Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap, langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap, langdistanse
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 24 august 2013

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir A | Dir B | Dir C

N-åpen

1 930 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Brage AsplemFreidig27.0714.03
Jørgen AuneByåsen IL27.2714.13
Eline Rød FeragenTynset IF35.5518.36
Sivert FolgerøFreidig40.3821.03
Anne FrøislandVang OL35.5118.34
Emil GrønliFreidig24.5212.53
Erlend GrønliFreidig40.1820.52
Mari Grøtli SvergjaNord-Østerdal OK18.499.44
Ingrid Sofie Melting HaugskottOL Trollelg35.0118.08
Sigrid HaugskottOL Trollelg27.1014.04
Emilie HenrikøFrol IL1.01.2631.49
Thea HenrikøFrol IL1.11.2537.00
Ida HøsøienTynset IF52.2027.06
Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF30.5616.01
Tora KittilsenFreidig32.1716.43
Una KittilsenFreidig28.1614.38
Lukas KortOs IL25.5213.24
Maja KrisinskaFrol IL1.01.3031.51
Gaute LindaasElverum OK33.0317.07
Alf Petter LynumFreidig32.0916.39
Nikoline MunkebyFrol IL26.2613.41
Karita MøllerStjørdals-Blink Orientering46.0123.50
Silje Bjerke NerlandMolde og Omegn IF30.4815.57
Synne Kvittum NytrøenTynset IF35.5818.38
Ella SandstadFreidig38.4620.05
Guro SchjølbergTynset IF52.1927.06
Fredrik SivertsenVerdal OK24.4312.48
Johannes SivertsenVerdal OK24.5112.52
Yngve Hallem SolumVerdal OK24.4512.49
Sigurd VatnFrol IL37.0519.12
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL40.1720.52
Maria Sæter VerdeniusVingelen IL40.1520.51
Ella WikenVang OL1.00.1631.13
Lars WikenVang OLdiskvalifisert

D -10

2 360 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Silje Skaufel SimensenFreidig52.46+27.2022.21
0Andrea Sæther VerdeniusVingelen IL32.53+7.2713.56
0Ane Malene KolstadFreidig23.5910.09
0Serine Skogeng ReitenEmblem IL29.08+3.4212.20
0Mathea Spets StorhovFreidig21.008.53
0Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering28.17+2.5111.59
0Kristin LundanesEmblem IL20.308.41
0Linnea MunkebyFrol IL36.34+11.0815.29
0June MunkebyFrol IL24.3810.26
0Mari EidsmoFreidig25.2610.46
0Siri Rannem HalseSteinkjer OK24.0110.10
0Trude MarkhusVerdal OK22.239.29
0Eline Horten JordetVingelen IL20.538.50

D 11-12

2 730 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirin Meli NarjordOs IL29.5510.57
2Kristine Gjersvold HaugFreidig31.43+1.4811.37
3Mari Kilskar GrevskottFrol IL34.20+4.2512.34
4Frida HaugskottOL Trollelg36.15+6.2013.16
5Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF37.17+7.2213.39
6Kamilla LomeHamar OK41.37+11.4215.14
7Hedda Hoff HagenByåsen IL42.26+12.3115.32
8Maren VikenByåsen IL45.10+15.1516.32
9Ingeborg A SæternesByåsen IL47.24+17.2917.21
10Mona Ulseth SylteFreidig47.39+17.4417.27
11Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering49.36+19.4118.10
12Matilde MunkebyFrol IL59.59+30.0421.58

D 11-12N

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise Ye LundeMalvik IL36.3114.32

D 13-14

3 910 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK37.349.36
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL43.26+5.5211.06
3Ragnhild EideByåsen IL46.27+8.5311.52
4Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering48.54+11.2012.30
5Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF51.57+14.2313.17
6Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF52.30+14.5613.25
7Maria Ulseth SylteFreidig53.28+15.5413.40
8Marie Bakken SørensenFreidig53.47+16.1313.45
9Jorun BækkenOs IL56.04+18.3014.20
10Vera MelkildFreidig57.36+20.0214.43
11Lene Berg HanssenByåsen IL58.04+20.3014.51
12Ragne MunkebyFrol IL59.21+21.4715.10
13Jorunn LeitheSelbu OK59.37+22.0315.14
14Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK1.07.32+29.5817.16
15Malin OpøienOL Trollelg1.07.33+29.5917.16
16Sarah BrynhildsenWing OK1.15.25+37.5119.17
17Martha Skogeng ReitenEmblem IL1.18.37+41.0320.06
18Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.18.55+41.2120.10
19Andrine VikenByåsen IL1.19.30+41.5620.19
20Ane Marte VatnFrol IL1.19.56+42.2220.26
21Sofie HallemVerdal OK1.22.41+45.0721.08
22Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.25.36+48.0221.53
23Anna RenolenWing OK1.32.50+55.1623.44
24Marte Hennissen HermannVerdal OK1.40.58+1.03.2425.49
25Eline KippeVerdal OK1.48.07+1.10.3327.39

D 13-16C

2 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine Klock FletenWing OK47.0217.13
2Hilde Moan BjørsholKvikne IL58.25+11.2321.23

D 13-16N

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren BjørkenVerdal OK30.1812.04
2Emilie Borgen HermannVerdal OK31.15+0.5712.27

D 15-16

4 550 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL43.599.40
2Emma ArnesenByåsen IL47.49+3.5010.30
3Ingrid LundanesEmblem IL57.56+13.5712.43
4Sigrid Hallem SolumVerdal OK1.03.04+19.0513.51
5Marit Ishol SkoganSteinkjer OK1.05.04+21.0514.18
6Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.11.46+27.4715.46
7Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK1.13.58+29.5916.15
8Åse Karin LangbekkheiOs IL1.14.14+30.1516.18
9Sigrid Vada GrønlieStjørdals-Blink Orientering1.16.06+32.0716.43
10Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering1.18.58+34.5917.21
11Eldrid BratsbergWing OK1.20.52+36.5317.46
12Oda Q FossumFreidig1.25.39+41.4018.49
13Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering1.34.15+50.1620.42
14Line SølbergIL Leik1.40.16+56.1722.02
15Malin SandstadFreidig1.42.10+58.1122.27
Pernille OpheimFreidigdiskvalifisert
Kristina RyenOs ILbrutt

D 17-A kort

4 550 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Arnesen TiltnesNTNUI47.3410.27
2Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn48.30+0.5610.39
3Solveig Angell-PetersenFreidig49.55+2.2110.58
4Mona LomeHamar OK58.25+10.5112.50
5Line Hovdenak StenersenNTNUI1.01.13+13.3913.27
6Maja Fjellstad KnutsenNTNUI1.06.43+19.0914.39
7Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering1.20.40+33.0617.43
Guro Heimstad KleivenNTNUIdiskvalifisert
Ane Svegård ByeByåsen ILbrutt

D 17-C

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Bjerke NerlandMolde og Omegn IF35.439.48
2Åse BrødholtIndre Østfold OK38.39+2.5610.37
3Sissel BolstadTynset IF48.51+13.0813.25
4Tove Anette HennissenVerdal OK53.37+17.5414.43
5Åse Rita EllingsenWing OK54.22+18.3914.56
6Susanna BrynhildsenWing OK57.27+21.4415.46
7Kristin SølbergIL Leik58.40+22.5716.07
8Heidi Smestad PedersenFrol IL1.00.08+24.2516.31
9Anne Elisabeth Helland EriksenWing OK1.03.34+27.5117.27
10Anne-Lise BratsbergWing OK1.11.46+36.0319.42
11Maj Lisbet RønningFreidig1.14.03+38.2020.20

D 17-18

6 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Oline KolstadFreidig1.02.119.52
2Gina MølnvikFreidig1.05.37+3.2610.24
3Evine Westli AndersenLøten o-lag1.05.51+3.4010.27
4Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK1.08.23+6.1210.51
5Frida SætherFreidig1.13.53+11.4211.43
6Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg1.15.27+13.1611.58
7Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK1.19.30+17.1912.37
8Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.20.26+18.1512.46
9Maren GrandeVerdal OK1.25.55+23.4413.38
10Astrid LægranSteinkjer OK1.27.17+25.0613.51
11Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.27.27+25.1613.52
12Andrea VindalWing OK1.29.10+26.5914.09
13Marte Hoff HagenByåsen IL1.32.18+30.0714.39
14Sigrid BratsbergWing OK1.34.52+32.4115.03
Ida Berg HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Kristine Klock FletenWing OKbrutt

D 19-20

7 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathilde RundhaugFrol IL1.11.229.27
2Jorunn KvaklandFreidig1.17.46+6.2410.18
3Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.20.14+8.5210.37
4Hedvig ÅstebølNTNUI1.29.15+17.5311.49
5Marie Nordbye NybøKonnerud IL1.31.04+19.4212.03
6Johanne RaknerVaregg Fleridrett1.33.31+22.0912.23
7Marie StyrvoldNTNUI1.35.10+23.4812.36
8Marte Fallbakken BergeLøten o-lag1.35.43+24.2112.40
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.36.30+25.0812.46
Karoline Dahl FosbyNTNUIbrutt
Line SundsvikFrol ILbrutt

D 21-

8 730 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari FastingHalden SK1.08.257.50
2Hanne SandstadFreidig1.10.48+2.238.06
3Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.11.30+3.058.11
4Sofie JohanssonOK Linné1.13.03+4.388.22
5Bodil HolmströmHalden SK1.13.18+4.538.23
6Helen PalmerLillomarka OL1.13.54+5.298.27
7Gøril Rønning SundFrol IL1.13.57+5.328.28
8Audhild Bakken RognstadNTNUI1.14.15+5.508.30
9Maren Jansson HaverstadNTNUI1.14.46+6.218.33
10Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.17.02+8.378.49
11Mari Jevne ArnesenNTNUI1.17.06+8.418.49
12Anette BaklidKonnerud IL1.18.12+9.478.57
13Emma JohanssonNTNUI1.19.30+11.059.06
14Marte NarumKonnerud IL1.20.30+12.059.13
15Hanne NøvikNTNUI1.22.12+13.479.24
16Guro TorpeNTNUI1.23.30+15.059.33
17Mari Angell-PetersenFreidig1.23.57+15.329.36
18Anne Johanne LindIL Tyrving1.26.07+17.429.51
19Linn HokholtLillomarka OL1.26.17+17.529.53
20Gunhild Rogne HallandNTNUI1.30.00+21.3510.18
21Mathilde Korvald SkaareNTNUI1.31.05+22.4010.26
22Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.35.24+26.5910.55
23Martine ÅstebølNTNUI1.36.02+27.3711.00
24Elin-Kristin HemSandefjord OK1.37.56+29.3111.13
25Toril NesNTNUI1.40.02+31.3711.27
26Silje Borge HoviNTNUI1.43.57+35.3211.54
27Ingvild BjørheiNTNUI1.44.16+35.5111.56
28Thorlene EgertonWing OK1.45.36+37.1112.05
29Rannveig JørgensenNTNUI1.46.11+37.4612.09
30Hanne VefsnmoByåsen IL1.53.17+44.5212.58
31Elise ElvehøyNTNUI2.00.34+52.0913.48
32Kristin LønsethagenNTNUI2.02.23+53.5814.01
33Kari SvingheimFrol IL2.21.33+1.13.0816.12
Kine Hallan SteiwerLillomarka OLdiskvalifisert
Kristin ÅstebølNTNUIdiskvalifisert
Marianne DæhliNTNUIdiskvalifisert
Sara ProforsFrol ILdiskvalifisert
Ida Mari Borge HoviKonnerud ILbrutt
Solveig BlandkjennNTNUIbrutt
Katharina RogstadNTNUIbrutt
Marit IsachsenAsker Skiklubbbrutt
Margot Bolstad LynumFreidigbrutt

D 35-

6 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katrine AndersenFreidig1.20.0311.29
2Kari Solem AuneByåsen IL1.37.39+17.3614.00

D 40-

5 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg56.2910.06
2Gøril EideByåsen IL59.49+3.2010.42
3Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF1.01.05+4.3610.55
4Kari UlsethFreidig1.06.22+9.5311.52
5Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF1.08.05+11.3612.10
6Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.23.19+26.5014.54
7Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering1.25.54+29.2515.22
Toril HovdenakSkåla ILdiskvalifisert

D 45-

4 550 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig44.149.43
2Mona Høiås SætherFreidig53.55+9.4111.50
3Ingrid GjersvoldÅlen IL53.59+9.4511.51
4Heidi ArnesenFreidig55.15+11.0112.08
5Gunhild KvistadSteinkjer OK55.38+11.2412.13
6Rine HanssenByåsen IL56.02+11.4812.18
7Mona J. MølnvikFreidig57.13+12.5912.34
8Birgit Wikan BergNord-Østerdal OK57.34+13.2012.39
9Marianne LykkeEmblem IL58.21+14.0712.49
10Bente H. SundsvikFrol IL59.17+15.0313.01
11Sigrid MelkildFreidig1.00.04+15.5013.12
12Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.00.54+16.4013.23
13Randi JensenFrol IL1.02.20+18.0613.41
14Hilde ForbordMalvik IL1.03.24+19.1013.56
15Britt Laila NilsgårdRøros IL1.07.32+23.1814.50
16May Toril MoenOL Trollelg1.08.31+24.1715.03
17Ragnhild SævigLøten o-lag1.13.06+28.5216.03
18Margit EideStjørdals-Blink Orientering1.16.07+31.5316.43
19Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF1.26.27+42.1319.00
20Hanne SvegårdByåsen IL1.36.25+52.1121.11
Janita SkogengEmblem ILdiskvalifisert

D 50-

4 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri BjørndalByåsen IL57.2712.37
2Marit Sylte LundanesEmblem IL59.21+1.5413.02
3Evy MeisingsethMolde og Omegn IF1.07.06+9.3914.44
4Hilde HaugskottOL Trollelg1.10.01+12.3415.23
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.10.32+13.0515.30
6Turid ArnesenByåsen IL1.14.48+17.2116.26
7Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.15.55+18.2816.41
8Magnhild KvaalVerdal OK1.17.58+20.3117.08
9Gunhild BredesenVerdal OK1.25.41+28.1418.49
10Sabine SchweigerByåsen IL1.37.12+39.4521.21
11Ingrid Lien JohnsenByåsen IL1.41.41+44.1422.20

D 55-

4 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnhild ForsethFrol IL54.2412.33
2Grete Berge OwrenFreidig56.51+2.2713.07
3Gerd BjørsethKrokstadøra IL59.10+4.4613.39
4Karin GalaaenSelbu OK1.01.47+7.2314.16
5Lis DæhliLøten o-lag1.03.11+8.4714.35
6Marit Hæreid SandstadFrol IL1.16.01+21.3717.33
7Anne Mette Normann TronsliAlvdal IL1.18.30+24.0618.07
8Heidi Meyer MidtunFreidig1.19.51+25.2718.26

D 60-

4 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrunn UrsethVingelen IL57.0313.10
2Stina ElfvingByåsen IL1.10.53+13.5016.22
3Inger Johanne SimensenVingelen IL1.21.59+24.5618.56
4Ingerid Angell-PetersenFreidig1.22.13+25.1018.59
5Karin WalltinÖstersunds OK1.32.52+35.4921.26
6Anne-Sofie GjermstadOK Nidarøst1.54.33+57.3026.27
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OKbrutt

D 65-

3 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig58.0316.23
2Gunn Kari HygenFreidig1.04.53+6.5018.19
3Solveig VingelenVingelen IL1.05.38+7.3518.32
4Randi KisteOK Nidarøst1.06.19+8.1618.44
5Torid KvaalFreidig1.13.30+15.2720.45
6Anne-Lise BrenneOL Trollelg1.21.06+23.0322.54
7Kirsten RepvikOL Trollelg1.29.37+31.3425.18
8Randi Irene EngenOK Nidarøst1.48.17+50.1430.35
9Grete BrattakerVerdal OK1.48.40+50.3730.41
10Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK2.00.28+1.02.2534.01

D 70-

3 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslaug MølnvikSteinkjer OK1.02.2420.03
2Grete UrsetVingelen IL1.02.35+0.1120.07
3Randi HellandWing OK1.14.47+12.2324.02

D 75-

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth Schanche ØfstiOK Nidarøst1.45.3433.56

D 80-

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddveig Johanne LienOrkanger IF1.59.2538.23

H -10

2 360 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars Horten JordetVingelen IL27.0211.27
0Jørgen LangbekkheiOs IL36.3315.29
0Vegard Ulseth SylteFreidig31.0313.09
0Erlend AuneByåsen IL49.5421.08
0Vetle Meli NarjordOs IL24.1010.14
0Mats LindaasElverum OK28.5412.14
0Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering29.3312.31
0Sebastian Rød FeragenTynset IF26.1711.08
0Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering22.449.37
0Vetle Bondhus OftenTynset IF35.2114.58
0Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK20.488.48
0Vemund MølnvikFreidig24.3110.23

H 11-12

2 730 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig21.437.57
2Simen Spets StorhovFreidig24.15+2.328.52
3Jo Even KolstadFreidig24.34+2.518.59
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL25.37+3.549.23
5Gaute Kvittum NytrøenTynset IF25.58+4.159.30
6Jonas GrønliFreidig26.42+4.599.46
7Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering26.45+5.029.47
8Lars SandstadFreidig27.52+6.0910.12
9Tore MarkhusVerdal OK28.09+6.2610.18
10Einar EideByåsen IL28.25+6.4210.24
11Jørgen SchjølbergTynset IF30.14+8.3111.04
12Jonas VindalWing OK31.06+9.2311.23
13Martin GrandeVerdal OK31.32+9.4911.33
14Jakob HøsøienTynset IF37.15+15.3213.38
15Asgeir EspelandTynset IF37.40+15.5713.47
16Alf Johan FolgerøFreidig38.05+16.2213.56
17Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering40.34+18.5114.51
18Mikkel HoltFreidig41.35+19.5215.13
19Håkon HolstadFreidig43.14+21.3115.50
20Martin Wold StavrumFrol IL45.05+23.2216.30
21Nikolai RenolenWing OK46.32+24.4917.02
22Kasper RamloOs IL1.14.22+52.3927.14
Vegard Mehammer EidsmoWing OKdiskvalifisert

H 13-14

3 910 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif BlakeByåsen IL36.579.27
2Oscar LyngenFrol IL37.47+0.509.39
3Mathias VindalWing OK38.51+1.549.56
4Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF39.14+2.1710.02
5Oskar Spets StorhovFreidig39.29+2.3210.05
6Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK41.12+4.1510.32
7Eskil FrøislandVang OL41.37+4.4010.38
8Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF42.53+5.5610.58
9Morten SvendgårdOK Skøynar46.55+9.5811.59
10Thomas KortNord-Østerdal OK48.26+11.2912.23
11Anders HaugskottOL Trollelg50.46+13.4912.59
12Mats EidsmoFreidig50.52+13.5513.00
13Even UnsgårdIL Leik51.09+14.1213.04
14Sverre NarumOL Vallset/Stange51.22+14.2513.08
15Birk Barstad SundSteinkjer OK52.07+15.1013.19
16Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK53.59+17.0213.48
17Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering54.10+17.1313.51
18Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF54.53+17.5614.02
19Emil AaenStjørdals-Blink Orientering57.12+20.1514.37
20Are LodgaardByåsen IL58.25+21.2814.56
21Kristian Fredrik LynumFreidig58.53+21.5615.03
22Mathias HermstadFreidig1.01.27+24.3015.42
23Even Svegård ByeByåsen IL1.03.20+26.2316.11
24Hallstein Bondhus OftenTynset IF1.05.02+28.0516.37
25Even LindaasElverum OK1.07.23+30.2617.14
26Andreas Helland EriksenWing OK1.09.42+32.4517.49
27Martin SelmerFreidig1.10.43+33.4618.05
28Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF1.11.03+34.0618.10
29Halvor RønningVingelen IL1.12.23+35.2618.30
30Johannes WikenVang OL1.13.31+36.3418.48
31Håkon GrandeVerdal OK1.14.20+37.2319.00
32Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.15.48+38.5119.23
33Isak A SæternesByåsen IL1.37.35+1.00.3824.57
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OKdiskvalifisert

H 15-16

6 130 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg54.428.55
2Erlend Nilsen SandnesEmblem IL56.26+1.449.12
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg56.30+1.489.13
4Kristian Nilsen SandnesEmblem IL57.55+3.139.26
5Nils Ola KvamFreidig1.00.02+5.209.47
6Asbjørn MidtbøWing OK1.00.49+6.079.55
7Marius Landsem MelhusSteinkjer OK1.02.22+7.4010.10
8Kjetil MølnvikFreidig1.04.45+10.0310.33
9Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.07.33+12.5111.01
10Johannes MidtbøWing OK1.08.20+13.3811.08
11Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.08.44+14.0211.12
12Anders RønningNord-Østerdal OK1.13.30+18.4811.59
13Magnus SivertsenVerdal OK1.14.23+19.4112.08
14Petter MarkhusVerdal OK1.15.48+21.0612.21
15Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering1.17.27+22.4512.38
16Brynjar ForsethOL Trollelg1.19.07+24.2512.54
17Jonas UnsgårdIL Leik1.21.14+26.3213.15
18Trygve LægranSteinkjer OK1.28.00+33.1814.21
19Adrian OpheimFreidig1.28.27+33.4514.25
20Håvard EidsmoFreidig1.30.15+35.3314.43
21Trygve Bondhus OftenTynset IF1.45.36+50.5417.13
Anders NyaasTynset IFdiskvalifisert
Birk GravdahlWing OKdiskvalifisert
Brage JørumByåsen ILdiskvalifisert
Johan Bakken SørensenFreidigdiskvalifisert
Petter Vangen LunåsmoTynset IFdiskvalifisert

H 17-A kort

6 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Severin SaueNTNUI44.036.59
2Vegard Blomseth JohnsenNTNUI49.28+5.257.51
3Klaus Klausen EspedalNTNUI52.15+8.128.17
4Kristian Wollen SteenNTNUI53.17+9.148.27
5Gjermund OlsenNTNUI53.28+9.258.29
6Siggen YtrehusNTNUI54.35+10.328.39
7Håkon HeggedalNTNUI1.01.12+17.099.42
8Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.04.05+20.0210.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Bjørn Johannessen FieldNTNUI1.09.06+25.0310.58
10Håvard BergetNTNUI1.11.30+27.2711.20
11Stig FolgerøFreidig1.13.55+29.5211.43
12Ole Morten FrøsethVerdal OK1.19.17+35.1412.35
13Erlend FanuelsenOppsal Orientering2.10.42+1.26.3920.44
Trond SimensenFreidigdiskvalifisert
Sigve LundsaunetVerdal OKbrutt

H 17-C

3 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild HeggesetFreidig40.1811.04
2Petter LyngOK Nidarøst48.07+7.4913.13
3Tor GjermstadWing OK48.51+8.3313.25

H 17-18

8 730 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian SundsvikFrol IL1.03.277.16
2Jonas RessemFrol IL1.04.30+1.037.23
3Ola KeiseråsIL Leik1.10.52+7.258.07
4Magne JutulstadBækkelagets SK1.13.27+10.008.24
5Rein Helle MårdalenFreidig1.14.23+10.568.31
6Johan Otto MunkebyFrol IL1.18.18+14.518.58
7Øyvind BergNord-Østerdal OK1.22.50+19.239.29
8Øyvind WiggenByåsen IL1.27.48+24.2110.03
9Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.27.53+24.2610.04
10Endre AaenStjørdals-Blink Orientering1.31.18+27.5110.27
11Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering1.33.18+29.5110.41
12Vegard RessemFrol IL1.34.40+31.1310.50
13Anders IsraelssonOK Skøynar1.37.53+34.2611.12
14Erling Hovdenak SylteMolde og Omegn IF1.41.46+38.1911.39
15Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.42.28+39.0111.44
16Arvid LyngstadWing OK1.43.30+40.0311.51
17Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.52.29+49.0212.53
18Torgeir LeitheSelbu OK2.24.35+1.21.0816.33
Are Årøen LykkeEmblem ILdiskvalifisert
Torbjørn LundeMalvik ILbrutt

H 19-20

10 390 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag LofthusHamar OK1.18.087.31
2Paul SirumFrol IL1.18.55+0.477.35
3Sindre JohannessenFreidig1.24.47+6.398.09
4Ove BaardsgaardOL Trollelg1.29.05+10.578.34
5Mikkel SørensenNTNUI1.29.46+11.388.38
6Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.29.50+11.428.38
7Johannes SvendsenOL Trollelg1.47.00+28.5210.17
8Harald KalagerAsker Skiklubb1.49.48+31.4010.34
9Terje Dalen SørgårdByåsen IL2.04.00+45.5211.56
Anders EmilssonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anders BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Adrian OpheimNTNUIbrutt

H 21-

13 540 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving1.28.016.30
2Magne DæhliHalden SK1.28.26+0.256.31
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.34.31+6.306.58
4Håvard VassendenFrol IL1.35.08+7.077.01
5Torgeir NørbechIL Tyrving1.36.21+8.207.06
6Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL1.37.19+9.187.11
7Simen AamodtNTNUI1.37.59+9.587.14
8Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK1.40.12+12.117.24
9Hans Petter MathisenNTNUI1.42.15+14.147.33
10Jo Forseth IndgaardFrol IL1.42.43+14.427.35
11Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.43.39+15.387.39
12Vegard RuttenborgNTNUI1.45.25+17.247.47
13Kristian StenerudNTNUI1.45.33+17.327.47
14Øyvind HelgerudHalden SK1.45.57+17.567.49
15Andreas MagerøyFrol IL1.47.34+19.337.56
16Magnus Beyer BrattliFrol IL1.48.45+20.448.01
17Carl Petter LyngenFrol IL1.48.52+20.518.02
18Trygve OlsenNTNUI1.49.29+21.288.05
19Arild NomelandKristiansand OK1.51.38+23.378.14
20Kjetil OkkenhaugNTNUI1.54.00+25.598.25
21Asgeir Bakken RognstadNTNUI1.54.18+26.178.26
22Sindre Jansson HaverstadNTNUI1.55.46+27.458.32
23Ståle GjelstenNTNUI1.57.08+29.078.39
24Terje MaroniByåsen IL1.57.50+29.498.42
25Per Melander OftenNTNUI1.58.44+30.438.46
26Øystein HaugFrol IL1.59.56+31.558.51
27Martin HosetNTNUI2.01.18+33.178.57
28Mathias Stensland LillevoldNTNUI2.02.23+34.229.02
29Per WiréhnByåsen IL2.04.13+36.129.10
30Roar SkulbørstadOL Trollelg2.05.18+37.179.15
31Stig Rune HolbergNTNUI2.10.47+42.469.39
32Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI2.11.02+43.019.40
33Audun BakkMelhus IL2.13.49+45.489.52
34Jørgen FiskumFrol IL2.16.41+48.4010.05
35Anders Opsahl BredesenNTNUI2.20.20+52.1910.21
36Erik GustafssonNTNUI2.22.28+54.2710.31
37Snorre HansenByåsen IL2.22.49+54.4810.32
38Fredrik RosenbergNTNUI2.23.34+55.3310.36
39Fredrik SteinsvikNTNUI2.26.03+58.0210.47
40Jonathan SutcliffeWing OK3.14.47+1.46.4614.23
41Even NyhusNTNUI3.25.36+1.57.3515.11
Sverre Turter SandvoldNTNUIdiskvalifisert
Ove Antvord HaugereidLøten o-lagdiskvalifisert
Henrik Svaland AasNTNUIbrutt
Øyvind EngerNTNUIbrutt
Simon ArbterLillomarka OLbrutt
Håvar Birkeland StormoenNTNUIbrutt
Anton BjartnesVerdal OKbrutt
Espen StornesNTNUIbrutt
Einar HjortåsNTNUIbrutt
Halvor LundNTNUIbrutt

H 35-

10 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir NerlandMolde og Omegn IF1.50.0810.35
2Vegard HansenOL Trollelg2.10.31+20.2312.33

H 40-

8 730 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar LynumFreidig1.09.568.00
2Pål KittilsenFreidig1.11.28+1.328.11
3Andreas SylteFreidig1.15.45+5.498.40
4Vegard GrønliFreidig1.17.11+7.158.50
5Torgeir AuneByåsen IL1.18.56+9.009.02
6Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.19.02+9.069.03
7Gunnar VatnFrol IL1.22.07+12.119.24
8Brage KeiseråsIL Leik1.23.29+13.339.33
9Geir SchjølbergTynset IF1.26.59+17.039.57
10Christer JensenEmblem IL1.33.54+23.5810.45
11Joar SvendgårdOK Skøynar1.37.55+27.5911.12
12Svein Anders MelhusSteinkjer OK2.02.52+52.5614.04
Olle MalmringFreidigbrutt
Torger HøsøienTynset IFbrutt

H 45-

7 550 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig58.157.42
2Svein Erik BratsbergWing OK58.58+0.437.48
3Atle DengerudSteinkjer OK1.04.25+6.108.31
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.07.13+8.588.54
5Svein Terje KolstadFreidig1.07.22+9.078.55
6Snorre SæternesByåsen IL1.10.31+12.169.20
7Harald SvergjaNord-Østerdal OK1.10.50+12.359.22
8Reidar SelmerFreidig1.11.12+12.579.25
9Per GrandeVerdal OK1.14.47+16.329.54
10Otto Richard EideByåsen IL1.15.44+17.2910.01
11Arild H ClausenFreidig1.16.47+18.3210.10
12Roar ReitenEmblem IL1.16.49+18.3410.10
13Per Erik LarsenSandefjord OK1.18.44+20.2910.25
14Øyvind SchjelderupFreidig1.19.07+20.5210.28
15Stein MarkhusVerdal OK1.22.33+24.1810.56
16Dag Erik HellandWing OK1.22.51+24.3610.58
17Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.24.11+25.5611.09
18Bjørn P. LøvåsOK Nidarøst1.24.20+26.0511.10
18Jan-Erik MyhrMolde og Omegn IF1.24.20+26.0511.10
20Atle BergNord-Østerdal OK1.26.18+28.0311.25
21Frode HaugskottOL Trollelg1.27.08+28.5311.32
22Tor Ove HallemVerdal OK1.27.12+28.5711.32
23Øystein WiggenByåsen IL1.27.41+29.2611.36
24Jens Kjetil MehammerWing OK1.30.11+31.5611.56
25Agnar RenolenWing OK1.31.06+32.5112.03
26Jon Inge BreenÅlen IL1.31.37+33.2212.08
27Per Ivar SkinderhaugWing OK1.35.09+36.5412.36
28Bernt BrynhildsenWing OK1.36.09+37.5412.44
29Jon VindalWing OK1.36.16+38.0112.45
30Geir PaulsenOL Trollelg1.37.30+39.1512.54
31Stig DahleMolde og Omegn IF1.39.16+41.0113.08
32Erling ByeByåsen IL1.40.37+42.2213.19
33Geir Arne LodgaardByåsen IL1.43.14+44.5913.40
34Marius EnesVerdal OK1.45.59+47.4414.02
35Torgrim SundSteinkjer OK1.51.06+52.5114.42
36Inge HafstadVerdal OK1.52.03+53.4814.50
37Knut HagenByåsen IL1.58.05+59.5015.38
38Asgeir SørensenFreidig2.00.40+1.02.2515.58
39Kjetil GrytbakkOs IL2.54.17+1.56.0223.05

H 50-

6 970 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein MårdalenFreidig1.00.398.42
2Stig Magnar LøvåsFreidig1.02.20+1.418.56
3Lars Roger LundanesEmblem IL1.04.23+3.449.14
4Svein Gudmund UnsgårdIL Leik1.05.32+4.539.24
5Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg1.05.52+5.139.27
6Kjell BaardsgaardOL Trollelg1.06.58+6.199.36
7Arne GrevskottFrol IL1.07.14+6.359.38
8John SvergjaNord-Østerdal OK1.08.50+8.119.52
9Haakon ArnesenByåsen IL1.08.54+8.159.53
10Petter GullikstadRøros IL1.11.05+10.2610.11
11Svein Olav ÅmotIL Leik1.12.29+11.5010.23
12Per EngebakkenNord-Østerdal OK1.12.38+11.5910.25
13Dag StenersenOK Nidarøst1.13.30+12.5110.32
14Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.16.09+15.3010.55
15Gunnar SkånøyByåsen IL1.16.12+15.3310.55
16Arve LægranSteinkjer OK1.16.14+15.3510.56
17Terje SchjølbergRøros IL1.20.10+19.3111.30
18Eivind MorstølMolde og Omegn IF1.20.13+19.3411.30
19Stig BratsbergMolde og Omegn IF1.22.05+21.2611.46
20Jan Arild JohnsenFossum IF1.22.25+21.4611.49
21Harald BergeLøten o-lag1.22.29+21.5011.50
22Per Einar PedersliOL Trollelg1.24.52+24.1312.10
23Geir SylteMolde og Omegn IF1.34.47+34.0813.35
24Bjørn Erik JohnsenByåsen IL1.37.49+37.1014.02
25Erik BlakeByåsen IL1.50.40+50.0115.52
26Tor LundeMalvik IL2.03.55+1.03.1617.46

H 55-

6 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild VassendenFrol IL58.349.17
2Trond OlsenLøten o-lag1.00.31+1.579.36
3Jostein AlvestadWing OK1.01.34+3.009.46
4Per Kristian EkebergIL Tyrving1.03.30+4.5610.04
5Geir OwrenFreidig1.04.27+5.5310.13
6Jan SævigLøten o-lag1.04.46+6.1210.16
7Torgeir VoldenLøten o-lag1.06.18+7.4410.31
8Magnar OftenTynset IF1.07.05+8.3110.38
9Kjell MaroniByåsen IL1.08.48+10.1410.55
10Per Olav BækkenTynset IF1.12.02+13.2811.26
11Magne LysbergFreidig1.13.41+15.0711.41
12Asmund PedersenAlvdal IL1.17.02+18.2812.13
13Johan Ragnar EggenAlvdal IL1.44.49+46.1516.38

H 60-

5 590 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag49.268.50
2Bjørn BergerByåsen IL56.29+7.0310.06
3Tor TrøanHadeland OL1.01.35+12.0911.01
4Karl Arne MelbyeVerdal OK1.02.11+12.4511.07
5Frank BjarkøWing OK1.04.32+15.0611.32
6Knut LillealternFreidig1.06.13+16.4711.50
7Ole LienLøten o-lag1.06.20+16.5411.51
8Stein NordviElverum OK1.09.50+20.2412.29
9John KvaalVerdal OK1.10.06+20.4012.32
10Jacob HygenFreidig1.25.59+36.3315.22
11Lars SkrøvsethWing OK1.27.41+38.1515.41
12Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF1.38.19+48.5317.35
13Terje HansenVingelen IL1.47.58+58.3219.18

H 65-

4 550 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Angell-PetersenFreidig55.2212.10
2Frode StensrudOL Trollelg59.04+3.4212.58
3Rolf KarsetSteinkjer OK1.02.29+7.0713.43
4Svein HoveByåsen IL1.05.36+10.1414.25
5Egil RepvikOL Trollelg1.07.22+12.0014.48
6Øistein ÅsmulOL Trollelg1.07.23+12.0114.48
7Nils Olav VennevikFreidig1.07.30+12.0814.50
8Bjørn Ivar RyenVingelen IL1.07.37+12.1514.51
9Tore KisteOK Nidarøst1.08.42+13.2015.05
10Sverre KristoffersenVerdal OK1.08.54+13.3215.08
11Harald E. KrogstadOK Nidarøst1.09.29+14.0715.16
12Tom BrantheimÖstersunds OK1.10.51+15.2915.34
13Steinar SimensenVingelen IL1.11.30+16.0815.42
14Oddbjørn BrattakerVerdal OK1.14.09+18.4716.17
15Tom BuggeByåsen IL1.36.12+40.5021.08
Bjørn BrenneOL Trollelgdiskvalifisert
Halvor FlatbergOK Nidarøstbrutt
Kjell SølbergIL Leikbrutt

H 70-

4 330 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL48.3111.12
2Gunnar ØsterbøFreidig54.56+6.2512.41
3Morten SvebergVerdal OK56.16+7.4512.59
4Knut SkjesolWing OK57.04+8.3313.10
5Lars ButtingsrudVingelen IL1.03.44+15.1314.43
6Anders LaugloOL Trollelg1.03.59+15.2814.46
7Henry SundsetvikOL Trollelg1.06.36+18.0515.22
8Magnus LandstadFreidig1.07.13+18.4215.31
9Torleif StephansenOK Nidarøst1.08.54+20.2315.54
10Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK1.09.25+20.5416.01
11Stig BergeFreidig1.09.26+20.5516.02
12Oddvar ErlienVingelen IL1.19.48+31.1718.25
13Stig Arild HaugskottOL Trollelg1.21.45+33.1418.52
14Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK1.32.00+43.2921.14
15Leif EngenOK Nidarøst1.40.48+52.1723.16
Jardar SandstadSelbu OKdiskvalifisert

H 75-

3 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne SæterhaugByåsen IL54.4315.27
2Johannes SollidVerdal OK1.34.28+39.4526.41

H 80-

3 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg1.07.5921.51
2Oddgeir ØfstiOK Nidarøst1.29.21+21.2228.43
3Erling LægranSteinkjer OK1.34.33+26.3430.24
4Mads BergNord-Østerdal OK1.57.08+49.0937.39

H 85-

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjulf ForsethOL Trollelg1.08.0421.53

Direkte A

5 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan WarsonFreidig48.458.38
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL1.02.04+13.1911.00
3Jon HolstadFreidig1.06.33+17.4811.47
4Øivind FrøislandVang OL1.12.15+23.3012.48
5Trine RannemSteinkjer OK1.23.04+34.1914.43
6Stein-Erik FletenWing OK1.26.08+37.2315.16
7Øystein GrøvlenNidar Øst1.26.21+37.3615.18
8Ole Gunnar SølbergIL Leik1.42.10+53.2518.06
9Dag Inge KorstadForra IL1.50.57+1.02.1219.40
Gunnar FiskumTyrvingdiskvalifisert
Sturla SætherFreidigdiskvalifisert

Direkte B

3 910 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL40.5110.26
2Maja BergerKristiansand OK46.18+5.2711.50
3Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK47.49+6.5812.13
4Jan HageIL Leik49.58+9.0712.46
5Sture SivertsenVerdal OK55.27+14.3614.10
6Tore LindaasElverum OK56.10+15.1914.21
7Torbjørn SirumFrol IL56.56+16.0514.33
8Fritjof SandstadFrol IL57.26+16.3514.41
9Anita Østgård OlsenLøten o-lag1.00.43+19.5215.31
10Marie Wold StavrumFrol IL1.01.00+20.0915.36
11Ingunn Hallem SolumVerdal OK1.03.10+22.1916.09
12Sigrid IsholSteinkjer OK1.09.43+28.5217.49
13Ivar M OftenTynset IF1.10.17+29.2617.58
14Randi Wold StavrumFrol IL1.12.41+31.5018.35
15Gjøril GjeitnesMolde og Omegn IF1.13.13+32.2218.43
16Nina Barstad SundSteinkjer OK1.14.59+34.0819.10
17Mari HoffByåsen IL1.20.08+39.1720.29
18Svein O HaugFreidig1.24.04+43.1321.30
19Ola BenanSteinkjer OK1.24.56+44.0521.43
20Rune M HoltFreidig1.30.01+49.1023.01
21Janne Fossum MalmringFreidig1.35.21+54.3024.23
22Jan LeitheSelbu OK2.07.31+1.26.4032.36
23Marit VikSelbu OK2.33.38+1.52.4739.17
Randi HaugskottFrol ILdiskvalifisert
Ole A HustadFrol ILbrutt
Geir NilsenEmblem ILbrutt

Direkte C

2 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria SandFreidig55.3720.22
2Marit Eggen NyaasTynset IF56.48+1.1120.48
3Grete SmestadFrol IL1.05.23+9.4623.56
4Eva LægranSteinkjer OK1.26.46+31.0931.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor