Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 23 august 2013

Klasser: Visa alla | N-åpen | Dir B | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

D 21-

3 300 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Marie Næss BjørgulHalden SK20.32
2Audhild Bakken RognstadNTNUI20.33+0.01
3Mari FastingHalden SK21.11+0.39
4Helen PalmerLillomarka OL21.29+0.57
5Hanne SandstadFreidig21.39+1.07
6Emma JohanssonNTNUI22.28+1.56
7Gøril Rønning SundFrol IL22.35+2.03
8Maren Jansson HaverstadNTNUI22.47+2.15
9Mari Jevne ArnesenNTNUI23.28+2.56
10Hanne NøvikNTNUI24.16+3.44
11Sara ProforsFrol IL24.49+4.17
12Mari Angell-PetersenFreidig24.58+4.26
13Guro TorpeNTNUI25.29+4.57
14Toril NesNTNUI25.42+5.10
15Linn HokholtLillomarka OL25.51+5.19
16Kristine FjellangerVaregg Fleridrett25.56+5.24
17Solveig BlandkjennNTNUI26.10+5.38
18Anne Johanne LindIL Tyrving26.20+5.48
19Ida Arnesen TiltnesNTNUI26.22+5.50
20Ingvild BjørheiNTNUI26.33+6.01
21Elin-Kristin HemSandefjord OK26.36+6.04
22Rannveig JørgensenNTNUI27.42+7.10
23Solveig Angell-PetersenFreidig27.55+7.23
24Kari SvingheimFrol IL28.12+7.40
25Katrine AndersenFreidig28.35+8.03
26Maja Fjellstad KnutsenNTNUI28.50+8.18
27Kari Solem AuneByåsen IL29.26+8.54
28Line Hovdenak StenersenNTNUI29.51+9.19
29Silje Borge HoviNTNUI30.16+9.44
30Marianne DæhliNTNUI30.40+10.08
31Katharina RogstadNTNUI31.00+10.28
32Marit IsachsenAsker Skiklubb31.03+10.31
32Hanne VefsnmoByåsen IL31.03+10.31
34Guro Heimstad KleivenNTNUI32.45+12.13
35Randi W. BartnesOrkanger IF33.20+12.48
36Elise ElvehøyNTNUI33.42+13.10
37Martine ÅstebølNTNUI33.45+13.13
38Kjersti Sundberg FlatgårdVingelen IL34.53+14.21
39Kristin LønsethagenNTNUI38.09+17.37
40Heidi Bjerke NerlandMolde og Omegn IF43.10+22.38
41Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK43.18+22.46
42Bente HortenVingelen IL49.26+28.54
43Janne Fossum MalmringFreidig1.00.55+40.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor