Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: søndag 7 september 2014

H17-20

49 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Trollelg 11.40.28
1. Trond Einar Moen Pedersli35.51135.511
2. Ove Baardsgaard29.206+0.581.05.112+1+0.27+0.27
3. Andreas Sølberg35.1711.40.281-1-0.27
2Kongsberg OL 11.40.33+0.05
1. Karl Fremstad36.014+0.1036.014+0.10
2. Sigur Heggedal28.433+0.211.04.441-3-0.10
3. Sindre Sandven35.492+0.321.40.332+1+0.05+0.05
3Frol IL 11.44.42+4.14
1. Paul Sirum35.542+0.0335.542+0.03
2. Jonas Ressem31.3812+3.161.07.323+1+2.48+2.45
3. Stian Sundsvik37.106+1.531.44.4230+4.14+1.26
3Varegg Fleridrett 11.44.42+4.14
1. Olav Ekrheim39.4311+3.5239.4311+3.52
2. Vegard Jarvis Westergård28.2211.08.055-6+3.21-0.31
3. Sindre Østgulen Deisz36.375+1.201.44.423-2+4.14+0.53
5Raumar Orientering 11.45.02+4.34
1. Anders Haga39.4513+3.5439.4513+3.54
2. Vetle Christiansen29.145+0.521.08.597-6+4.15+0.21
3. Magne Haga36.034+0.461.45.025-2+4.34+0.19
6Fossum IF 11.46.19+5.51
1. Olai Stensland Lillevold39.5614+4.0539.5614+4.05
2. Elias T. Mølnvik30.267+2.041.10.2211-3+5.38+1.33
3. Borger Melsom35.573+0.401.46.196-5+5.51+0.13
7Fossum IF 21.46.59+6.31
1. Oskar Størmer35.583+0.0735.583+0.07
2. Sigurd Melsom33.3623+5.141.09.349+6+4.50+4.43
3. Håvard Irgens37.257+2.081.46.597-2+6.31+1.41
8Nydalens SK 11.47.32+7.04
1. Erik Olsvik Dengerud39.4311+3.5239.4311+3.52
2. Eirik Langedal Breivik29.044+0.421.08.476-5+4.03+0.11
3. Jonas Madslien Bakken38.4510+3.281.47.328+2+7.04+3.01
9Halden SK 11.49.38+9.10
1. Håkon Raadal Bjørlo39.019+3.1039.019+3.10
2. Anders Felde Olaussen31.5515+3.331.10.5612+3+6.12+3.02
3. Markus Holter38.429+3.251.49.389-3+9.10+2.58
10OL Tønsberg og omegn 11.50.34+10.06
1. Mathias Gløersen40.0219+4.1140.0219+4.11
2. Anders Krona Haflan31.4513+3.231.11.4715-4+7.03+2.52
3. Håkon Fruseth Christiansen38.4711+3.301.50.3410-5+10.06+3.03
11Tynset IF 11.50.44+10.16
1. Erlend Kvittum Nytrøen40.0017+4.0940.0017+4.09
2. Anders Nyaas31.5014+3.281.11.5016-1+7.06+2.57
3. Petter Vangen Lunåsmo38.5412+3.371.50.4411-5+10.16+3.10
12NTNUI 11.50.50+10.22
1. Magne Jutulstad39.5816+4.0739.5816+4.07
2. Jonas Klausen Espedal32.3819+4.161.12.3617+1+7.52+3.45
3. Rasmus Rørholt Theisen38.148+2.571.50.5012-5+10.22+2.30
13Heming Orientering 11.53.38+13.10
1. Harald Astrup Arnesen39.3910+3.4839.3910+3.48
2. Ulrik Astrup Arnesen28.242+0.021.08.034-6+3.19-0.29
3. Henrik Gjemdal45.3519+10.181.53.3813+9+13.10+9.51
14Nydalens SK 21.56.01+15.33
1. Eivind Høydal37.585+2.0737.585+2.07
2. Elias Wiklund33.0221+4.401.11.0013+8+6.16+4.09
3. Jørgen Madslien45.0118+9.441.56.0114+1+15.33+9.17
15Asker Skiklubb 11.56.27+15.59
1. Ola Løvald Bråten40.1120+4.2040.1120+4.20
2. Eivind Øfsthus Gravir35.2227+7.001.15.3322+2+10.49+6.29
3. Vegard Gulbrandsen40.5413+5.371.56.2715-7+15.59+5.10
16Kristiansand OK 11.56.34+16.06
1. Matias H Hanisch38.026+2.1138.026+2.11
2. Morten Jørgensen31.3611+3.141.09.3810+4+4.54+2.43
3. Jon Nilsen46.5621+11.391.56.3416+6+16.06+11.12
17Freidig 11.57.17+16.49
1. Mattis Holt41.4926+5.5841.4926+5.58
2. Håvard Eidsmo30.478+2.251.12.3617-9+7.52+1.54
3. Rein Helle Mårdalen44.4117+9.241.57.17170+16.49+8.57
18Nydalens SK 31.59.13+18.45
1. Tord Haflan40.0118+4.1040.0118+4.10
2. Gjermund Tørnqvist Halden31.0910+2.471.11.1014-4+6.26+2.16
3. Simen Eid Nielsen48.0324+12.461.59.1318+4+18.45+12.19
19Frol IL 21.59.18+18.50
1. Vegard Ressem38.037+2.1238.037+2.12
2. Johan Otto Munkeby31.069+2.441.09.098+1+4.25+2.13
3. Johannes Okkenhaug50.0927+14.521.59.1819+11+18.50+14.25
20Hamar OK 12.00.33+20.05
1. Sverre Bang Støeng40.5521+5.0440.5521+5.04
2. Einar Lofthus32.1117+3.491.13.0619-2+8.22+3.18
3. Ivar Jevne Arnesen47.2723+12.102.00.3320+1+20.05+11.43
21Ringsaker OK 12.00.53+20.25
1. Simen Bordal41.2622+5.3541.2622+5.35
2. Henrik Bordal36.1029+7.481.17.3624+2+12.52+7.17
3. Johannes Bordal43.1714+8.002.00.5321-3+20.25+7.33
22Kristiansand OK 22.02.43+22.15
1. Henrik Upsal46.0933+10.1846.0933+10.18
2. Marius Pytten32.4720+4.251.18.5625-8+14.12+3.54
3. Torkel Reinhartsen43.4715+8.302.02.4322-3+22.15+8.03
23Varegg Fleridrett 22.03.05+22.37
1. Markus Kjærner-Semb43.4329+7.5243.4329+7.52
2. Styrk Almeland Bleie35.1425+6.521.18.5727-2+14.13+6.21
3. Per Ola Ottesen44.0816+8.512.03.0523-4+22.37+8.24
24Vegårshei IL 12.04.32+24.04
1. Are Smeland Nygårdseter39.5614+4.0539.5614+4.05
2. Bjørnar Smeland Nygårdseter37.1531+8.531.17.1123+9+12.27+8.22
3. Olav Vestøl47.2122+12.042.04.3224+1+24.04+11.37
25Nord-Østerdal OK 12.05.34+25.06
1. Ivar Aukrust Osmoen41.3424+5.4341.3424+5.43
2. Øyvind Berg37.4233+9.201.19.1631+7+14.32+8.49
3. John Kasper Svergja46.1820+11.012.05.3425-6+25.06+10.34
26Konnerud IL 12.06.41+26.13
1. Audun Heimdal38.578+3.0638.578+3.06
2. Håvard Landro Svingheim36.2930+8.071.15.2621+13+10.42+7.36
3. Truls Sildnes Baklid51.1529+15.582.06.4126+5+26.13+15.31
27Fredrikstad SK 12.07.14+26.46
1. Herman Ryen Martinsen41.5627+6.0541.5627+6.05
2. Asgeir Ristesund33.2322+5.011.15.1920-7+10.35+4.30
3. Lasse Simonsen51.5532+16.382.07.1427+7+26.46+16.11
28Byåsen IL 12.10.32+30.04
1. Øyvind Wiggen43.1128+7.2043.1128+7.20
2. Brage Jørum35.5428+7.321.19.0529+1+14.21+7.01
3. Sigurd Stenvik51.2731+16.102.10.3228-1+30.04+15.43
29Halden SK 22.11.04+30.36
1. Peter Nordbrøden47.0034+11.0947.0034+11.09
2. Håkon Østraat Sævareid31.5616+3.341.18.5625-9+14.12+3.03
3. Petter Norsted Kildebo52.0833+16.512.11.0429+4+30.36+16.24
30Sturla, IF 12.15.05+34.37
1. Sturla Frydenlund44.3932+8.4844.3932+8.48
2. Ingunn Egeberg Vári39.0335+10.411.23.4233+1+18.58+10.10
3. Lars Henrik Thon51.2330+16.062.15.0530-3+34.37+15.39
31Freidig 22.20.24+39.56
1. Kjetil Mølnvik41.3223+5.4141.3223+5.41
2. Adrian Opheim37.3332+9.111.19.0529+6+14.21+8.40
3. Nils Ola Kvam1.01.1935+26.022.20.2431+2+39.56+25.35
32Bækkelagets SK 12.23.41+43.13
1. Sebastian Torgersen41.4525+5.5441.4525+5.54
2. Gard-Martin Udnesseter Johnson53.2439+25.021.35.0936+11+30.25+24.31
3. Thomas Schive48.3226+13.152.23.4132-4+43.13+12.48
33Oppsal Orientering 12.25.02+44.34
1. Are Wigaard1.01.5537+26.041.01.5537+26.04
2. Knut Aasheim32.1117+3.491.34.0635-2+29.22+3.18
3. Ole Martin Edstrøm50.5628+15.392.25.0233-2+44.34+15.12
34Stjørdals-Blink Orientering 12.25.08+44.40
1. Endre Aaen48.5735+13.0648.5735+13.06
2. Henrik Nielsen Solberg47.4737+19.251.36.4437+2+32.00+18.54
3. Ole Wanvik Haugen48.2425+13.072.25.0834-3+44.40+12.40
35IL Leik 12.25.12+44.44
1. Ola Keiserås43.4530+7.5443.4530+7.54
2. Jonas Unsgård35.1626+6.541.19.0128-2+14.17+6.23
3. Ingebrigt Eid1.06.1136+30.542.25.1235+7+44.44+30.27
36Halden SK 32.29.49+49.21
1. Olav Schmitt Gran49.4736+13.5649.4736+13.56
2. Trygve Kristoffer Løvli43.0436+14.421.32.5134-2+28.07+14.11
3. Sander Kirkebøen56.5834+21.412.29.4936+2+49.21+21.14
37Kristiansand OK 32.31.33+51.05
1. Vetle Elias Lynnebakken44.2531+8.3444.2531+8.34
2. Vegard Myhre34.5824+6.361.19.2332+1+14.39+6.05
3. Vetle Reinhartsen1.12.1037+36.532.31.3337+5+51.05+36.26
38Wing OK 12.57.08+1.16.40
1. Asbjørn Midtbø1.05.5538+30.041.05.5538+30.04
2. Arvid Lyngstad38.5234+10.301.44.47380+40.03+9.59
3. Johannes K. Midtbø1.12.2138+37.042.57.08380+1.16.40+36.37
39Indre Østfold OK 13.40.01+1.59.33
1. Odd Kasper Ekre1.15.5939+40.081.15.5939+40.08
2. Jørgen Vister53.2138+24.592.09.20390+1.04.36+24.28
3. Jens Nandrup Nielsen1.30.4139+55.243.40.01390+1.59.33+54.57
Kongsberg OL 2diskvalifisert
1. Mathias Dragediskvalifisertdiskvalifisert
2. Trygve Heggedal35.540+7.32diskvalifisert
3. Einar Lund43.310+8.14diskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 1brutt
1. Ask Kleist Godal35.540+0.03brutt
2. Amund Bø Kongsbakkbruttbrutt
3. Håkon Hegrebergbruttbrutt
Fana IL 1brutt
1. Jakob Eiknerbruttbrutt
2. Bjørnar Almelandbruttbrutt
3. bruttbrutt
Fossum IF 3brutt
1. Martin Borge Heir42.030+6.12brutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Heming Orientering 2brutt
1. Lars Treekrem41.580+6.07brutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Larvik OK 1brutt
1. Tobias Kristensen1.05.170+29.26brutt
2. Jens Didrik Berg50.450+22.23brutt
3. Anders Bjørningstad Kristoffersenbruttbrutt
Lillomarka OL 1brutt
1. Steinar Kollerud41.420+5.51brutt
2. Robin Bergane Jansson36.040+7.42brutt
3. Thorstein Wangbruttbrutt
Nord-Østerdal OK 2brutt
1. Hans Peder Langbekkhei58.030+22.12brutt
2. Anders Tingstad44.000+15.38brutt
3. Anders Rønningbruttbrutt
NTNUI 2brutt
1. Andreas Alvem1.11.230+35.32brutt
2. Jenny Braseth1.00.200+31.58brutt
3. Sindre Engzelius Gylverbruttbrutt
OL Trollelg 2brutt
1. Olav Andreas Remmen42.050+6.14brutt
2. Hallvard Seim Grøvlenbruttbrutt
3. Brynjar Forsethbruttbrutt

D17-20

37 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 11.32.57
1. Line Sundsvik31.513+0.2631.513+0.26
2. Eirin Svanøe-Hafstad29.452+0.311.01.362-1+0.57+0.31
3. Mathilde Rundhaug31.213+1.071.32.571-1-0.57
2Fossum IF 11.33.36+0.39
1. Sigrid Alexandersen31.442+0.1931.442+0.19
2. Ragnhild Hjermstad29.553+0.411.01.393+1+1.00+0.41
3. Gunvor Hov Høydal31.574+1.431.33.362-1+0.39-0.21
3Asker Skiklubb 11.35.00+2.03
1. Tilla Farnes Hennum31.25131.251
2. Ingrid Gulbrandsen29.1411.00.39100.00
3. Kaja Bråten Løvald34.217+4.071.35.003+2+2.03+2.03
4Freidig 11.43.54+10.57
1. Gina Mølnvik37.4510+6.2037.4510+6.20
2. Malin Sandstad33.509+4.361.11.356-4+10.56+4.36
3. Frida Sæther32.195+2.051.43.544-2+10.57+0.01
5Lillomarka OL 11.44.44+11.47
1. Siri Kollerud35.576+4.3235.576+4.32
2. Kristin Brekke37.3212+8.181.13.2911+5+12.50+8.18
3. Andrine Benjaminsen31.152+1.011.44.445-6+11.47-1.03
6Nydalens SK 11.45.13+12.16
1. Ingeborg Ellegaard Melby36.467+5.2136.467+5.21
2. Karen Bjergaard34.5510+5.411.11.418+1+11.02+5.41
3. Anine Ahlsand33.326+3.181.45.136-2+12.16+1.14
7NTNUI 11.45.37+12.40
1. Hedvig Åstebøl33.114+1.4633.114+1.46
2. Live Bredholt Jørgensen36.1911+7.051.09.3040+8.51+7.05
3. Jorunn Kvakland36.078+5.531.45.377+3+12.40+3.49
8Larvik OK 11.45.46+12.49
1. Julie Hjortland37.419+6.1637.419+6.16
2. Lovise Fremstad37.5115+8.371.15.3214+5+14.53+8.37
3. Runa Fremstad30.1411.45.468-6+12.49-2.04
9Asker Skiklubb 21.50.14+17.17
1. Nora Synnøve Woxholth40.3717+9.1240.3717+9.12
2. Margrethe Wisløff32.548+3.401.13.3112-5+12.52+3.40
3. Fanni Jauhojärvi Markussen36.439+6.291.50.149-3+17.17+4.25
10Varegg Fleridrett 11.50.44+17.47
1. Line Laurantsen40.3416+9.0940.3416+9.09
2. Ingrid Vrålstad Løvås30.594+1.451.11.335-11+10.54+1.45
3. Ingunn Rognsvåg39.1112+8.571.50.4410+5+17.47+6.53
11Halden SK 11.50.51+17.54
1. Gina Granstedt41.0418+9.3941.0418+9.39
2. Nina Asheim Birkeland31.506+2.361.12.549-9+12.15+2.36
3. Gry Granstedt37.5710+7.431.50.5111+2+17.54+5.39
12OL Trollelg 11.51.13+18.16
1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno34.305+3.0534.305+3.05
2. Line Sølberg38.3017+9.161.13.0010+5+12.21+9.16
3. Sigrid Merete Moen Pedersli38.1311+7.591.51.1312+2+18.16+5.55
13Raumar Orientering 11.55.31+22.34
1. Karoline Sønsterudbråten37.5511+6.3037.5511+6.30
2. Synne Eide Rapp38.2016+9.061.16.1515+4+15.36+9.06
3. Tiril Ruud Bråten39.1613+9.021.55.3113-2+22.34+6.58
14Verdal OK 12.00.40+27.43
1. Maren Grande39.4413+8.1939.4413+8.19
2. Sigrid Hallem Solum40.0021+10.461.19.4418+5+19.05+10.46
3. Ingrid Okkenhaug40.5615+10.422.00.4014-4+27.43+8.38
15Sandnes IL (Rogaland) 22.01.54+28.57
1. Marthe Svihus40.3115+9.0640.3115+9.06
2. Sunniva Omdal39.1719+10.031.19.4819+4+19.09+10.03
3. Vilde Malmei42.0616+11.522.01.5415-4+28.57+9.48
16Sandnes IL (Rogaland) 12.01.56+28.59
1. Marie Line Furland39.3012+8.0539.3012+8.05
2. Hannah Malmei39.5920+10.451.19.2917+5+18.50+10.45
3. Helene Omdal42.2717+12.132.01.5616-1+28.59+10.09
17IL Tyrving 22.03.07+30.10
1. Nanna Norderud41.0418+9.3941.0418+9.39
2. Anniken Helland-Hansen32.527+3.381.13.5613-5+13.17+3.38
3. Synne Nesheim Flatebakken49.1119+18.572.03.0717+4+30.10+16.53
18Asker Skiklubb 32.04.01+31.04
1. Julia Petra Plaian45.3821+14.1345.3821+14.13
2. Ragnhild Løvli37.4013+8.261.23.1820-1+22.39+8.26
3. Silje Arntzen40.4314+10.292.04.0118-2+31.04+8.25
19Stjørdals-Blink Orientering 12.04.06+31.09
1. Sigrid Wanvik Haugen39.5614+8.3139.5614+8.31
2. Maiken Økern Hågård31.425+2.281.11.387-7+10.59+2.28
3. Susanne Eide Haug52.2822+22.142.04.0619+12+31.09+20.10
20Varegg Fleridrett 22.13.34+40.37
1. Constance Storvestre45.4222+14.1745.4222+14.17
2. Kårhild Husby Nordstad37.4314+8.291.23.2521-1+22.46+8.29
3. Kristiane Elise Ottesen50.0920+19.552.13.3420-1+40.37+17.51
21Steinkjer OK 12.15.57+43.00
1. Kjersti Kvistad Dengerud45.3420+14.0945.3420+14.09
2. Norunn Kvistad Dengerud38.4918+9.351.24.2322+2+23.44+9.35
3. Marie Dale51.3421+21.202.15.5721-1+43.00+19.16
22Wing OK 12.19.17+46.20
1. Kristine Klock Fleten50.2025+18.5550.2025+18.55
2. Sigrid Bratsberg43.3323+14.191.33.5323-2+33.14+14.19
3. Kjersti Elisabeth Midtbø45.2418+15.102.19.1722-1+46.20+13.06
23Bodø og Omegn IF Orientering 12.35.00+1.02.03
1. Martha Kalvig Skogan48.2323+16.5848.2323+16.58
2. Oda Furuholmen45.4424+16.301.34.0724+1+33.28+16.30
3. Heidi Jensen1.00.5323+30.392.35.0023-1+1.02.03+28.35
24NTNUI 22.35.09+1.02.12
1. Aurora Fossøy36.518+5.2636.518+5.26
2. Karianne Hjortland40.5822+11.441.17.4916+8+17.10+11.44
3. Trine Disch Kihle1.17.2024+47.062.35.0924+8+1.02.12+45.02
25Frol IL 22.55.21+1.22.24
1. Kajsa Stina Sandstad48.3524+17.1048.3524+17.10
2. Karen Rysgård48.4325+19.291.37.1825+1+36.39+19.29
3. Heidi Smestad Pedersen1.18.0325+47.492.55.21250+1.22.24+45.45
Byåsen IL 1diskvalifisert
1. Emma Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marte Hoff Hagen31.400+2.26diskvalifisert
3. Ingeborg Eide1.29.120+58.58diskvalifisert
Byåsen IL 2diskvalifisert
1. Ingvild, Ytterhus Utengen37.470+6.22diskvalifisert
2. Ida Berg Hanssendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ane Svegård Bye51.530+21.39diskvalifisert
IL Tyrving 1diskvalifisert
1. Astrid Fiskumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Oda Sikkeland29.580+0.44diskvalifisert
3. Siri Grandal1.43.220+1.13.08diskvalifisert
Fredrikstad SK 1brutt
1. Kristin Ottesen1.02.030+30.38brutt
2. Dina Sofie Antonsen40.080+10.54brutt
3. Marie Olaussenbruttbrutt
Freidig 2brutt
1. Oda Q Fossum45.500+14.25brutt
2. Pernille Opheim37.160+8.02brutt
3. Malin Sandstadbruttbrutt
Halden SK 2brutt
1. Ingvild Torgersen41.130+9.48brutt
2. Synne Malene Brække38.160+9.02brutt
3. Anneli Grindstadbruttbrutt
Heming Orientering 1brutt
1. Sofie Skyttersæter Iversen32.500+1.25brutt
2. Pia Skyttersæter Iversen44.150+15.01brutt
3. bruttbrutt
Kongsberg OL 1brutt
1. Åsne Skram Trømborgdiskvalifisertbrutt
2. Kristin Sagosen Smeby36.560+7.42brutt
3. Siri Moholthbruttbrutt
Mo OK 1brutt
1. Åshild Kolstad35.590+4.34brutt
2. Ingvild Oxaas Wiebruttbrutt
3. bruttbrutt
Nydalens SK 2brutt
1. Stine Madslien Bakken46.520+15.27brutt
2. Åse Bergan36.180+7.04brutt
3. bruttbrutt
Porsgrunn OL 1brutt
1. Kristine Ausen51.440+20.19brutt
2. Emilie Westin39.100+9.56brutt
3. Tonje Vassendbruttbrutt
Vegårshei IL 1brutt
1. Julie Nærestadbruttbrutt
2. Karine Vestøl53.430+24.29brutt
3. Synnøve Bråtenbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor