Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Steinkjer Orienteringsklubb

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Steinkjer Orienteringsklubb
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 14 august 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-18 | D 19- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-18 | H 19- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | C2 | B3 | A4 | A5

N-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sofie HallemVerdal OK25.30
Vegard JermstadSteinkjer OK27.50
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK36.03
June MunkebyFrol IL48.48
Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering44.21

D -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mari Andrea Kilskar GrevskottFrol IL22.40
Åsne HaavengenKongsberg OL18.17
Eirin Stavnås MarkhusSteinkjer OK46.29

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlin HaavengenKongsberg OL20.48
2Vibeke DengerudSteinkjer OK22.43+1.55
3Ragne MunkebyFrol IL43.56+23.08

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti DengerudSteinkjer OK28.23
2Idunn HaavengenKongsberg OL43.58+15.35
3Marit Ishol SkoganSteinkjer OK45.19+16.56
4Karen RysgårdFrol IL48.30+20.07

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida DahlSteinkjer OK21.37

D 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK50.52
2Norunn DengerudSteinkjer OK50.58+0.06
3Kajsa Stina SandstadFrol IL54.19+3.27
4Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering1.14.58+24.06
5Astrid LægranSteinkjer OK1.18.08+27.16

D 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid OkkenhaugVerdal OK1.20.55
2Sigrid Anna JermstadSteinkjer OK1.27.44+6.49
Line SundsvikFrol ILdiskvalifisert

D 19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gøril Rønning SundFrol IL1.10.31
Sara ProforsFrol ILdiskvalifisert

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid KvistadKongsberg OL49.37
2Bente H. SundsvikFrol IL51.48+2.11

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering30.19
Marius RessemFrol IL32.41
Morten RessemSteinkjer OK32.10

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Barstad SundSteinkjer OK19.03
2Birk Barstad SundSteinkjer OK24.06+5.03

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre Gjedrem LundVerdal OK36.21

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve LægranSteinkjer OK27.38
2Petter MarkhusVerdal OK33.58+6.20
3Anders IversenSteinkjer OK37.43+10.05
4Håvard Stavnås MarkhusSteinkjer OK46.01+18.23
5Fredrik ErtsåsSteinkjer OK59.37+31.59
Marius Landsem MelhusSteinkjer OKikke godkjent

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Ishol SkoganSteinkjer OK15.48
2Øyvind SolheimStjørdals-Blink Orientering26.52+11.04

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas RessemFrol IL50.17
2Vegard RessemFrol IL59.29+9.12
3Karl Aksel JermstadSteinkjer OK1.03.35+13.18
4Johann Otto MunkebyFrol IL1.04.24+14.07
5Henrik Nilsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.12.10+21.53
6Martin Aas WærumSteinkjer OK1.33.03+42.46
Sigve LundsaunetVerdal OKikke godkjent

H 17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen SundsvikFrol IL1.09.33
2Sigurd StenvikByåsen IL1.43.03+33.30

H 19-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SkjesetFrol IL58.37
2Håvard VassendenFrol IL1.05.49+7.12
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.06.35+7.58
4Kjetil OkkenhaugVerdal OK1.09.41+11.04
5Johan Asphjell BjørnaasFrol IL1.09.56+11.19
6Anton BjartnesVerdal OK1.11.12+12.35
7Svein Inge YdseVerdal OK1.43.28+44.51

H 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir PaulsenOL Trollelg1.10.22
2Einar LundVerdal OK1.12.18+1.56
3Arne GrevskottFrol IL1.17.41+7.19
4Robert RessemFrol IL1.19.57+9.35
5Tor Ove HallemVerdal OK1.20.53+10.31
6Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.21.25+11.03
7Jan Erik AalbergBSK1.21.54+11.32
8Stein MarkhusVerdal OK1.27.04+16.42
9Marius EnesVerdal OK1.38.25+28.03
Inge HafstadVerdal OKikke godkjent

H 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Svein HolbergOK Skøynardiskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John KvaalVerdal OK54.25
2Nils Olav VennevikFreidig1.06.54+12.29
3Magnus LandstadFreidig1.11.42+17.17
4Sverre KristoffersenVerdal OK1.15.04+20.39

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar BolstadOK Skøynar34.59
2Robert StrømWing44.51+9.52

B3

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kine Sofie SandstadFrol IL32.21
2Hilde ForbordMalvik IL33.12+0.51
3Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering36.22+4.01
4Ase GræeSteinkjer OK1.01.18+28.57

A5

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Terje RøenSteinkjer OK1.33.17
2Eivind OlsenFreidig1.35.35+2.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor