassenVaregg Fleridrett42.00+25.4530.00
5Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett44.06+27.5131.30
Olav Hammersland GarnesIL Gneistdiskvalifisert

H13-14

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeFana IL19.3012.11
2Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular22.23+2.5313.59
3Knut KyrkjebøTIF Viking24.04+4.3415.02
4Stian RykkjeStord Orientering26.30+7.0016.33
5Andreas GrønbechAskøy OL27.54+8.2417.26

H15-16

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob EiknerFana IL30.5310.17
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett31.08+0.1510.22
3Øyvind JohannessenIL Gneist40.05+9.1213.21
4Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett41.43+10.5013.54
5Erik DymbeIL Gneist45.55+15.0215.18

H17-

4 200 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett39.179.21
2Xander BergerBerger-Clan40.05+0.489.32
3Ronny RykkjeFana IL40.08+0.519.33
4Magne KnudsenIL Gneist40.48+1.319.42
5Tore NymarkAskøy OL41.04+1.479.46
6Per Arne AadlandSamnanger IL41.28+2.119.52
7Helge NysæterBergens TF42.50+3.3310.11
8Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett44.25+5.0810.34
9Tom JohannessenIL Gneist45.02+5.4510.43
10Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett45.40+6.2310.52
11Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett46.04+6.4710.58
12Ketil MaldeIL Gular46.25+7.0811.03
13Tore JuvikIL Gneist48.03+8.4611.26
14Espen RognsvågFana IL48.18+9.0111.30
15Sturle NordeideIL Gneist48.22+9.0511.30
16Ketil DøskelandFana IL49.14+9.5711.43
17Olav EkrheimFana IL50.14+10.5711.57
18Ole TørnqvistFana IL50.15+10.5811.57
19Trond DøskelandFana IL51.15+11.5812.12
20Espen HammerslandIL Gneist52.13+12.5612.25
21Mads Bratland ClaussenFana IL52.48+13.3112.34
22Sondre DammTIF Viking53.21+14.0412.42
23Pål ThomassenVaregg Fleridrett54.19+15.0212.55
24Lars H. SmedsrudVaregg Fleridrett54.35+15.1812.59
25Sverre Johan NærheimIL Gular54.59+15.4213.05
26Jon-Kåre HansenTIF Viking59.17+20.0014.06
27Bård HeklandIL Gular59.58+20.4114.16
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Andreas G. PoldenStord Orienteringdiskvalifisert
Tormod SkaugeIL Gulardiskvalifisert

H17-AK

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett34.3511.31
2Rune VassendenHalsnøy OL37.40+3.0512.33
3John Fredrik HatlingFana IL37.42+3.0712.34
4Jan Erik ClaussenFana IL41.15+6.4013.45

H50-

3 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd EiknerFana IL28.029.20
2Arne JohannesenIL Gular31.52+3.5010.37
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett31.59+3.5710.39
4Tore Svein NeseAskøy OL34.32+6.3011.30
5Tommy SævareidFana IL35.26+7.2411.48
6Bjørn-Inge SkageIL Gneist35.36+7.3411.52
7Jan HauglandÅrstad IL35.51+7.4911.57
8Svein LingaIL Gular37.18+9.1612.26
9Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett38.25+10.2312.48
10Ørjan Eirik ValestrandFana IL39.02+11.0013.00
11Torgeir StrandFana IL40.53+12.5113.37
12Jørn TorgersenTIF Viking43.41+15.3914.33
13Atle Toft AlmelandFana IL46.46+18.4415.35
14Knut A MolvikIL Gneist50.28+22.2616.49
15Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking52.34+24.3217.31
16Arne Johan SælenFana IL57.28+29.2619.09
17Atle AustrheimKvernbit IL58.23+30.2119.27
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert
Jan SteinegerIL Gneistdiskvalifisert

H70-

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Axel IngvaldsenTIF Viking45.1816.46
2Gunnar J. AlsakerÅrstad IL47.44+2.2617.40
3Magne RaadalFana IL53.23+8.0519.46
4Per Olaf TangenFana IL57.40+12.2221.21
5Otto Grahl-NielsenBergens TF1.06.04+20.4624.28
Tore S. RasmussenTIF Vikingdiskvalifisert

C-åpen

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn InstanesVaregg Fleridrett17.1012.15
2Daniel InstanesVaregg Fleridrett21.10+4.0015.07
3Sarah 2 InstanesVaregg Fleridrett25.35+8.2518.16
4Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett28.05+10.5520.03
5Trude KyrkjebøTIF Viking28.45+11.3520.32
6Kathrin JakobsenFana IL40.21+23.1128.49

B-åpen

1 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir NesVaregg Fleridrett23.4014.47
2Sindre EkrheimBergens TF28.40+5.0017.55
3Rune StadsnesIL Gneist32.54+9.1420.33
4Victor JensenIL Gneist36.20+12.4022.42
5Ylva Svanberg HelleTIF Viking37.36+13.5623.30
6May-lill DammTIF Viking37.45+14.0523.35
7Marianne DymbeIL Gneist38.10+14.3023.51
8Jannike Bremar JohannessenIL Gneist41.02+17.2225.38
9Karianne AlsakerÅrstad IL46.06+22.2628.48
10Siren HoplandIL Gneist49.04+25.2430.40
11Janicke SkadalIL Gneist1.07.19+43.3942.04
Christoffer RaaIL Gneistdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor