Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 23 august 2013

H 21-

3 500 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne DæhliHalden SK18.43
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL18.45+0.02
3Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK18.48+0.05
4Torgeir NørbechIL Tyrving19.07+0.24
5Thomas Natvig ÅrstadNTNUI19.35+0.52
6Bjørn EkebergIL Tyrving19.42+0.59
6Håvard VassendenFrol IL19.42+0.59
8Hans Petter MathisenNTNUI20.03+1.20
9Eirik Kamstrup HovindNTNUI20.12+1.29
10Asgeir Bakken RognstadNTNUI20.16+1.33
11Carl Petter LyngenFrol IL20.27+1.44
12Ståle GjelstenNTNUI20.28+1.45
13Trygve OlsenNTNUI20.50+2.07
14Kristian StenerudNTNUI20.51+2.08
15Vegard Blomseth JohnsenNTNUI20.53+2.10
16Martin HosetNTNUI21.19+2.36
17Andreas MagerøyFrol IL21.26+2.43
18Terje MaroniByåsen IL21.32+2.49
19Sindre Jansson HaverstadNTNUI21.45+3.02
20Fredrik RosenbergNTNUI22.02+3.19
21Mathias Stensland LillevoldNTNUI22.10+3.27
22Magnus Beyer BrattliFrol IL22.11+3.28
23Øystein HaugFrol IL22.29+3.46
24Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL22.35+3.52
25Kjetil OkkenhaugNTNUI22.49+4.06
26Jørgen FiskumFrol IL22.50+4.07
27Morten Severin SaueNTNUI22.55+4.12
28Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI23.00+4.17
29Per WiréhnByåsen IL23.09+4.26
30Erik GustafssonNTNUI23.12+4.29
31Anders Opsahl BredesenNTNUI23.40+4.57
32Gunnar A FiskumIL Tyrving23.44+5.01
33Gjermund OlsenNTNUI23.50+5.07
34Stig Rune HolbergNTNUI24.10+5.27
35Kristian StensrudOL Trollelg24.14+5.31
36Roar SkulbørstadOL Trollelg24.16+5.33
37Øivind AunøienOK Fjell24.18+5.35
38Henrik Svaland AasNTNUI24.29+5.46
39Siggen YtrehusNTNUI24.34+5.51
40Fredrik SteinsvikNTNUI25.00+6.17
41Simon ArbterLillomarka OL25.05+6.22
42Håvard BergetNTNUI25.07+6.24
43Håvar Birkeland StormoenNTNUI25.15+6.32
44Håkon HeggedalNTNUI25.40+6.57
45Halvor LundNTNUI26.50+8.07
46Snorre HansenByåsen IL27.48+9.05
47Sverre Turter SandvoldNTNUI28.15+9.32
48Klaus Klausen EspedalNTNUI28.51+10.08
49Bjørn Johannessen FieldNTNUI29.13+10.30
50Geir NerlandMolde og Omegn IF29.50+11.07
51Espen StornesNTNUI31.57+13.14
52Even NyhusNTNUI32.26+13.43
53Stig FolgerøFreidig34.50+16.07
54Ole Morten FrøsethVerdal OK35.17+16.34
Vegard HansenOL Trollelgdiskvalifisert
Simen AamodtNTNUIdiskvalifisert
Per Melander OftenNTNUIdiskvalifisert
Arild NomelandKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor