Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 23 august 2013

N-åpen

1 100 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Iver Nymoen AasRøros IL13.19+2.20
0Kristian Dæhli RyenVingelen IL12.25+1.26
0Ingrid Sofie Melting HaugskottOL Trollelg13.28+2.29
0Emilie HenrikøFrol IL14.44+3.45
0Thea HenrikøFrol IL15.50+4.51
0Maja KrisinskaFrol IL15.04+4.05
0Alf Petter LynumFreidig14.30+3.31
0Karita MøllerStjørdals-Blink Orientering19.22+8.23
0Louise Hals StensrudOL Trollelg23.31+12.32
0Sigurd VatnFrol IL13.40+2.41
0Sigrid HaugskottOL Trollelg12.00+1.01
0Jørgen AuneByåsen IL10.59
0Silje Bjerke NerlandMolde og Omegn IF12.29+1.30
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF17.37+6.38
0Tora KittilsenFreidig12.02+1.03
0Mari Grøtli SvergjaNord-Østerdal OK8.14
0Ida HøsøienTynset IF11.12+0.13
0Astrid SchjølbergRøros IL12.36+1.37
0Lukas KortOs IL14.01+3.02
0Una KittilsenFreidig11.09+0.10
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF14.30+3.31
0Eline Rød FeragenTynset IF20.09+9.10
0Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF10.45
0Truls LunåsmoTynset IF15.36+4.37
Sivert FolgerøFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor