Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt NTOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt NTOK
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: fredag 30 september 2011

Klasser: Visa alla | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 50- | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 50- | DH11 | DIRA4 | DIRB2

D 15-16

3 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.15.2124.57
Astrid LægranSteinkjer OKdiskvalifisert
Maren GrandeVerdal OKdiskvalifisert

D 17-20

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid OkkenhaugVerdal OKikke godkjent

D 21-

5 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril Rønning SundFrol IL1.14.1214.03

H 15-16

3 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian SundsvikFrol IL44.2012.12
2Johannes OkkenhaugFrol IL1.04.27+20.0717.45
3Jonas RessemFrol IL1.05.32+21.1218.03
4Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.25.25+41.0523.31
Johan Otto MunkebyFrol ILikke godkjent
Anders IsraelssonOK Skøynarikke godkjent
Vegard RessemFrol ILikke godkjent

H 21-

7 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gisle HolbergOK Skøynar1.18.3810.28
2Kjetil OkkenhaugNTNUI1.22.07+3.2910.56
Svein Inge YdseVerdal OKikke godkjent
Paul SirumFrol ILikke godkjent
Carl Petter LyngenFrol ILikke godkjent
Jon SivertsenVerdal OKikke godkjent
Håvard VassendenFrol ILikke godkjent

H 35-

4 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar VatnFrol IL1.00.0713.04
2Per GrandeVerdal OK1.04.00+3.5313.54
3Arne GrevskottFrol IL1.08.50+8.4314.57
4Tor Ove HallemVerdal OK1.10.33+10.2615.20
5Frank Robert RysgårdFrol IL1.18.04+17.5716.58
6Kurt Ove MelbyeVerdal OK1.24.37+24.3018.23
7Andreas BolstadOK Skøynar1.34.40+34.3320.34
Marius EnesVerdal OKikke godkjent
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke godkjent

H 50-

3 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn SirumFrol IL1.09.2319.06
2Morten SvebergVerdal OK1.10.55+1.3219.32
3Edvin SivertsenVerdal OK1.13.43+4.2020.18
4Karl Arne MelbyeVerdal OK1.17.00+7.3721.12
Sverre KristoffersenVerdal OKikke godkjent
Asgeir BrustadVerdal OKikke godkjent
Bjørn Olav NygårdFrol ILikke godkjent
Magnar BolstadOK Skøynarikke godkjent
Tore StubbeNord-Østerdal OKikke godkjent

D/H 11-14

1 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve LægranSteinkjer OK27.4214.44
2Marius Landsem MelhusSteinkjer OK29.41+1.5915.47
3Mari Andrea Kilskar GrevskottFrol IL1.07.20+39.3835.48
4Ragne MunkebyFrol IL1.08.57+41.1536.40
5Ane Marte VatnFrol IL1.09.02+41.2036.43
6Simen Barstad SundSteinkjer OK1.13.57+46.1539.20
7Birk Barstad SundSteinkjer OK1.13.58+46.1639.20

Direkte A4

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ivar BolstadOK Skøynarikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor