Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2013 Løp3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2013 Løp3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 9 oktober 2013

Klasser: Visa alla | A-Legendar | B-Ola og Kari | C-Lokal | Rekrutt | NoShow

A - Legendar

3 700 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein SørensenNydalens SK30.308.14
2Torben Christian WendlerRaumar Orientering31.15+0.458.26
3Jarl Magnus BergeSøgne og Songedalen32.46+2.168.51
4Eirik RustadRaumar Orientering33.11+2.418.58
5Yngve SkogstadFrol IL33.12+2.428.58
6Leif StørmerFossum IF34.21+3.519.17
7Jim Øystein NybråtenIL Tyrving34.53+4.239.25
8Vegard Brun SagaIL Tyrving35.36+5.069.37
9Jonas JuveliLillomarka OL35.56+5.269.42
10Steinar KollerudLillomarka OL36.00+5.309.43
11Dag AalvikLillomarka OL38.27+7.5710.23
12Matthew SpeakeLillomarka OL38.47+8.1710.28
13Petter KaarbyNydalens SK38.58+8.2810.31
14Sindre SandvenKongsberg OL40.16+9.4610.52
15Anders NordbergVaajakosken Terä40.36+10.0610.58
16Emil AlbeckFossum IF40.43+10.1311.00
17Esten KorenNydalens SK41.34+11.0411.14
18Olai Stensland LillevoldFossum IF42.18+11.4811.25
18Nicholas OskarssonLillomarka OL42.18+11.4811.25
20Oskar StørmerFossum IF42.22+11.5211.27
21Vladimir AtanasovOppsal Orientering45.10+14.4012.12
22Jan KocbachFana IL47.46+17.1612.54
23Sigve VågsnesOppsal Orientering49.35+19.0513.24
24Stian BergersenNTNUI50.33+20.0313.39
25Wojciech KowalskiIL Tyrving52.32+22.0214.11
26Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering53.10+22.4014.22
27Sigurd MelsomFossum IF56.47+26.1715.20
28Ola Marius PedersenOppsal Orientering59.48+29.1816.09
29Pål SkogedalAsker Skiklubb1.00.40+30.1016.23

B - Ola og Kari

3 700 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL36.339.52
2Are WigaardOppsal Orientering37.31+0.5810.08
3Knut Harald HyllesethSentrum OK38.01+1.2810.16
4Lars-Christian UngerNydalens SK38.12+1.3910.19
5Elisabeth IngvaldsenNydalens SK39.26+2.5310.39
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL40.24+3.5110.55
7Eirik W. MoeLierbygda OL43.44+7.1111.49
8Guro VassendFossum IF43.59+7.2611.53
9Emil TengvallNOTEAM44.48+8.1512.06
10Sigurd StenvikLillomarka OL45.17+8.4412.14
11Martin JullumHalden SK45.21+8.4812.15
12Nils Petter FremmingHeming Orientering45.56+9.2312.24
13Hallvard KorenOK Moss46.35+10.0212.35
14Svein NygårdLillomarka OL46.47+10.1412.38
15Karl Rikard LøvhaugOslostudentenes IK47.43+11.1012.53
16Trond LundIL Tyrving51.43+15.1013.58
17Stein BlomsethLillomarka OL51.47+15.1413.59
18Natalia DimitrovaOppsal Orientering51.56+15.2314.02
19Peder NatvigIL Koll52.07+15.3414.05
20Einar GisholtFossum IF55.48+19.1515.04
21Hallvard FjærLillomarka OL55.58+19.2515.07
22Jo WiklundNydalens SK56.53+20.2015.22
23Paul TorvundØstmarka OK58.32+21.5915.49
24Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering58.44+22.1115.52
25Silje ArntzenAsker Skiklubb1.03.25+26.5217.08
26Johan JohansenSentrum OK1.06.12+29.3917.53
27Runar HafskjoldSandefjord OK1.06.20+29.4717.55
28Einar Bjørkaas HelleÅs-UMB Orientering1.42.54+1.06.2127.48
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
Simen Eid NielsenNydalens SKdiskvalifisert
Egil RundbergetNydalens SKdiskvalifisert
Christian F SchiveOK Mossdiskvalifisert
Espen WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert
Elias WiklundNydalens SKdiskvalifisert

C - Lokal

3 700 m, 93 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torstein HoleNydalens SK39.0010.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering40.10+1.1010.51
3Even Angell-PetersenNydalens SK40.35+1.3510.58
4Henrik Drange RuudAsker Skiklubb40.53+1.5311.02
5Kasper FosserHeming Orientering41.59+2.5911.20
5Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb41.59+2.5911.20
5Elias JonssonNydalens SK41.59+2.5911.20
8Erling HjermstadFossum IF42.26+3.2611.28
9Morten K. MoeFet OL42.35+3.3511.30
10Sander ArntzenAsker Skiklubb42.57+3.5711.36
11Bjørn BakkevigHeming Orientering44.09+5.0911.55
12Berit Sofie WiklundNydalens SK44.28+5.2812.01
13Jan Tore HenriksenNydalens SK44.29+5.2912.01
14Stian HallenNydalens SK44.41+5.4112.04
15Einar MelsomFossum IF44.45+5.4512.05
16Helge StubberudNydalens SK44.48+5.4812.06
17Eivind HoffIL Tyrving45.06+6.0612.11
18Øystein RappRaumar Orientering45.42+6.4212.21
19Bjørn Henning GrandalIL Tyrving45.54+6.5412.24
20Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering46.06+7.0612.27
21Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering46.45+7.4512.38
22Øyvind HjermstadFossum IF47.13+8.1312.45
23Steinar EastwoodLillomarka OL47.35+8.3512.51
24Erik RosenvoldØstmarka OK48.37+9.3713.08
25Audun Uglenes BerganNydalens SK49.09+10.0913.17
26Daniel ReesNOTEAM49.17+10.1713.19
27Lars HjermstadFossum IF49.28+10.2813.22
28Øyvind HauglandOslostudentenes IK49.37+10.3713.24
29Gerrit RodeSki-Club Helsa49.45+10.4513.26
30Einar LunøeNydalens SK50.07+11.0713.32
31Tore SannesLillomarka OL50.11+11.1113.33
32Sam LunøeNydalens SK50.32+11.3213.39
33Kyrre GranFet OL51.29+12.2913.54
34Pär JohanssonNOTEAM51.31+12.3113.55
35Marianne NjåsteinIL Tyrving51.33+12.3313.55
36Annemarie AarnesFossum IF51.53+12.5314.01
37Siri GrandalIL Tyrving52.07+13.0714.05
38Andreas ErichsenNydalens SK52.41+13.4114.14
39Endre HallanLillomarka OL53.15+14.1514.23
40Dag Helland-HansenIL Tyrving53.44+14.4414.31
41Henriette SmebyNydalens SK54.24+15.2414.42
42Tarjei HoloFossum IF54.36+15.3614.45
43Fredrik DahlbergEptir skogssniglar55.50+16.5015.05
44Magnus RambergØstmarka OK55.53+16.5315.06
45Dag HauglandØstmarka OK56.25+17.2515.14
46Are EriksenOslostudentenes IK56.46+17.4615.20
47Tormod BøeVBIL56.58+17.5815.23
48Anniken Helland-HansenIL Tyrving57.03+18.0315.25
49Geir Ottar KvernstuenNydalens SK57.20+18.2015.29
50Tormod ØvergaardVestre Akers SK57.27+18.2715.31
51Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering58.13+19.1315.44
52Linda HanssenØstmarka OK58.42+19.4215.51
53Christopher SchiveOK Moss1.00.21+21.2116.18
54Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.01.56+22.5616.44
54Terje LinløkkenØstmarka OK1.01.56+22.5616.44
56Lars ChristinsenVBIL1.02.20+23.2016.50
57Morten RannemFossum IF1.02.32+23.3216.54
58Kristin Helland-HansenIL Tyrving1.02.41+23.4116.56
59Per J KarlsbakkVBIL1.03.56+24.5617.16
60Cristina LuisNydalens SK1.04.54+25.5417.32
61Nils BerganNydalens SK1.05.01+26.0117.34
62Andreas BendiktsenKonnerud IL1.05.23+26.2317.40
62Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.05.23+26.2317.40
64Maiken MoNydalens SK1.05.45+26.4517.46
65Per Morten LefdalOEC Consulting1.06.08+27.0817.52
66Gunnar HaldenNydalens SK1.06.27+27.2717.57
67Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.06.33+27.3317.59
68Elin FløLillomarka OL1.06.59+27.5918.06
69Kaja GrefsrudLillomarka OL1.07.06+28.0618.08
70Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag1.09.30+30.3018.47
71Sindre Vestengen LianLillomarka OL1.12.42+33.4219.38
72Synne Eide RappRaumar Orientering1.13.49+34.4919.57
73Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.14.43+35.4320.11
74Hallvard BjørgumVBIL1.21.53+42.5322.07
75Vegard BendiktsenKonnerud IL1.23.57+44.5722.41
76Maiken SandbergNydalens SK1.25.00+46.0022.58
77Per SandbergNydalens SK1.25.03+46.0322.59
78Bjørn BendiktsenKonnerud IL1.33.53+54.5325.22
79Carl-Erik KopsengEptir skogssniglar1.36.31+57.3126.05
80Øyvind GjæreEptir skogssniglar1.38.35+59.3526.38
81Robin BerganeSiggerud IL1.46.16+1.07.1628.43
82Paul Laurentius KoefoedEptir skogssniglar1.59.27+1.20.2732.17
Tiril Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Sascha BuckoVBILdiskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert
Lukas LilandNydalens SKdiskvalifisert
Mads LillevoldÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert
Arnt Ove TakvamFearnsport B.I.L.diskvalifisert
Ingvild WangLillomarka OLdiskvalifisert
Carl Erik WasbergOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ragne WiklundNydalens SKdiskvalifisert

R - Rekrutt

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute BerganNydalens SK31.1613.01
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK32.01+0.4513.20
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK32.01+0.4513.20
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL33.20+2.0413.53
5Ina MartiniAsker Skiklubb35.46+4.3014.54
5Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb35.46+4.3014.54
7Elias Skjolden SørensenLillomarka OL37.39+6.2315.41
8Miriam HaggeVBIL1.15.22+44.0631.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor