Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 23 august 2013

Freidig

81 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Alf Petter LynumN-åpen (24)14.30+3.3113.10
0Ane Malene KolstadD -10 (11)22.46+3.4613.23
0Mathea Spets StorhovD -10 (11)20.12+1.1211.52
0Tora KittilsenN-åpen (24)12.02+1.0310.56
0Mari EidsmoD -10 (11)19.0011.10
0Una KittilsenN-åpen (24)11.09+0.1010.08
0Vegard Ulseth SylteH -10 (11)37.30+14.2722.03
1Jon Arvid Gjersvold HaugDirekte B (11)20.3310.16
1Vegard KittilsenH 11-12 (23)11.116.12
1Katharina Mo BergeD 60- (10)17.429.50
1Oskar Spets StorhovH 13-14 (31)16.287.09
1Bjørnar LynumH 40- (49)19.426.09
1Jostein MårdalenH 50- (32)20.106.43
2Simen Spets StorhovH 11-12 (23)11.42+0.316.30
2Karen Oline KolstadD 17-20 (34)22.08+2.427.22
3Jo Even KolstadH 11-12 (23)12.59+1.487.12
3Torid KvaalD 60- (10)17.52+0.109.55
3Andreas SylteH 40- (49)20.20+0.386.21
4Gro Sandstad EidsmoD 40- (39)17.26+1.427.34
4Pål KittilsenH 40- (49)20.35+0.536.25
4Stig BergeH 70- (16)22.00+4.3910.28
4Knut LillealternH 60- (22)18.13+2.557.55
5Jorunn KvaklandD 17-20 (34)22.37+3.117.32
5Hanne SandstadD 21- (43)21.39+1.076.33
5Mona Høiås SætherD 40- (39)19.00+3.168.15
5Lars SandstadH 11-12 (23)14.22+3.117.58
5Tomas EidsmoH 40- (49)21.02+1.206.34
5Vera MelkildD 13-14 (30)21.58+2.549.33
5Sindre JohannessenH 17-20 (30)19.13+1.365.49
6Maria Ulseth SylteD 13-14 (30)22.32+3.289.47
7Malin SandstadD 15-16 (18)25.47+8.5210.18
7Magnus LandstadH 70- (16)23.44+6.2311.18
8Frida SætherD 17-20 (34)23.19+3.537.46
8Gunn Kari HygenD 60- (10)28.22+10.4015.45
8Gunnar ØsterbøH 70- (16)25.13+7.5212.00
8Nils Ola KvamH 15-16 (27)20.38+3.376.52
9Mona Ulseth SylteD 11-12 (13)19.54+4.1811.03
9Jens Even StorhovH 40- (49)22.25+2.437.00
9Mikkel HoltH 11-12 (23)15.42+4.318.43
9Håvard EidsmoH 15-16 (27)20.41+3.406.53
9Jacob HygenH 60- (22)25.15+9.5710.58
9Rein Helle MårdalenH 17-20 (30)19.56+2.196.02
9Geir OwrenH 50- (32)25.31+5.218.30
10Alf Johan FolgerøH 11-12 (23)16.52+5.419.22
10Pernille OpheimD 15-16 (18)27.00+10.0510.48
10Marie Bakken SørensenD 13-14 (30)26.23+7.1911.28
11Sigrid MelkildD 40- (39)20.27+4.438.53
11Grete Berge OwrenD 50- (17)26.02+7.5412.23
11Kristian Fredrik LynumH 13-14 (31)22.18+5.509.41
11Nils Olav VennevikH 60- (22)25.35+10.1711.07
12Gina MølnvikD 17-20 (34)24.00+4.348.00
12Kristine Gjersvold HaugD 11-12 (13)28.41+13.0515.56
12Oda Q FossumD 15-16 (18)27.50+10.5511.08
12Mari Angell-PetersenD 21- (43)24.58+4.267.33
13Mattis HoltH 17-20 (30)21.07+3.306.23
14Mats EidsmoH 13-14 (31)24.21+7.5310.35
14Øyvind SchjelderupH 40- (49)23.13+3.317.15
14Håkon HolstadH 11-12 (23)24.10+12.5913.25
15Vegard GrønliH 40- (49)23.33+3.517.21
15Mathias HermstadH 13-14 (31)25.12+8.4410.57
15Magne LysbergH 50- (32)27.59+7.499.19
16Kari UlsethD 40- (39)21.39+5.559.24
18Adrian OpheimH 15-16 (27)27.13+10.129.04
18Arild H ClausenH 40- (49)24.18+4.367.35
19Kjetil MølnvikH 15-16 (27)27.47+10.469.15
20Rune M HoltH 60- (22)32.25+17.0714.05
21Johan Bakken SørensenH 15-16 (27)30.25+13.2410.08
23Solveig Angell-PetersenD 21- (43)27.55+7.238.27
25Katrine AndersenD 21- (43)28.35+8.038.39
26Martin SelmerH 13-14 (31)36.12+19.4415.44
31Marit BrødreskiftD 40- (39)30.39+14.5513.19
34Maj Lisbet RønningD 40- (39)34.51+19.0715.09
34Olle MalmringH 40- (49)28.38+8.568.56
43Janne Fossum MalmringD 21- (43)1.00.55+40.2318.27
45Arild HeggesetH 40- (49)31.33+11.519.51
53Stig FolgerøH 21- (58)34.50+16.079.57
Svein Olav  HaugDirekte B (11)diskvalifisert
Mona J. MølnvikD 40- (39)diskvalifisert
Vemund MølnvikH -10 (11)diskvalifisert
Jonas GrønliH 11-12 (23)diskvalifisert
Are Helle MårdalenH 15-16 (27)diskvalifisert
Sivert FolgerøN-åpen (24)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor